Adnan Oktar deyip geçmeyin!

13 Temmuz 2018 Cuma

Nereden başlayalım: Ailesinden mi? Nurcu’luğundan mı, Milli Görüş’çülüğünden mi, Anti Semit’izminden mi, Atatürkçü’lüğünden mi, Porno’culuğundan mı, Mason’luğundan mı, Semitik’liğinden mi, Mehdi’ciliğinden mi? Her şeyi, herkesi kullanmak istedi. Birileri de onları kullandı. Çekirge bir sıçradı, iki sıçradı, sonuç ortada.

Adnan Oktar akıl hastası mı? Kaç tane şizofren raporu var adamın. Bakalım tımarhaneye mi yatırılacak, cezaevine mi?

Bu değirmenin suyu nereden geliyor?

Birçok ülkede örgütlenen bu yapı nasıl bir yapı!

Bugüne kadar (İlk dönem hariç) bu adama kimse neden dokunmadı?

Bana bu operasyon sıradan bir “iş” gibi gelmedi. Bu işin ucu heryere uzanır. İstihbarat örgütlerine, işadamlarına, bürokratlara, odalara ve tabii siyasete.. İktidar kanadından, muhalefete her kesimden birtakım kişilerin  kasetleri var bu adamın elinde. Bu adam bu şantaj kasetlerini kendi adamları ile çekmiyor, bu tür kasetlerin de koleksiyonunu yapıyor. Bu anlamda bu bir “iş” bu adam için.

Bu adam konuşur mu, konuşturulur mu, susturulur mu bilmem. Bu adam kendinden ibaret biri değil. Bu adamdan 40 odaya kapı açılır. Ve bu adamı vuran taşın acısı 1000 evden “ah” sesine sebeb olur.

1962 doğumlu Oktar Babuna adı “ilik bulma” kampanyasıyla tanındı. Şimdi o da gözaltında. Oktar Babuna adını, 1999 yılında kan kanseri olduğu ve tedavi için ilik nakli gerektiğini duyuran gazete ilanı ve başlattığı ilik kampanyası ile duyurdu. Kampanyada 160 bin kişiden ilik ve kan örneği alınmasının ardından örneklerin 120.000’inin kaybolması suçlamasıyla yargılandı.

Öte yandan, “Mürit” kılığında Adnan Oktar örgütüne sızan Fuat Kozluklu, Oktar’ın evlerinden binlerce şantaj kaseti çıkabileceğini söyledi. Bakın, bu operasyonu kim, niçin başlattı emin değilim, ama kim, ne için bu işi başlatmış olursa başlatmış olsun, bu iş siyaset, bürokrasi, sermaye, sanat, Media kimi vuracağı belli olmaz. Bu işe ecinniler, derin, karanlık güçler, “Cemaat” karışabilir.

Savcılığın Oktar’a yönelik suçlama listesi hayli kabarık: Suç işlemek amacıyla örgüt kurma, çocukların cinsel istismarı, cinsel saldırı, reşit olmayanla cinsel ilişki, çocuğun kaçırılması veya alıkonulması, cinsel taciz, şantaj, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, siyasi ve askeri casusluk, dini inanç ve duyguların istismar edilmesi suretiyle dolandırıcılık, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama, özel hayatın gizliliğini ihlal, resmi belgede sahtecilik, terörle mücadele kanununa muhalefet, tehdit, cebir, iftira, halkı askerlikten soğutma, hakaret, suç uydurma, yalan tanıklık, nitelikli dolandırıcılık, kaçakçılıkla mücadele kanununa muhalefet, vergi usul kanununa muhalefet, rüşvet, eğitim ve öğretim hakkının engellenmesi, eziyet, kişisel verilerin kaydedilmesi, siyasi hakların kullanılmasının engellenmesi, ailenin korunması ve kadına karşı şiddetin önlenmesine dair kanuna muhalefet. MASAK’ı ilgilendiren suçlar da var, casusluk da. Ne ararsan var. Şimdilik 235 şüpheliye yönelik olarak operasyon başlatıldı. Bu sayı ilk ifadelerden sonra ve yeni ihbar ve müştekilerle daha da artabilir.

Bu yapının içinde asker de var sivil de. Dini çevrelerden isimler de var, milliyetçi, solcu, liberal görünen çevrelerden insanlar da.

Sadece Mehdi, Mesih, Darvin ve Marks’tan söz etmiyorlardı. Harun Yahya takma adıyla ateizm, Darwinizm ve Siyonizm karşıtı görüşleriyle yıllarca gündem oldu. Gazetelerde yazılar yazdılar, kitaplar yayınladılar, röportajlar verdiler, okullarda sergiler açtılar. En son geldiği noktada Oktar, “kedicikler” olarak bilinen kadınlarla gündem oldu. Atatürkçülükten vazgeçmedi ama dindarlardan uzaklaştı. Artık Mason olduğunu söylüyordu.

Gözaltı sırasında, operasyondan İngiltere’yi suçladı. Erdoğan ve Soylu’nun operasyondan haberi olmadığını söyledi. İlginç! Erdoğan Brüksel’de iken bu operasyon yapılıyor.

İlk gelen haberlerde, İstanbul, Ankara, Antalya ve Muğla’daki operasyonlarda gözaltı kararı verilenlerden 106’sının kadın olduğu öğrenildi. İstanbul’da 22 ilçede 115 adres, Ankara’da 2 ilçede 3 adres ve Muğla ile Antalya’da 1’er adrese baskın yapıldığı öğrenildi. Yaşları 11 ile 40 arasında değişen çok sayıda şikayetçi olduğu belirtildi. Adnan Oktar’ın mal varlıklarına el konuldu ve kayyım atandı. Kanal kapatıldı. İlk ifadeler ve müştekilerden gelen şikayet ve ihbarlardan sonra 2. ve 3. Dalgaların gelebileceği ve soruşturmanın daha da derinleştirilebileceği belirtiliyor.

Oktar’ın birçok il ve ilçede daha çok zengin ve tanınmış ailelerin çocukları ile yakın temas içinde oldukları ve bunlar arasında ayrıca ticari bir networkun da bulunduğu belirtiliyor. Yine Oktar’ın doğrudan ve dolaylı olarak birtakım büyük holding ve şirketlere, finans kuruluşlarına hizmet ve mal verdiği de belirtiliyor. Bu iş ilişkileri üzerinden de ayrı bir çıkar ağı oluşturdukları, bu kişileri zaman içinde kendi sosyal ağlarına dahil ettikleri, kendi içlerinde ve kendi aralarında, ana yapıyı örnek alan hücreler, grublar oluşturulduğu da ileri sürülüyor.

