Evengaliş komplo

28 Ağustos 2018 Salı

“Biçarelerin günahları öylesine büyük, öylesine büyük ki / Bütün cezalar ona nispetle küçük”.

Siz ABD’ye, FETÖ’ye kızıyorsunuz da, peki onların size düşmanlığının sebebinin farkında mısınız?

Onlar bir plan yaptılar. Bu kıyamet savaşı olacaktı. Bu savaşın adı “Armageddon”du. Tanrıyı kıyamete zorlayacaklardı.

Armageddon’un merkez üssü Adana / Ceyhan olacaktı. Bunun için Ankara, İstanbul, İzmir, Trabzon ve Diyarbakır’a, Urfa’ya hakim olmaları gerekiyordu ki, Türkiye’yi kontrol edebilsinler, Rusya’ya, İran’a, karşı kıyabilsinler, BOP çerçevesinde hedefteki 22 ülkeyi kontrol edebilsinler.

Siz onların bu hedeflerini bilerek ya da bilmeyerek kursaklarına tıktınız. “One minute”, “Mavi Marmara” bu açıdan önemli idi. BOP’un içini boşalttınız. Bu önemli idi. 15 Temmuz son bir kırılma noktası idi.

2018’de bu işi bitirmeleri gerekiyordu. Kehanet öyle söylüyordu: Önce Filistin topraklarının işgali tamamlanacak, sonra Kudüs Başkent olacak, 3. adımda Süleyman Mabedi yeniden inşa edilecekti. Mesih o zaman yeryüzüne dönecekti. Ve kıyamet savaşının sonu: Mesih’in önderliğindeki kurtuluş.

Evengalişler herhalde İsrail’i bu operasyonun merkez karargâhı yapacak değillerdi. İsrail savaş paratonerine dönebilirdi. Türkiye tek adresti, Mısır da olamazdı, Tahran da.

Türkiye’deki müttefikleri belli idi: FETÖ, PKK, PYD gibi unsurlar, yeni haçlı ordusunun paralı askerleri olacaktı. “Selahaddin’in çocukları”nı Siyonist planların aracı yapacaklardı. Hilafet onların oyuncağı olacaktı. Şerif Hüseyin’in üzerinde kurdukları hayaller 100 yıl sonra F. Gülen’in şahsında gerçekleşecekti.

FETÖ’yü bir de bu gözle görün. Ama bu komployu ne yargı, ne istihbarat, ne de siyasi akıl gerçek anlamda görmek istemiyor. Bu gerçekler resmi raporlara yansımıyor.

Öyle bir plan yapmışlardı ki, başarısızlık asla mümkün değildi. Ya başaracaklar ya da başaracaklardı. Ne pahasına olursa olsun başarmak zorundaydılar. Ama olmadı. Kaybetmek onlar için din ve dünyalarını, hayallerini, sahip oldukları her şeyi kaybetmek anlamına geliyordu. Onun için kaybetmeyi kabullenemeyecekler.

Düşünsenize Amerika’da her yün on milyonlarca insan kıyamet için, yeni bir dünya savaşı için dua ediyor. “Savaş için dua eden” bir topluluk! Bunlar mı demokrat, bunlar mı dünyanın jandarması, bunlar mı dünya barışının koruyucuları!?

Siyonistler de “Meşiah” adına bunu istiyor, bekliyor, buna hazırlık yapıyor.

Suriye’de, Irak’ta, Afganistan’da onun için varlar.

FETÖ’cüler, PKK ve PYD bu kirli savaşta ABD’nin ucuz paralı askerleri. Terör, postmodern bir savaş taktiği. Darbeler bu kirli planın malzemesi idi. Soğuk savaş bu hedefe giden yolun parke taşlarını döşemek için gerekli idi.

2. Dünya Savaşı 1. Dünya Savaşı’nın devamı idi. 3. Dünya Savaşı da 2.’sinin devamı olacak..

Evengalişlerin şeytan üçgenlerinin bir ayağı savaş, bir ayağı darbe, bir ayağı terör. NATO’su, IMF’si, GK’sı hepsi, bu hedef için düşünülmüş yapılar.

Huntington “Medeniyetlerararası çatışma”dan bahsederken aslında bunun felsefesini yapıyordu. Fukuyama “Tarihin Sonu” derken dilinin altında yatan buydu.

