J. Lopez’den J. Epstein’e!

18 Ağustos 2019 Pazar

6 Ağustosta dünyaca ünlü ABD’li şarkıcı Jennifer Lopez, ‘Regnum Live in Concert’ etkinliği kapsamında Belek’te konser verdi. 50 bin dolardan locada yer satıldığı haber oldu. İki arkadaş gitmişse yarım milyon liradan daha fazla ödeme gerekiyor. Hem de tam da Ramazan ayı öncesinde. “Ne atom bombası, ne Londra konferansı”. Medya bu konuyu gündem yaptı. Konser biletleri günler öncesinden kapışıldı. Düşünsenize tek kişilik loca ücreti, asgari ücretlinin 20 senede kazandığından daha fazla. Bir kişiye 40 pul, 40 kişiye 1 pul.

Bir bilim adamı, maddenin sırrını açıklayacak olsa, bu paranın yüzde biri ücret ödemek gerekse, bu kadar kişi katılmazdı herhalde. 

Neyse. Bu olaydan dört gün sonra New York’ta Manhattan Metropolitan Merkez Hapishanesinde Jeffrey Epstein’in intihar olayı yaşandı. Küçük kızlardan fuhuş ağı kurmakla suçlanan milyarder sermayedar Jeffrey Epstein gözaltında tutulduğu cezaevinde ölü bulundu. Epstein öğretmenlikle başlamış. Sonra mali müşavir olmuş, danışmanlık şirketi kurmuş, ama asıl servetini büyük patronlara küçük kızlar temin etmekle yapmış. Malikanesinde misafir ettikleri arasında Bill ClintonWoody Allen, prens Edward(prens Charles’in kardeşi), Suudi prensler var. Bill Clinton, 3’ü başkanlık döneminden sonra olmak üzere 26 uçuş yapmış sex partilerinin düzenlendiği “lolita express” adı verilen uçak ile.

Birilerine göre Adnan “Hoca”nın örnek aldığı biri idi bu Epstein. Daha doğru Türk versiyonu, bu işin. Adnan Oktar da Epstein gibi hapse girdi ama Epstein cezaevinde öldürüldü.

Epstein cezaevine getirildiğinde intihar etme riski bulunduğu için 24 saat gözetim altına tutuluyordu ve hücresi yarım saatte bir kontrol ediliyordu, ama nasıl oldu ise o gün gözetim uygulaması kaldırıldı.. Dahası kısa süre önce hücresinde intihar teşebbüsünde bulunduğu için hücresinde bir arkadaşının daha olması gerekiyordu. Boynunda yaralar vardı. Savcı bu intihar girişimini de şüpheli buldu. Ama o gün arkadaşı da yoktu. Sonuçta Jeffrey Epstein hücresinde sırları ile birlikte öldü.

Çok şey biliyordu ve konuşmaması gerekiyordu. Trump’ın yakın arkadaşı idi. İddiaya göre Trump’ın bugünkü eşi, onun kataloğundan seçilmişti.

Epstein’in, 559 milyon dolarlık servetini teminat olarak verme karşılığında yargılanma sürecinde New York’taki 77 milyon dolarlık malikânesinde elektronik kelepçeyle ev hapsinde tutulması talebi mahkeme tarafından reddedilmişti. Bunlar çok normal şeyler değil.

Herkes biliyor ki, ABD’de bu işi yapan daha birçok ünlü bulunuyor ve bu konu istihbarat örgütlerinin de ajandasında ve bu yolda dünyanın birçok ülkesinde önemli işler başarıyorlar.

Epstein, 2007’de Florida’da benzer bir suçlama ile hakim karşısına çıkmış ve basit bir kefaletle bu işten sıyrılmıştı.

Diyorlar ki, bu adamın kartvizitinde fon yöneticisi, büyük holdinglere danışmanlık yapan biri yazsa da, asıl işi patronlara, politikacılara, bürokratlara kız bulmak. Trump da bunun en iyi müşterilerinden biri. İddia o ki, bir seferinde 28 kızla Florida’daki malikânesinde özel bir buluşma gerçekleştirmişler. Yine bu adamın başta MOSSAD olmak üzere istihbarat örgütleri ve mafya babaları ile de ilişkili olduğu ve bu partilerin kayıtlarını tutarak bunlarla birilerine şantaj yaptığı iddiaları gündemde.