Ceylan Özgül anlatıyor: Bu dönemde benden ABD’deki en önemli düşünce kuruluşları ile bağlantılar kurmam istendi. Hatta her şeyi kendi inisiyatifime bırakmayıp, bazı kuruluşlarda olan kilit kişilerin bilgileri de verildi. Bana isimleri ve bağlantı detayları verilen özel hedeflerle hiç sorun yaşamadan ve olağan dışı bir hızda ilişki kurabiliyordum. Bu tip hedef kurumlarda isteklerimiz adeta hiç sorgulanmadan ve direnç görmeden kabul oluyordu.

Bunun ardından bu kuruluşlara ve çeşitli politik çevrelere Türkiye hakkında verilmesini sakıncalı gördüğüm bilgileri göndermem istendi. Bu bilgiler cemaat tarafından oluşturulan Türkiye’nin siyasi yapısı, başkanlık sisteminin olası sonuçları, Recep Tayyip Erdoğan sonrası siyasi zayıf noktalar gibi analizleri içeren raporlardı. Bu görev ile ilgili Adnan Oktar’la yüzleşip bunun mahzurlu olduğunu söylediğimde de, «bizi ilgilendirmez biz denileni yaparız. İmamı sorgulamak da senin haddine değil, sen sana ne söylüyorsam onu yap» dedi.

Size daha vahim bir şey söyleyeyim mi, bu iş FETÖ örgütlenmesine benziyor. Uluslararası örgütlenmelerin çoğunda uluslararası sistemin ajanları var. FETÖ Türkiye’de ne yapıyordu, Adnan Hoca / Harun Yahya ne yapıyor. Bunun bir benzeri Malezya’da, Güney Afrika’da var. Özellikle de İslami çevrelere, Marks ve Darvin, Mehdiyet ve Mesihiyet üzerinden sızıyorlar.

Bakın, Vehhabizm’i yayanlarla Vehhabi karşıtlığını yayanlar aynı merkezlerce yönlendiriliyor büyük ölçüde. Bütün dünyadaki Antisemitik hareketler büyük ölçüde Siyonistlerin kontrolündedir.

Ceylan Özgül’ün anlattıklarını hatırlayın. Bunlar birtakım uluslararası merkezlerin Truva atı. İçimizde daha bu tür başka yapılar da var.

Bu süreci kim başlatırsa başlatsın, birileri bu sürece dahil olacak, süreci yönetmek, bu şekilde soruşturmanın kendilerine doğru gelişmesini önlemek, soruşturmanın yönü ve seyrini ötekilere yönlendirmek için çaba göstereceklerdir. 

Adnan Oktar kim DAEŞ KİM. Evet Oktar DAEŞ’i destekliyor. 

Şu kesin, birtakım politikacı, işadamı, sanatçı ve bürokratın yüreğine kor ateş düştü. Birileri için dava açılıp, iddianame yazılana kadar uykusuz geceler başlıyor.

Bu arada şunu da hatırlatalım, FETÖ’den sonra Kuytul operasyonu yapıldı. Şimdi de Adnan hoca. Göreceksiniz bu operasyonlar devam edecek. Tarikat gibi örgütlenenlerden yaşam koçluğu yaptığını söyleyen, hatta üniversitelerde eğitim programları düzenleyenlere, bakalım sıra kimde. 

Selâm ve dua ile.. 

