Trudeau sana söylüyorum!

13 Haziran 2018 Çarşamba

Trump kendine bir “şamaroğlanı” buldu. “Kızım sana söylüyorum, gelinim sen dinle” kabilinden verip veriştiriyor.

ABD Başkanı Donald Trump’ın Ticaret Danışmanı, Ulusal Ticaret Konseyi Direktörü Peter Navarro, “Başkan Trump’ı arkasından bıçaklamaya çalışan tüm yabancı liderler için cehennemde özel bir yer var” dedi. Bunun Türkçesi “Cehenneme kadar yolunuz var” demek.

Sahi, kim kimi “arkasından bıçaklıyor”. Ortada “Sende mi Brütüs” olayı var. “Kötü niyetli” olan kim, Trump mı, Trudeau mu!

Trump, Trudeau için “İki yüzlü”, “zayıf kişilikli”, “uysal ve nazik” görünen ama “iki yüzlü davranan biri” yakıştırmaları yapıyor.

Hakaretlerin bini bir para, diplomatik nezaket filan hak getire. Macron da Trump’ı akılsızlık, anlayışsızlık, “öfke krizi”ne kapılmak, “G7’nin diğer üyelerine politika dikte ettirmeye kalkışmak”la suçlamıştı.

Bu adanlar “kıral” değil, yeryüzü tanrıları!? Trump kendini “Tanrılar Tanrısı” olarak görüyor sanki. Ve bu savaş “Tanrılar savaşı”.

Arapların Lat, Menat, Uzza’sı vardı. Bir de Tanrılar Tanrısı Hubel. Hani şu Mısır’ın Zeus’u gibi bir şey Trump kendini Zeus sanıyor. Kim bilir belki de Şeytan kendini Zeus diye gösterip onun bedeninde hayat buldu. Sanırım bu hani şu “Yunan Tanrıları”nı Avrupa ülkeleri arasında taksim edecek olsa. Aşk tanrısı en çok Fransa, Kanada, İspanya, Yunanistan’a yakışır sanki. Savaş Tanrısı Almanya’ya yakışır gibi geliyor bana. Hades dünya derin devletinin Tanrısı olsa gerek.

Denizlerin ve toprakların hakimi Posedion İngiltere Kıraliçesi olsa gerek. Terasa May kendini Hera mı sanıyor?

Biliyorsunuz Mitolojide 12 Titan devrilir ve yerine Olympos’lu tanrılar geçer, yeni bir düzen oluşur. Şimdi “Yeni Dünya Düzeni” çerçevesinde 3. Kuşak tanrılar işbaşı yaptılar. Bunlar bir öncekiler gibi Olimpos’ta oturmuyor. Bir kısmı ABD, bir kısmı İngiltere’de oturur. 7’si büyük tanrıdır, 55’i yardımcı..

Büyük tanrı, tanrılar tanrısı Rothchild’dir mesela. Rockefeller 2. sırada. Dolar bunların  Tanrısal gücünü ifade eden büyülü bir kağıttır.

Amerika’daki tanrıların bir kısmı Brodway’de, bir kısmı Manhattan’de, bir kısmı Broklin’de, bir kısmı Holywood’da oturur. Herhalde Tartaros Harleme yerleşmiş olsa gerek.

Savaş Tanrısı “Ares” herhalde bugünlerde batılıların “Ortadoğu” dedikleri yere gönderilmiş olsa gerek.

Bunlar bize saçma gelebilir ama, bakın, Atina, Paris, Avrupa, Hijyen, Atlas, Mercedes, Apollo, Hermes, Olimpia, Promete gibi birçok kelime aslında mitolojik isimleri ifade eder.

Siz “Nektar”, “Nektarin” diyorsunuz ya, tanrılar “nektar” ile beslendikleri için sürekli genç kalırlar!. Hijyenik” dediğinizde, “Temizlik tanrısının istediği gibi” demiş oluyorsunuz. Hani Müslümanlar “Bismillah” derler ya, işte öyle bir şey.

Yeryüzünde İlahlık ve Rablik taslayanlar hâlâ aramızdalar. Kimi politikacı kılıklı, kimi işadamı, kimi din adamı, kimi bilim adamı kılıklı, sanatçı, gazeteci kılıklı tipler bunlar. “Mode”ler, “Norm”lar oluşturuyorlar. Onlara uymayanlar, dışlanıyor ve bir şekilde cezalandırılıyorlar.