ABD’de; sinema, eğlence, kumar, fuhuş sektörü tamamen derin çetelerin kontrolünde.

BBC Türkçe’nin haberine göre, New York’taki federal savcılar 2002-2005 yılları arasında New York’taki evi ve Florida’daki malikânesinde aralarında 14 yaşındaki kız çocuklarının da bulunduğu reşit olmayan kişilerle para karşılığı cinsel ilişkiye girdiğine dair suçlamalar içeren iddianameyi geçen ay yeniden gündeme getirdi. 66 yaşında hayata veda eden Epstein’e 2007’de de benzer suçlamalar yöneltilmişti. Savcılıkla anlaşan ve fuhuş suçlamasını kabul eden Epstein, olası bir ömür boyu hapis cezası yerine 13 ay hapse mahkum olmuştu.

Bu arada ilginç bir açıklama geldi: 6 Temmuz’da Epstein’ın malikânesinde yapılan aramada yüklü miktarda nakit, çok sayıda pırlanta, adına düzenlenmiş, ikamet yeri olarak Suudi Arabistan’ın göründüğü günü geçmiş bir sahte pasaport ile yüzlerce genç kadının cinsel içerikli fotoğrafları bulunmuştu. İşte burada durmak gerek. Uyarı: Bu tür din, ahlak ve hukuk dışı para ve kadın işlerine bulaşanların da başına her an böyle işler gelebilir.. Bu uyarıdan sonra, büyük ihtimalle, birileri bu adamın elindeki video kayıtlarının başkasının eline geçmesinden endişelenmiş olabilir. O birileri Trump ve çevresindeki birileri de olabilir..

Ya da bu adamın arşivini ele geçirmek isteyen birileri bu kişiyi ortadan kaldırıp, arşivi ele geçirdikten sonra rakibi ya da hedefteki kişilere şantaj yapmak ya da o kişilerin itibarını sıfırlamak istiyor olabilir..

Bu işlerde çok büyük para var. Sanat çevresi dedikleri, bu şov ve eğlence sektöründe iş yapanların büyük bir kısmı bu çemberden geçmiştir. Playboy kulüpleri ya da buna benzer kulüpler bu konuda çok mu masumlar. Bu işin uluslararası ayağında her ülkeden isimler var ve adlarını duyurmak için moda, film, müzik, eğlence sektöründe adını duyurmaya çalışıyor.

Epstein’i öldürenler ya bir takım video kayıtlarını yok etmek istediler ya da o kayıtları ele geçirip birilerini deşifre etmek ya da onlara şantaj yapmak istediler..

Epstein’in intiharı bir son değil, aslında bir başlangıç olsa gerek. Daha ilk günden şeytan üçgeninin bir ayağında ABD, öbür ayağında ABD ve bir diğer ayağında ise Suudilerin ülkesinin olduğu ortaya çıktı. İsrail bu üçgenin merkezinde yer alıyor. Yani işin içinde MOSSAD da var. Bakalım bu şeytani zincirin yeni halkalarında kimler yer alacak..

Ha! Bu arada, İslam dünyasının gözünü çevirdiği Türkiye’de estirilen Jennifer Lopez rüzgarının ardından ister misiniz BAE ya da Cidde’de, o malum müzik ve dans gösterisinden sonra, şimdi de “Buz dansı” gösterisi düzenlenmesin!. Sırada bakalım neresi var!

Dikkat ettiniz mi, AK Parti tabanına hitap eden gazetelerin büyük bir kısmı Kurban Bayramında bile çıplak kadın resmi yayınlamaktan vazgeçmediler ve Jennifer Lopez hep gündemlerindeydi.

Bu adam da sapık, bunun müşterileri de. Ama dikkat edin, bu adamın müşterileri, dünyanın en büyük patronları, en önemli politikacıları, en “saygın” bürokratları ve kişileri..

J. Lopez’in müşterilerine gelince Epstein’e müşteri olamayanlar. Onlar şimdilik Lopez ve diğerlerinin konserleri, şovları, gösterileri ile idare edecekler! Bir gün o servete ulaştıklarında onlar da yeni Epstein’lerin kapısını çalarlar. Bakın bunlar sadece ABD’de yaşamıyorlar, dünyanın her yerinde varlar. Ve hepsi de güçleri ölçüsünde aynı yolun yolcusudurlar. Eğer uyarılara kulak asmayacaklarsa cehennemin dibine kadar yolları var. Hüda’ya tabi olanlara, Selam ve dua ile.. 