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • zeydzeyd1 yıl önce
  abdurrahman dilipak soncuçlanmamış dava var ortada ve adnan oktar hakkında kesinleşmiş bir hüküm yok ...
 • EserEser1 yıl önce
  Ama sizin haber kanalınızdan dahi, bu olaydan yola çıkıp, ehli sünnet vel cemaat olan cemaatlere bile saldırı yapıyor. İftiralar atılıyor. Hiç alakası olmayan bağlantılar kurulmaya çalışılıyor. Lütfen bunlara dur deyin.
 • Mehmet SelimMehmet Selim1 yıl önce
  Gel ben sana üretim varmı yokmu göstereyim.. Trdeki hatta dünyadaki en temiz, en nezih, en gayretli, en çok hizmet eden grup.. kudurmaya devam edin, kimsenin yapamadığı hizmeti gördükçe gıpta ediyor, kıskanıyor kudıruyorsunuz..Devletimizin ilgili kurumları gerekli denetimlerini yapıyor, Meral etme
 • seyit seyit 1 yıl önce
  adnan oktar denen sapığıalparslan kuytulgibi birhocayınasil kıyasedersiniz üzücü...
 • ADNAN BERBERADNAN BERBER1 yıl önce
  Oktar Babuna ilik kanseri bahanesiyle kan topladığında sağlık bakanı Osman Durmuş olayın vehametini bir casusluk vakasıy la karşı karşıya olduğumuzu delileriyle anlatmış ama medya aklı sıra "bu dönemde böyle şey olurmu kan ırkçılığı yapıyorsunuz" diyerek alaya almıştı. Bu gün korudukları o yapının arkasında durabiliyorlarmı bilmiyorum ama 20 yıl sonra haklı çıkmak Osman Durmuşu memnun etmemiştir sanırım. Giden gitti Türkiyeden geç miş olsun. İnşallah bundan sonra daha dikkatli olunur.
 • TUBTUB1 yıl önce
  SANAYİDE YEDEK PARÇA ÜRETEN KİŞİLER MUTEBERDİR. ne idiğü belirsiz, SADECE CEMAAT LİDERİ OLUP, MİLYARLARCA LİRA SERVET EDİNENLER ÖLDÜRÜLMELİDİR. BUNLARIN HEPSİ SAADET ZİNCİRİDİR. NE ÜRETTİN DE, SERVET EDİNDİN?ÇALIŞTIN MI?
 • Bütün it sürüsüne sifonBütün it sürüsüne sifon1 yıl önce
  Zaten bu Oktar .....; islamsızoğlan da zamanında aynı ... ceza yemişti, elbette sıra ona da gelecek..
 • ttrtttrt1 yıl önce
  hadi beeee!Suç örgütleri, Mafya teşkilatları ,ş i r i ngörünmek için, HEPSİCEMAAT GÖRÜNTÜSÜNE BÜRÜNDÜ.hepsi para örgütüdür,menfaat örgütüdür, kamufle örgütüdür.
 • veli TÜRKveli TÜRK1 yıl önce
  Aşağıda yazılanları okuyunca aklıma şu şüpheler de geldi Haydar baş, süleymancılar, sözcü , cumhuriyet hürriyet gazeteleri bunlara bir dokunmak gerekiyor muhakkak birşeyler çıkar.
 • Kökü Dışarda olanlarKökü Dışarda olanlar1 yıl önce
  Kökü dışarıda olan , yabancı ülkelerin ağına takılan Ve ağına düşen , bu devlete bu millete hizmet eden , islama hizmeteden yöneticilerimizin altını oyan , kökü dışarda olan hangi örgüt varsa inşaallah temizlenir . Bu milletten para toplayacaksın , islam adına çalıştığını söyleyeceksin , seçimlere karışacaksın ,İngiliz , Amerikan istihbaratı ile el altından gizli gizli görüşüp , ihanet edeceksin .. sonra bu devletten şefkat bekleyecekse. . Yok öyle yağma ...bu millete ihanet eden bedelini de en ağır şekilde öderler .
 • MiogliMiogli1 yıl önce
  İslamoğlu, baş Haydar, Haydar boş
 • HasanHasan1 yıl önce
  InsALLAH islamoglu adindaki sarlatana iceri alirlar artik. Ehli sünnet düsmani SIA
 • orhanorhan1 yıl önce
  Bu ve bu gibi olaylar Yumurtayı yumurtaya kırdırmaktır.Daha Tokuşturulacak çok Yumurta sepette.
 • Zehra KipZehra Kip1 yıl önce
  Harun kenan. Mustafa islamoglu kadar tas düssün basina eyimi Ne Alakasi var.? Önce senin bulundugun ypiya gelir insaallah
 • Mesut SarpMesut Sarp1 yıl önce
  Adnan Oktarı iman ehillerince herkes bilmekteydi ve neden bu adamın yıllarca iğrenç yayınlarının durdurulmadığı sorgulanmaktaydı. Ama Kuytul Hoca Operasyonuna gelince, operasyon sonrası iddianameler ve mahkemeler basına yeterince yansımadı. Yeterli bilgi sahibi olamadik. Cemaat lideri Alpaslan Kuytul hocanın videolarını izledim, açıklamalarının hepsi Kuràn ve Tebligatı üzerine yüzde yüz ehli sünnet açıklamalar. Hükümeti karşı bazı eleştirilerinde dahi halkı isyana teşvik, kan dökme veya herhangi bir siyasi ve ekonomik kuruluşa yönlendiren bir emareyi görmedim ve duymadım. Hatta bu cemaatta bulunanlardan bazıları Kuytul Hocanın tek başına tecrit hapsinde özellikle akli dengesine zarar gelmesi için tutulduğunuda söylemekte. FETO nedeniyle yoğurdun üflenerek yenmesini anlıyorum ancak Kuytul Hoca gibi Ehli Sünnet alimlerin mahkemelerininde bi önce inşaallah neticelendirilesi İnancımız gereği temennim ve Hakkın yoludur.
 • Kuşmu devemiKuşmu devemi1 yıl önce
  Hocaaammmmm, .... boyle zulfiyare dokunan bi kac hokkabaza dokunulur ancak, ankara basta butun ulkey orumcek agi gibi sarmis bu soytarilar binlerle ifade edilse azdir herhalde,, ne yuvalar yikiliyor ne gencler heder ediliyor,,,,
 • yorumcuyorumcu1 yıl önce
  Bu adamdan şimdi hesap sorulmazsa ne zaman sorulur deliişi hikaye geberene kadar yatsın aiçak
 • yorumcuyorumcu1 yıl önce
  Ben size bu adamla ilgili yazı yazın bizim yazdıklarımız para etmiyor diye aha önce yazmıştim Allaha emanet olun
 • melih53melih531 yıl önce
