Siyonistler Akit'i hedef aldı

Siyonistler, yaptıkları sözde "2018 Yılının En Antisemit Vakası” anketiyle gazetemiz Yeni Akit’i hedef aldı.

11 Ocak 2019 Cuma 15:47
Siyonistler Akit'i hedef aldı

İsrail'in masum coğrafyalarda sürdürdüğü zulüm politikasına karşı dik duruş sergileyen gazetemiz Yeni Akit, Siyonistler tarafından hedef alındı. İnternet ortamında sözde “2018 Yılının En Antisemit Vakası” adı altında yapılan ve çeşitli haber ile paylaşımların yer aldığı seçenekler arasında gazetemiz Akit’in de bir haberine yer verilmesi dikkat çekti.

Akit ayarlarını bozdu

İsrail'in işgal ve katliam politikasını her fırsatta dile getiren gazetemiz Akit’in haberlerinden duyduğu rahatsızlık nedeniyle ayarları bozulan Siyonistler, İsrail’in zalim politikasına tek kelime edemezken, gazetemizin yayınladığı haberlerde antisemitizm körüklediğini iddia ederek gazetemizi hedef tahtasına koydu.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Ocak 2019 Cuma 15:47

YORUM YAZ

 • Hakkı bozkurtHakkı bozkurt11 gün önce
  Akitle uğraşan gruplar...Masonlar,yahudiler,chdpkk, ip, ak partililer değil akpliler,fetö...2019...2023 arası internette ve normalde tirajı en yüksek tam yerli tam milli gazete olacak.
 • yusufmuratyusufmurat11 gün önce
  siyonistler akiti hedef aldıysa akit doğru yoldadır
 • MustafaMustafa11 gün önce
  Akit her daim dik durmustur.Davasinin peşinden gitmistir
 • nedim yücenedim yüce11 gün önce
  Sayın Yeniakit.Bunların zaten ayarı bozuk.Dünyayıda bozmak istiyorlar,her cepheden,her alanda.Antisemitizm,denen şey,tüm dünyada uyguladıkları zulmü kimsenin dillendirememesi için UYDURUK BİR YALANDIR.Ardına saklandıkları 'KALKAN' dır.
 • SelimSelim11 gün önce
  Demekki doğru yoldasınız. Helal olsun !
 • şenay doğan şenay doğan 11 gün önce
  akit ameline allah ve rasulü sahip çıkıyorsa o amel güzeldir artık kimin ne dediğinin önemi yoktur sahip çıkmıyorlarsa yarabbi halimi düzelt demek düşer kula yahudilere gelince allah kapısına varıp ya rab herkes bizden nefret ediyor bizi bu zilletten kurtar artık demenin vakti gelmedi mi hala allaha emanet olun
 • mehmet önenmehmet önen11 gün önce
  SADECE YAZMAK YAHUDI ITINI DURDURMUYORee ne yapmak lazim
 • dertdert11 gün önce
  o siyonistler müslümanın canına, toprağına ve malına kast eder. siz akitçiler müslümanların direk imanına kast edersiniz...kimin daha tehlikeli olduğuna yorumcular karar versin..
 • UZEYR KASSAMUZEYR KASSAM11 gün önce
  ayrıca akit gazetesine eleştirilerim varküffarın üzerine giderken şeriati ihlal ediyorsunuz mesela çıplak kadınları haber yapıyorsunuz haram yerlerini karartmadan yayınlıyorsunuzyada insanların özel hayatında yaptığı günahları ifşa edip açıga çıkarıyorsunuz yada müslümanlar hakkında algı operasyonu yapıldığı zaman sizde o haberi yayınlayıp onların amacına hizmet ediyorsunuzo zaman bende diyorum ki acaba !
 • UZEYR KASSAMUZEYR KASSAM11 gün önce
  MÜSLÜMANLARIN TEK ÇATI ALTINDA BİRLEŞMESİ LAZIM HER YERDE DİLE GETİRİLMELİ HALİFE HALİFE HALİFE ŞART BAŞKA YOLU YOOOOOOOK SEVGİLİ MÜSLÜMAN KARDEŞLERİM KAFİRİN KORKTUĞU TEK ŞEYİ SÖYLİM SİZE __HALİFE__HALİFE GELMEDİKTEN SONRA İSTEDİĞİNİZ KADAR KALKIN VURUN HİÇBİR İŞE YARAMAZ BUNU BİLESİNİZ
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 11 gün önce
  Gerçekler Onları Rahatsız Ediyorsa Akit Doģru Yoldadır. Yoluna Devam Etmeidir. Hiç Şüphesiz ki.
 • FeritFerit11 gün önce
  Ne mutlu akite siyonistler kimi hedef almışsa o hedef doğru yoldadır.Birgün bütün dünya siyonistlerin şeytandan daha beter olduklarını öğrenecek o sonun başlangıcıda çoktan başlamış.
 • Kocasolak Kocasolak 11 gün önce
  Zaten akit dışında medyamız mı kaldı, birde şu haber spikerleri DARACIK pantolon ile KISACIK ceket giymekten vaz geçerse süper olacak. Vallahi akit camiasını sevdiğim için, daha iyiye, daha güzele ulaşmak için yazıyorum.
 • DoktorDoktor11 gün önce
  Daha çok yolumuz var. İnsanları aktif şekilde faşist yahudi ve diğer küfürist kavimleri BOYKOTa bıkmadan usanmadan davet etmeliyiz. Kültürel dijital materyel BOYKOT.
 • UZEYR KASSAMUZEYR KASSAM11 gün önce
  FİLİSTİN DEVLETİNDEKİMÜSLÜMANLARISEN KATLETBİZ SANA GÜL ATALIM ÖYLEMİ YAHUDİ KÖPEĞİ SENİ O GARKAD AĞACI BİLE KURTARAMAYACAK
 • Namîk AKYOLLU Namîk AKYOLLU11 gün önce
  Acımasız KATĪL SĪYONĪST güçlerin ( içimizdeki destekçileri dahil) üzerine KORKMADAN gitmezseniz... "gazeteciliğiniz ve insanlığınızdan" endişe duyar helallik ahirette vermem.
 • UZEYR KASSAMUZEYR KASSAM11 gün önce
  YAHUDİ KÖPEĞİ HAVLIYORSA DOĞRU ŞEYLER VAR DEMEKKİ
 • ibrahm aydemiribrahm aydemir11 gün önce
  Siyonistler veuzantilari CHpKKakitle ugrasiyorlar sa Akit dogru yolda dir!!! Hak tan ayrilmamistir.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

23 Ocak 2019