Müslüman alimler itibarsızlaştırıldı, meydan sapkın ilahiyatçılara kaldı

İslam alimlerini itibarsızlaştırma operasyonu yapan laikçi uçkur medyası meydanı Odatv'nin sapkın ilahiyatçısına bıraktı. Provokatif paylaşım ve söylemleriyla halkı kin ve düşmanlığa tahrik eden Cemil Kılıç'a karşı savcıların harekete geçmek için neyi beklediği merak ediliyor.

13 Mart 2018 Salı 21:12
Müslüman alimler itibarsızlaştırıldı, meydan sapkın ilahiyatçılara kaldı

YENİAKİT.COM.TR - Operasyon sitesi Odatv'nin ilahiyatçı kalemşörü Cemil Kılıç, İslam'a saldırmaya devam ediyor. Müslüman alimlerin saf dışı bırakılmasıyla meydan bu sapkın ilahiyatçılara kaldı.  İslam düşmanı laikçi uçkur medyası her konuda Müslüman alimlere saldırırken, sapkın ilahiyatçılara sessiz kalması dikkat çekiyor. Müslüman alimler itibarsızlaştırılırken bu tip ilahiyatçılar ise göklere çıkarılıyor. 

MEYDAN SAPKIN İLAHİYATÇILARA KALDI

Kendisini Kemalist İlahiyatçı olarak tanımlayan Cemil Kılıç'ın hezeyanları bitmek bilmiyor. Karanlık Odatv'nin operasyonel ilahiyatçısıl olan Cemil Kılıç, Allah'ın emri başörtüsünü reddetmesi, 'kötülüklerin anası' içkinin haram olmadığını söylemesi, İslam hukuku olan Şeriatı karalaması ve İmam Hatip okullarında okuyan öğrencileri hedef göstermesine kimseden ses çıkmıyor. İslam düşmanı laikçi medyanın itibarsızlaştırmasıyla meydan sapkın ilahiyatçılara kaldı.

Bu nasıl ilahiyatçı? "12 yaşından önce din eğitimi verilemez"

BU PROVOKASYONLARA SAVCILAR NEDEN SESSİZ?

Halkın gönül rahatlığıyla gönderdiği Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin resmi okulları olan İmam Hatip okullarını hedef alan Cemil Kılıç, burada okuyan öğrencileri "terör örgütü üyeliği" olmakla suçlarken sosyal medya hesaplarından halkı kin, nefret ve düşmanlığa tahrik ediyor. Cemil Kılıç bu provokasyonlarıyla halkı birbirine düşürürken Ahmet Keser ve Nurettin Yıldız için jet hızında soruşturma açan savcıların ne zaman harekete geçeceği ise merak ediliyor. 

Odatv'nin kalemşöründen skandal! Ayetleri böyle çarpıttı

İŞTE CEMİL KILIÇ'IN O PROVOKASYON VE KİN KOKAN NEFRET PAYLAŞIMLARI

 

 

Odatv’nin muhabiri DHKP-C militanı çıktı

Akit ABD'ye vuruyor, ses Odatv'den çıkıyor!

Akit'e saldıran Odatv'ci Sami Menteş'in terör sicili

İşte Odatv’nin ‘kripto’ ajanı… Bu adama neden dokunulmuyor?

Odatv ‘torbacı’ mı olacak? Şimdi de uyuşturucuyu özendiriyorlar!

Odatv'den skandal şehit haberi!

