Bir tel saç, tırnak ya da bir damla kan!

01 Eylül 2019 Pazar

Biz okuyarak, konuşarak, gözlemlerimizle ve düşünerek, hayal kurarak öğrendiğimizi zannederken, meğer duyu organlarımızın dışında da öğreniyormuşuz. Bu bilgiler beynimize değil DNA’mıza kaydediliyormuş.

Tesla’nın üzerinde çalıştığı bir proje var. Önce bir kişinin DNA haritasını çıkarıyorlar, sonra da beyninin yaydığı elektromanyetik dalgaların frekansını buluyorlar. Böylece sizin hem DNA’nızdaki yapıyı hem de hücrelerarası elektriksel bilgi aktarımında sizi başkalarından ayıran frekansınızı buluyorlar. Yani sizin IP’nizi kaydediyorlar bir yere bir bakıma.

Sonra size özel bilgisayarda bir program oluşturup, onu suya yüklüyorlar ve siz o sudan 5-10 damlayı dil altına aktardığınızda bu bilgiler beyninize aktarılıyor ve e-water ile beyninize yüklenen bu datalar beyniniz üzerinden canlı organizmaya sinyaller göndererek komutlar veriyor.

Yani, elektronik olarak beyin manipülasyonu gerçekleştiriliyor. Beyne komut verip, hasta böbreğinizin yanında yeni bir böbrek daha oluşturup, hasta böbreği, Ladraskopla alıp yolunuza devam edebileceksiniz. İnsan kendi bedeninde böbrek oluşturabiliyorsa, neden sizden gen alıp koyunda böbrek ürettirip sonra onu size aktarsınlar ki!

Bu bilgi aktarımı sadece e-water ile olmuyor. İpnoz yöntemi ya da bioresonance ile de olabilir.. Bunun başka yolları da var. Subliminal yöntemlerle de data transferi mümkün.

Asıl sözünü etmek istediğim konu bu değil. Bu çalışmalar yapılırken, başka bir şey daha tesbit ediliyor. Sizden alınan bir damla kan ya da bir saç telinden, çekilen çürük bir diş, kestiğiniz tırnak ya da biopsinizden sizin DNA haritanız ve beyninizin radyo frekansı tesbit edilebiliyor. Berberde kesilen saçlarınız, otelde yastıktaki tek tel saçınız, diş doktorunuz ya da bir enjeksiyona bulaşan bir kan, bir damla hacamat kanı üzerinden sizin hayati bilgilerinize ulaşılabildiği gibi, bu verilerden yola çıkarak size suikast da düzenlenebilir.. Kişiliğiniz ve sağlığınız üzerinde tehlikeli operasyonlar sözkonusu olabilir ve size bu operasyon için erişim noktasında sizinle temas da gerekmiyor. Size uzaktan da erişebilirler. Tıpkı şifresi ele geçirilen bir telefon ya da bilgisayara erişmek gibi bir şey bu.

Bakın daha vahim olan ne biliyor musunuz, sizin bir saç teliniz ya da bir damla kandan yola çıkarak sizin kullandığınız telefonun markasını ya da servis sağlayıcınızı bulmak, evinize yakın bir röle varsa onun markası ve bağlı olduğu sistem ya da size en yakın radar istasyonu, Rd-Tv ya da telsiz vericisinin markasından bağlı olduğu sisteme kadar bütün verilere ulaşmak mümkün. Bu veriler hücrelerde kayıtlı.. Buna doğrudan ulaşamıyorsunuz ama yeni elektronik sistemler sayesinde bunlara ulaşabiliyorsunuz..

Yani hücrelerimiz üzerinde ciddi bir elektromanyetik bası, kirlenme sözkonusu ve bu gelecekte askeri maksatlar ya da istihbarat toplamak, bu kişiler üzerinde fiziki sonuçları olacak bir müdahaleye kapı aralayabilecek.

Bizde neden bu konuları takip eden fütüristler, izleme, değerlendirme, derecelendirme merkezleri yoktur. Bunlara karşı korunma, arınma sistemleri gerçekleştirmiyoruz.

Millet şehirlerin digital haritasını çıkardı. Streetwiev’leri hazırlayıp, akıllı şehirler için sürekli kendini yenileyen bir sosyal metrik siteme dönüştürdüler, varolan, yaşanan gerçeklikten gelecekteki muhtelif davranış modellerini öngörmek için adeta toplumun MR’ını çekiyorlar.