  Türkiyemiz yeni dönemde gerçek ışığına dönüyor..beslemeler vurguncular soygunculara rahat uyku yok artık..borsadan takip ediyoruz..şirket bilançolarını alışkın**şekilde **zarar bilançolu açıklayıp yıllarca vergi vermeyen **kendi şahsi servetleri uçuşta olanlarada sıra gelmeli**halk adına denetlenen şirketlerdeki borsa paylarının borsada nasıl **el değiştirmesinede **sıra gelmeli**..halk hükümete daha çok güvenecektir.
 • ÖmerÖmer1 yıl önce
  Şimdi mı hatırladınız.Feto de yıllarca korundu.Onun için göz yaşı dökenler dışarıda ,oğulları millet vekili .Zavallı köy çocukları , iş verilip maaşlarından kesinti yapılanlar içeride .Bunları yazmak suç.insallah okuyan bir yetkili çıkar. Hayırlı cumalar.
 • mniksekmniksek1 yıl önce
  ASLINDA SÜLEYMANCILARADA BİR EL ATILMASI LAZIM, BİR DERNEĞİN YADA CEMAAT DENEN GRUBUN GÖZLE GÖRÜLÜR ÜRETİMİ OLMADIĞI HALDE OLUK GİBİ PARA AKIYORSA O PARANIN KAYNAĞI MUTLAKA ARAŞTIRILMALI, ÜRETMEDEN GELEN KAYNAK MUTLAKA İLLEGAL BİR İŞ ÜSTÜNDE OLDUĞUNUN İŞARETİ DİR.
 • İkrarİkrar1 yıl önce
  Hocam midesi bulanan rahatsiz olan niye bu sayfaya girerki yazmak zorunlugu yok masraf yok rahatsiz olanlar bir insanin midesi agrisa benim deyil yiyene bakmak lazim yidikleri rahatsiz etmistir kisa zamanda ya yiyecekleri yada dr basvurun burasi tabibler odasi deyiiil
 • şükrü onukşükrü onuk1 yıl önce
  Erdoğan ın haberi yok , İngiliz istihbaratının işi diyor . sanki haberi olsa bununhamiliğine soyunup koruyup kollayacak . kendi kendini kurtarıcı ,kahraman ilan edişinden her konuda konuşan , her renge girenher ipte oynayan halinden belliydi ne olduğu da hakkında o kadar iddialar olduğu halde niyeşimdiye kadar karışılmadı hayrete düşüren bu . Hazır teröre yoğunlaşmışken bunları da aradan çıkarmak lazım .
 • MücahidMücahid1 yıl önce
  Olay çok ciddi olay çok büyük.bu bir basit olay olarak görülmemeli ülkemiz tehlikede
 • İsmetİsmet1 yıl önce
  Para ve maddiyat cemaatleri bozar. Cemaat cemaat olmaktan çıkar ticari teşekküle dönüşür. Ticari her teşekkülde kapitali kàrla taçlandırmak vardır. Kar zarar olan her alış verişte kazananlar, kananlar, kandıranlar ve ağzı açı seyredrnler olacaktır. Her fitne gibi varacağı nokta sui istimal ve bozgundur.
 • Mustafa S.Mustafa S.1 yıl önce
  Bu adam sanki sapikligi yeni bilinen bir seydi. Acaba maksat bu adami da mi asan bir sey? Kim bilir. Cemaatler muktedirlerin cemaat goruslerine uymuyorsa yapilacak sey bellidir. Uctaki bir kac cemaate daha fazla suc islemesi, dini ve dindari daha fazla istismar etmesi icin zaman taninir, para akan kanallarina dokunulmaz, ta ki daha fazla kirlensin. Sonunda bunlar yakalanir ve bunlar yuzunden töhmet altinda birakilan temiz butun cemaatler de bunlar gibi gorulmesi saglanir. Sonra onlar da bir sekilde nötralize edilir. Baslanir kendi siyasi veya dini veya ikisi dayatilmaya. Devlet hic olmazsa once devletin dini maddesine İslam yazsin da biraz inandiriciligi olsun.
 • Mehmet ayMehmet ay1 yıl önce
  Sayin yazar, bir zamanlar susurluk olayi olmustu, o pisligi kapatmak icin muslum hocayi medyatik yapmislardi muslum yuzunden susurluk olayi gume gitmisti. Simdi de adnan hoca pazarlaniyorsa bil ki devletin buyuk bir hatasini ortmek icindir. Demedi demeyin
 • Mehmet ayMehmet ay1 yıl önce
  Sayin yazar, simdiye kadar adnan hoca cemaatine neden dokunulmadi diyorsunuz, feto ye de 40 yil dokunulmadi, neden aceba??????
 • Kamil karakayAKamil karakayA1 yıl önce
  Sen her şeyi bilen adam. Her konu hakkında yorum yaparken yazarken hayatının hangi döneminde bu çirkinliği görüp yazdın. Bugün ahkam kesiyorsun. Bu iktidardan en çok nemalanan kişisin ve artık midem bulanıyor senin bu tavırlarından
 • Mehmet ayMehmet ay1 yıl önce
  Sayin yazar, simdiye kadar adnan hoca cemaatine neden dokunulmadi diyorsunuz, feto ye de 40 yil dokunulmadi, neden aceba??????
 • ESTERGONLUESTERGONLU1 yıl önce
  *"Bir süredir yapılması beklenen operasyon üç gün öncesabah saatlerınde eş güdümlü olarak gerçekleşti. /Fetöistlerleorganik bağlıve dış güdümlüaynı merkez ,aynı Kol'un diğer bir parmağı bunlar ! , *sabataist Adnan(Takma isim ve soy isimdir. )OKTAR/(Beşiktaş-Ortaköy Hahambaşı Habib GEREZin oğludur.)bir suredir- kaçma ihtimaline karşı -güvenlik güçlerimizcehazırlıkları sesizce tamamlayıp , bugizemli ,ahlaksız, sefil ve ihanet kokan masonik ve siyonikörgütedevletimizce iki yıl süren takip , izlemevederin bağlantıları mercek altına alınıp /balyozbir operasyon yapıldı."*
 • AHMETAHMET1 yıl önce
  Çoban Eze adındaki yorumcu. sen çoban değilsin. Bu işlerden anlasan Ortaylının lafını ciddiye almazsın. O ne anlar hayvancılıktan. Arada sırada köyüme gidiyorum.Bir çok kişikredi çekipbesicilik yapıyor.Herkes süt satıyor. Amcaoğluna sordum. Durum nasıl diye. yemde, sütte, gübrede, mazotta destek var. Allaha şükür dedi. Hatta borcunu ödemiş ve traktör bile almış. Geçende yeminle söylüyorum 30 000 T.L ye bir de araba aldı. Köyün sokakları taş döşeli. Orman köyü olan köyüme, kanalizasyon bile yapılmış. Bir ay önce bir akrabam 80 baş hayvanlık ahır inşaatının fotosunu koymuş FACE e. Arkadaş oturduğun yerden maval atma. FACE adresini yaz 80 baş havan besihanesinin resmini göndereyim. buraya koymak imkansız.
