• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Türk hackerlarden o ülkeye büyük saldırı! ‘Canımız ne zaman isterse o zaman…’

Türk hacker grubu Anka Neferler Tim Yunanistan ile yaşanan gerginlik sonrası komşunun stratejik kurumlarına ait web sayfalarını hackledi. Anka Neferler Tim adlı hacker grubu Twitter’dan yaptığı paylaşımda, ” Yunanistan Ulusal İstihbarat Teşkilatı sitesini erişime kapattık. Biz canımız ne zaman isterse o zaman erişim sağlanacak” ifadelerini kullandı.

Yeniakit Publisher
2020-01-18 10:17:00 -
Türk hackerlarden o ülkeye büyük saldırı! ‘Canımız ne zaman isterse o zaman…’

Türk hacker grubu Anka Neferler Tim tarafından düzenlenen saldırıyla, Yunanistan’ın en stratejik kurumlarına ait internet siteleri çökertildi. Çökertilen siteler arasında Yunanistan Ulusal İstihbarat Teşkilatı’nın sitesi de bulunuyor.

Yunan medyası da duyurdu

Türk hacker grubunun Yunan hükümet sitelerine yaptığı saldırı Yunan medyası tarafından da duyuruldu. Haber, “Türk hackerlar Yunan hükümetinin web sitelerine saldırdı” başlığı ile haberleştirildi.

‘Canımız ne zaman isterse o zaman erişim sağlanacak’

Diğer yandan Anka Neferler Tim adlı hacker grubu Twitter’dan yaptığı paylaşımda, "Yunanistan Ulusal İstihbarat Teşkilatı sitesini erişime kapattık. Biz canımız ne zaman isterse o zaman erişim sağlanacak” ifadelerini kullandı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

mlym

Bence Canınız Hiç İstemesin,Elinize ağlık.

EKOLL

Helâl olsun size Anka Neferler.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23