Bu lanet olası “Tanrılar” öfkelendiklerinde savaşlar çıkarabiliyorlar, darbeler yapabiliyorlar, terör  örgütleyebiliyorlar. Bu hedefe ulaşmak için ekonomik ve siyasi krizler çıkarabiliyorlar. İnsanları birbirine düşürebiliyorlar. Hayvanları öldürüp, ekinleri talan edebiliyorlar. Bu şekilde yeryüzünü fesada verebiliyorlar. Media üzerinden kahramanları hain, hainleri kahraman gösterebiliyorlar. Media bu anlamda “Tanrıların gözü ve sözü”dür.

Tekrar Trudeau’ya dönecek olursak, Trump Trudeau’ya karşı sesini yükselterek aslında Macron, Merkel, May, Abe’ye karşı ağzından şimşekler saçarak meydan okuyor. Trudeau’nın bacaklarını ayırarak ötekilerin gözünün kirişini kırmak istiyor.

Bu Tanrılar savaşıdır. Macron Aşk Tanrıçasının sözcüsü. Deniz ve Okyanuslar Tanrısının sözcüsü Rothschild’e sırtını dayayıp Zeus’a kafa tutuyor. Zeus, diğer tanrılarla ihtilafa düşünce gitti, küçük bir Titan olan Kuzey Kore tanrısını, “Hades” uyurken hapsedildiği yerin altından çıkartıp günyüzüne çıkardı.

Titanlar yeniden yeryüzüne dönüyor. İlk Titan “İsrail”di. 3. Kuşak Tanrılar, Olimpos’culardan destek görmeyince öyle anlaşılıyor ki, Titanlara yöneldi. ABD’nin Kudüs projesine destek verenler, Titanikler’den minik “Tanrıcık”lardı. Trump gitti, şimdi Kuzey Kore’de bir Titanı daha uyandırdı.

Bana kalırsa Tanrılar savaşı ha başladı başlayacak.

Tanrılar çok öfkeli. Tanrılar çıldırmış durumda. Tüm Şeytanları başlarına toplamış gözüküyorlar.

Bakalım ABD şimdi ne yapacak. Bakalım yeni hedefi neresi olacak. Rusya mı, İran mı, Latin Amerika mı. Mısır veya Suriye, Irak, Suudi Arabistan’da bir yer de olabilir. Afrika ya da Türk Cumhuriyetleri. Bunlardan herhangi biri olabilir.

İşin aslı, kendilerini “yeryüzü tanrıları” olarak gören bu adamlar, kendilerine yeni bir savaş yeri arıyorlar..

Şeytan boş durmuyor, bugünlerde serbest kalacak ve sevdikleri ile yeniden kucaklaşacak. Şeytan için fazla mesai günleri başlıyor.

“Mitoloji kahramanları” aslında insanların ihtiraslarından beslenen Şeytan ve Hannas gibi kötülük misyonerlerinin ürettikleri, gizledikleri ya da açığa çıkardıkları kimi zaman hayali, kimi zaman gerçek karakterlerdir. Mesela, F. Gülen de böyle bir karakterdir. Katolizmin kurucusu Saul de böyle biri idi. Firavunlar ve Nemrutlar da bu tür karakterler. Hitler, Stalin ya da Trump fark etmiyor. Bir sanatçı olarak aramıza karışan birileri de olabilir bunlar. İdolleşirler. Her “idol” bir “put”dur. Her put potansiyel bir Tanrı’dır. Aman dikkat. “Sakın Şeytan sizi Allah’la aldatmasın.” Sakın aklınızı kiraya vermeyin. Sakın din büyüklerinizi İlah ve Rab edinmeyin”. Bu İlahlık taslayanlara “La ilahe” diyin ve yalnız Allah’a kulluk edin. Kula kulluk etmeyin. Ramazan’ın sonuna gelirken, serbest kalacak Şeytana karşı kardeşlerimi ve kendi nefsimi uyarmak istedim. Selâm ve dua ile..