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • Aziz Arıçam Aziz Arıçam 1 ay önce
  Dün burada Denetim yok diyeyazdığım yoruma 2 isimsiz şerefsiz yorum adı altında iftira yazmış belliki o konsere giden karektersizler içinde onlarda var di.En küçük bir eleştiriyi işlerine gelmeyen Fetö kalıntıları iftira ile yaftalayıp ön almaya çalişiyorlar
 • Mustafa Mustafa 1 ay önce
  ABD de bir filimde erkek kız arkadaşına sorar benden önce kaç erkekle beraber oldun kız aynen şöyle der kızın söylediği rakamı ikiyle carp sonuna sıfır ekle. Sadece bu yönünden bakınca kitabımı dinimi imanımı daha çok seviyorum.
 • Yusuf 02Yusuf 021 ay önce
  Aleykümselam . Yarabbi dinimizin, devletimizin ,ehli sünnet vel cemaatin ,tarikati aliyelerin , tüm müslümanların düşmanlarını ,yeryüzünde fitne ve bozgunluk çıkaranları ve bütün zalimleri etkisiz hale getir.bizi zulmetmekten ve zulme ugramaktan muhafaza eyle . müslümanlar olarak canımızı teslim al ve bizi Salihler arasina kat.
 • BalamirBalamir1 ay önce
  Yani benzetmeniz nasıl bir mantıkla bilmiyorum.Adnan Oktar'ın yaptığı faaliyetleri dünya çapında olumlu yönde faaliyetler.PKK ile ilmi mücadelesi özellikle taktire şayan kim PKK ile korkmadan cesurca ilmi Mücadele verdi.PKK'ya kim korkmadan Pislik Kahpe Kalleş dedi.
 • purimpurim1 ay önce
  Zengin ve Seçilmiş! öldürmezler, Epstein'eestetik yapıp İsrail'e göndermişlerdir.
 • ErsinErsin1 ay önce
  Türkiye'deki escort kadınların çoğalışının farkında değil misin?Ülke kerhaneye döndü. Hükümet fuhuşa karşı tetbir de almıyor, izini çoktan verdi zaten. Amerika'da ne olduysa olmuş! Bize ne bundan? Melunların hepsi gebersin, külü savrulsun.Son zamanlarda lanetlenmişler hakkında yazıyorsun. Hayra alamet değil.
 • maksut aydenizmaksut aydeniz1 ay önce
  acaba sübyan mektepleri kapatılıyor .türkiyenin heyenk taşıyla oynanıyor bundan haberi olan varmı ...ve akıl almaz bağanerle..bizene Lopez le..
 • Ali rızaAli rıza1 ay önce
  Hocam kalemine sağlık , bu dünyanın pisleri bitmez iyiler hep azınlıkta bu her yerde böyledir
 • İsmail Kostakİsmail Kostak1 ay önce
  Abdurrahman bey, yazılarınızı artık kendiniz yazmıyorsunuz sanki. Bu yazınızı okurken konuta, kullanılmış olan dile, üsluba bakınca bu sizin tarzınıza uymayan, sipariş bir yazı gibi geldi bana, hem de çok ...
 • Dikkat ettiniz mi ?Dikkat ettiniz mi ?1 ay önce
  Sayın yazar yazmış :"Dikkat ettiniz mi, AK Parti tabanına hitap eden gazetelerin büyük bir kısmı Kurban Bayramında bile çıplak kadın resmi yayınlamaktan vazgeçmediler ve Jennifer Lopez hep gündemlerindeydi." Dikkat ettiniz mi ?
 • İskenderİskender1 ay önce
  Sayın Dilipak'ın yazdığı bu "Kirli Çamaşırlar" içerikli yazısına, yorum yapanlardan bir iki tanesinin dışında, mantıklı bir yorum göremedim.Ya ne anlattıkları anlaşılmayan yorumlar. Ya da,konuyla alakası olmayan saçma sapan yorumlar. "Eğitim seviyemiz düştü mü acaba" diye düşünüyorum.
 • aziz arıçam.boşver denetimi falan sence önce aynaya bak!aziz arıçam.boşver denetimi falan sence önce aynaya bak!1 ay önce