Yerin üstü bitti. Rüzgar haritası, ışık haritası, atmosferdeki partikülasyonlara, elektromanyetik dalgalanmaya kadar hepsi haritalandı. Şimdi uydundan tarım alanlarını değil, 50-60 metre altına kadar yeraltı haritasını çıkarıyorlar. Maden, su, kaya, mayın, antik şehirler, yer altındaki boşluklar ya da toprak yapıları, eski su kanalları ya da elektrik, su, kanalizasyonlara, tünellere kadar her şeyin haritası çıkarılıyor. İnşallah bir gün biz de Suriye sınırındaki mayınlı alandaki mayınları Türksat’dan görürüz ve o bölgeyi tarıma açarız. Kimileri ortamdaki elektromanyetik alanda elektrik üretmeye çalışıyor. Proje gerçekleşirse ne elektrik kablosuna gerek kalacak, ne aküye. Uçak da gemi de bu enerji ile havada karada denizde yol alabilecek..

Ben geçen yıllarda RF Jeneratöründen bahsettim, bizim media günlerce dalga geçti. Mizah dergilerine kapak oldum.. Birileri bilmiyor. Bilmediklerini de bilmiyorlar. Öte yandan; bilenle de dalga geçiyorlar. Kendilerini çok akıllı sanıyor ya, bu “geri zekalı”lar. Gerçeği öğrenmek işlerine gelmiyor. Bir yerden bir gün duysalar bile özür dilemeyi de bilmiyorlar.

Bu yazdıklarım konusunda dalga geçmek için çok acele etmesinler. Tesla’nın sözünü ettiğim projesi hakkında bilgi toplamaya çalışsınlar. Şu “e-water” konusunu bir araştırsınlar.

2025 çok farklı geliyor. Bizim halimiz malum. Neyse her şeye rağmen bir şeyler de olmuyor değil. Uzakdoğu’da bizden birileri bazı şeyleri değiştirmek için çalışıyor. Eskiden ondalık sistem vardı. Bilgisayar 1-0 sistemi kullanıyor. Bilgisayarı tepeden tırnağa değiştirecek 7’li sistem geliyor. HW de değişecek SW de. Mainboard da değişecek, CPU’da. Hız ve kapasite olağanüstü artacak. Bu konudaki buluşa gelince onlar bizden birileri..

Sahi, tekrar soruyorum, yönetim, meclis, üniversiteler, meslek odaları, vakıf, dernek, meslek odaları, özel sektör bu konuda ne yapıyorlar ve böyle bir geleceğe ne kadar hazırlar. Basın bu konuda nerede duruyor. Bu işler sosyal media polemikleri ile çözülecek işler değil. Trollerle hele hiç çözülemez.. O akılla ne geçmişi ne de bugünü açıklayabiliriz, bırakın geleceği.

Geçiş dönemi için altyapımız ne durumda. 2023 senaryosunun 2025’e göre yeniden revize edilmesi gerekiyor. Yapay zekayı gündeme almış olmakla görevimizi yapmış sayılmayız. Belki bu anlamda bir teknoloji ajansı kurup dünyadan bilgi toplamak, D8, İslam Ülkeleri, Türk dünyası ile bağlantılı olarak ortak çalışmalar yapılması gerekiyor. Özellikle Türkiye, Malezya, Pakistan arasında kurulmaya çalışılan teknik ağ ve ortak platform bu açıdan önemli, tabii hayata geçirilebilirse.

Selâm ve dua ile.