Dünya hızla bir savaşa doğru sürükleniyor.

Hızla yeni bir dünya savaşına doğru sürükleniyoruz. “One minute”, “Mavi Marmara”, BOP’un iflası, 15 Temmuz, bunlar sadece Türkiye’yi ilgilendiren olaylar değil. Bu vesile ile bu kirli oyun deşifre oldu. Bugün yaşanan döviz krizi de, dünya ekonomisinin ne kadar kırılgan olduğunu, Doların nasıl bir büyülü kâğıt olduğunu gözler önüne serdi.

Bakın, dolar ABD’nin parası değil. Burada asıl tehdit ABD’den değil, ABD’yi, AB ülkelerini, İngiltere’yi ve Vatikan ile birlikte İsrail’i de pençesine alan dünya derin devletidir. ABD’nin  “Dolar Basma Hakkı” yoktur. Doları FED basıyor. FED ise 8 aileden  ibarettir: Rothschild, Rockefeller, Goldmen Sachs, Lehman Brothers, Kuhn Loebs, Warburg, Lazard ve Moses Seifs. Amerikan Hazinesi doları bu global çeteden borç olarak alır. Bunun karşılığı bu çeteye her yıl 500 milyar dolardan daha çok faiz öder. Yani zavallı Amerikan halkı kendi parası sandığı doları, çeteye faiz ödeyerek kullanabiliyor. Dolar ise karşılıksız bir paradır. Yani sadece kâğıt. Dövizin değerini ve paraların faiz oranlarını ise Londra’daki LIBOR belirliyor, iyi mi? Bu rating kuruluşları da, efendilerinin finansal tetikçileri, piyasayı yola getirmek için çoban köpekleri, IMF ve Dünya Bankası da bu işin koruma kalkanı.

Ben derim ki, bu çeteye karşı mücadeleye girişirken, hiçbir ülkeyi karşımıza almamalıyız. Bu çetenin karargâhının bulunduğu ülkeler, bunların kontrolleri altında olsa bile, o ülkelerdeki akıl ve vicdan sahiplerini yanımıza almalıyız.

Türkiye, emperyalizmin maskesini indirerek çirkin yüzünü dünyaya gösterdi. Şimdi bu gerçeği görmeyenlere göstermeye, duymayanlara duyurmaya kaldı. 