  milletin evini ortam dinlemesiyle dinleyip dinleyip gelip burda denetimli yorumlar yapma.bir ş...sizliği, ş...sizler deşifre eder olmuş.ulan ne günlere kaldık.o denetim önce senin gibilere gelmeli.ama ben dedim ya hükümeti suçluyorum.uyuyan hükümet yüzünden serseri mayın gibi etrafta yayılmışsınız.sonrada gelip burda ahlak abidesi kesiliyorsunuz.tabii dilipakta inanıyor.(tabi hükümet emniyet istihbarattan dinletmiyorsa-ki dinleten de bence yüzde 80 onlar)
 • aziz arıçam.boşver denetimi falan sence önce aynaya bak!aziz arıçam.boşver denetimi falan sence önce aynaya bak!1 ay önce
  milletin evini ortam dinlemesiyle dinleyip dinleyip gelip burda denetimli yorumlar yapma.bir ş...sizliği, ş...sizler deşifre eder olmuş.ulan ne günlere kaldık.o denetim önce senin gibilere gelmeli.ama ben dedim ya hükümeti suçluyorum.uyuyan hükümet yüzünden serseri mayın gibi etrafta yayılmışsınız.sonrada gelip burda ahlak abidesi kesiliyorsunuz.tabii dilipakta inanıyor.
 • MertMert1 ay önce
  Sayın hocam, İslamcı kimlikli Türkiyede üst düzeyde görev yapan yine çok üst düzey birinin kızıyla evli bir kişinin yatlarda alem yapması ve internetten çok enteresan seks oyuncakları edinmesi konusunda ne düşünüyorsunuz?
 • MertMert1 ay önce
  Sayın hocam, İslamcı kimlikli Türkiyede üst düzeyde görev yapan yine çok üst düzey birinin kızıyla evli bir kişinin yatlarda alem yapması ve internetten çok enteresan seks oyuncakları edinmesi konusunda ne düşünüyorsunuz?
 • ramazankoçkayseriramazankoçkayseri1 ay önce
  sayın editörben onubunukaralamakiçinyazmıyorum kafirlerinoyuncağı oldukgüvenlibölge demek ne hemaskeryetiştiyorbize karşıbunlarınan anlaşmayapılırsa bununvebali çok büyük olurbunu niyeyazdım yazdığımyazıyı benokuyamaım harfleribirleştimişin yapmayın allahaşkına.
 • BAYBARSBAYBARS1 ay önce
  BAHÇELİHİKMETLİ BİRSÖZDAHASÖYLEMİŞ....DEPREMİÇİNTEDBİRALMAZSAK,BEDELÖDERİZdemiş.... ABD ' LİLERLEBERABERÜLKEMİZİNSINIRLARININgüvenliğini sağlamamızmakuldur demişti....her nekadarbaşımızamutadaralıklarlaçuvalgeçirip, ÇORAPÖRMEYEDEVAMETSELERDE...... TÜRKMİLLETİNİNZEKASIYLAKİMSE ALAY ETMESİN ......ABD,DAHADÜN500 TIRDAHA SİLAHMÜHİMMATVERDİ PKK'YA ........ EŞREF BİTLİSİN ,UĞURMUMCUNUN ,NECİBHABLEMİTOĞLUNUN ,FIRATÇAKIROĞLUNUN ,MUAVENETDE5 SUBAYIMIZIN BİNLERCE ASKER ,POLİS ,KORUCUVATANDAŞIMIZIN ,NECMETTİN ,AYBÜKE ÖĞRETMENİNKATİLİ AMERİKA ,İSRAİL ,İNGİLTEREDİR...... BİZE GÜVENLİBÖLGEKURACAKMIŞ.....ŞEYTANINİMAMOLUP , NAMAZKILDIRMASIGİBİ......
 • Aziz Arıçam Aziz Arıçam 1 ay önce
  O konsere katılanlari hükümet tespit edip yillik vergilerini kat kat alamaz mı?Alır.Ama hiç bir yede denetim kontrol yok.Olan yerlerdede rüşvet almış başını gidiyor.Memura para vermeye geldi mı %3 üzerinden günlerce pazarlık yapiliyor
 • Sami BurdurSami Burdur1 ay önce
  Dilipak sağ ol, diline sağlık. böyle fecaat duymamıştım. Allahneslimizi ve Türk milletini hatta insanlığı bunlardan korusun. Seni takip ediyorum Selam ve selametle.
 • AyhanAyhan1 ay önce
  Her ne kadar Hoca kelimesini (") içinde yazsanız da adnan oktar Hoca değildir.Hocalara hakarettir bu yazdığınız