 • METİNMETİN1 yıl önce
  (Editörden: Bugünkü yorumunuz yayınlanmıştır. Bilgilerinize..)
 • Veli Veli 1 yıl önce
  Kraliçenin türkiyede ki maşası eliyle İŞ BANKASI, bu zavallıları finanse ediyor olmasın? Dünyadaki tüm Müslüman, mazlum milletlerin ahı kraliçenin chp sinin üzerindedir. Allahım, firasetimizi artır Ya Rabbi!
 • cCccCc1 yıl önce
  iktidar bu zamana kadar ne için bekledi diye yorum yapanlara ithafen çakallar sürüsünün içinde yavru aslanı büyütmek mesele o büyüyen aslan ondan sonra çakallarla dans edebilsin
 • Çoban Eze Çoban Eze 1 yıl önce
  Tarım ve hayvancılıkta gelinen nokta malesef 60-70 lerin tarım hayvancılık politikasının sonucuymuş.Bunu söyleyen ben değilim, İlber Ortaylı.
 • sinemsinem1 yıl önce
  deas,adnan oktar,feto hepsi pentagon ve israilin emrinde siyonistlerin emellerine hizmet eden olusumlardir.israil ve abd den finanse ediliyorlar ve malesef yerli isbirlikci taseron bazi yonetciler tarafindan korunuyorlar.
 • mevlütmevlüt1 yıl önce
  oktar konusu çok iyi eşilip deşilmelidir...en az cumhur seçimleri kadar hâtta daha önemlidir....altından siyonizmin ve israilin şeytani bütün planlarına ve çalışmalarına ulaşılacaktır kesinlikle....
 • akınakın1 yıl önce
  sıra Süleymancılarda olmasın ama en derini ve devlete hükmetmeye çalışanı çok sayıda siyasi bağı olan manzilciler menzilcilere güç yetmez herhalde direk siyasetteler
 • timurtimur1 yıl önce
  kendisinin musluman oldugunu iddia eden topluluk Kuran-i kerim yerine sahte,uydurma kaynaklardan,hurafe din kitaplarindanbeslenirse olacagi bu!.ana kaynak Kuran-i kerimdir,mutlaka haftada en az 2-3 defa Kuran-i kerim meali okunmalidir.Kuran-i kerimin ilkeleri ve sahih sunnet ogrenildiginde boyle sahte mehdilerin,hocalarin,seyhlerin gercek yuzleri gorulecektir ve hepsinin seytanin adamlari oldugu net olarak ortaya cikacaktir.
 • mevlütmevlüt1 yıl önce
  maşallah herifte yok yok......ne güzel...ama işin özü şudur ki:""Bütün dünyadaki Antisemitik hareketler büyük ölçüde Siyonistlerin kontrolündedir."" büyük ölçüde değil tamamı....çünkü bunlar ""üstün ırk""...sapık-lenetli bir kavim, sapık bir inanç sistemleri var...
 • Yunus16Yunus161 yıl önce
  ŞARLATAN İSRAİL HAHAM I MOSSAD AJANI ADNAN OPERASYONUNDAN ÇOK İRİN AKACAK ÇOK, SİYASİ FETÖCÜLER DE KORKSUN. İNŞAALLAH KAMERA KAYITLARI ELE GEÇİRİLMİŞTİR. PKK FETÖ OKTAR HDP, DHKPC, DAEŞ, PYD YPG.......HEPSİ BİRBİRİNE BAĞLI ABD İSRAİL BESLEMELERİ. BÜYÜK TÜRK MİLLETİNİN ÇIKARLARINI KORUYACAKLARINA ANT İÇİLDİ.BAŞKAN VE SÜLEYMAN BEYE İNANIYORUZ, ÇIKARLARIMIZI KORUYACAĞINA 16 BAKAN VE 600 MİLLETVEKİLİ NAMUSLARI VE ŞEREFLERİ ÜZERİNE YEMİN ETTİLER. ARTIK ÜLKEMİZDE MOSSAD CIA M16 BND AJANLARI CİRİT ATMASIN BURASI YOL GEÇEN HANI DEĞİL.
 • ahmet kemalahmet kemal1 yıl önce
  evet fetönün toplasan 50 tane eder ya da etmez büyükbaşları içerde. esas büyük başlar yurtdışında. içerdekilerin çoğu alt tabaka.. halbuki fetö dahil toplam 200 ya da 300 kaç kişiyse büyükbaşları halletsen diğerleri zaten dağılır gider.. tabi darbe yapan, cana kıyan, kpss soru çalıp haksız yere kadro elde eden vs.. illaki cezasını bulsun..
 • mertmert1 yıl önce
  sayın yazar bu çirkef örgüt hakkında yazı yazmak için şimdiye kadar neden beklediniz. şimdi bakıyorum da sağından solundan butün medya organları örgütle ilgili atıp tutuyor. Umarım bu pislik yuvası olan örgüt mensupları hak ettikleri cezaları alır.
 • burhanburhan1 yıl önce
  olay cok açik ve net;sapikadnan oktar ve grubu israil ve pentagon tarafindan destekleniyor.bu bilgileri gruptan kurtulabilen kisilerin ifadelerinden ogreniyoruz.pentagon ve mossadtan yuklu miktarda para geliyo.buda su demek;adnan oktarin arkasinda,abd,israil ,nato yani uluslararasi emperyalist,islam dusmani gucler var.netenyahu var,trump var.fetonun arkasındada bunlar var.yani feto ve adnan oktar grubu abd ve siyonistlerin emellerine hizmet eden taseron yapılar,suc orgutleri.teshis bu.peki sorunun cozumu ne?cozum;turkiyedeki abd ve israilin piyonu taseronu olan nato dahil diger tum grup ve yapılardan kurtulmak,abd ve siyonistlerin boyundurugundan kurtulmak.aksi takdirde belalar eksik olmaz.
 • ahmet kemalahmet kemal1 yıl önce
  tüm cemaatler denetlenmeli.diyanete verilmeli.resmi olmalı.. neden derseniz.. denetlenmeyen, kayıtsız ve gizli kapaklı iş yapılan yerde her zaman zararlı işler döner. bugün menzil, mahmut efendi,nurcu gibi cemaatler samimi olabilir. fakat denetimsiz bu yerlere fetöcüsü de sızar, ajanı da sızar.. fetöcülerin menzilci görüntüsü altında devlette kadrolaştığı zaten konuşuluyor. neden bu ülkedenormal vatandaş olamıyoruz. 50 yıldır ya sağcı olacaksın, ya solcu, ya herhangi bir cemaatten.. insanlar illa bir yere ait olmak zorunda mı.. kardeşim namazını kıl, ibadetini yap.. sohbetse, dini eğitimse camiler, resmi diyanetkuran kursları, ilahiyat fakülteleri yetmez mi.. hayır sever ve yardım yapacaksan resmi vakıf ve kurumlara yap.. bursunu öğrenciye resmi kanalla ver.. bir adım daha ileri gidip cihad, tebliğ, emri bil maruf nehyi anil münker yapacaksan bunu da diyanet kanalı ile resmi ve medeni şekilde yap.. her zaman istismara açık olacağı için gayri resmi gizli kapaklı cemaatlar usulüne uygun yumuşak bir geçişle diyanete aktarılmalı ve resmileşmeli.. diğer türlü bu ülkede ne fetö biter.. ne adnan oktarlar..