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • ŞanlıurfaŞanlıurfa10 ay önce
  Alah razı olsun hocam Sizden ve arkadaşlarınızdan erbakan hocamızı çok üzlüyoruz hacam alah bütünmüslümanları korusun 1972
 • HalisHalis10 ay önce
  Ya bu ramazanda tv haberlerinde o kavgalar ne öyle ya kimse sinirlerine hakim değil oruçlu oruçlu millet kavga ediyo sabırlı olun kardeşim biraz ya
 • saaasaaa10 ay önce
  biazimde yerli...muz laiklerin atatürkü :D
 • Tayyip Tayyip 10 ay önce
  TÜM yeryüzü TANRILARININ kucağında OTURAN( kendini din üzeri sanan )FETÖnin zındıkkafirleri CHPDHKPCli tröristler kafirleri HDPPKK nın zerdüşt kafirleri.İP in ülkücü maskeli kemalist kafirleriSPnin münafıklarıTüm küffar cephesi topunuz gelin yetmez taptığınız TANRILAR onları da getirin CUMHUR kardeş REİS başkan
 • Mehmet CelikMehmet Celik10 ay önce
  Doğru . Günümüzde de Tanrı olduklarınıiddia edenler var , bunu kanıtlamak içinde 1100 odalı saray yapıyorlar1100 odalı saray .İslam'ın bağrına saplanmis hançer gibi .1100 oda İslami anlayışa savaş açmakgibi1100 oda .İslam ahlakını yerle bir eden1100 oda .EBU ZER in kemiklerinisizlatanHEY GİDİ ABDURRAHMAN
 • akınakın10 ay önce
  haça seninkiler erdoğana tanrı diye tapıyor bi onlara gözatıver
 • Tayyip Tayyip 10 ay önce
  Yeryüzü insanı daima bir olan Allah cc tanımadığı zamanlarda kendine tanrılar icat etmiş yüzyıla kadar bunlar gözle görünmeyen fakat yardımı ve yakınlaşması umulan romada mitolojik Arap yarımadasında taştan putlar olmuş iken Günümüzdeartık nüklüer silahlar in yakıcı ve yok edici ğücüdür Tanrıların elindekibugüçle dünya insanının dize getirilip iman ettirilmesiYeryüzü tanrılarının bunda güvendikleri ise ğerçek İLAH "inşu ana kadar seyrediyor olması müdahale etmiyor ğözükmesi kendi kullarını kurtarmaktan sanki vazğeçmiş olmasını ZAN nıyla kullara yeryüzüne saldırmaları .TANRILAR ve yeryüzü insanı tarafından beklenen se YARATICIĞERÇEK İLAH" INmüdahele edip etmiyeceği bunda tarafını tutan veİMAN eden iman ettiğini kazanır.Birde müslümanasavaş açmış tanrıların kucağında oturan FETÖ chp hdp pkk ip sp KÜFFAR cephesi onlar şimdiden kaybetmiştir.
 • Tayyip Tayyip 10 ay önce
  Yeryüzü insanı daima bir olan Allah cc tanımadığı zamanlarda kendine tanrılar icat etmiş yüzyıla kadar bunlar gözle görünmeyen fakat yardımı ve yakınlaşması umulan romada mitolojik Arap yarımadasında taştan putlar olmuş iken Günümüzdeartık nüklüer silahlar in yakıcı ve yok edici ğücüdür Tanrıların elindekibugüçle dünya insanının dize getirilip iman ettirilmesiYeryüzü tanrılarının bunda güvendikleri ise ğerçek İLAH "inşu ana kadar seyrediyor olması müdahale etmiyor ğözükmesi kendi kullarını kurtarmaktan sanki vazğeçmiş olmasını ZAN nıyla kullara yeryüzüne saldırmaları .TANRILAR ve yeryüzü insanı tarafından beklenen se YARATICIĞERÇEK İLAH" INmüdahele edip etmiyeceği bunda tarafını tutan veİMAN eden iman ettiğini kazanır.Birde müslümanasavaş açmış tanrıların kucağında oturan FETÖ chp hdp pkk ip sp KÜFFAR cephesi onlar şimdiden kaybetmiştir.