Selam ve dua ile…

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • Süleyman Süleyman 4 ay önce
  M.kemal Çanakkale'de görev yapan savaş boyunca 400 yarbaydan biridir fakat Filistin cephesinde allenby ile (İngiliz komutanı)ne konuda ne üzerine anlaşma yapıldıtarihçiler aydınlatın milletin çocuklarını gerçekler ortaya ciksin
 • Süleyman Süleyman 4 ay önce
  M.kemal Çanakkale'de görev yapan savaş boyunca 400 yarbaydan biridir fakat Filistin cephesinde allenby ile (İngiliz komutanı)ne konuda ne üzerine anlaşma yapıldıtarihçiler aydınlatın milletin çocuklarını gerçekler ortaya ciksin
 • aliali4 ay önce
  Sayın Dilipak, Yazdıklarınızdan dolayı Allah senden razı olsun ! ÇOĞUMUZ dünyada dönen dolaptan haberdar değil.dünyada akan kan hep müslümanların kanıdır.bukan niye akıyor, bu insanlar niçin akdenizde boğuluyor?...Müslüman devletler bunları görüp ne zaman bir araya gelip bir birlik oluşturacak.kurtlar bile avlarına saldırırken kendi aralarında bir işbirliğine gidiyorlar.hürmetler.....
 • SavarSavar4 ay önce
  ...zim ne yapacağımızı soran arkadaşlara sen önce ne taraftasın. Sonra ne yapacağını anlarsın. Senin bir sorumluluğun hayrın tarafında durup şerre varlığından ve yaptıklarından dolayı teşekkür edip selam verip kendinin doğru tarafta olmasını sağladığı için... gerisi teferruat. Önce ne taraftasın..... selam ve dua ile....
 • ömerömer4 ay önce
  Kendi ülkelerinde kendi vatandaşından gelecek tehdit onların sonlarını getirir diye düşünüyorum.
 • GülGül4 ay önce
  Mazi nice helak olmuş topluluklarla doludur
 • Süleyman Sırrı DinçerSüleyman Sırrı Dinçer4 ay önce
  Okuduğumen...nitelikli..araştırmacı..yazılardan..biri..Kalemine..sağlık..Üstad... Yanılmıyorsam.." DÜNYADA...SİYASET..YEREL..KALDI..FİNANS..KÜRESEL..OLDU.." TEŞHİSİNİ..DE..Siz..YAZMIŞTINIZ..
 • İkrarİkrar4 ay önce
  Selam ve dua ile sayin hocam ben en cok ,nuran devres,i merak ediyom cunku bir hukumet sozcusu gibi bilgi sunuyo osman kavala veenis berberoglu tutuksuz yargilanacak turkiyenin kredi bulmasi kolaylasacak diyor evet yokarida bir yalan soyledimduyanlarda inaninca bu haber cogalip bir de bana soyleyinde bende inandim ,o kadar inana olmuski bende pes dogrusu belki inanan olur fakat biz kul yutmayiz konusursak agizdan konusuruz gobekden atmayiz
 • ismail hakismail hak4 ay önce
  bop eş başkanı kimdi ?
 • RabiaRabia4 ay önce
  Euzubillahiminesseydanirracimbismillahirrahmanirrahim: Ey peygamber! Allah'ın rahmeti sebebiyle sen onlara yumuşak davrandın. Eğer onlara karşı kırıcı ve sert olsaydın, çevrenden dağılır giderlerdi. Artık onları bağışla ve affedilmeleri için dua et. Toplumu ilgilendiren her konuda onlara danış, görüşlerini al; sonra bir hareket şekline karar verince de, Allah'a güven. Çünkü Allah, kendisine güvenip, dayananları severAli İmran süresi 159.ayet.elhamdulillah.saygilar selam ve dua ile Allah'a emanet olun teşekkürler HasbinAllah'u ve nimel vekil deriz
 • RabiaRabia4 ay önce
  Euzubillahiminesseydanirracimbismillahirrahmanirrahim..Ey peygamber! Toplumu ilgilendiren her konuda ümmetine danış görüşlerini al;...”(Al-i İmran 159.elhamdulillah.sayin Dilipak biliyoruz ki Sayın Başkanımız danışarak iş yaparlar tebrik ederiz.saygilar selam ve dua ile Allah'a emanet olun teşekkürler HasbinAllah'u ve nimel vekil deriz
 • HacıHacı4 ay önce