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • HümeyraHümeyra13 gün önce
  O da bişeyimi müslümanım diyip imanını kalbinden alıyorlar
 • DüşünceDüşünce14 gün önce
  Doğruya ne hacet. Bunlar 1. Dünya savaşında esirler üzerinde çalışmış konular. Türkiye çooooooook gerideeeereee
 • AbdullahAbdullah14 gün önce
  İnsan beyninden geçenler gaybdır. Gayb Allah'ın ilmi dahilindedir. Anlattıklarınızın kaynağı ne bilmiyorum ama gaybı ihlal eden iddialar olduğu için gerçekleşmesi imkansızdır. Rahat olun.
 • evrenevren14 gün önce
  selamlar sn dilipak...Son derece önemli ve değerli bir konuya değinmişsiniz.Bahsettiginiz çalışmaların bir kısmı ülkemizdede başladı. Özellikle yeraltı maden ve saha çalışmalarında...selamlar saygılar hürmetler
 • GÜLCAN AYDINGÜLCAN AYDIN14 gün önce
  siz biz yok...yaratılmış insan oğlu ademoğu varr...
 • EmrklEmrkl14 gün önce
  ALLAH ilim yapanı sever ALLAH insanlığa faydalı işler yapanı sever ne kadar el açıp amin destekte ne kadar şükretsekte Kuranı bin defa hatimetsek 40 yıloruç tutup başımızı secdeden kaldırmasakda ilim yok ise müslümanlara bahşedilen bu kadarla kalır cennetin anahtarı ilim insanlığa faydalı olabilecek herşey merhamet vicdan inanç bugün Emara tomografi akçiğer filmi enjektör ilaçlar tansiyon aleti şeker cihazı ne sayayım sadece tıpta herşey ilim yapan üreten bindiğin araç uçtuğun uçak telefon bilgisayar bindiğin bisiklet motor gemi söyle ne sayayım aklın alabildiği her şey ilimle bilimle ortaya çıkmış insanlık faydalanıyor peki bizler bunun neresindeyizdeyiz
 • Mehmet Mehmet 14 gün önce
  Tavsiyeci gibi cebriyeciler olduktan sonra gelişmemiz çok zor.Calisacagina mehdi-yi bekliyor.Utanmasa mehdi şu diyecek.Ulan batıyoruz sen ne derdindesin.Allah akıl versin.Bunlarda oy kullanıyor.
 • Mehmet Mehmet 14 gün önce
  Hoca bizimle dalga geçiyor.Israilin isteği üzerine suriye sınırındaki mayınların temizliğini israile veren ak parti itirazlar sonunda biz temizledik.Yanj suriye meselesi o zaman başladı
 • BaybarsBaybars14 gün önce
  وَعَنْ أبي هُرَيرةَ رضي اللَّه عَنه أنَّ رَسُولَ اللَّهِ صَلّى اللهُ عَلَيْهِ وسَلَّمقَالَ : « … مَنْ غَشَّنَا فَلَيْسَ مِنَّا ».Ebû Hureyre’den (r.a.) rivayet edildiğine göre Resûlullah (s.a.v.) şöyle buyurdu:“Bizi aldatan bizden değildir.”[Müslim, Îmân 164, Fiten 16] Bizi aldatan bizden değildirAldatmak; karşı tarafı yanıltmak, hîle ve oyuna getirmek, kandırmak, iğfâl etmek, dolandırmak, sözünde durmamak demektir. Hakikatin zıddı anlamına gelen yalanla eş anlamlıdır. Ferdi ve toplumsal yıkımlara sebep olacak nitelikte kötü bir davranıştır.PEYGAMBERİMİZİN BİZE EMİR VE TAVSİYESİ BÖYLE.... AÇIK , MÜSLÜMANDEĞİLDİRdiyor...... 
 • NilmNilm14 gün önce
  Ne kadar zihin bulandıran bir yazıamazondaki yangını söndürwmeyen bir teknoloji insan beynimi mi çözer
 • Ibrahim EmiroğluIbrahim Emiroğlu14 gün önce
  Yazarın dili daha açık olmalı
 • engineerengineer14 gün önce
  bizim köyde bir söz var : eşşeğin kulağına ezan okumak ne ye yarar, canlı yayında hormonlu çilek yiyen sağlık bakanı, canlı yayında radyasyonlu çay için bakan, asbest levhayı canlı yayında yüzüne sürüp bakın bir zararı olmuyor diyen bakan, canlı yayında felç riski taşıyan domuz gribi aşısını vururlan bakan geldi geçti bu diyardan, aya dört şerit yol yapanlar var, bu işi en iyi teyo emi halleder, panik yok, hallederiz,hallederiz.
 • Mehmet ErtürkMehmet Ertürk14 gün önce
