• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Sözde milliyetçi muhafazakar Yeniçağ'dan LGBT övgüsü

Prof. Melih Bulu’nun Boğaziçi rektörü olarak atanmasını bahane eden kimi akademisyenlerin provoke ettiği öğrencilere elektronik kelepçe ve ev hapsi cezası verildi. Ceza alan kişiler elektronik kelepçelerine sapkın LGBT figürleri çizerek paylaşımlar yaparken, milliyetçi muhafazakar geçinen Meral Akşener ve İP'in yayın organı Yeniçağ gazetesi bu paylaşımlardan övgüyle söz etti.

Yeniakit Publisher
2021-02-11 15:35:00 -
Sözde milliyetçi muhafazakar Yeniçağ'dan LGBT övgüsü

Prof. Melih Bulu'nun Boğaziçi Üniversitesi'ne rektör olarak atanmasının ardından provokatörler tarafından başlatılan eylemler sürerken, protestolarda gözaltına alınarak mahkemeye çıkarılan bazı öğrencilere elektronik kelepçe takılarak ev hapsi verilmesine hükmedildi.

Yeniçağ'dan LGBT övgüsü

Polis, elektronik kelepçelerin sinyal göndereceği modemleri de gençlerin evlerine yerleştirirken, ev hapsinde olanlardan bazıları kelepçelerini sosyal medyadan paylaştı. Bazıları kelepçenin üzerine sapkın LGBTİ+’lileri temsil eden gökkuşağı renklerini çizerken, bazısı da “Kayyum icraatı” ifadelerini yazdı. Bu paylaşımları milliyetçi muhafazakar geçinen Meral Akşener ve İP'in yayın organı Yeniçağ gazetesi de haberleştirdi. ODA TV kaynak gösterilerek yapılan haberde “Boğaziçi öğrencileri ev hapsi ve elektronik kelepçe de durdurmadı” şeklinde başlık atarak LGBTİ figürlü paylaşımdan övgüyle söz edildi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Artık yahudinin kriptoları işlemiyor. Nereden algı yönetimi yapsak diye kuduruyorlar. İŞLEMİYOR TĞRKLERE İŞLEMİYOOOR. KÖLE EDEMİYORUUZZ diye çıldırıyorlar

Kripto hep yemeyin bunları
 • Yanıtla

gazi nin nutuk u nu oku. 

oraya koy bi atatürk resmi zaten. di mi. Maskeli vesayet zihniyeti. gazi ye az biraz saygınız olsun bari
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23