  Güzel yorum .... Kime anlatacağız bunu.En çokta kahrolsun abd diyenler dolar alır ve abd markası kullanır.
 • dedeslidedesli4 ay önce
  emperyalizme canakkale de en büyük darbeyi vuran mustafa kemal dir.bakiyorumda türkiye de ki insanlarin haline.is yok, üretim yok, sagduyu yok.tüketim var, israf var, gerilim var.cözüm ne peki?söyleyeyim:1. sadece altin ve gümüs karsiligi para basilmali2. türkiye uluslararasi bütün ticari anlasmalari terketmeli3. sadece yatirim amacli arac ve gereclerin türkiye ye sokulmasina izin verilmeli4. mesleki egitime agirlik verilmelikendi kücük devletimde (ailem) uyguladim.huzurluyum, mutluyum.huzur ve mutluluklar herkese!
 • IlbeyhanIlbeyhan4 ay önce
  Akifkardesyorumun icin tesekkurler,ulema olsun,cemi cumle muminlerolsun bu saha , sanki mayinli arazigibi hicbir degil ayak ,parmak basmiyor... Çikletçignemeyi veya gargara yapmayi ,dus almayi ,denize girmeyi , tibbi zaruretlerle igne yaptirmayi sorsamciltler dolusucevap verirler...Hemde Kutubusiddeden, Ibni Abidinden , Ihyaiulumiddinden , Kara Davudun mizrakli ilmihalinden , Diyanetin anli sanli hocalari .Din isleri yuksek kurulu uyeleri , aksini iddia edersen seni kufurle suclayarakkendi goruslerini anlatirlar... Amaher nedensene bir Cumahutbesinde,nedeyalvarip bicevap lutfen desensanki alay SAGIR olurlar, KOR olurlar..Duymaz gormez olurlar...Bana bozar gibi geliyor, NETICEDEYENENBISEYvar...Hatta bazen DEVEYIHAMUDUYLAyutanlar bile varalemi islamda...Umeyye ogullarinindevri saltanatindan beride boyle...Fuzuli ne diyor" SELAMVERDIM , RUSVETDEGILDEYUALMADILAR " diyor nur icinde yatsin...Allah icin konusanlarher devirde vardi ,hep var olsunlar...Allahin selami onlarinve sizlerin ustune olsun..Selam ve dua ile
 • TayyibTayyib4 ay önce
  Batı dünyası insanınınakılarındaki Kıyamete zorladıkları TANRI nın hangi Tanrı olduğunu Müslümanların iman etti İLAH" ile yakınlığınıTarif nedir ve nasıl olmalıdır.
 • M.AkifM.Akif4 ay önce
  Bozmaz muhterem bozmaz.Rusvet,peşkeş vs.bozmaz .Muhterem adam kurban almış kesecek lakin sıra uzun e ne yapacak görevliye bir 200₺ verecek öne geçecek ve kurbanini kesecek Allah kabul etsin.
 • melih53melih534 ay önce
  hocam keşke Sayın Cumhurbaşkanımıza danışman olabilseydiniz.
 • Nuran DevresNuran Devres4 ay önce
  Türkiyede güzel şeyler oluyor. AB ile aradaki buzlar eriyor. Türkiye yine AB üyelik sürecine giriyor.Önümüzdeki günlerde bu gelişmenin yol haritasını belirlemek için Dışişleri Bakanı sn. Mevlut Çavuşoğlu başkanlığında bir konsey çalışmalara başlıyor. Adalet,yargı, yolsuzluk, rüşvet, özgürlük, demokrasi konu başlıkları altında reformlar yapılacak. Osman Kavala ve Enis Berberoğlu tutuksuz yargılanacak.Türkiyenin kredi bulması kolaylaşacak.
 • ilbeyhanilbeyhan4 ay önce
  Memo kardescevabin icin tesekkurler...Ama kafamahalen takilan bisey var , hani bi lokma bisey yesenbozulur ya ,buradadaYENEN bisey var...Bisey yendigi haldeORUÇsahih olurmu? yinede sanacok tesekkurler, aylar sonrabi cevabalabildim...Basta Diyanet olmak uzere butun ulema. ,ummetduvar oldu tik sesyok...Ilk oldun kardes ,sagolasin...
 • Secih BaşaranSecih Başaran4 ay önce
  AHMETALİ, YARIN GÜNEŞ SAAT 06,19 DOĞACAK ALLAH IN EMRİYLE, BİR SİSTEM VARSA BU SİSTEMİ KURANDA VAR DEMEK Kİ. SİSTEMİ KURAN AHİRET VAR DİYE EMREDİYOR.
 • Rabia Rabia 4 ay önce