  Anlaşılan bizim de yerli bir Tesla ya millî olma şartı ile ihtiyacımız var. Bunu nasıl yapabiliriz? Sayın Dilipak sen yaz biz okuyalım sana inanıyoruz da gerçek misin bunu nasıl anliyacagiz. Lakin ben bir DNA şifresi buldum inşaallah bunu tutturamazlar o da göğsümüzde ki Iman DNA'si ve Müslüman kardeşler arasında ki İslam bağıdır. Yaşasın İslâmiyet, yaşasıncenaballahin Yolunda gidenler. Selâm ve dua ile.
 • Aliaddin ÖZİŞAliaddin ÖZİŞ14 gün önce
  Bakın mücahid olan Garb'a şimdi bir kerre:Havaya hükmediyor kaani' olmuyor da yere.Dönün de atıl olan Şark'ı seyredin: Ne geri! Yakında kalmıyacak yeryüzünde belki yeri! Nedir şu bir sürü fenler, nedir bu san'atler? Nedir bu ilme tecelli eden hakikatler? Sefineler ki yarar kıt'a kıt'a deryayı; Şimendüfer ki tarar buk'a buk'a dünyayı; Şu'ün ki berka binip seslenir durur ovada; Balon ki ruh-i kesif iyie yükselir hava daHülasa, hepsi bu asar-ı dehşet-akinin,Bütün tekasüfüdür toplanan mesainin.Evet bay DİLİPAK, Akif ne diyor,siz ne diyorsunuz. Sonra ,bakıyorsunuz tüm islâm alemi "kâfir" lerin elinde oyuncak.Birbirlerini öldürüp,kafirlere yol açıyor. Bir tek Türkiye Cumhuriyeti bunu yıkmıştı,sizin gibiler sayesinde yakında belki o da yok olacak. Ve siz ve sizin gibiler "müslüman" ha !!!Bence sizler ,rahmetli Muhammed İKBAL 'in dediği gibi " önce kendinize -müslüman- demekten vazgeçin."
 • Merhaba Merhaba 14 gün önce
  Sizintaraftan kimse üzerine alınmıyor. Boşuna nefes tüketmeyin . Yattığı yerden göbeğinde taşıyarak inşallah maşallah diyerek ataları ile ovunerek dünyaya nizam vereceğini sanıyorlar. Sizin tarafa nasihat işlemiyor en iyisi siz diğer tarafa geçin.
 • FerhatFerhat14 gün önce
  Bağlı olduğumuz deccaliyet sistemini vesayeti altında tutan siyonist ve masonik derin güçler sadece para yı (finans sistemini) , ekonimiyi, eğitimi, iletişim sektörünü, medya ve basını elinde tutarak yerlerinde saymıyorlar, zira deccaliyet sisteminin gayesi sadece sosyal ve ekonomik alanlarda toplumuifsad edici yasaları uygulamaya koymak değil. Ayni zamanda G5 ve G8 gibi iletişim Sektöründeki teknolojik gelismeleri kendi seytani çıkar ve arzulari doğrultusunda insanlığı tamamen kendi esareti altina almak. Zira G5 ve G8 teknolijisini hayata geçirebilmek icin kisa mesafali sentraller inşaa edilmesi gerekmekte. Bu sentrallerden yayilacak olan elektro manyetik dalgalar o kadar güclü olacak ki, artik aklinizi her gelen elektrikli cihaza emir verebilme imkanina sahip olacak. Arabalardan tutun uçaklara kadar hem emir verebileceksiniz hemde araçlari yakitsiz ve insansiz hareket ettirebileceksiniz. Fakat bu elektro manyetik alanin insanlik ve tüm mahlugat için zararlari da çok büyük olacak. Kuşları misal verebilirim, zira kuşlar gagalarindaki elekto manyetik parçaciklar sayesinde doğadaki mevcut olan tabii manyetik alanlar ile irtibata geçerek rotalarini gece gündüz bulabilme imkanina sahipler. Bu da rabbimizin onlara bahş etmiş olduğu bir lutüfdür. Fakat G8 gibi iletişim alaninda uygulamaya konukacak olan fitrata aykırı uygulamalar kesinlikl rabbimizin yarattığını ifsad edmeye yöneliktir. Kısacası bu uygulama ile sadece insanlığı kontrol altina almayacaklar, ayni zamanda tabiata da büyük bir darbe vuracaklar. Hatta bu uygulama ultra sonik bir görev üstlenecek, zira santrallerden yayilacak olan mikro dalgalar sayaesinde yerin altindan tutun yerin üstüne kadar bütün alanlardaki cisim ve canlilar santrallerden saçılan manyetik dalgalar sayesinde tesbit edilebilecek. Hatta deccaliyet sistemini