 • Yunus16Yunus161 yıl önce
  İLK MIZIKLAYAN AHAKAN, NEYMİŞ İLK DEFA ONU ARAMIŞMIŞ, TELEFONU ACI ACI ÇALMIŞMIŞ, EMRİ İNGİLTERE VERMİŞMİŞ? AHAKAN DA BUNU HABER YAPIYOR KONUYU ADNAN SAPIĞI İLE BİRLİKTE SAPTIRMAYA ÇALIŞIYOR? AHAKAN NEDEN SENİ ARIYOR? SENİNDE YARAN VAR? AHAKAN YOKSA SENDE KEDİLERİ Mİ KOVALADIN? AHAKAN ARTIK OPERASYONLAR MİLLİ, ÖNDER 9 TEMMUZDA ÇIKARLARIMIZI KORUYACAĞINA NAMUSU ŞEREFİ ÜZERİNE YEMİN ETTİ . SÜLEYMAN BEY DE YEMİN ETTİ ŞİMDİ ANLADIN MI A HAKAN OPERASYONLARI KİM YAPIYOR
 • Mehmet AliMehmet Ali1 yıl önce
  selam ve dua ile hocam. inşallah diğer tarikatlar için de aynı operasyonları görürüz.
 • İkrarİkrar1 yıl önce
  Almanyada munihli mehmet vardi almanya bu genci yurdisi yapti gerekce 150 suc yapmis hukukda boyle birsey bir kuluckabir gunde olmaz 21 gun beklenmesi lazim oktar olayida 10 sene beklemesi lazimki netice alsin
 • KılıçKılıç1 yıl önce
  Ey müslümanlar eğer bizler İslam mantık ve tefekkür sanatından beslenerek aklımızı kullanmaya başlamazsak Ingiliz veya yahudi yolda yakaladığı bir EŞŞEĞ'i karşımıza HOCA diye çıkartır ve bizlerede yuları takarak cehennemin dibine kadar rehberlik eder.Ne mutlu ALLAH rızası için aklını kullananlara.
 • Mikail dagMikail dag1 yıl önce
  Cuma dergisine aboneydim o zaman ortaokulda gidiyordum.yani mazimiz gazetemizle hayli uzun.Hocam Kuytul hocayla Adnan Oktar i aynı kefeye koyuyor sunuz ya.hepimize bir uyarı EMR OLUNDUGUNUZ GİBİ DOSDOĞRU OLUN.selam ve dua ile
 • CahitCahit1 yıl önce
  N e Atatürkçüsü yalan söylemeyin Atatürke hakaretten hapis yattı delilikten çıktı. Niyetiniz bunu da bir kesme yıkmak.
 • TEMİZLİKTEMİZLİK1 yıl önce
  Geç de olsa iyi oldu . Demek ki devletmiz artık kökü dışarıda olan bütün ihanet yapılarını çözdü Ve bunlsrı tek tek bitirecek . Dışarıdaki ağababaları kimler , yakında o da çıkar . Bunlatı içeride koruyan , bunlarla ilişkisi olan siyasetçi , sanatçı , bürokrat kım varsa cezasını çeksinler ...
 • YAVUZYAVUZ1 yıl önce
  TIMARHANE KELİMESİNE ÜZÜLDÜM.AKIL HASTANESİNDE YATAN BİRİ OLARAK.NEDEN TIMARHANE DEDİNİZ ANLIYAMARIP SİZE YAKIŞTIRAMADIM.SİZİ SEVEN BİRİ
 • Hüseyin Hüseyin 1 yıl önce
  İslamî yaşadığı gibi kullanan adnan madnan adı ne olursa olsun hesap verecek.islam inanırım ve inandığını yaşarsın. Buna kimse bir set diyemez. Ama ülke bu molozlardan kurulmalıdır.
 • Harun kenanHarun kenan1 yıl önce
  O zaman sıra mustafa islamoğlunda mı?
 • Dedik inanmadılar.Dedik inanmadılar.1 yıl önce
  Yeni Türkiye
 • Fatih MaltepeFatih Maltepe1 yıl önce
  Kardeş adam yemin töreninde ölenlere rahmet okudu. Başsağlığı diledi. Bu kazadan dolayı kutlamalarin eğlence kısmını iptal ettiğini söyledi. Sen nerde yaşıyosun neyin kafasını yaşayıp bu soruyu soruyosun?
 • TemizlikTemizlik1 yıl önce
  Bu arada şunu da hatırlatalım, FETÖ’den sonra Kuytul operasyonu yapıldı. Şimdi de Adnan hoca. Göreceksiniz bu operasyonlar devam edecek. Tarikat gibi örgütlenenlerden yaşam koçluğu yaptığını söyleyen, hatta üniversitelerde eğitim programları düzenleyenlere, bakalım sıra kimde. EVET BEN DE BUNU BEKLIYORUM...FETÖ, AKTÖ, AOTÖ...sirada SÜTÖ, METÖ, iPTÖ, gider de gider...Ama Allah in yolunda hakiki hizmet edenler ve Sünnetullaha gercekten bagli olanlara dokunamaz kimse..göreceksiniz..Ümmetten tek bir firka dogru yol üzere..Bakalim hangisi o...
 • maraşlımaraşlı1 yıl önce
  Bu daha buz dağının görünen kısmı , ben biraz daha derine ineyim. Reisin seçim öncesi ingiltere siyaseti ve bu cemaatin bize ingilizler operasyon yapıyor demesi , demekki bunların ipleri çekilecekti. Peki ingilizler bu işin içindeyse , küresel ölçekte bu iş abd ile ingilterenin kapışması , fetö ve bu tipler abd nin kuklaları şimdi bunların ipi çekiliyor. Peki şimdi size bir can alıcı soru , bu fetö metö tipi örgütler abd kuklası ise ingiliz kuklaları kim? , bu iş bence uluslararası hesaplaşma , birileri dolarla oynarken , birileri başka yerlerimizle oynuyorlar. anlayacağınız üzerimize çok oyun oynanıyor. Ama hepsinin üstünde Cenabı hakkın hakkımızdaki hükmü gerçekleşir. Yeterki biz doğru dürüst ve mümin olalım. Görelim mevlam neyler neylerse güüzel eyler
 • Ilbeyhan Ilbeyhan 1 yıl önce
  80 milyonun50 milyonuya hic yadayeterinceET YIYEMIYOR.. Tavuk gorunumlukanserojen bi madde yiyor... Merak ediyorum hayvanciligi bu hale dis mihraklar ozelliklede faiz lobisimi getirdi? Ha bu arada ,mesihlik mehdilik fetos ve adnosdiskalifiye oluncabosluk dogdu...Adaylara duyrulur,ellerini cabuk tutsunlar...