  Euzubillahiminesseytanirracimbismillahirrahmanirrahim Sonra şüphe yok ki, Rabbin işkenceye uğradıktan sonra, yurtlarından göçenlerin, sonra Allah yolunda üstün çabalar gösterip, her türlü güçlüklere göğüs gerenlerin yanındadır. Rabbin çok bağışlayan ve çok acıyandır.nahl süresi 110.ayet.elhamdülillah. Sayın Dilipak gerçekten sanatçı sayın YildizTilbe'nin dediği gibi yapilabilirmi.ornegin referanduma sunulsa ben EVETderdim sanırım. Hasbinallahu ve nimel vekil deriz.saygilar selâm ve dua ile Allaha emanet olun.Tesekkurler.
 • maraşlımaraşlı4 ay önce
  Büyük devletlere kafa tutmak için önce büyük millet sonra büyük devlet olacaksın. Osmanlının kuruluşuna bakarsanız davasına inanmış insanlar görürsünüz. Hiçbirinin elinde iphone telefon ağzında malboro , sırtında gap , ayağında adidas ,midesinde kola ve hamburger göremezsiniz. Gavurun tokmağını sallayarak onlara kafa tutamazsınız. Hadi millet olarak beyninizi ve midenizi kapitalizmden kurtarın bakın ne değişecek , toplumda batılı gibi düşünüp yaşayan zavallılarla dolu , bunlarlamı mücadele edeceğiz. Yada meydanlara çıkıp halkı milli duygu gazı ile gazlayarak savaşamı hazırlyacaksınız. Tamam Türk milleti olarak asker milletiz ama önce dava sahibi ve inanmış olmanız gerek , kuru kuruya gaza gelerek mücadele olmaz. Adam oturup elli yıllık plan yapmış üzerimizde deniyor. kaybedeceği bir şey yok , peki bizim hali hazırda bir planımız varmı. İşimiz Allaha kaldı , böyle tembel tembel oturarak kurtarıcı beklemeklede olmuyor. Ve en sonunda 3. dünya savaşı çıkar ortalık tertemiz olur. Baksanıza adamlar 3. dünya savaşının planını yapmışlar ve bunada bizi bile inandırmışlar. Varmı içimizden çıkıpta 3.dünya savaşını durduracak babayiğit , Allah cc için vatanı milletini düşünen yok , herkesin derdi varsa yoksa para , ve 1.dünya savaşında olduğu gibi kazandığımız ve zekatını vermediğimi paralar yine silaha dönüşecek , Allah cc sonumuzu hayreylesin
 • d.davudd.davud4 ay önce
  hükümete yakın Türkiye gazetesi yazarı Fuat Uğur “Sakarya ili ve Cumartesi anneleri” başlıklı yazısında Cumartesi Anneleri’ne yönelik polis müdahalesini eleştirmiş...Gezi olaylarının “işaret fişeği”ni atan FETÖ’cü polislerin provokasyonlarına taş çıkartan bir müdahaleydi bu.Sonuçtan ve ortaya çıkan algıdan memnunsanız kutlarım sizi....diye yazmış...bir yazı yazın sizde ... doğru mu bunlar?
 • MemoMemo4 ay önce
  Bozmaz
 • HukukçuHukukçu4 ay önce
  Sayın Cumhurbaşkanımız; Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesindeki öğrenci kıyımına müdahale edip, kıyımı durdurmanızı, saygılarımızla, istirham ediyoruz.
 • ilbeyhan ilbeyhan 4 ay önce
  Hocam derin konulara aklim ermezdebasit bi sorum olacak ,basta siz , butun herseyi bilenlere...HARAM ve RUSVETyemek ORUCUbozarmi bozmazmi ?Yoruma girmedenALLAH indindehukmu nedir? BOZARveya BOZMAZ... TEK CEVAP...Belkide islam aleminin butun açmazlari burada yatiyordur, bunundogrusunubulursak belkide gerisi çorap sokugu gibigelir...
 • ilbeyhan ilbeyhan 4 ay önce
  Hocam derin konulara aklim ermezdebasit bi sorum olacak ,basta siz , butun herseyi bilenlere...HARAM ve RUSVETyemek ORUCUbozarmi bozmazmi ?Yoruma girmedenALLAH indindehukmu nedir? BOZARveya BOZMAZ... TEK CEVAP...Belkide islam aleminin butun açmazlari burada yatiyordur, bunundogrusunubulursak belkide gerisi çorap sokugu gibigelir...