yöneten masonik güçler kendilerine muhalif olarak gördükleri şahısları nokta atışları mikro ışınlar sayesinde bertaraf edebilme imkanina sahip olacaklar. Kisacasi mevcut tüm elektronik ev cihazlari, arabalar, cep telefinlari, bilgisayarlar kablossuz bir sekilde hem birbirkeri ile bilgi akımı için de olacaklar hemde merkezden yönetilecekler. Ülkemizdeki iletisim sektörünün serbest piyasa kapsaminsa küresel güclerin vesayeti altinda olduğunu gerçeğini idrak ettigimizde, nasil bir tehlike altinda oldugumuzu siz kestirenbiliersiniz. Malesef ummet sağ, sol çekişmesi ile meşgul olur iken birileri iblisin vekilleri olarak dünyayi ve milletimizi zilletin karanligina dogru sürüklemekte. Rabbimiz bu olacak olan sapkinliklardan dolayı bizi kerim kitabi Kur'an da defalarca ibret alalım diye ikaz etmiş ve defalarca peygamberlerini uyarici olarak tarafimiza göndermiş fakat ademogullari malesef nankörlervve asla ibret almazlar.
 • arifarif14 gün önce
  Aklıma, Enfal Suresinin 30. Ayet'i geliyor: "Allah tuzak kuranların, en hayırlısıdır!" Yine, Nisa Suresi 141. Ayet'i ki, orada da: "Allah, müminler aleyhine kafirlere asla yol vermez!" Buyrulmuş...
 • İLBEYHANİLBEYHAN14 gün önce
  KUR'ANÇALMAYACAKSIN,İNCİLÇALMAYACAKSIN, TEVRATZEBURÇALMAYACAKSIN DİYOR.... BUDA, KONFİÇYUS, GANDHİ, BRAHMAN ,KIZILDERİLİFELSEFESİ, ŞAMANİZM ,ATEİZMHEPSİDEÇALMAYACAKSINDİYOR......ÇALACAKSINDİYENBİRDİNYA DAİNANIŞ YOK.....HIRSIZLIĞIN, ÇALMANINHİÇBİKİTAPTAYERİYOK....PEKİO ZAMANSİZİN DİNİNİZVARMI...VARSAADI HIRSIZLIKDİNİ MİDİR.....NESİNİZSİZ.... ALLAHMÜSTEHAKINIZIVERECEK ...BİZİMİNANDIĞIMIZDİNİNHÜKMÜBÖYLE.....
 • AlkanAlkan14 gün önce
  Bu kafayla 2023 hedeflerini 2025değilde 2071 de dahi yerine getiremezsiniz.
 • Ilhan cakilIlhan cakil14 gün önce
  Ne güzel insanNormalde ben pek okuyan insan değilimHocam ı okurken içim açılıyorEn ağır konuları bile hayr a dönüştürüyor saygılar hurmetle
 • KemalKemal14 gün önce
  Bizde bu işlere kafa yorması gereken kadrolarda menfaatçiler oturuyor. Gemi çoktan su almaya başladı ama onların derdi batmadan yanlarında neyden ne kadar götürebilecekleri. Bakanlıklardan taşra teşkilatlarına gönderilen talimatların hiçbirinde bakan imzası yok. Bakanlar verilmiş talimatları bilmiyor bile. Sonra şikayet edince de hakkımızda soruşturma açıyorlar. Bize bizden başkası zarar veremez.
 • yorumlaryorumlar15 gün önce
  Biz nerdeyiz malum,siyaset olarak s 400 surieliler guvenli bolge devlet haznesini olani olmayani hizmet adi altinda goturme,gec beyinlerin gocu.hala temel ihtiyaclari giderme.vs gibi islerle ugrasiyoruz el uretir biz aliriz montaj yapar yerli gibi kullaniriz.bu zihniyetlerinen anca bu kadar oluyor.dahada kotuye gidiyor.durumu iyi oldugunu dusunenler sira sizede gelecek. Selam ve saygilar.
 • Mustafa Mustafa 15 gün önce
  Tesla yeni mi bul du bir damla su ile insanın beynine ulaşmayı. TÜRKİYE DE TARİKATLAR SUSUZ İNSANLARI DÜŞÜNMEYEN OKUMAYAN MAHLUKLAR HALİNE GETİRİP KÖLEŞTİRDİ. KİMİLERİ BİR TAS ÇORBA İLE SÖVÜŞLÜYOR İNSANLAR FAKİR AKRABASINA VERMESİ GEREKEN ZEKATI TARİKATLARINA VERİYOR.
 • RabiaRabia15 gün önce
  EuzubillahiminesseydanirracimbismillahirrahmanirrahimRahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.1- De ki: Ey kâfirler2- Tapmam o taptıklarınıza!3- Siz de benim kulluk ettiğime tapanlardan değilsiniz.4- Hem ben tapıcı değilim sizin taptıklarınıza.5- hem de siz, benim kulluk ettiğime tapıcılardan değilsiniz.6- Size dininiz, bana dinim (sizin dininiz size, benim dinim bana)!kafirun süresi elhamdülillah.sayin Dilipak Allah küfredenleri bu dünyada da ahirette de azabıyla cezalandiracaktir.ali İmran süresi 56.ayet.elhamdulilah.onlarin yardımcılarının olmadığını da yine ayetten öğrenmekteyiz.dna ile ilgili bu bulus müslümanlar in fitratlarinin peygamber efendimiz sav hayatı ile bağlı olduğu nu anlattı bana.biz müslümanlar diğer peygamberlerede inandığımız için gerçekte çok zengin bir dataya sahibiz demektir şahsen.herzaman için muslumanligimizi geliştirmek zorundayız.ahir zamanda yaşadığımızı biliyoruz.cocuklarimizi emanet edeceğimiz insanlar önemli ve tabiki dualarımız da.saygilar selam ve dua ile Allah'a emanet olun teşekkürler HasbinAllah'u ve nimel vekil deriz
 • kibarcikkibarcik15 gün önce
  yahu işi uzatmayın ustad ilmi bir konuyu dılegetırıyorkısaca ummeti muhammetdenım mılletı ıbrahımdenım veselam gerısı teferruat munkır nekır geldıgınde bırbırlerıne dunun dna sı ne dıyor demeyecek men rabbuke vs dıgerlerını soracakveselam
 • Mehmet ayMehmet ay15 gün önce
  Sayın hocam, bize teknoloji lazım değil. Öbür dünyada bize sorgu sırasında teknoloji sormayacaklar. Bize dinimizi, peygamberimizi, orucumuzu namazımızı soracaklar. Bize teknoloji değil, imamhatip okulları lazımdır.
 • Bir lokma bir hirka size neden yetmiyor????!!!Bir lokma bir hirka size neden yetmiyor????!!!15 gün önce
  "Sahi, tekrar soruyorum, yönetim, meclis, üniversiteler, meslek odaları, vakıf, dernek, meslek odaları, özel sektör bu konuda ne yapıyorlar ve böyle bir geleceğe ne kadar hazırlar. Basın bu konuda nerede duruyor" derken çok şaşirtiyorsunuz, sanki bilmiyorsunuz bu saydıklarinizin üyeleri, psikiyatrist, kimya, fizik, matematik profesorleri, eczaci, sosyal bilimci etc her meslek grubundan insanların toplanip zamanlarini, yıllarını"said nursi şu cumlesinde ne dediydi, ne demek istediydi, ne diyecekti " analizleriyle geçirdiklerini sahiden bilmiyor musunuz? Böyle ulvi meseleler dururken bir kimya, fizik profesoru neden gidip bilgi üretip sevaptan mahrum kalsin neden bu dunya işleriyle uğraşsın. Ayrica "bir lokma bir hırka" yetiyordu hani hepimize, bu dunyada eziyet, cile cekip diger dunyamizi kurtaracaktik hani? boyle diye diye cemaat tarikatlara yönlendirdiginiz insanlardan simdi bilgi uretmesini mi bekliyorsunuz. Çoook beklersiniz.Sahi şu yuksel sule senler neden butun anadoluyu bir almanla dolasip basortusu takilmasini gerektigini anlatti hani bu kafirler bizim dinimizi yasamamizi istemiyordu, bizi dinimizden uzaklastirmak istiyordu. O alman neden boyle tum muslumanlarin, tüm turkiyenin basortusune odaklanmasini istemisti. Belki bilime odaklaniriz da 1926 daki gibi yine ucak uretip ihrac etmeye kalkabiliriz diye mi acaba kimbilir...
 • MülayimMülayim15 gün önce
  İtikadı sahih olmayanın ne dünyası vene de ahireti hayır üzeredir.Ölümün kapımızı ne zaman çalacağı da meçhul.İslam'a teslim olamayanlar bir şekilde yeryüzünde ilahlık davasına kalkışırlar ve Mutlak İlah tarafından gerekli dersleri verilir.Gam yok Allah c.c istikamet üzere yaşamaktan bizleri ayırmasın.
 • Sancar Sancar 15 gün önce
  Ümraniye'de Fıkıh-Der adlı ruhsatsız bir derneğin bünyesinde faaliyet gösteren yatılı Kuran kursunda, kurs sorumlusu Ömer Işıktekin ve eğitmenler Hacı Serkan Bektaş ile Tarık Bektaş çok sayıda öğrenciye cinsel istismarda bulundukları gerekçesiyle tutukladılar. 145yılakadarhapisleriistendi.... DİYANETADAMGİBİ DİYANET OLSUN... EN AZINDANBİRVAKTEKADAR TARİKAT , CEMAATSAPIKLIKLARINASONVERİLSİN... HALEN GÖRMÜYORMUSUNUZ ,ÇOLUKÇOCUĞUNUZUNNAMUSUELDENGİDİYOR....