 • ramazankoçramazankoç1 ay önce
  sayındilipakokafirineyapacağınsenyeniçağdanatakanmuratidebirdeuğurluyulerimizkimialkışladıyor leoku dimitriler neleryapıyor dışişler ne yapıyor türkiyeyi bu halekimgetirdi.
 • Günaydın Günaydın 1 ay önce
  Gulermisin ağlar mısın anlaşılan yazar Vizontele filmi gibi dünyayı 1hafta geriden takip ediyorAbdurrahman bey bu konular size yabancı boş verin biz bu mevzulari 5_6 aydir okuyoruz üstelik ortada ölüm falanda yoktu şimdi almış vız vız vız
 • sefaköylüsefaköylü1 ay önce
  1990 larda bunlari başlatan biriside televole ci can tanrıyar magazin
 • Ahmed 61Ahmed 611 ay önce
  Kartallarda kuzgunlarda aynı gökte uçarlarlar.Kartallar et yer kuzgunlar........yer...insanlarda böyledir..helal yiyenler haram yiyenler
 • Sancar Sancar 1 ay önce
  ABD likomutanSTEPHEN TWİTTY, URFA'da.... 100YILönce yurdumuzasaldıranlar, URFA'da.... Bizdavetettik , güvenliolacakmışbölgemiz.... 1991 deKUVEYT ,1999daKOSOVA, 2001 deAFGANİSTAN , 2003 deIRAK'ınişgali vebölünüpparçalanmasınahizmetetmiş..... ŞimdiSURİYE VETÜRKİYEiçin tecrübeve birikimlerini hizmetekoyacakmış.... İŞGAL , BÖLMEVEPARÇALAMAUZMANI.....
 • ULUSLARARASI BOS KAFALILAR CEMIYETIULUSLARARASI BOS KAFALILAR CEMIYETI1 ay önce
  Mossad zaten bas stunior unvanini alninin teriyle alali on yillar oldu.Ve dunya santajla yonetilmeye baslanali en az iki yuz yil oldu.Biz de kurtaramadik kendimizi ve ayni yontemlerle bizi de bu cendereye soktular.Osmanli devletini boyle yiktilar generallerini santajla satin alarak.TC yi de boyle yikacaklar ((CHP li ve MHP lilere cektirilen kasetlerle az kalsin yikiyorlardi).Karamollanin Aksenerin F.Gulenin,A.Gulun,Babacanin,A.Senerin ve benzerlerinin ve Kilicdaroglunun sozlerini ve fiillerini aciklayacak hic bir algoritma yok kaset santaji disinda.Yani dunyayi yoneten cete dunyanin ve yasayanlarinin cigerlerinin filmini cekecek,kafaya koymus.
 • Olaya biraz da muzik olarak baksaniz...Olaya biraz da muzik olarak baksaniz...1 ay önce
  Tamam gorsel bir durum var tabi ama Lopez ayni zamansa sarkici. İnsanlar cogunlukla konsere biraz eglence, biraz muzik icin gidiyor. Yasam tarziniz farkli oldugundan o insanlarin gozunden bakamiyorsunuz.
 • MehmetMehmet1 ay önce
  Değerli hocam sözünü ettiğiniz bu ahlaki ve manevi çöküntüyle beraber oluşan kirli ilişkiler ağı, Allaha sırtını dönmüş bir toplum için doğal bir sonuçtur. Şu sorular ister istemez aklıma takılıyor: Bizim toplumumuzda epstein nin müşterileri var mıdır ? Varsa bunların sayıları kaç kişi? ...
 • kibarcikkibarcik1 ay önce
  garıp gurabanın parasını allahtan korkmadan yiyen hangı zıhnıyetten partıten olursa olsun muhakkak enınde sonunda oyle bır şekilde cıkıyor 7 ceddınden de cıkacakİPA eyyy dogru vb lerı yedınız hellalık yok onagöre veselam
 • Göksen MereyGöksen Merey1 ay önce
