• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Sapkınlar şimdi de çocuklarımıza el uzattı

Müslümanların en kutsal zaman dilimi Ramazan-ı Şerif ayında ‘onur yürüyüşü’ düzenleyecek kadar aymazlaşan eşcinsel ahlaksızlar, iğrençlikte seviye atladı. LGBTİ’li homolar şimdi de çocuklarımıza kanca attı. Bianet tarafından bastırılan çocuklara yönelik el kitabında evlatlarımızı eşcinselliğe teşvik edici ifadelerin yer aldığı belirlendi.

Yeniakit Publisher
2019-05-05 12:14:00 - 2019-05-05 12:15:00
Sapkınlar şimdi de çocuklarımıza el uzattı

Alman Vakıfları’ndan, Soros’çu kuruluşlardan ve AB ülkelerinden aldıkları destekle Türkiye’de ahlaki dezenformasyon gerçekleştiren LGBTİ’li homolar, şimdi de evlatlarımıza el uzattı. Ahlaksızlıkta ve iğrençlikte sınır tanımayan eşcinsel sapkınların, hiçbir aidiyeti oluşmamış çocuklarımızı sapkınlığın kurbanı haline getirmek için kitap bastırdığı ortaya çıktı. Türkiye’deki sapkınların çatı kuruluşu Bianet tarafından çıkartılan çocuklara yönelik el kitabında, evlatlarımızı eşcinsel bataklığa sürükleyecek ifadeler saptandı. Umay Aktaş Salman imzasıyla çıkan ahlaksız kitabın birçok sayfasında, eşcinselliği övücü ve özendirici cümlelerin yer aldığı bildirildi.

Sapkınlar geleceğimizi tehdit ediyor

Kendilerinden olmayanı ‘homofobik’ yaftasıyla yıldırmaya çalışan, sapkınlıklarının meşru olmadığını haykıran bilim adamlarını iftiralarla susturan, gayri milli medyanın da desteğini arkalarına alarak, devasa ifsad faaliyetlerine imza atan sapkınların son kurbanı çocuklarımız olmak üzere. Artık bir milli güvenlik sorunu haline gelen homolar, ahlakımızı ve içtimai dengemizi bozacak terör faaliyetlerine imza atıyor. Türkiye’deki özgürlük ortamından faydalanarak dernekleşen sapkınlar, kirli emellerini bir bir gerçekleştiriyor. Bunun son örneği ise Bianet tarafından bastırılan ‘Çocuk Odaklı Habercilik El Kitabı’ oldu. Umay Aktaş Salman tarafından yazılan paçavrada, LGBTİ sapkınlığı çocuklar üzerinden göklere çıkarıldı. Söz konusu sapkın kitabın 39. sayfasında “LGBTİ çocukların yaşadığı sorunları onlarla görüşerek haberleştirin. Ancak bunu ayrımcılığı yeniden üreterek yapmayın. Onları hedef haline getirmeyin” ifadeleri yer alıyor. Çocuklar nezdinde sapkınlığın doğal karşılanmasını isteyen kitaptaki skandallar bu kadarla da kalmıyor.

El kitabıyla çocuklarımızı zehirliyorlar

Çocuklarımızın sapkın birer birey olarak yetişmesinin kabullenilmesinin istendiği el kitabında ise “Çocuklar tarafından oluşturulmuş LGBTİ topluluklarını araştırın. Ne gibi sorunlarla karşılaşıldığını, taleplerini haberleştirin” ifadeleri kaydediliyor. Cinsel aidiyeti oluşmamış çocukların, LGBTİ toplulukları kurmasını mazur gösteren kitap, ahlaksızlıkta çığır açıyor. Kitabın 40. sayfasında ise rezaletin boyutu daha da artıyor. İşin içine aileleri katan yazar, “Ailelerin ve eğitimcilerin ‘toplumsal cinsiyet normlarına uymayan çocukları ‘anormal’ kabul edip etmediğini sorgulayın. ‘Anormal’ kabul etmenin çocukların üzerindeki etkilerini araştırın, artık yetişkin olmuş kişilerle çocukları üzerine görüşmeler yapın” emrivakisinde bulunuluyor. Okullara kadar tahakküm kurulmasını isteyen sapkınlık manifestosunda, “Okullarda verilen cinsel eğitim derslerinin içeriğini araştırın. Cinsellik yalnızca penetrasyona mı indirgeniyor? Üreme sağlığı ve cinsel sağlık konusunda bilgiler veriliyor mu? Cinsel yönelim ve cinsiyet kimliklerine saygı duyuluyor mu? Bu eğitimler cinsel yönelim ve cinsiyet kimliği çeşitliliğini kapsıyor mu? Bunları sorgulayın” ifadeleri yer alıyor.

Yeni Akit Gazetesi

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23