Proje Ekrem’in homo aşkı

Türk siyasi tarihinde eşi görülmemiş bir seçim yolsuzluğuna imza atarak 17 gün süreyle gasp ettiği İBB Başkanlık koltuğunda ilk icraatı ‘Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Komisyonu kurmayı’ teklif etmek olan İmamoğlu’nun LGBTİ sicilinin kabarık olduğu ortaya çıktı.

21 Haziran 2019 Cuma 10:38
Proje Ekrem’in homo aşkı

CHP’nin şaibeli İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’nun, Türk milletinin baş belası sapkın homoların en büyük destekçisi olduğu ortaya çıktı. ‘Toplumsal Cinsiyet Eşitliği’ zırvasını dilinden düşürmeyen İmamoğlu, okullarda LGBTİ propagandası yapmaktan, belediye imkanlarını eşcinsel ahlaksızlara peşkeş çekmeye kadar geniş bir yelpazede, homolara destek verdi. Seçim çalışmaları sürecinde mütedeyyin bir görüntü çizmeye çalışan İmamoğlu, alem-i İslam’ın kalbi İstanbul’u, sapkınların günah ayinlerine sahne edeceğinin ipuçlarını hep verdi.

İstanbul’u sapkınlara teslim edecek

Kaf dağına ulaşmış kibrini ‘mütevazılık’ maskesiyle gizlemeye çalışan CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, ‘ahlak teröristleri’yle de iş tutuyor. Türk aile yapısının baş düşmanı sapkın homoların hamiliğini üstlenen CHP’nin şaibeli adayı, homoların isteklerini yerine getiriyor. Büyük bir seçim yolsuzluğu sonrası 17 gün boyunca İBB Başkanlık koltuğunu çalan ve bu süreçte tek icraatı LGBTİ’li ahlaksızları memnun etmek için, ‘Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Komisyonu’ kurma teklifini vermek olan İmamoğlu’nun bütün siyasi hayatı boyunca da aynı yolu izlediği görülüyor. 2014 yılında Beylikdüzü Belediye Başkanı seçilen İmamoğlu, belediyenin logosunu LGBTİ renklerine boyattı.

Homoların hamisi

Belediye bünyesinde ‘Toplumsal Eşitlik Birimi’ kuran İmamoğlu, bu yolla LGBTİ sapkınlığı meşru hale getirmeye çalıştı. Öyle ki, belediye çalışanlarına okullarda, LGBTİ propagandası yapılması yönünde çalışma talimatı vermekten bile utanmadı. Belediye panolarında ‘Toplumsal Cinsiyet Eşitliği’ vurgusu yapan İmamoğlu, en alâkasız yerlerde bile bu zırvayı kullanmakta bir beis görmedi. İBB adaylığı sürecinde de aynı aymaz tutumunu devam ettiren İmamoğlu, sapkınlığı meşru göstermek için her yola tevessül etti. Seçimlerde kendisi için gönüllü olarak çalışmak isteyenlere yönelik hazırlattığı ankette cinsiyet kısmına ‘diğer’ seçeneğini de ekleterek büyük bir skandala imza attı.

Desteği karşılıksız kalmıyor!

CHP adayının kendilerine yönelik göz kırpmasını görmezden gelmeyen homolar da, İmamoğlu’na desteklerini dile getirdi. Hukuksuz bir şekilde aldığı mazbata sonrası destek açıklamaları yapan LGBTİ dernekleri adaylık sürecinde de CHP’li İmamoğlu için hummalı bir çalışma yürütüyor. İstanbul gibi medeniyetimizin en köklü şehrine belediye başkanı olmak isteyen İmamoğlu’nun, ahlaksızlığı yaşam biçimi haline getirmiş sapkınlara kol kanat germesi ise zihniyetinin kirliliğini gözler önüne seriyor.

Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü Belediyesi’nde LGBTİ’lileri memnun etmek için alâkasız yerlerde toplumsal cinsiyet eşitliği lafını kullandı. Yine belediyenin logosunu yukarda görüldüğü şekle getirdi.

İzmir Valiliği sapkın yürüyüşe vize verdi

Kadim aile yapımızı yerle bir etmek isteyen LGBTİ’li sapkın homoların, onursuzluklarını onur adı altında pazarladığı sözde Onur Yürüyüşü’ne, İzmir Valiliği’nden skandal bir destek geldi. İstanbul, Antalya ve Ankara Valiliklerinin ‘yasakladığı’ ahlâksız yürüyüş, İzmir Valiliği’nce serbest bırakıldı. AB Fonları, Alman Vakıfları ve Soros’un kirli paralarıyla beslenen sapkınlara, İzmir Valiliği’nce verilen destek kamuoyunda tepkiyle karşılandı.

