• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Abdurrahman Dilipak
Abdurrahman Dilipak
TÜM YAZILARI
21 Ocak 2021

Batı, DEVİLS MEVMQVE JVS ve CoVID!

Dünyanın en varlıklı ve etkili ailesi olarak anılan Rothschild’lere ait, Edmond de Rothschild Group’un 1997’den beri sahibi ve yönetim kurulu başkanı Benjamin de Rothschild geçirdiği kalp krizi nedeniyle öldü. Belki de o da aşı olup öyle ölmüştür. Ailesi, ölüm haberini Fransız medyasına duyurdu. Bu ölüm birileri için kâbusa dönüşen rüya gibi bir şeydi. Rockefeller’den sonra, ölümsüzlüğün peşinde koşan Rothschild de öldü! Azrail, 57 yaşındaki Rothschild’i 15 Ocak günü İsviçre’de yakaladı.  Benjamin de Rothschild, Edmond ve Nadine de Rothschild’in tek oğlu ve tek varisi idi. Neyse derin aileden hayatta birçok kişi var daha. Mesela Papa da hâlâ yaşıyor. Ama o da her canlı gibi bir gün ölecek. Onların inandıkları kehanete göre hem de fazla bir zamanı kalmadı. Bu Vatikan’ın da sonu olacak!

Trump gitsin, sonra Biden’ın adamları ile Kamala Harris’in adamları kavga edecekler. Demokratlar ve Globalistler Cumhuriyetçilere karşı ittifak kurdular. Cumhuriyetçileri yenerlerse kendi aralarında kavga edecekler. Bu kavga diğer birçok ülkeye de yansıyacak. Amerika’ya yakın partiler, örgütler, grublar Amerika’ya karşı olanlarla, karşı olanlar kendi aralarında “yandaş” olanlar kendi aralarında kavga edecekler. Sonuçta ölen ölür, kalan sağlar, onların ocağına düşer, bu kaos içindeki düzende! Sonunda kimse gerçek oyunu ve kendilerinin bu kirli oyunda nasıl kullanıldıklarını anlayamazlar. Birçoğu kaçtıklarını sandıkları şeye doğru koştuklarını anladıklarında ise iş işten geçmiş olur. Batı entelijansiyası demokrasi konusunda kıvırmaya başladı. The Economist bir makalesine şöyle başlık atmış: “Demokratik kurumlar beslenmedikçe, halkın egemenliği kalabalığın egemenliği olacak ve istikrarlı demokratik düzen kısa bir tarihsel merak gibi görünecek.” “Demokratik kurumlar” dedikleri kendi örgütledikleri STK, Media, siyasi partiler ve sermaye grubları, teslim aldıkları akademi. Bizim “Milli irade” dediğimiz şey onlara göre “baldırı çıplaklar”dan oluşan “Ahali”. Onlar oligarkların “serf”leri, “teb’a” ve “reaya”ları olabilir ancak, “şef”leri deği!? Bu onların kâbusu! Bunların siyaset teorisyenlerine göre halkın gerçek kanaat önderleri terör kışkırtıcısı çetelerdir. Bu oligarklar bugün yönetimin bu çetelerin kontrolüne geçmesi konusunda endişeleniyorlar. Bugün yeni bir dünya düzeni bunun için gerekli. Starlink, 5G, Neuralink, Chip bunun için gerekli. “Eflatun’un Cumhuriyeti” bunlara göre, mafya yönetiminin kötülükleri üzerine bir meditasyondu! Günümüzde Liberaller kalabalık üzerinde düşünmekten, işin ekonomik ve siyasi, toplumsal maliyeti konusunda birbirlerine cevap yetiştirmeye çalışmaktan yoruldular, bıktılar ve  tembelleştiler. Son zamanlarda yaşanan olaylar karşısında “eski normal”den kopamadılar ve “yeni normal” dönem için de bir zihinsel hazırlığa sahip değillerdi. 