 • RabiaRabia10 ay önce
  EuzubillahiminesseydanirracimbismillahirrahmanirrahimEğer Allah, insanlara, hayrı hemen acele istedikleri gibi, günahları yüzünden hakettikleri şerri çabucak verseydi, onların sonu çarçabuk gelmiş olurdu. Ne var ki, bize kavuşmayı arzu etmeyenleri, azgınlıkları içinde, bocalar bir halde bırakıveririz.İnsana bir dert ve sıkıntı dokunduğu zaman, yanı üzere yatarken, otururken yahut ayakta bize yalvarır, dua eder; ama biz kendisinden dert ve sıkıntıyı kaldırdığımızda ise, kendisine dokunan dert ve sıkıntıdan kurtulmak için bize hiç dua etmemiş gibi hareket eder. Kendi güçlerini boşa harcayan budalalara, yapıp ettikleri işte böyle güzel görünür. Yunus süresi 11.12.ayet.elhamdulillah.sayin Dilipak haklısınız fakat tanrıları hep dışarıda aramaya gerek varmı.soruyorum eski SSK müdürlüğü yapmış Kemal Kılıçdaroğlu beyefendi sadece sskyi batirmaklami kaldıki bir de eleştiriye gelmiyor.soruyorum doktor diye ehliyetsiz teröristler işe alındı mı.eskiler şöyle demiş bir ülke hâkim ve hekimsiz olmaz.soruyorum sayın Kılıçdaroğlu HDP şeytanlastirilmamalı dedimi demedimi.ben dediğini duydum.bir vatandaş olarak açıkçası kınıyorum.ve bu ülkeye bir gün adaletin geleceğine inanıyorum vesselam.saygilar selam ve dua ile Allah'a emanet olun.tesekkurler.sayin Dilipak işte böyle.ulkemiz bir şekilde bu noktaya gelmiş.bu seçimlerde Cumhurbaşkanımız a çok güçlü destek vermeliyiz.ayetlerin ışığında kendimize şahsen ben çeki düzen vermeye çalışıyorum.cok şükür estağfurullah.Rabbim utandırmasın.haksizliga susmak istemedim.olanda hayır vardır derler.insaallah bu millet ittifakı hakettiği yere gelir.hasbinallahu ve nimel vekil deriz.Allaha emanet olun.dualarinizi bekleriz.saygilar selam ve dua ile.tesekkurler teşekkürler.
 • melekmelek10 ay önce
  Trudeau bu yazın sonrası uzun uzun.... Dilipak! :)
 • Halid Halid 10 ay önce
  Anlasildi hepimiz Hayrettin Karamaniz...Hepimiz bilmemneyiz diye yurumeyi cok sever bu millet Allah gecinden versi Bulent Ersoyun vakti tamam olursa halkimiz hepimiz Bulentiz hepimiz bilmemneyiz diye yurur...
 • AbuzerAbuzer10 ay önce
  Hak adina bir kismini gizleyenlerin vay haline...Isalam dini adina Islama ,Milliyetcilik adina Turk milletine en buyuk zarari verenlerin vay haline...
 • O, dindardıO, dindardı10 ay önce
  Atatürk'e dinsiz diyenlere kızıyorum. O, dindardı. 2 kere hacca gitti. Namazını kılardı, hanımı tesettürlüydü. Esad Erbili hazretleri onun hocasıydı. Biliyorsunuz Esad Erbili hazretleri Peygamberimiz Rasulullah sav'ın soyundan. Zamanın en iyi hocasını seçmişti. ...
 • Mahmut ŞensözlüerMahmut Şensözlüer10 ay önce
  Mehmet Kardeşim Çok Doğru Söylüyor İnşallah Yakındır
 • Onların atomları varsaOnların atomları varsa10 ay önce