Yeni Akit Gazetesi

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 21 Haziran 2019 Cuma 10:38

YORUM YAZ

 • Rabia Zafer Rabia Zafer 1 ay önce
  Sahte İmamoğlu nun, Destekleyenler. PKK, FETÖ, ABD, AB, BAE, MISIR, LBGT liler. PROJE, Ekremin Kimlerin PROJESİ Olduğu Belli Değil mi?Bir de YUNANİSTAN. Nede Olsa PONTUSLU Ekrem.
 • OSMANOSMAN1 ay önce
  Kardeş, hazır bu konulara el atmışken (ilgili olduğun anlaşılıyor), bir de şu BADECİ’leri yazsan da bilgilensek.
 • SelamiSelami1 ay önce
  dini olmayanın ahlakı olur.ateist ülkelerin çoğunda ahlak biz müslümanlardan daha ileridedir.
 • hakan yıldızhakan yıldız1 ay önce
  siyasi kavun pislik arıyorsan kendine bak istersen, kendi ideolojine, dünyana bir bak. tertemiz insanların adını bile ağzına alamayacak kadar pisliksin
 • siyasi kavunsiyasi kavun1 ay önce
  İslam düşmanı oldukları için her türlü pisliğe destek vermeleri normal. Onlar karşılarına islamı almışlarher türlü saldırıyorlar. Allah zalimleri kahreylesin.
 • OzanOzan1 ay önce
  Abdullah murat, 14 yaşındaki heteroseksüel gençlerle kız arkadaşlarıyla gezip tozup ilk aşklarınıyaşarken 14 yaşındaki eşcinsel gençler sizlerin burada kin ve nefret dolu mesajlarıyla uğraşıyor. yatacak yeriniz yok
 • mertmert1 ay önce
  kendi söylediğin şeyle bile kendini inkar ediyorsun. hem ahlaki bir hastalık diyorsun, hem hormonal tedavisi var diyorsun? bu kadar saçma sapan konuşma be arkadaşım. senin kalbi hastalığın var asıl.
 • MertMert1 ay önce
  Abdullah geç bunları, eşcinsellik doğuştan gelen nedenlerle meydana gelir. Hormonal tedavisi filan da mümkün değil. Sırf o insanlara düşmanlık etmek için sanki vamış diyorsunuz. Tabi başka insanların yaşadığı acılar, çektiği sorunlar, umrunuzda bile değil. Eşcinsel olduğu için çocuk yaşından itibaren binbir türlü acılar çeken insanlar umrunuzda bile değil. Irkçılardan farkınız yok. Öylesine vicdansız insanlarsınız. Ahlakiymiş, bilmem neymiş. Bir insan ezileceği, dışlanacağı, nefret edileceği bir şeyi seçer mi? Özgürce kızlarla el ele gezmek, istediği kızla beraber olmak varken saklanacağı, kimseye söyleyemeyeceği arkadaşları özgürce kızlarla gezerken yalan bir hayatı yaşamak isteyeceği şeyi, hayatını zorlaştıracak bir şeyi seçer mi? Sizde ne insanlık var, ne merhamet, ne vicdan var. Şeytana hizmet ediyorsunuz.Lut kavmi'nin de eşcinsellikle bir alakası yok. Kızlardan hoşlanıp da küçük yaşta erkek çocukları kadın olarak kullanan tiplerden bahsediyor yenileceksiniz.
 • Abdullah MuratAbdullah Murat1 ay önce
  Bahattin Yılmaz saptırıcısı; eşcinsellik öyle bir hormonsal hastalıktan değil ahlaki ve kalbi bir hastalıktan meydana gelmektedir. lezbiyen (kadın kadına) erkek erkeğe ilişki bu şekildedir. Senin dediğin durumda vardır ancak asıl olan tedavidir ve hormonal tedavi mümkündür. ve Allahın seçtiği fıtrata yönelmek gerekir. Bu karışık durumu bir hastalıktan kaynaklanıyormuş gibi göstermeyin. Lut kavmi bu işi bırakmaya çağrılmıştır. Hastalık olsa tedaviye çağrılırdı. ve bu işi yaptıklarından helak olmuştur VE PEYGAMBER ONLARA O ÇİRKİN İŞİ YAPIYORSUNUZ demiştir. ve helak edilmişlerdir Bu kuranda açıkça bildirilirken. Sen müslümansan Allahın tarafı olmalısın insanların kafası karıştırmaya hakkın yok imasız ve dinsizim diyorsan önce müslümanlığa çağırıyorum
 • MusettinMusettin1 ay önce
  Unutmayın ki onlar da Allah'ın kulu topluma kazandırmak için sokaklardan toplamak için ne yapılması gerektiğini araştırmak lazım