BOP’un bir mantığı ve senaryosu vardı. BOP sürecinde “halk iktidarını” kutladılar, protestocuların taleplerini anlayışla karşıladılar. “Tarihin sonu”, “medeniyetlerarası çatışma”, “İslamofobi”, “yabancı düşmanlığı”, hepsi tamamdı da, Paris sokaklarında ne oluyordu. CoVID nereden çıktı, ABD’de ne oluyordu. 6 Ocak’ta Amerika’nın Kongre Binası’nı işgal etmesini anlayamadı o birileri. 

Batı, kendi eleştirisini bile kendi yapar. Bunu başkasına bırakmaz. Daha doğrusu “yapar gibi” görünür, ama kendi yanlışını meşrulaştırmaya çalışır. Bunun için mediayı kullanır ve kendi yanlışını örtmek için “günah keçileri” ve kendi dışında, kendine karşı hayali suçlular üretir ve onları cezalandırma yoluna gider. Biz bunu yakın zamanda 11 Eylül’de görmüştük. Bağdat’ta, Şam’da her yerde gördük.. Her şeye “felsefi bir derinlik” katarak onu sıradan insanların anlayamayacağı kadar karmaşık bilimsel teorilerle sarıp sarmalar ve her şeyi rasyonel, determinist ve pragmatik bir mantıkla yorumlar. Sanat ve edebiyatı kullanarak konuyu bu mantıksal çerçevede estetize eder. Halkla ilişkiler ve diplomasi, lobi ve eklemlenmiş media, fast checking, yapay zeka tarafından yönlendirilen gerçek ve yapay troller bunun için vardır. Vicky Osterweil tarafından yazılan “Yağmanın Savunmasında sivil eylem tarihi”  bu anlamda ilginç bir çalışmaya benziyor. “Medeniyet denilen maskara mahluk”un hikayesi böyle, ama bunu bizim “ebul hakem” nam kılıklı kimi akademik akıllılara kim, nasıl anlatacak. Çünki anlatsan da anlamazlar, anlamak istemeyene kim ne anlatabilir ki!