  amerikada 1826 da üyesi olduğu mason teşkilatının iç yüzünü anlayınca ayrılmak isteyen william morgan cinayetini kimler örgütlemişse aynen devam ediyorlar. trumph bu işi o zamanın başkanı andrew jackson gibi başarıyla kapatamazsa asker kökenli bir başkan demokrat görünümlü daha azılı israil yandaşı katıksız bir evangelist başkan görür dünya.
 • İLBEYHAN İLBEYHAN 1 ay önce
  Bülent Arınç kendisi FETÖ firarisi, oğlu halen FETÖ den tutuklu olan İş adamının pastanesine neden gitti?a)Patatesli poğaça tarifi aldıb)Sarayın yıllık profiterol ihtiyacından yakındıc)Yeni geliştirdiği maklube tarifinin müjdesini verdid)Pastahane sorunlarını araştırıyor.... Vatandaşınverdiği paralardanaldığıyüksekistişarekurulumaaşını,KHKMAĞDURLARIDİYEFETÖCÜLERE VERECEĞİNİBEYANETMİŞ.... DAMADI DASAĞLIK BAKANLIĞIBÜNYESİNDEFETULLAHINÖMRÜNÜUZATMAARAŞTIRMALARIENSTİTÜSÜKURMUŞTU..... ÖMRÜNÜZKURUSUN.... ANLAŞILAN FETÖAÇILIMI KAPIDA.... BİGBOSS, SAMAMCAböyleistiyor....VATANDAŞA, ŞEHİTAİLELERİNESORDUNUZMU.....????
 • HerneyseHerneyse1 ay önce
  Allah razı olsun. Doğru nerde, biz orada. Partizanlık gözleri kör etmiş. Hocam, bir de o malum gazetelerin her gün "emekliye, memura, işçiye müjde" yalanları yok mu?..
 • Efrasiyap Efrasiyap 1 ay önce
  Allah sizi ve bizleri kendisine tabi olabilen kullarından eylesin.
 • saygısaygı1 ay önce
  bizdeki ayağından bahsetmemişsiniz. şimdi bilmem ama geçmişte sanat ve siyaset bu iş üzerine ceryan ederdi. işi bu olan ABD deki mumcu tarikatına ünlü ilahiyatçılar ve ünlü parti başkanları üye. düne kadar üst düzey bürokrasiböyle değil miydi?? hatta basının yazdığına göre devlettte yüzlerce kadrolu fahişe olduğu da birinci ağizdan söyleniyordu.
 • Asr-ı saadet te yaşamak isterdimAsr-ı saadet te yaşamak isterdim1 ay önce
  Sayın Dilipak yorumları okuyor musunuz merak ediyorum. Umarım göz atıyorsunuzdur, çünkü bu sizin okuyucunuza olan saygınızı gösterir. Tanıdığım karşılaştığım vekil çocuklarının giyimini kuşamını düğününü derneğini gördükçe halk arasındaki şu bizi yönetenlerin dindar algısının ne kadar yanlış olduğunu bir kez daha anlıyorum. Herkes nasıl isterse öyle yaşar. Buna kimsenin söz söyleme hakkı yok. Ama oy almak için dindar, ümmet olgusu oluşturulmasını doğru bulmuyorum. Dindarlık algısı yerine özgürlükler ön plana çıkarılsaydı daha doğru olurdu. Başörtü özgürlüğü, (zaten artık moda diye takılıyor) düşünce özgürlüğü vs. Çünkü insan dindar diye beklediği kişilerden daha fazlasını bekliyor. Dindar bir yaşam. Hak hukuk adalet, kul hakkı yememek, husumet beslememek, mütevazi bir yaşam, Haz Ömerin kendisine verilen bir tas yağlı yemeği vatandaş da bu yemekten yiyebiliyor mu diye sorduktan sonra hayır cevabı alınca kendisi de yemeği getirene verip geri gönderdiği. Açlıktan guruldayan karnına dönerek “ guruldasan da o yemekten yiyemeyeceksin “ dediği. Bu kadar hassasiyet gösterildiği bir dinimiz var. Rabbimin yeryüzüne bahşettiği en güzel dinin mensupları olarak bunları gözeten yöneticiler bekliyor vatandaş.Nasıl yaşarsak öyle yönetiliyoruz anlaşılan.kimse aç komşusundan haberdar değil. Kimse başkasının hakkını hukukunu gözetmiyor zaten. Meyse çok doluyuz dertliyiz muzdaribiz. O yüzden de konunun biryerinden başlayıp başka yerinden çıkıyoruz. SelametleRabbim iyilik güzellik versin herkese inşaallah. İslamı güzel yaşayan yaşatan kullarından eylesin. Niyetlerine bakılmaksızın İşinden, eşinden , evladından Ayrı konulmuş yeryüzündemüslüman olduğu için zulüm gören ( Myanmar doğu türkistan vs.) bütün dünya müslümanlarına Rabbim yardım etsin inşaallah