 • davincidavinci15 gün önce
  bir tek sa. tırnak bir damla kan bizim ülkemizde ancak hangi milletten olduğumuzu öğrenmeye yarar henüz ortaçağdayız.zorlamayla olmuyor.DNA testi yapılmalı 40 yaş üzerine hangi ırktan olduğunu öğrensin çokk çokkkk insanı pkkdan kurtarırız.masraflı olur diyeceklerdir.40 yıldır az mı masraf ettik.geleceğide hesaplarsak çok daha ucuz .vatandaşın eline verirsiniz DNA sonuçlarını pkk dağılır gider.
 • MâlumMâlum15 gün önce
  Abdurrahman HocamDr. Steven Greer adında bir ufolog var. Bu adamın çalışmaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Blue Beam Project sizce ne kadar gerçek?
 • SlmSlm15 gün önce
  1-İslâm toplumlarının öncelikle Kur'an ve Sünnet merkezli insani bilimsel sosyal projelere ihtiyacı var. Fantastik uğraşlar çok sonra lazım. 2-Su ile veya başka bir şekilde insana müdahale edilerek, iradesini etkileyerek yapılan hile ve desiseler İslami yöntemler değildir. 3-Manevi ve maddi olarak bilinçli Müslüman butip hile ve desiselerden İslami yöntemlerle korunabilir. Mesela besmele ve dua ile su kristalleri değişir ve zararlarından arınır. Besmele ve dua ile evden çıkmak, bilinçli şekilde kılınan 5vakit namaz insanı tüm manevi ve maddi kötülüklerden temizleyecek ve koruyacaktır. Not: EĞER SİZEBenim Söylediğim şeyler çok FARAZİ, Dilipakın söylediği farazi şeyler gerçekçi geldiyse imanınızı yoklamanızı tavsiye ederim.
 • Ömer AliÖmer Ali15 gün önce
  Sayin Dilipak lütfen panik havasi yaratmayin. Tesla batmakta olan bir sirket. RTE bir basin toplantisinda Merkele soruyor sizde kac tane yüksek okul talebesi var diye. O da 2,8 Milyon diyor, RTE siritarak bizim 8 Milyon diyor. Siz meraklanmayin bizim gencler sabah aksam bilimle ugrasiyorlar, atalarin izinde. Hergün binlerce bulus yapiyorlar. Facebook, WhatsApp i genclerimiz her saniye kullaniyorlar, niye bilgi alisverisi icin. Bu genclerle biz 10 yilda dünyanin en büyük 10 ekonomisinden biriyiz, bir sonraki on yildada 3. yüz. Yasasin eski ve yeni Türkiye ve gelecekteki X Türkiye
 • tarıktarık15 gün önce
  biz daha 6284 ve atatürkü koruma kanununu çözeceğiz. aileyi düzelteceğiz. dinimizi öğreneceğiz. oluştuğumuz milletin yarısı bizim kutsallarımıza sövüyor. kimin umrunda ki anlattıklarınız.
 • TAVSİYECİTAVSİYECİ15 gün önce
  Hocam, dünyanın en önemli şeyinin bizde olduğunu unutuyorsun galiba. Artık gerçekleri görmenin zamanı gelmedi mi? Peygamberlerin bile gıpta ettiği, binlerce yıldır beklenen kurtarıcıyı, Hz. Peygamber'in övgüyle bahsettiği torununu, Allah'ın arslanını, Cennetin altı efendisinden birini, Cennetin tavusunu, Hz. İsa'nın arkasında namaz kılacağı kişiyi, tüm yeryüzüne hükmedecek son kişiyi müjdelemenin zamanı gelmedi mi? Dünyada bundan önemli ve bundan değerli birşey varmıdır sizce? İşte O arslan Hz. Mehdi'dir ve O'na sahip olan tüm dünyaya sahip olur. Büyük alimlerin hesaplamalarına göre Hz. Mehdi şu an kırk yaşında ve büyük ihtimalle Türkiye'den çıkacak ve biz bunun farkında değiliz. Uğraştığımız şeylere bak. Düşünsenize, şu an bu topraklarda ve aramızda yaşıyor. Bundan büyük bir lütuf, bundan daha büyük bir nimet varmıdır? Size tavsiyem eğer O'nu görür ve duyarsanız, ipine sımsıkı sarılın. Çünkü kurtuluş O'nun yanındadır ve O, insanları cennete taşıyan bir elçidir. (Allah'a emanet olun).
