• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Abdurrahman Dilipak
Abdurrahman Dilipak
TÜM YAZILARI

Öjenik hareket ve aşı

16 Ocak 2021
A


Abdurrahman Dilipak İletişim: [email protected]

Bu dünyada tartışıp durduğumuz şeylerin hakikatinin bize gösterileceği bir gün var”.

Bu dünyada yaptığımız, yapmamız gerekirken yapmadığımız, söylediğimiz ve söylememiz gerekirken söylemediğimiz her şeyden hesaba çekileceğimiz bir gün var. Bu benim için ve diğer herkes için böyle!

Bakın, CoVID ve aşı ile İstanbul Sözleşmesi, LGBT, Great Resat, Trans Humanizm, Performans Pass. Global sağlık Pass., 5G, Starlink, Humanoid, Neuralink, WEF ile ilişkisini bilmiyorsanız o zaman anlattıklarım sizi ilgilendirmiyor olabilir.

Bu mRNA ve Çin aşısı hakkında sorduğum ve cevabını bulamadığımız sorular var. Birçok suali mukadderin de cevabı yok. Tanı kiti, mutasyona uğrayan bir mikrobun izole edilmesi, mikrobun asıl yapısı, 1. Faz, 2. Faz testler ve Çin’de denek bulamadıkları için(!?) yapılmayan 3. Faz. Satış öncesi, sırası, sonrası ile ilgili taahhütler, testler, satış şekli, fiyatı hepsi sorunlu.

Kaldı ki, ben bu konuda 1997’den beri yazıp uyarıyorum. O zaman bilmediğimiz bu mikrobu karşımıza çıkartan ve onu yeteri kadar tanımamızın önüne bariyerler koyan Bill Gates’e işi yaptıran kim?. Elon Musk ya da Bill Gates adı, DSÖ’den ve FDA’dan daha çok çıkıyor bu konularda! Dikkat, Bill Gates’in 2020 yılında ölen babası William Henry Gates (1925-2020) çıkıyor karşımıza. Bugüne kadar “Gates ailesi”nin  nüfus kontrolü ideolojisine ilgisi çok fazla gözler önüne gelmedi. Onun içinde “Öjenik bağlantı” da kendisi ile özdeşlemedi. 28 Ekim 1955 tarihinde Seattle’da bilinen adı ile doğan Bill Gates’e dedesinin babası olan William Henry Gates adı verilmiş ve dedesinden itibaren 1., 2. ve 3. diye devam ettirmişler. Gates soyunun dünyadaki ayrıcalıklı özelliklerinden dolayı 1975’te ortağı Paul Gardner Allen ile Microsoft kurmak için üniversiteden ayrılmıştır. Bunların her ülkede, sermaye, siyaset, bürokrasi, akademi, medya, STK çevrelerinden adamları var.

Gates ailesinden Baba Gates “Amerika Aile Planlaması/Planlı Ebeveynlik Federasyonu” üyesi, anne Gates bu federasyonun fon ortağı olan 1887 yılında Denver, Colorado’da kurulan, Merkezi Alexandria, Virginia’da bulunan, “sağlık ve insan hizmetleri” programı United Way için çalışmaktadır. Baba William Henry Gates önde gelen bir bankacı ve Preston Gates & Ellis’te bir avukattı. Ayrıca birçok STK’da yönetici olmasının yanında teknolojiye dayalı işleri genişletmek için bölgesel bir girişim olan, “Teknoloji İttifakı”nın da kurucusu.

William Henry Gates, Bill Gates (Doğum:28.10.1955)’in bebekliğinde, AES/ABD Öjenik Derneği (1926-1972), Öjeniği, “Farklı ırkların ve insan sınıflarının kontrollü üremesiyle insanların genetik yapısını iyileştirme çalışması olarak” tanımladı. 1972’de  bu yapı ABD Aile Planlama Federasyonuna dönüştü. Bilin bakalım bu federasyon Türkiye’de hangi holdinglerle işbirliği yapıyordu. Bunlar, “Toplumsal cinsiyet”e destek veren ve İK’larında LGBT’te pozitif ayırımcılık yapan holdingler. Bakın bu “Aile Planlama Fed.” 20 milyon siyahinin öldürülmesinden sorumlu. ABD öjeni hareketinin liderleri, Hitler’in, “öjeni” kelimesini lekelediği, ancak 1921 yılında ABD Doğum Kontrolü Birliği’nin kurucusu olan Margaret Higgins Sanger’in (1879-1966) söylediği, “safkan üstün insan” arayışı bugün daha da vahşi bir hal aldı. Gates ailesi bu global komplonun lider kadrosu idi. Unutmayalım ki, bunlar daha önce dünyada yaşayan dört ırktan birini yok ettiler. Birini köleleştirdiler. Birini sömürgeleştirdiler. Kölelik 19.YY’ın ilk çeyreğinin sonunda kalktı dense de, 1962 yılına kadar batıda, hayvanat bahçelerinin yanında “insanlaşma aşamasını tamamlamamış hayvanlar” olarak tanımlanan insanlar sergileniyordu, “insanat bahçe”lerinin yanında.