  Onların atomları varsa, bizimde atatürk putlarımız var. Bir put bir atoma bedel. O kelle varya o kelle, büstteki kelleyi düşmana bir fırlatsan, düşmanı yerle bir eder, atomda neymiş. Bravo, aferin, iyi düşünülmüş bu kelle büstler, muazzam, mucize putlar. Ne yapalım, bizden ancak bu kadar. Ama babam hep derdi "Oğlum atatürk yaşasaydı, şimdiye Aya çıktıydık Aya". Amerika biz olurduk Amerika. USTürkiye by wondurful atatürk the great.
 • sedatsedat10 ay önce
  izmirde binlerce escinsel ,homo yuruyus yapti,"biz lut kavminin cocuklariyiz" diye pankart acti.ramazana ve kadir gecesine denk getirilen bu igrenclige,sapikliga hem izin verildi hemde toplumdan,siyasilerden en ufak bir tepki yok.bu sapiklik; demokratlar,laikler,dinsizler icin normal olabilir ama biz MUSLUMANLAR icin asla kabul edilemiyecek bir igrenclik ve en buyuk gunahlardandir.toplum, demokrasi dininin etkisinde fuhus,zina,faiz ,mutsuzluk bataginda bitik durumda.siyasi cekismeler ve secim kavgalari gundemi kaplamis.Kuran-i kerimin verilerine gore azap kapida.sel,kuraklik,deprem ,savas,nasil bir azap olacagini sadece Allah bilr.ama en onemlisi ve siddetliside ahiret azabi.Muslumanlar olarak uyari gorevimizi yapiyoruz.
 • AbuzerAbuzer10 ay önce
  Hocaaaaaa. son defa soruyorum,Soru calip mevki makama gelmis fetoculerin alidiklari paralar kildiklari namazlar tuttuklari oruclar sahihmidir kabul olurmu?...
 • Secih BAŞARAN Secih BAŞARAN 10 ay önce
  ALLAH C.C. TÜM İSLAM ALEMİNİN RAMAZAN DA TUTTUĞU ORUCU KABUL, BAYRAMI MÜBAREK EYLESİN. SN. DİLİPAK RAMAZANDA ŞEYTAN SANKİ TAMAMIYLA ZİNCİRLENMİŞ GİBİ ALGILADIM. ALLAH, C.C. İNSANI YARATTI VE YARATTIĞI ONUN NURUNDANDIR, ASLINDA HİÇBİR İNSAN KÖTÜ VEYA ÇİRKİN DEĞİLDİR. ŞÜPHESİZ ALLAH DAİMA GÜZELİ VE GÜZELLİKLERİ YARATIR. ÇİRKİN OKAN, KÖTÜ OLAN DAVRANIŞLARDIR. İNSAN RAMAZANDA ORUÇ TUTUNCA NEFSİNE ZİNCİR VURMAKTADIR Kİ BUDA ŞEYTANI ZİNCİRLER, TUTMAYANLAR İÇİN BÖYLE BİR ŞEY SÖZ KONUSU DEĞİL ZATEN RAMAZAN BOYUNCA BİRÇOK REZİL HABERLER YAŞADIK VE YİNE BİRÇOK KÖTÜLÜK GÖRÜP YAŞADIK. YANİ NE KADAR ÇOK ORUÇLU OLURSA O KADAR AZ OLAY, ÇOK KÖTÜLÜK YOK OLUYOR. ORUÇLU SAYISI AZALDIKÇA KÖTÜLÜKLER ÇOĞALIYOR. RAMAZANDA SUÇ ORANI AZALMAKLA BERABER BİTMİYOR. RAMAZANI YAŞAMAK KADER AMA TUTUP TUTMAMAK,İYİLİK KÖTÜLÜK BİZİM İMTİHANIMIZ. KİM NEFSİNE ZİNCİR VURURSA ŞEYTANI ZİNCİRLEMİŞ OLUYOR. ORUÇLU BİR MÜMİN ORUÇ ZAMANINDA (ÖFKE HARİCİNDE)TEMİNAT ALTINDIR, NAMAZ KILAR, İFTAR, TERAVİH, SAHUR HEP İBADET HALİNEDE, ŞEYTANA ALAN BIRAKMAYARAK ONU ADETA İHTİRAS CEHENNEMİNE KİLİTLER. DİĞERLERİ, HASTALAR İSTİSNA ZATEN KAFADAN ŞEYTANA UYARAK HER TÜRLÜ VESVESE İLE OYUNCAĞI HALİNE GELİYOR. ALLAH CÜMLEMİZİ ŞEYTANIN ŞERİNDEN MUHAFAZA EYLESİN.
 • İsmi Mustafa, arap isim İsmi Mustafa, arap isim10 ay önce
  İsmi Mustafa, arap isim. Olamaz, bir arap ismi, ulu atatürk'ümüzün ismi bir arap ismi. Bu nasıl olur. İsmi latin yada grek antik, anglikan, german, french, italyano, herşey ama asla bir arap ismi. Burda bir yanlışlık var. Mustafa isim, çöl ismi, arap ismi, bedevi ismi, atatürk'ümüze, ulu ..... yakışmaz. Kabul etmiyorum.