Batılılar, ne yaparlarsa yapsınlar, kendileri Tanrı’nın ailesi(!)nden oldukları için, Onun kendileri ile birlikte olduğunu düşünürler. Onun için “DEVS MEVMQVE JVS” derler. Oysa onlarla birlikte olan “DEVİL”dir. Dolar’ın üzerine yazdıkları “ORDO AB CHAO” şeklinde kısaltılan “Order Out Of ChaosKaostan çıkan (Kozmoz’daki evrensel yapıyı modelleyen) Düzen” demektir. Ve onlar Tanrıyı yani “Evrenin ulu mimarı”nı (!) taklit ederler. “Tanrı’nın gözü”(!) onların üzerindedir.  Ordo / Order “Sipariş etmek, Emir vermek, Dernek kurmak, Düzen sağlamak, Otorite - disiplin sağlamak, Norm oluşturmak, Sistem kurmak, birlikte olmak, disiplin gibi anlamlara da gelir. “NOVUS ORDO SECLORUM” “Yeni Dünya Düzeni” demektir. Bunların CoVID ya da Great Reset, 5G, Neuralink, “Yeni Normal” ile ilişkisini ben kime nasıl anlatacağım bilmiyorum. Özellikle de “bilim”i “din” ya da “put” edinen “bilim adamları”na! Tabii ki, ben dünyadaki diğer ülkelerdeki bilim adamlarından söz ediyorum. (Yoksa “din edinmek”, “put edinmek” ne demek, ülkemizde böyle şeyler asla olmaz, olamaz! Sayın Cumhuriyet savcılarımıza arz-ı hürmet ederim). Bunları niye yazdığıma gelince, hiiç, birtakım yurttaşlarımıza çekirdek çitlerken, bilim kurgu tadında fütüristik, biraz da ezoterik, eğlencelik bir şeyler yazayım istedim. Yoksa bütün bunlar birer komplo. Dünyada böyle şeyler yoktur, olamaz, olabilemez. Literatürde var mı böyle bir şey. DSÖ, FDA, affedersiniz CIA, FBI, MI6, NSI onaylamış mı, yok yok, UNESCO diyecektim. Kim nerden uydurur bunları. Dolar’ın üzerindeki sembol, gerzek bir grafikerin uydurduğu şeyler, The Economist’in kapağı gibi bir şey! Şimdi isterseniz, bunun üzerine, Mayhem’in “Ordo Ab Chao” albümünden  Wall Of Water”ı Youtube’dan dinleyebilirsiniz. Şarkı sözleri yaklaşık şöyle: “Gökyüzünü taşıyan sütunlar parçalanıyor. / Güneş ay ve yıldızlar kozmoza savruluyor. / Dünyanın battığı yere doğru akıyor nehirler ve fırtınalar kopuyor okyanuslarda. / Bir yanda sel, öte yanda yangınlar / Su ateşi söndürür. / Kuzey ve güney kutupları yer değiştirir usulca. / Bu büyük değişime karşı her canlı çığlık çığlığa / Çığlık atsa da dünya değişim gerçekleşir. / Ve dünya kendi yoluna devam eder dönerek. / Gökle yerin savaşıdır bu. / Işık, sonra karanlık, sonra yine ışık. / Biz kiracısıyız dünyanın. / Harika bir yerde yaşıyorduk. / Dağlar, ovalar, göller, püsküren volkanlar, vadilerde ırmaklar ve suya hasret çöller. / Buz gibi sular ve başımızda bulutlar. / Kaynayan deniz, yere batan adalar ve can çekişen kıtalar. /  Bir Tufana, Tsunamiye dönüşen dev dalgalar, / İnsanlığı yok etmeye geliyor. / Buz kesiyor dünya, kasırgalar insan eliyle yapılan ne varsa yerle bir ediyor. / Yüksek teknoloji devleri çaresiz. /  Suyun süpürdüğü dünyada, geriye kalan ise bir uygarlığın çöplüklerinin fosilleri.” Neyse, bugünlük de bu kadar. “Hayat eve sığar” biliyorsunuz. Aşı olsanız da maske, mesafe, kolonyaya dikkat! Selâm ve dua ile.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Abdulbaki Erdem

KOMPLO TEORİLERİ VOLÜM 2 Şimdi efendim Covid19 bizi robotlaşmak için üretildi ya… Buna şüphemiz yok artık çipi enjekte edecekler biz de humanrobot bireyler oluvereceğiz bunu tartışmayalım artık geçelim. Tartışmamız gereken şu: Bu aşıyı Phizer ilaç firması ve bir de Çinli firma üretiyor yani şimdilik. Eğer size Çin aşısı vurulursa mabadınıza huwai yok Amerikan aşısı vurulursa da bu kez mabadınıza Microsoft ya da apple damgası vurulacak. Bu ülkeler biliyorsunuz rakip. Dünya liderliğine yarışıyor. O halde işbirliği yapacak değiller ya insanları ele geçirmede de yarışacaklar. Bu durumda siz Çin robotu mu olacaksınız Amerikan robotu mu artık bahtınıza kalmış. Sonra tabi iç savaşlar çıkacak. Çin aşısı vurulmuş çinli çip vücuduna girenler bir tarafta diğerleri öte tarafta. Humanrobot birey savaşları çıkacak ve LGBT+ lar da ikiye bölünecek. G5 ise kapanın elinde kalacak. G6 G7 sürümleri çıktıkça da sizi upgrade edecekler. Tabi gerektiğinde covid 20-21-22 çıkarıp aşılarını yani yeni çipleri de erkedecekler vücudunuza. Türkiye malum son zamanlarda çine yakınlaştığı için öncelikle çokça çin aşısı getirildi. Ama yurt dışına kaçmayı planlıyorsanız diğerini bulup yaptırın ki oralara gidince sizin çipiniz çin çipi olursa maazallah sizi parçalayıp hurdaya atıverirler. Bu arada aşıyı sağlık çalışanlarından sonra ilk etapta 90 sonra 85 yaşındakilere yapmaya başladılar. Neden? Çünkü Bill Gates hazretleri nüfus 500bine insin buyurdu. Eee bu eski toprak azgın tekeler çok ürer malum Yenilerde iş yok zaten bissürüsü LGBT falan oldu ya. İşte ondan yaşlılardan başladılar ki kısırlaştıralım diye. Evet bu aşılar çip yerleştiriyor bir de kısırlaştırıyor malum. Tartışmayalım efendim orası kesin bu konuları geçtik. Neyse bana gelen emaillerde çok uzun yazma okunmuyor denildiği için bugün de burada kesiyorum devam edeceğim sevgili okurlarım. Haa bu arada çipler takıldıktan sonra uygun yerinize bir de ekran takılacak söylemedi demeyin şimdiden arayüzünüzü seçin hazır olun. Kalın selametle.
 • Yanıtla