Şimdi nadiren tartışılan Sanger’in “Zenci Projesi” siyahların doğum oranını kontrol etme planıydı. Çok fazla bilinmeyen bu ırkçılık konusunda, Life Education Kurucusu ve yöneticisi Dr. Johnny Hunter, “Bugüne kadar, beyaz üstünlükçü kurucularının gündemini uygulayarak Planlı Ebeveynlik, bir rahim linç yöntemi olarak gördüğüm yöntemi geliştirdi. (…) Bu linç, yirmi milyondan fazla siyahın hayatının sona ermesiyle sonuçlandı” dedi. 2020 yılının Eylül ayında MCFL dergisinde yayınlanan bir haberde de, bir suikast sonucu amcası (Dr. Martin Luther King Jr-1929-1968) öldürülen Dr. Alveda King, meslektaşları ve National Black Pro-Life Coalition’daki diğer liderlerle birlikte, ABD Sağlık ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı-HHS’ye Planlı Ebeveynliğe karşı ırkçılık konusunda resmi bir şikâyette bulundu. Burada Planlı Ebeveynliği, siyah topluluklarda hedeflenen kürtaj teşviki yoluyla Amerika Birleşik Devletleri genelinde ırkçı ve öjenik politikaları desteklemek ve teşvik etmekle suçlanıyor. Dr. Hunter’in “yirmi milyondan fazla siyahın ölümüne” kim sebep olmuştu. Almanya’da Adolf Hitler 6 milyon insanı öldürmüştü. Bugün Bill Gates aşı ile ne yapmak istiyor.. Ve bir siyahın ölümü için, Minneapolis kentini yakarak olayları bütün dünyaya yayan ve duyuran güçler, 20 milyondan fazla siyahın ölümünü gizlemek konusunda da ne kadar güçlü olduğunu gösteriyordu!. ABD’de Long Island ve kanser, sinir bilim, bitki biyolojisi, genomik ve kantitatif biyolojiye odaklanan Cold Spring Harbor Laboratuvarı, genetik ve viroloji laboratuvarlarında başladığı faaliyetler ile büyük bir organizasyona dönüştü. Rockefeller-Bayar Co., BASF ve Hoechst petrokimya-ilaç konsorsiyumu, grubun ilk fon sağlayıcıları arasında yer aldı. Doğum kontrolü ve kürtajla ulaşamadıkları hedefe şimdi tüm dünyada ilaç, gıda, geni ile oynanmış gıdalar, tarım ilaçları ile ulaşmak istiyorlar. Bill Gates Jr. ve annesi Mary, United Way of America Guvernörler Kurulu’nda liderlik rollerinde görev almış aktif bir üyesi, William H. Gates Sr. ise Seattle, Washington’daki United Way of King County’nin eski bir kampanya başkanıydı. Baba Gates’in başında olduğu birim 2016’da; “kanser taramaları” için 660.777 kişiye, Doğum kontrolü ile ilgili 2.701.866 ve doğum öncesi hizmetler için 7.762 kişiye ulaşmışlar.

Bill ve Melinda Gates hâlihazırda United Way of America Ulusal Megagiftler Komitesi’nin Onursal Başkanları olarak görev yapmaktadır. Yine Melinda Gates öncülüğünde, küresel doğum oranını düşürmeyi amaçlayan üreme sağlığı hizmetlerini genişletmek için hükümetlerden vergi toplamak amacıyla 11 Temmuz 2012’de Londra’da düzenlenen UNFPA-BM Nüfus Fonu ile birlikte Dünya Nüfus Günü’nde bir Aile Planlaması Zirvesi başlattı. Ve Melinda Gates, bu zirvede hedefinin özellikle yoksul ülkelerde doğum kontrol yöntemlerini kullanımını teşvik etmek olarak açıkladı. Melinda Gates, dünyanın en fakir ülkelerindeki 120 milyon kadına daha fazla gönüllü aile planlaması hizmeti sunmak için, 2020 yılına kadar 2.6 milyar dolar taahhüt etti. Gates ailesi bir Katolik, ama artık birçok Katolik de Gates’lere katılmıyor. Vatikan’daki kargaşa biraz da bu derin gerçeklerden kaynaklanıyor. Neyse, yazacak, söyleyecek daha çok şey var.. Hitler Almanyası’na, oradan İngiltere’ye, İngiltere’den ABD’ye, oradan Çin’e uzanan bir yol var!.. Dikkat birileri UFA’lara bakın derken alçak irtifa uyduları ile uzayı işgal ediyor. 5G ile Humanoidlerin yolu döşeniyor. Biyolojik ajanlar, siber tehditler gündemde. 

Selam ve dua ile.

 

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23