 • Abdullah KulAbdullah Kul10 ay önce
  İndirilen din rabiri ile kendini putlastiran halkaları olanm.İslamoğlu Putu feto ile yan yana dikkat
 • ilkerilker10 ay önce
  buyuk seytan amerika ve siyonist israil ve YERLI isbirlikcilerinin etkinligi devam ettigi surece bu topraklara huzur ve adalet gelmez. incirlik ve diger nato ,abd askeri usleri kapanmadan,eli kanli katiller defolup gitmeden bu topraklarda asla rahat yok. gelmis gecmis tum hukumetler , yoneticiler ve onlara destek veren toplum bu uslerin faaliyette olmasinin vebalinden kurtulamaz.
 • ŞahinŞahin10 ay önce
  Allah cc razı olsun
 • SaygıSaygı10 ay önce
  Saygı göstereceksin ki saygı göresin. Mıstık Kemal dediğin insanın bu ülke için yaptıklarını biraz araştır öğren. Ama senin o babası belli değildi annesi bilmem neydi, vatanı rakı masasında kurtarmışlar diyen kaynaklardan araştırma sadece olur mu? Diğer kaynakları da oku. Düzgünce okursan her insan gibi hataları olabileceğini görürsün, ama başarılarını ve kazandırdıklarını mutlala takdir edersin diye düşünüyorum. Ben ne senin cenahının ne de Mustafa Kemal Atatürk’ü putlaştıranların, onu gerçekten anlayabildiğini düşünmüyorum.
 • KenanKenan10 ay önce
  Şeytan sevdikleri ile buluşacak!Biz Rabbimizdan hiç Ayrılmayalım.
 • Aslan Aslan 10 ay önce
  Sn.Dipk. birşeyler anlatmayaçalışıyor Allah Razı olsun. Bağzıkişiler anlamadan aklından geçenzehiridöküyor Çookyazık.....Bilen söyler geçer anlamayan bakar geçer....anlayan anlamıştır...
 • MehmetMehmet10 ay önce
  Abdurrahman abi Reise söyle cumhur kıraat hanelerinde simidin yanına peynir şart, Ezine olursa değme keyfimize, karnımzı doyurduktan sonra cumhur parklarında çimlerin üzerinde yuvarlanacağız, reis16 sene sonra kalbimizden vurdu:)
 • MemetMemet10 ay önce
  Yok yok kesin seçimden ümidini kesti!
 • Her put bir tan tanrı'dırHer put bir tan tanrı'dır10 ay önce
  "Firavunlar ve Nemrutlar da bu tür karakterler. Hitler, Stalin fark etmiyor. Bir sanatçı olarak aramıza karışan birileri de olabilir bunlar. İdolleşirler. Her “idol” bir “put”dur. Her put potansiyel bir Tanrı’dır. Aman dikkat." Bu arada bizim şu Mıstık Kemal'li yazmamışsın. Haa evet, o, Türkiye'yi kurtarmıştı. O bizim özel tanrımız, kurtarıcımız. O hala putların içinde yaşıyor. Tarih onunla sıfırladı, onunla başladı. Ondan önce herşey kapkaranlıktı. O ata, bizde onun at arabaları. Yürü dehh, izindeyiz, kış kış.
 • Mahmut ŞensözlüerMahmut Şensözlüer10 ay önce
  Hocam Allah Razzı Olsun Alçak Tanrıları Yerin Dibine Batırmışsın Bir Olan ALLAHTIR
 • serkan aydin serkan aydin 10 ay önce