 • Timur Timur 4 ay önce
  Türk lirasi buarada %50 devolüasyon oldu. Masala devam! Suclu kim? Massallariniza dini ait etmeyin. Dollar su anda 6.20. suclu kim?
 • nıramnıram4 ay önce
  Hani Cübbeli'nin,hani gazetrdaşınız rahmetliklerin başına "fetö"polis ve savcıları kumpas yaptıklarında nerdeydiniz?
 • memomemo4 ay önce
  Üstat, bu dediklerinizi eğer 5-10 sene önce söyleseydiniz değeri vardı. Film bitmiş bize filmi anlatıyorsunuz. Bu yazınız ilkokul seviyesi ATV haber özeti olmuş. Daha fazlası değil. Gerçekten hayal, uydurma bir dünya kurmuşsunuz kendinize, orada debelenip duruyorsunuz. Daha önce petrol diyordunuz, jeopolitik diyordunuz şimdi hepsi bitti evanjelik hiyakeleri diyorsunuz asıl olan. Allah hepimizin aklına sahip çıksın zira millet olarak kafayı yemek üzereyiz. Millet iş-aş-borç ödeme derdinde siz dini hayaller satıyorsunuz...
 • Ali kaymakamiAli kaymakami4 ay önce
  “Dolar Basma Hakkı” yoktur. Doları FED basıyor. FED ise 8 ailedenibarettir: Rothschild, Rockefeller, Goldmen Sachs, Lehman Brothers, Kuhn Loebs, Warburg, Lazard ve Moses Seifs. Amerikan Hazinesi doları bu global çeteden borç olarak alır. Bunun karşılığı bu çeteye her yıl 500 milyar dolardan daha çok faiz öder.selam ispatlayacak belgeniz var mı?kullanalım
 • BurhanBurhan4 ay önce
  Sayın Dilipak kaleminize sağlık, ancak hükümetlafla peynir gemisi yürütüyor, somut hiçbiradım atılmadığı gibi hâlâ Fransa ile işbirliği yapılıyor!
 • ŞaşkınŞaşkın4 ay önce
  Sanıyorum .... Sözünü ettiğiniz üç maddeden ikisi (Filistin işgal edilmiş ve Kudüs başkent) hala hazırda gerçekleşmiş; sıra Süleyman Mabedi'nin inşasında. Bizim "bilinçli yada bilinçsiz" verdiğimiz katkılarla bunun da kısa sürede gerçekleşmesi muhtemel. Yarın birgün "İdlib" bahanesi ile yaratacakları kaosla Ceyhan'a girerlerse şaşırmamak lazım. Siz "bağımsız" değilseniz bu olaylar sizden bağımsız gelişir, size ancak piyonluk düşer. Peki biz bağımsız mıyız? İkinci Dünya Savaşı sonrası başlayan ABD bağımlılığımız hız kesmeden bu güne kadar geldi. ABD parasına o kadar bağlandık ki üreten ya da üretme potansiyeli olan herşeyimizi sattık. Daha yeni hububatta ithal vergisini sıfırladık! Narkozlu hasta gibiyiz! Biri çıkıp "One Minute" destanı diyebiliyor!?.. Hedefimiz tam bağımsızlık olmadığı ve bunun için çalışmadımız sürece bize kurtuluş yok. Kös kös oturup Allah'tan yardım bekleyenler de iyi bilsin gün geldiğinde "sana akıl verdim neden kullanmadın?" diye sorulacaktır.
 • hamidohamido4 ay önce
  1.6 milyar lık islamalemi ve birlik beraberlik yok merhum Akf in dediği gibi işimizi onların dinine Dinimizide onların işine benzettiğimiz için de keferenin hegamonyasın dan kurtulamıyoruz. Osmanlı dünyaya nasıl meydan okumuştu?
 • BizBiz4 ay önce
  S.aleykum. hocam.yazinizi okudum.gunluk KURAN- I KERIM okumami yapitim.A'RAF.. 167. 168. 169.AYETlerde gordumki Bugunkun israiliyeti anlatiyor.dunyayi nasil faiz rusvet aimasizca saldirilarini ..aynen bu gunku dunyada yasananlar.Butun kardeslerimin KURAN- I KERIM i enaz birsefer arapca-Turkce mealini okumasini tavsiye ediyoyorum.bu dunya imtihan dunyasi.aldatan zararda ..Ondan geldik yine ona donecegiz..sevgi ve saygilarimla...
 • BizBiz4 ay önce