Abdulbaki Erdem

Şimdi efendim Covid19 bizi robotlaşmak için üretildi ya… Buna şüphemiz yok artık çipi enjekte edecekler biz de humanrobot bireyler oluvereceğiz bunu tartışmayalım artık geçelim. Tartışmamız gereken şu: Bu aşıyı Phizer ilaç firması ve bir de Çinli firma üretiyor yani şimdilik. Eğer size Çin aşısı vurulursa mabadınıza huwai yok Amerikan aşısı vurulursa da bu kez mabadınıza Microsoft ya da apple damgası vurulacak. Bu ülkeler biliyorsunuz rakip. Dünya liderliğine yarışıyor. O halde işbirliği yapacak değiller ya insanları ele geçirmede de yarışacaklar. Bu durumda siz Çin robotu mu olacaksınız Amerikan robotu mu artık bahtınıza kalmış. Sonra tabi iç savaşlar çıkacak. Çin aşısı vurulmuş çinli çip vücuduna girenler bir tarafta diğerleri öte tarafta. Humanrobot birey savaşları çıkacak ve LGBT+ lar da ikiye bölünecek. G5 ise kapanın elinde kalacak. G6 G7 sürümleri çıktıkça da sizi upgrade edecekler. Tabi gerektiğinde covid 20-21-22 çıkarıp aşılarını yani yeni çipleri de zerkedecekler vücudunuza. Türkiye malum son zamanlarda çine yakınlaştığı için öncelikle çokça çin aşısı getirildi. Ama yurt dışına kaçmayı planlıyorsanız diğerini bulup yaptırın ki oralara gidince sizin çipiniz çin çipi olursa maazallah sizi parçalayıp hurdaya atıverirler. Bu arada aşıyı sağlık çalışanlarından sonra ilk etapta 90 sonra 85 yaşındakilere yapmaya başladılar. Neden? Çünkü Bill Gates hazretleri nüfus 500bine (yoksa 500 milyon muydu?) insin buyurdu. Eee bu eski toprak azgın tekeler çok ürer malum Yenilerde iş yok zaten. Gençlerin bissürüsü LGBT falan oldu ya. LGBT olmayanlar da "+" bişey oldular onu ben bilmiyom. İşte ondan yaşlılardan başladılar ki kısırlaştıralım diye. Evet bu aşılar çip yerleştiriyor bir de kısırlaştırıyor malum. Tartışmayalım efendim orası kesin bu konuları geçtik. Neyse bana gelen e-maillerde çok uzun yazma okunmuyor denildiği için bugün de burada kesiyorum devam edeceğim sevgili okurlarım. Haa bu arada çipler takıldıktan sonra uygun yerinize bir de ekran takılacak söylemedi demeyin şimdiden ara yüzünüzü seçin hazır olun. Kalın selametle.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23