 • METİNMETİN1 yıl önce
  İNŞALLAH SIRA İHLAS FİNANS A GELİR ..... SAYIN HOCAM BU KONUDA DA KALEM OYNATMANIBEKLİYORUZ . GEÇEN HAFTAKİ BİR YAZINIZDA HAKSIZLIK VE ZULÜM KARŞISINDA HAYKIRACAĞINIZISÖYLEMİŞTİNİZ İNŞALLAH SELAM VE DUA İLE
 • AhmetAhmet1 yıl önce
  Abdurrahman bey en önemli noktayı kaçırmışsınız. Fetö ve Atö nün ortak noktası Tuncay Opcin gibi pislikler. mosad ile bağlantısını Tuncay gibiler sağlıyor olabilir. Şu fetö de çaycı çorbacı ibadet tabakası dediğimiz kandırılmış ahmaklar ile uğraşacağımıza ihanet tabakasının Tuncay opcin gibilerin üzerine gidilseydi bunlar ceza evlerinde olsaydı şimdi Türkiyeye ne dolar kozunu kullanabilirlerdi ne ekonomi ne adalet...Allah yöneticilerimizin ferasetlerini artırsın
 • d.kindard.kindar1 yıl önce
  1.16 yıl neden beklendi..oktar ın lindeki kasetler birine mi dokunuyorduki bu operasyon yapıldısorusna cevap lütfen...2.beşiktaş belediye başkanı görevden alındı.Kaç ay oldu? sonuç? Suçlu ise ne oldu? değilse neden görevineiade edilmiyor:Bu artada beşiktaş cadde ve sokak kaldırımları cafe masaları ile doldu.Tüm beşiktaş cafe ler doldu...3.Tren kazasından sonra ilk sefere sadece iki kişi binmiş...ne oldu ölen 24 kişi?RTE tek laf etdide duymadık mı ?başsağlığı diledi mi? her işten artıkdirek o sorumlu değilmi?
 • Ali canAli can1 yıl önce
  Toplum olarak bu tür oluşumlardan kurtulmak için atılan bu adımları gönülden destekliyorum,bu cennet vatanımızın ve hak dinimiz İslamiyetin bu tür kamburlarından kurtulması lazım, yaşasın adalet
 • HarunHarun1 yıl önce
  Devlet bir kişiyi yakalamak için neden binlerce suç işlenmesine göz yumuyor. Müdahele etmiyor zamanında Kenan evrende darbenin olgunlaşması için bekledik demişti.5000 kişinin ölümüne neden oldu sağ sol olaylarında. Hakeza fetö olaylarındada madem 2014 te terör örgütü ilan ettin neden okulları bankaları dersaneleri o zaman kapatmadın. ondan sonra 3 kuruş para tutanın görevine son verdin bu ADALET değil.
 • BilalBilal1 yıl önce
  Bi kısmı doğru. Fakat hdp nin selahattin i bile içerde sen karışılmadı diyorsun...
 • Ahmet ÖzAhmet Öz1 yıl önce
  Abdurrahman Bey;Siz ki gerçeğin bu kadar farkındasınız;mevcut iktidar da en az sizin kadar farkında.Bu yapının bu kadar sağlam ve dokunulamaz oluşunun sebebini de açıklayıverseniz olmaz mı?16 yıl,niçin beklenildi?
 • UlgerUlger1 yıl önce
  ... daha sade olabilirdi
 • RaufRauf1 yıl önce
  Adnan oktar bahane devletin içindeki hdp li leri koruma şahane.hani yunus bir sözü var...cümleler dogru idir sen dogruysan dogruluk bulunmaz sen egri isen...vehimlerle mış miş lerle yorum yapılmaz.
 • R.eR.e1 yıl önce
  Ya hocam bırakın allah aşkına hükümet hdpkk dan başka herkese dokunıyor.birileri bunu istiyor.siz inanıyormusunuz bütün bu iddalara hayret ediyorum nedenmi bir zaman önce yukarıdaki saydıklarınızın bir kısmıyla cogu cemaat ve sizde suçlanmıştız.siz şunu anlamak istemiyorsunuz ak parti yi birileri ele geçirmiş istedigi gibi at oynatıyor durduk yere ak parti düşman kazananıyor ve böyle giderse etrafında dost kalmayacak.sizde görmek istemiyorsunuz bütün cemaat ve yapılara belkide size bile sırayı getirecekler amaç hukümet eliyle gizli kaos yaratmak yapanda bizzat devlet.bir insanı bir grubu sevmeyebilirsin ama iftira ve her şeye inanmak bunun vabali büyük.helede adnan hocaya tecavüzcü tacizci katil demek.aslinda amaç başka hdpkk nın siyasal sivil toplumlarını teşkilatlarını sürekli sümen altı etmek onları hem mecliste hem dışarıda korumak hiç duydunuzmu hdpkk nın stk vede parasal finansal kaynaklarına operasyon yapıldıgını.hükümetin içindeki güçler sürekli bu erteliyor yada iç ediyorlar.zaten gercekten suçu varsa sorun yok ama iftiraysa sorumlusu kim olacak.yani vel hasıl sırada ki cemaat kim sorusu yanıt bekliyor nurettin hocaya da yapmak istediler ama son anda seçim yakın diye ertelediler yani akp kendine çelme takmaya devam ediyor.
 • İkrarİkrar1 yıl önce
  Sayin hocam hayirli cumalar gunun aydin olsun
 • İkrarİkrar1 yıl önce
  Sayin hocam duyarli milletimizden allah razi olsun alman halki kendi ulkesi icin herkes sorumlu polisulkede herbir ulkenin zararina faliyet gosteren kim varsa seferber olsun eger duvar ve binaya kullanilan harcin arasina camur karisirsa o harc saglam olmaz milletimiz uyanik olursa bu gibiler firsat bulamaz
 • İkrarİkrar1 yıl önce
  Selam ve dua ile buyuk usta sayin hocam gunun aydin olsun bugun yorumlari okuyacagim derin bilgilerine tesekurler
 • YORUMYORUM1 yıl önce
  Sayın Dilipak selamlar.Ülkemiz cerahat larını akıtmaya temizleye devam ediyor Elhamdülillah.Fetö yapılanmasının yedekleri olarak görünen bu şarlatan din istismarcıları nın müslüman toplumdan ayıklanıyor olması sevindirici.Daha bilmediğimiz bir sürü sivil toplum örgütleri Fetö türü ihanet şebekelerinin de üzenlerine gidilmesi temennisi ile.
 • Garip Bir YolcuGarip Bir Yolcu1 yıl önce