 • ALİ AHMET ABDULLAH! SİZİ GAZA GETİRENLER KİM??ALİ AHMET ABDULLAH! SİZİ GAZA GETİRENLER KİM??15 gün önce
  15 TEMMUZ dan sonra AMERİKA'NIN YENİ UMUDU MU OLDUNUZ ?? YAPMAYIN ETMEYİN ! AKLINIZI BAŞINIZA ALIN! SİZ ANADOLU NUN ÇOCUKLARISINIZ!!! AMERİKA'NIN ÇOCUĞU OLMAYIN..... % 40 IN ÜSTÜNDE BİR İKTİDAR PARTİSİ VAR! 17 YILDIR İKTİDARDA! SON 60 YILDIR BÖYLE BİR YÜZDE İLE KAÇ PARTİ OLDU? GÜCÜ YERİNDE DURUYOR! PARTİ KURMA İHTİYACI NEREDEN ÇIKIYOR!?? ESKİDEN İKTİDAR PARTİLERİ ERİYİNCE % 5 - 10 LARA DÜŞERDİ YENİ PARTİ GUNDEME GELİRDİ ! ALİ AHMET ABDULLAH NE OLUYOR SİZE ! AKPARTİ HALÂ % 45-55 ARASI YERİNDE DURUYOR! CHP 70 YILDIR % 30 BULAMADI! SOLDA PARTİ GÜNDEME GELMİYOR! NANKÖRLER KALLEŞLER Y.VŞ.KLİK YAPMAYIN
 • KlmKlm15 gün önce
  Ülkede eğitimadeta , hizmetten ziyade arge den ziyade devlet memuru olma devlete yerleşme devletten geçinmek içinbir geçiş aşaması haline gelmiş ken ' bu işlere ilgi alaka duyacak çıkarmı acaba??5 milyon atama bekliyor. Araziler boş ve boz yatıyor. Enflasyon pahalılık ve işsizlik ten şikayet mi ohoooo...
 • kerkenezkerkenez15 gün önce
  biz cahil halkın ferasetine güveniyoruz...
 • AbdulcemalAbdulcemal15 gün önce
  Bizden bir cacık olmaz..körü körüne biat eden,doğmalarla yaşayan,sorgulamayan,araştırmayan bir toplumuz...tv lerde ki ki,akademisyenlere bak,bir tanesi 70 ilerde ki,lise öğrencisi birikiminde değil..
 • Hasan AliHasan Ali15 gün önce
  Sayın Hocam;Bize bunlar lazım değil.Bize torpille, rüşvetle iş yapmak lazım.Bize helâl kazanç değil, haramla beslenmek lazım.Bize şeyhlerimize tapmak lazım.Bize çalışmak degil yan gelip yatmak lazım.Halkımıza bedava kömür ve gıda paketleri lazım.Bize yolcu garantili yol, köprü, tünel, yurt lazım.Bize içi boşaltılmış Eğitim öğretim lazım.Bize ahlak değil, ahlaksızlık lazım.Bize gerçekler değil yalan, yanlış ve riyakarlık lazım.Sizin söyledikleriniz medeni ve çalışkan ahlaklı bir millet için lazım.O söyledikleriniz bize göre değil.Selam ve dua ile.
 • HarunHarun15 gün önce
  Tam bi peygamber metodcusu vevarisisin. Her yönüyletam bir islami şahsiyetsin. Arada diğer yazar arkadaşlarınla da konuş. Onlar kendisini yenileyemiyor. Müslüman taban aborjinler gibi kaldı. Bu yok oluşu beraberinde getirecektir.Allah s3nin gibi ilmi teşvik eden takip eden müslüman başımızdan eksik etmesin.Seni tartıp eleştirmeye kalkan ve kendine bundan ganimet çıkarmaya çalışan tatlı su müslümanlarına gülüyorum
 • Akın Akın 15 gün önce
  Abdurrahman Bey ortalıkta insanlar artık tamamen çıplak gezmeye başlamışken. Kafam bunlarla meşgul iken bu konulara ilgim çok olduğu halde adapte olamıyorum. "Kıyafetime karışmazsın" sözü ile kıyafetsizlik çıplaklık müthiş yayıldı. Her türlü şeytani propagandaların pan zehrine kafa yormak lazım. Klişe bir cümle arkasına mevzilenip alan kazanıyorlar.
 • hadi üşüşün yorancılar, hoop, birinci sıra benim yalnız...hadi üşüşün yorancılar, hoop, birinci sıra benim yalnız...15 gün önce
  Yazması yasaklanacaklar diye bir liste yapılsa âbimizi ikinci sıraya koyarım.Yazdıklarının hepsini topla bir fındığın yarım kabuğunu doldurmaz, matbaa mürekkebine de yazık oluyor! (Meraklılarına not: 1. sıra Atti abimizin)
 • AliAli15 gün önce
  Bizi yöneten insanlar yurt dışına çıkıyor orada dondurma yiyorlar oralarda su içiyorlar yemekler yiyip içiyorlar ya onlara bir şey olmuş olabilir mi. Bizi yönetenler tehlikede olduğu gibi ya biz. Aman Allah göstermesin çok tehlikeli işler dikkat etmek lazım iyi korunulmalı Allah muhafaza.

Günün Özeti