 • Kürşat Kürşat 1 ay önce
  Kendileri homoseksüelolmasalaro namussuzlarıdesteklemezler. HacıhacıyıbulurMekke'deibne ibneyibulurlgbtide. Topunuzun......... .
 • Bahattin YılmazBahattin Yılmaz1 ay önce
  Bir insanı bu kadın veya erkek fark etmez Allah yaratırken dişinin testesteron erkeğin ostorojen hormonunu fazla üretmesi nedeniyle cinsiyet tercihi yapmalarını ucube olarak algılamanız Allah'ın emirlerine karşı gelmek değil m? yazar aydın takımıdır ve herkesten fazla bir kültüre sahip olması gerekir. Şimdi sizin bu tezinizden yola çıkarsak down sendromlular ölene kadar ebeveynlerine bağımlı yaşayan zeka özürlüler siyam ikizleri gibi daha sayacağım birçok gen bozukluğundan kaynaklanan yaradılış arazları için (haşa) Allah'ı mı suçlayacağız. Sırf birini karalamak için ekmek yemek ne kadar etik bir düşünün. Eğer iktidar partisi 2002 den buyana her seçimde irtifa kaybediyorsa ki ilk iki seçimde Türkiyedeki tutarlı politikacının eksikliği nedeniyle bende verdim. Dönüp önce son iki seçim süresince yapılan söylemlere baksınlar. Bu ülke yasaları bir insana şekil ve karakter yapısı gözetilmeden nüfus hüviyet cüzdanı veriyorsa sizin bu insanlar için aşağılayıcı ifadeler kullanmaya hakkınız var mı? Demek ki iktidardan yana ve din adına olunca herşey mübah. Saygılarımla
 • OsmanlıOsmanlı1 ay önce
  İzmir'de yürüyüş olmadı iyi bakin
 • ZAMAN ZAMANZAMAN ZAMAN1 ay önce
  Biz ev içinde, yurt içindebu sıkıntılarımızı gideren bir toplumuz. Bu ne ulu orta eş cinselim demek, sübyancıyım demek veya destekliyorum demek. Kınıyorum ,imam ınoğlunu.
 • BilalBilal1 ay önce
  Es cinselere sahip cikanlar babasin hayrin sahip cikmiyorlar ,bilemesinizbelkim Ekremcik de ..dir 'bir dikkatli bakin ekremcige erkek tipi 100/10 dur.
 • faik nereyfaik nerey1 ay önce
  göksel hakiki sapkın sensin bilmediğin konularda konuşup hedef gösteren ayrımcı iki ayaklı bir de vicdan kasmış bitirirken sayın dünya sağlık örgütü profesörü diplomasız bedevi
 • Abdullah MuratAbdullah Murat1 ay önce
  İslamda Kuranın ışığındaki öğretilerde kötülüklere kayıtsız kalmak helak olmaya sebep olmaktadır. Cumartesi kavmi ve balık tutma yasağına karşı toplum üçe yarılmıştı Biri bu günahı inatla işleyenlerdi diğeri onlara iyiliği emreden ve o günahtan uzak durmalarını emredenAllahın ayetlerini bildirendi 3. ise niye onlara öğüt veriyosunuzki anlamazlara diyenlerdi. Onlarda belki vazgeçerler bide Allah katında mazeritimiz olsun diye diyorlardı. Sadece bu topluluk helakten kurtuldu. Başka bir ayete göre ise iyiliği emreden ve kötülüğü yasaklayanların kurtulacağı açıkça bildirilmiştir. LUT kavminin işlediği günah Allah tarafından helake sebep olcak kadar büyük kabul edilmiştir. Büyük olduğundan bu günahı işleyenler müslüman olamaz. İslamda hiçbir müslüman ahlaksızlığı ve Allaha karşı gelinmeyi isteyemez çünkü müslüman demek Allahın hükümlerine teslim olmuş demektir Allahın hükümlerini istemeyen ise Müslüman değildir olamaz. Dolayısıyla islamda dostunu düşmanını bilmek gerekli tavrı göstermek çok önelidir Çünkü hristiyan ve yahudileri dost edinenler onlardadır hükmü Kuranda bildirilmiştir
 • DorukanDorukan1 ay önce
  Toplumsal cinsiyet özgürlügü hakında yapmış oldugu davranışlar kötü davranış mıdır ?
 • 1 ay önce
 • Aktaş A. KlılarAktaş A. Klılar1 ay önce