  S.aleykum. hocam.yazinizi okudum.gunluk KURAN- I KERIM okumami yapitim.A'RAF.. 167. 168. 169.AYETlerde gordumki Bugunkun israiliyeti anlatiyor.dunyayi nasil faiz rusvet aimasizca saldirilarini ..aynen bu gunku dunyada yasananlar.Butun kardeslerimin KURAN- I KERIM i enaz birsefer arapca-Turkce mealini okumasini tavsiye ediyoyorum.bu dunya imtihan dunyasi.aldatan zararda ..Ondan geldik yine ona donecegiz..sevgi ve saygilarimla...
 • SavarSavar4 ay önce
  Amentüyü bilenler bilir. İmanın şartıdır aynı zamanda hayır ve şerrin Allah'tan geldiğini bilmek. Bilmek yetmez idrak etmek lazım. O halde neymiş bizim ne yapacağımızı soran arkadaşlara sen önce ne taraftasın. Sonra ne yapacağını anlarsın. Senin bir sorumluluğun hayrın tarafında durup şerre varlığından ve yaptıklarından dolayı teşekkür edip selam verip kendinin doğru tarafta olmasını sağladığı için... gerisi teferruat. Önce ne taraftasın..... selam ve dua ile....
 • mevlütmevlüt4 ay önce
  evet...aleykümselâm ...."dünya derin devleti" ve "emperyalizm" kesinlikle yıkılmalıdır....yerine "Hak" hakim kılınmalıdır....bu bir fırsattır....
 • HacıHacı4 ay önce
  Savar işi çözmüş.Tarafimiz belli olursa her iş çözülür.Ya düşünmeyenler yazmasin
 • HacıHacı4 ay önce
  Sayın Erbakan hoca abd istemediği biri varsa onu yok eder diyor.Mesela orduda abd karşıtı.varsa yok eder.Peki biz bu abd komplolarında ergenekon gibi ne yaptik
 • AhmetaliAhmetali4 ay önce
  Ya ahiret yoksa...
 • akiftaskiran akiftaskiran 4 ay önce
  Yar karli daglar olmadan sana ulasmanin manasi nedir, ask dedigin ugrunda ölenin dirilisidir. sen bana düsman göster, dert göster, derman nedir. kizica kiyamet kopacak, firtinalar kopacak, can canandan kopacak, seninki, benimki dertmidir. kizil ordu, hacli ordusu artik yüzbin gelmiyor, milyarlarca bomba yagacak, gökten inen yagmur degil, demir diyor. herbiri bir hirosima bombasi, herbir yani hirosima ülkemin. kizilca kiyametler kopacak, uyu sen bebegim, millet uykuda, sen uyansan ne fayda.
 • HacıHacı4 ay önce
  ...21 ekimde bizim iş adamları Trump un otelinde hemde dolar harcayarak misafir edilecek. Siz abd ile kavga ettiğimize inaniyormusunuz
 • MENZİOGLUMENZİOGLU4 ay önce
  Sayın Dilipak, bir gerçeği dile getirmişsiniz sağolun. Ancak artık Hz peygamberin haber verdiği harmeciddun savaşı, hz mehdi ve hz isa nın nüzülü ve DECCAL sisteminin yok oluşu (Bütün kurumlarıyla kapitalist demokratik sistem saçmalığı) sürecine de artık inanmaya başlamışa benziyorsunuz bu sizin için sevindirici bir gelişme...
 • şükrü onukşükrü onuk4 ay önce
  Trump un piyon olduğu , Olayları hep geriden takip etmesinden , Bazen ileri atılarak en olmaz işler yaptırılan bir tetikçi gibi davranmasından , bazen 360 derece çark etmesinden , Ülkelerle ticaret yerine kontrole alma çabası , Devlet gelenekleri ve diplomasiyi ters yüz etmesindenher şeyin kontrolü dışında geliştiği zaten ayan beyan ortada . Büyük devlet ,süper devlet Dünyaya barış getirecekmiş geç bunları . ABD merkezli derin güçlerin yaptıkları , yapacakları karşısında bütün dünyanın işbirliği içinde teyakkuzda olmasıkendi ülkelerinin geleceğive olduğu kadarıyla dünya barışı için mantıklı bir yaklaşım olur .
 • Ahmet ÖzAhmet Öz4 ay önce