  farklı bir metafor yap misiniz üstadım guzel olmus ilginç olmuş benzetmeleriniz.lakin tarihin her devrinde eksiksiz gücü elinde bulunduran otorite şahıslar kendilerini tanri olarak gormislerdir..firevunlar memurlar krallar imparatorlar vs...aslinda insanoğlunun tamamen acizligini zaaflarini muhtacligini zayifliginin bilinçaltından disa vurumu ve dünya gücünü eline geçirdiği an fasa yansıyan bir izdusumudur bu kendini tanrı sanmasın.halbuki tam bir budalalik ve ahmakliktir bu insanın kendini tanrı sanmasın..furevunlar kendini tanrı sana bilir trumpta rothschillerde fakat bunları bi adaya koyun tek baslarina bi haftayı çıkaramaz ölürler.. dünyanın en üst statüsünde erkaninda duran güç ise doların sahipleri kimlerse onlardır gerisi teferruattur.zamanimizda para güçtür ve paranın sahipleri en üst akildir.peki kimdir bunlar suan kadar ne kadar gizlide olsalar batıdaki cok mahir araştırmacıların tespit edebildikleri kadarıyla bu doların sahibi hanedanlar şunlardır.. amerikada bulunanlar 1.rockafeller ailesi (yahudi)2.jp.morgan (protestan anglo amerikan)..3.kuhn loeb(kuhn ve loeb adlı 2 amerikan ailesinin ortaklığıyla kurulmuştur ve bunlara rothschilderin akrabası olan gene yahudi bir aile olan jacob schiff aileside dahildir)..4.goldman sach (yine 2 yahudi ailesi olan goldman ailesi ile sachs ailesi ortaklığıdir)..5.lehman brothers (yahudi bir ailedir 2008 krizinde batan bankanın sahipleri)...avrupa ayağı ise 1.rothschild ailesi (yahudidir merkezleri ingiltere ve fransadir)..2.lazard ailesi (yahudi merkezleri fransa)..3..warburg ailesi (yahudi merkezleri almanya)..4..moses sieff (yahudi merkezleri italya)..bu saydığım aileler aynı zamanda tapınak sovalyeleridir..sayarsak aileleri 1.rockafeller 2.rothschild 3.warburg 4.lazard.5.moses sieff 6.goldman 7.sach 8.kuhn .9 loeb .10.jp morgan 11.lehman brothers..schiff ailesini de eklersek 12 aile ediyo..yahudilerde 12 sayısı kutsaldır ilginç bir rastlantı aynı zamanda..simdi bunların hangilerinin isimlerini duydunuz??esas firavun bu 12 ailedir gerisi teferruat..
 • Mahmut ŞensözlüerMahmut Şensözlüer10 ay önce
  Hocam Ramazanın Sonu Diyorsunuz Seneye Allah Nasib Ederse Bü Günlerde Yine Ramazan Onun İçin Sonsuzluğa Çıkıldığı Zaman Allahın İradesi Her Yerde Yani Sonsuzluk Diye Birşey Yok Sonsuzluğun Hükümdarı Ve Dayanağı Bir Allahtır Allahın Himeyesinin Dışına Çıkılmaz Şöyle Deysek Ramazanın Sonu Deyilde Ramazanın Bitimine Geldik Hocam Bukonuyla Bir Yazı Kaleme Alırsanız Çok İyi Olur Selem Ve Duğaile
 • Mahmut ŞensözlüerMahmut Şensözlüer10 ay önce
  Hocam Ramazanın Sonu Diyorsunuz Seneye Allah Nasib Ederse Bü Günlerde Yine Ramazan Onun İçin Sonsuzluğa Çıkıldığı Zaman Allahın İradesi Her Yerde Yani Sonsuzluk Diye Birşey Yok Sonsuzluğun Hükümdarı Ve Dayanağı Bir Allahtır Allahın Himeyesinin Dışına Çıkılmaz Şöyle Deysek Ramazanın Sonu Deyilde Ramazanın Bitimine Geldik Hocam Bukonuyla Bir Yazı Kaleme Alırsanız Çok İyi Olur Selem Ve Duğaile
 • mehmet bilenmehmet bilen10 ay önce
  hoca bidekutsal topraklara giden müslüman kardeşlerimiz orada suudi kraliyet sarayını şeytan niyetine taşlasalar sevap yazılırmı
 • mehmet bilenmehmet bilen10 ay önce
  eski şeytanlar şimdiki  ....lerin yanındasıfır kalır

Günün Özeti