  Yorumlara yazılanları kınıyorum. Hepinizi kınıyorum. şu "bunlar zaten laik, her şey beklenir " diyen aptal olması muhtemel kardeş. Şu an laik olmayan bir ülkede mi yaşıyoruz? Bu ne aptallık? Verileri okumayan, medya eğitimi ve toplumsal yönetim şekilleri eğitimi almamış, Ekonomi okumamış, bunların eğitimi okulda verilmemiş gerizekalı kardeş. Biz bunun gerçekdışı olmadığını kanıtlarız, ancak senin beyin ölümünün gerçekleştiğini kanıtlayamıyoruz işte.
 • Göksen MereyGöksen Merey1 ay önce
  homo Latincede insan demek, eşcinsel veya sapkın tabiri kullanın. Ayrıca bir duruma aşırı ve şiddetli tepki ve linç aksi sonuç veriyor dikkat edin. Batıda da kiliseler ve dini dernekler muhafazakar politikacı ve medyanın aşırı tepkisi lgbt lere yarıyor bizdede aynısı olmasın , bazıları azgın sapkın olsada içlerinden önemli bir kısmı travma sonucu kurban konumunda kurtuluş arayıp bulamayanlarda var.
 • KEMALİST(DİRENİŞ)KEMALİST(DİRENİŞ)1 ay önce
  GÖKKUŞAĞI YAMURDAN SONRA ÇIKIYOR, SİZ NASIL DERSENİZ ALLAH VERGİSİ NE YAPALIM? GÖKKUŞAĞI TONLARINI KULANMAYALIM, GÖKKUŞAĞI BARIŞI VE DOĞANIN SİMGESİDİR.O RENKLERLE TEMSİL EDİLİR BÜTÜN DÜNYADA . BEYAZ İLE MAVİDE BİR ARADA KULANMAYIN O ZAMAN ...:)))
 • Fatma Fatma 1 ay önce
  Saadet bu pez.........kılıfı sakallı terörist bu herif yüzünde hayır yok zatenbu parti nasıl bu herife verildi hayret
 • Ali Ali 1 ay önce
  Bunlar helak olacak aynigün bir karsi protesdo yürüyüsü yapilsin kardeslere duyrulur
 • it-akit-ak1 ay önce
  YANACAKSINIZ!!!
 • gerçeklergerçekler1 ay önce
  Bu arada akit gazetesinin hiç okumadığı belli, toplumsal cinsiyet eşitliğinden nasıl olur da sadece lgbt anlamı çıkar??Bkz: Toplumsal cinsiyet eşitliği, farklı cinsiyetlere sahip bireylerin eşit haklara sahip olması demektir. Nasıl farklı milletler, dinler ya da dillere sahip olan insanlar eşitse, farklı cinsiyetlere sahip olan insanlar da eşittir ve eşit haklara sahiptir.
 • basİTbasİT1 ay önce
  basİT homocu Ekrem ha birde yalancı yalanmatik ekrem kopyamatik ekrem .......
 • arvasiarvasi1 ay önce
  .. iftira atan, karalama yapan, hırsızlara çanak tutan cehennemde yansın cayır cayır
 • YAKICIYAKICI1 ay önce
  zaten başından beri bunda bir i.nelik var diyordum
 • Mehmet ArslanMehmet Arslan1 ay önce
  Mübarek Cuma günü Rabbim layığınızı versin. Alla korkusu yok sizde
 • AHMETAHMET1 ay önce
  şu imamoğlu denen herif nasıl bir pisliktir. 18 günlük belediye başkanlığında ilk işlerinden biri de dini yayın fuarını kaldırıp, yerine konser koymak olmuştu. bu nasıl bir din düşmanlığıdır. lgbt destekçiliği nedir ya hu?
 • FatihFatih1 ay önce
  İzmir valiliğinin yürüyüşü yasaklama kararını mahkeme bozdu diye biliyoruz
 • GerçekGerçek1 ay önce
  Pkklilar bölündü güzel bir haber.
 • AlperAlper1 ay önce
  İslamIn öğretileri çiğneyip,çıkarları doğrultusunda istismar eden,kendini müslüman gösteren herkez FETÖ aşıyı ama gizli.İslamı fobinin de gerçek faili,lanet olsun böylelerine.
 • Hüseyin Hüseyin 1 ay önce
  Bakışındahayır yok sözde rol yapmağa çalışıyor bunların kökü ne kezzap suyu.........
 • yakupyakup1 ay önce
  Homo ların sımsıkı sarıldığı istanbul sözleşmesini ve 6284 sayılı yasayı çıkaranların hiç mi suçu yok! tüm suç ekrem'in mi!
 • ........1 ay önce
  Bunlar it it
 • karışıkkarışık1 ay önce
  bu tamamda dini olmayanın ahlakıda olmaz. bunlar laik. peki bunlara destek veren müslüman olduğunu iddia eden saadete ne demeli.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

18 Ağustos 2019