 • KocasolakKocasolak1 ay önce
  Hocam cehennem boş kalacak, cennet de kolay değil.
 • TR 31TR 311 ay önce
  TOPLUMUN GÜNDEMİ Sayın Dilipak toplumsal barış sağlanmadan yeni zaferler kazanmak çok zordur. Yeni adli yıldaAdalet ve demokrasiye acilen dönülmelidir. 15 temmuz hain darbesini yapanlarin cezaları verilmesinin sonuna gelinmiştir.O yapıyı hayır kurumu gören yüzbinlerce memurun topluma kazandırılması zamanı gelmiştir. Berat edenler , haklarinda hiçbir işlem yapılmayan memurlar için .......Af indirim vs yasasının içine KHK lilar da eklenmelidir. ...... ..Devlet zehirli bir ortamı kapatmayarak ihmalkarlık yapamaz zehirli ortamı kapatsaydı kimse de buradan zehirlenmezdı. Ama Devletin amacı cemaat üyelerini tespit için kapatmadıysa bu demektir ki Devlet vatandaşına tuzak kurmuş demektir. Devlet vatandaşına tuzak kuramaz kurmamalıdır.***15 temmuzda bir gün öncesine kadar sendika aidatlarını memurdan kesip Sendikanın hesabına yatıran devlettir.***Cemaat Gazetesine Resmi ilan kurumundan ilan veren Devlettir .***Bankasya da BES kesenekleri kabul eden Devlettir.Sonrada buralara üye olan memur ....Devlet memurları kanunu (657 sk ) sadakatsizlik yapmış diyerek iltisak irtibat uydurup ihraç edemezsiniz.........***EğerAkp iktidarı böyle giderseyeni kurulacak partiler ve yapacakları ittifaklarla adalet ve hukuka öncelik veren vaadleri ve icraaatlarıyla iktidarlara gelmesi kaçınılmaz olur. Akp adalete dönmediği müdddetcedindar insanların bir daha iktidara gelmesi dönemi biter. ......"Derinler ".......Akp ye yanlışlar yaptırarak bu milletı Chp nin yanına yitilmeye çalişılmaktađır. Dindar insanlari elleri titreye titreye Chp ye oy verdirenlerin vebali çok büyüktür
 • CihangirayCihangiray1 ay önce
  Sayın yazar siz şu özel TV ilerdeki cinsel uyarıcı reklamlarını görmezmisiniz Allah aşkına yakın geçmişte istedikleri kanala çöken ve kapısına kilit vuran RTÜK ve benzeri kuruluşlar neiş yapar iktidar ne için göz yumar adnan oktarın ahlâksızlıklar ına onca yıl göz yumup sonra üzerine gidenler suç işlemedilermiahlaksızlık muzır neşriyattan koruma kanunu gençlerin ve çocukların korunması kanunu özal zamanında çıkmıştı yoksa kanunlar kaldırıldı haberimizmi yok ne buyurursunuz
 • yüzyıl şöhretleri ve şehvetleriyüzyıl şöhretleri ve şehvetleri1 ay önce
  Geçmiş zamanın urspuları itilir kakılır, hakir görülür, toplum önüne çıkmazlardı. Yalnızca ilgili kişiler onlarla ilgili biçimde temas halinde olurlardı. Şimdiki urspular çok itibarlı, fark bu, müslüman çocukları bu şahısların; üzerinde gt' lerinin basılı olduğu tişörtleri giyip onunla camiye, cumaya geliyorlar. "Neden kurtulmuyoruz?" diyenlerin dikkatlerine..

Günün Özeti