  Akıl ve vicdan sahipleri mi,dediniz?Akiller heyetini hatırlattınız.Onlarda bolca akıl ve vicdan vardı.Koca ülkeyi dolaştılar.Akıl ve vicdan başka başka olduğundan,tüm çabalar boşa gitti.Terzi söküğünü dikemezmiş.16 yıl iktidar ol.O akıl ve vicdanı kullanmak hiç aklınıza gelmesin.Şimdi de çareyi akıl ve vicdanda ara.Çetelerle mücadeleden önce dönüp bir Hz.Ömer ile Yunus Emre hayatını 16 yıllık iktidar kendi öz nefislerinde deneselerdi keşke.
 • Özgür Adam,Prangasız Beyinim(Öneririm)Özgür Adam,Prangasız Beyinim(Öneririm)4 ay önce
  Gladyo nun bir kolu konuyu özellikle bu tarafa çekip özünden uzaklaştırıyorsunuz.Tarikatların çoğu Gladyo yapılanmasıdır,Dün yazdım bunu görmezden gelmeyiniz.Elhamdüllah Müslümanız.Ama Gladyo soğuk savaş ve sonrası tarikatları örgütlemiştirAyrıca istihbarat örgütleriylede çok sıkı bağları mevcuttur,adeta emir komuta şeklinde çalışırlar,günü geldiğinde Fetö hainleri gibi onlarıda kullanıp terörize edeceğinizi bilmelisini.Siz Müslümanlık uğrunaÖmrünüzü vakfetmiş ancak bazı şeyleri israrla görmek istemiyorsunuz,Ancak bunlar istemediğimiz acı gerçeklerf,Adı na Gönüllü Kolonicilik deniyor,Tabi Lafım Size Değil Ama Tarikatlara.(Tassavvufçular belki bunu dışında)Saygılarımla.
 • Rabia Rabia 4 ay önce
  Euzubillahiminesseytanirracimbismillahirrahmanirrahim Her ümmetten bir şahid göndereceğimiz gün; (artık ondan) sonra ne küfredenlere (özür dilemeleri için) izin verilecek,ne de (Allah'tan) hoşnutluk dilekleri kabul edilecek.nahl süresi84.ayet.elhamdülillah. Sayın Dilipak müslüman olan kıyametin gelmesini istemez ayetle sabit.kim kıyametin hemen kopmasını isterse onun durumuna durup şöyle bir bakması lazım.asilbeni küfür düşündürüyor.bunun sonuda azap .çok şükürestağfirullah Allah-u tealabundan sonrada gerçekten bağışlayıcı ve esirgeyici olduğunu bildiriyor. Dünyayı yaşanılır bir yer hâline getirmemiz istenmiş bizdenelhamdülillah. Saygılar selâm ve dua ile Allaha emanet olun. Allah yardımcımız olsun inşallah. Teşekkürler
 • AhmetAhmet4 ay önce
  Yıldız Tilbenin dediği madem doların karşılığı yok darphaneden basalım gitsin. Nereden uyanacak avanaklar? Rotschiller ailesinin sahip olduğu bankalara hem kamu hem de özel sektör dünya kadar dolar borcu var. Basın doları verin borcu kapatın gitsin
 • AliAli4 ay önce
  Allah onlara sadece muhlet vermis onlarin varacaklari yer cehennemin dibidir.. unutnayin ki sahih bir hadiste (a.s.m ) soyle buyuruyor... Dunya onlarin ahiret bizim olsun... kafirler istefigi kadar saltanat sursun ama herseyin bi son durak olacagi kesin ve zamani kisadir... aklinizi fazla kurcalamayin Allah herseyi goruyor....
 • SavarSavar4 ay önce
  .....
 • ÇeteÇete4 ay önce
  "...çeteye her yıl 500 milyar dolardan daha çok faiz öder. Yani zavallı Amerikan halkı kendi parası sandığı doları.." O çete 1789 Fransiz darbesi ve sonrasinda olan butun savaslari ve gunumuz teror olaylarini kurgulayan, finanse eden ve yuruten çetedir. ABD ve AB'de o ceteye karsi gelecek hic bir kurum, sahis yoktur! Banka-finans, petrol, silah, Medya, universiteler ve yargi sayilan kurumlar tamamen o cetenin elindedir.. U
 • Haclilar kariniza ilişmezHaclilar kariniza ilişmez4 ay önce
  "Haclilar gelsin, onlar sizin kariniza kiziniza ilişmez" diyen bi papazin hala pesinden giden deyuslar gebertilmeyecek mi?
 • Ömer Ömer 4 ay önce
  Sayın yazar hep başkasının oyununu,entrikasını,komplosunu anlatıyorsunuz.Ya biz ,biz ne yapıyoruz ....Herşeyimiz lafta ,söyleyince sorumluluğumuz bitiyor mu,somut ne yapıyoruz

Günün Özeti