  Allahümme Salli Alâ Seyyidina MuhammedSubhanallahi velhamdülillahi ve la ilahe illallahu vallahuekber
 • AHMETAHMET1 yıl önce
  Hayırlı günler Hocam. "Bu işi kim niçin başlattı, emin değilim ama..." diyorsunuz. Biz şimdiye kadar bu adam Türk devletinden daha güçlü, Erdoğan bile bundan gocunuyor mu acaba" diye düşünüyorduk ,.Sonundabu olayı Hükümetin başlattığına sevinmiştik.Başka hangi güç olabilir?
 • MardinliMardinli1 yıl önce
  Sayın dilipak hocam dilinize yüreğinize sağlık.Allah razı olsun güzel tahlil yaptınız.Bu örgütler islam aleminde hasseten turkiyede bozuk fikirler vardır.Buyurduğunuz gibi adnan oktar gibi çok kişiler vardır.Mason localar ta osmanlı devletinde vardı zaten osmanlıyı yikanlardir.İttahat tarakki cemiyeti osmanlıyı yikandir.Bu fasid teşkilatların hedefleri turkiyeyi parçalamaktır.Harun yahya kitablari o kagidla basilmasi dusundurucu idi onun arkası kuvvetli bir güç olmassaydi kesinlikle o kitablar basamazdı.Ama maalesef insanlar çabuk kandırılıyor adnan oktarin milletin kandırılması başkadır.Geçde olsa bunun teşkilatı etkisiz hale gelecek.Ve insaallah türkiye bundanda temizlenecek bunun gibi olanlarada sira gelecek.Ben vatandaş olarak kendi kendime diyordum bu masonlara ne zaman sıra gelecek merak konusuidi demekki her şeyin zamanı vardır.Bunların temizlenmeleri zamanı geldi inşaallah türkiye bunlardan kurtulacak iyiye gidecek.Selam ve dua ile
 • mustafa kaplanmustafa kaplan1 yıl önce
  Hocam masaallah super bir yazi kaleme almissiniz.
 • Pislik parazitlerPislik parazitler1 yıl önce
  Meselâ Gülen; ilk teşebbüsü 17 Aralıkta geberseydi, şimdi artık onu konuşmuyor olacaktık bile, bıktık yaa! Şimdi yıllarca bir de bu ....' su Oktar' ı mı konuşacaz be! İnşalla içerde ölür mel' un!
 • Barbunya faciası; ayyy!!!Barbunya faciası; ayyy!!!1 yıl önce
  Bütün Babunalar at b...u gibi p.ç Oktar' ın peşine .üzüldü; ne diym la ben size!
 • Tirinina tirinina yandım,Tirinina tirinina yandım,1 yıl önce
  ....sonunda Adnan hepsine birden toptan el koymuş bu çocukların!: ....
 • PYTPYT1 yıl önce
  İŞKUR-GİRİŞİMCİ KURSLARI. . . İSTANBUL ÜNİVERSİTESİSEM sürekli eğitim merkezi. BURADAKİ GİRİLİMCİLİK SEMİNERİ VEREN HOCA PROFLAR, *** Katılımcıların, Özgün Projelerini Çalıp, GALATA BİZİNIS ENCILS ÖRGÜTÜNE VERİYORLAR. 1000lerce 1000lerce 1000lerce proje ,çalınıpGalataBankerlerine Satılıyor. satılıyor derken, büyüüüüük meblağlara değil. KOSKOCA PROF 5000 TLYE, projeleri satıyor.TÜRKİYE DE GİRİŞİMCİ KIYIMI YAŞANIYOR.%99 müthiş başarılı olacak olabilecek, Girişimler, Yok Ediliyor. Basit yoldan nakit kazandıracak işler, Galataya paslanıyor. Çok Stratejik Projeler İşler, YARDIMCI OLACAZ DİYEREK, akamete uğratılıyor.GİRİŞİMCİLERİ VE GİRİŞİM PROJELERİNİGALATAYA KAPTIRMAYALIM. işkur veüniversite dekiGALATA ADINA ÇALIŞAN CASUSLARI MUTLAKA BULUP temizlemeliyiz. BU ÇALMA İŞİNİ NASIL BAŞARIYORLAR??????şöyle :BUSSİNESS ANGELS MELEK GÖRÜNÜMLÜÇAKALLAR .... Yardımcı Olacaz Deyip,Birazda Medyada Pohpohlanıyorlar. Sonra Millet Güveniyor, OLDUĞU GİBİ PROJELERİNİ BU KİŞİLERE AÇIYORLAR. Çünkü adamlar angels , melek yani.GALATA BİZİNIS ANGELSçaldıklarıprojeleriKosgeb egötürüp,kosgeb ide sövüşlüyorlar. İK İŞGÜCÜMASSDATAGİRİŞİMSTK , bunları Galatalılar alıyor zaptediyorlar. Ülkenin insanları her zaman Eli Boşa çıkıyor. Anadolu insan yetiştiriyor, istanbul da bu İK yok ediliyor. Nötrleniyor. Akamet. Amaçları Ne :Bu topraklarda milyonlarcamüsliman yaşayabilir fekatÜstünlük hep bizde kalmalı Diyorlar.Bu topraklarda milyonlarca Türk yaşayabilir fekat Yozlaştırıp sömürüp akamete uğratacaz diyorlar.HER KONUDA -MİLLİ KURUMLAR İŞ BAŞINA ÇAĞRILMALI.Etkin milli kurumlar, Bürokrasiyi aşıp reel çalışmalı. Uyanık çalışmalı.
 • YalnizKurtYalnizKurt1 yıl önce
  Hic bosuna siyasi ayagi demeyin Fetoda cikmayan siyasi ayak!!!!
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 1 yıl önce
  Bütün Bu Pislikler, Birer Birer Ülkemizden Temizlenecek İnşallah. Hiç Şüphesiz.
 • hercaihercai1 yıl önce
  F Gulen'ín 1991 Izmir Hisar camisinde ki vaazinda da yaninda yahudi bir genc duruyor, elinde ki yelpaze ile. Bunlari arastir, hepsi yahudi cikar, kesin.
 • Homo.eksüeller sürüsüHomo.eksüeller sürüsü1 yıl önce
  O Oktar' ın ulaştığı en tepe nokta, çok zor kazanılan paranın, avuçlarında çocuk oyuncağına dönüşmüş olmasıdır. Şu servete bakın; hangi mühendis, hangi avukat, hangi doktor kazanabilir bu serveti bir parmak şıklatmasıyla? E bu kadar kolay olunca bu kazanç: kimlere ...dılar, kimleri ...tılar; kim bilir! Belki çıkar ortaya bu gözaltılarla..
 • Bol su lazımBol su lazım1 yıl önce
  En önemli ve en zor operasyon Şişman Çiftlikçi Alihan sürüsüne yapılacak. Çok şirret olduklarından seslerini en yüksek perdeden ciyaklayacaklar. Malların çoğu kişiler üzerine zimmetli ama farketmez, onların da tüm mülklerine el konacak, millete iade edilecek. Ama buna biraz daha zaman var gibi gözüküyor, çünkü sırf iktidarın gücü yetmez, tüm müslümanların uyanması lazım.

Günün Özeti