Günün Özeti

Haber Tarihi: 13 Mart 2018 Salı 21:12

YORUM YAZ

 • Gurbetçi Gurbetçi 9 ay önce
  Günahına kılıf arayanların hocası normal. Allah'a şükür ki bize kendi irademize hakim olup nefsimizin peşinden koşup bu soytarıların söyledikleriyle kendimizi kandırma yanlışına düşürmedi. Öldükten sonra Allah'ü Teala bizzat kendi azabıyla nerde ne yazıyor nerde ne emir vermiş gösterir şaklabanlığını ordada yaparsın artık. En büyük gazap işte Allah'ın gönderdiklerini çarpıtıp küfre düşen ve Allah'ın Emirler'iyle alay eden bu münafıklar görecek. Binlerce yüzbinlerce insanı yanlış bilgilendirip dinini kaybettirdikleri için. Ben bizi yanlış bilgilendirmeye çalışıp dinimizden saptırmaya çalışan kim varsa Allah'a havale ettim en başta harf devrimi yapıp dinimi öğrenmeme okuduğumu anlayamama sebep olanları Allah'a havale ettim. Bu soytarılarda bu harf devrimleri yapan insanları bir gecede cahil bırakıp dinini öğrenip okuduğu Kur-an'ı Kerim'i anlamasını
 • earphoneearphone9 ay önce
  soytarı
 • ihsihs9 ay önce
  Böylesi bozuk zihniyetleri yetiştiren çarpık ilahiyat sistemine yazıklar olsun. İslama, Müslümana, dini değerlere düşman bir ilahiyatçı?! Ne kadar acı
 • abdullahabdullah9 ay önce
  daha bir yil olmadi.ayni sozu, yani ihl lerden isidci yetisiyor sozunu mustafa islamoglu da soyledi. peki ne yapildi? koskoca bir hic! devletin okulunda isidci yetisiyor diyen mustafa islamoglu teroristi ve turevleri itibar gorurken,kadinlar pantolon giyemez diyen ihsan hoca ve asansorde kadin erkek caiz degil diyen, kisaca dogru islami anlatmaya calisan bazi hocalar yerden yere vuruluyor!ADALET
 • Ömer GençÖmer Genç9 ay önce
  Ahmet Keser ve ehli sünnet Hocalar dakikalar içinde hal edilince bunlar cesaret buldu yol açıldı.islamoğlu ekibi is başında yakinda ilahiyat ve Diyanetten müthiş fetvalar silsilesi gelecek.kedıci adnan tarihselci Prof lar selefci taife vs hepsine meydan açıldı.Öz yurdunda garip oz yurdunda Parya...
 • Yavuz 1517Yavuz 15179 ay önce
  Bitmedi gitti bu yaşar nuri tipler. şundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Bunlar ilâhiyatçı milâhiyatçı değil. Bunların hepsi istihbarat örgütlerinin kullanışlı elemanları. Millet bunların zırvalarını dinlemiyor bile.
 • MUŞLUADAMMUŞLUADAM9 ay önce
  Mustafa İSYANOĞLU gibi bir itikadı bozukta imam hatiplerden işide militan yetişiyor diye hezeyanlarda bulunmamışmıydı. Bu isyanoğlu degilmiydi Hz Adem e hemde Kuran'da baba bulan, ALLAH Resulüne sav Salavatı Şerife getirmeye RÜŞVET VE YAĞCILIK diyen,Hz Ömer e (şia kaynaklarına dayanarak) ezanı değiştirdi diye iftira eden. İslâm ve Müslüman düşmanlarının dostu laikçi yaşar Nuri gibi bir ilahiyatçı münafığın methine mazhar olan, Hz Meryeme çift cinsiyet isnat eden sözde tefsir Profu ahlaksız mehmet okuyan gibiler e de dikkat edilmelidir. BUNLAR KURANIN İFADESİYLE KİTAP YÜKLÜ MERKEPLERDIRLER.
 • İtirafİtiraf9 ay önce
  Saf süresinde" Allahın nurunuağızlarıyla söndürmek isterler. (Ancak) Allah nurunu tamamlayacaktır. Müşrikler PİS tir." deniyor. Demek ki herkes üzerlerine biçilen kaftanı giyiyor. Dinimiz islamımız basit bir din değildir. Bu uğurda nice insanlar feda edilmiştir. Ancak Allahın nuru sönmemiştir. İslam uğruna ayağına diken batan, taş değen insanların ecrini zayi etmesin, fırsat verdirmesin.
 • Bedri polatBedri polat9 ay önce
  Ne vahlarım ne yazık olmuş derim herkes görevini yapıcak ALLAH cc vazife buyurmuş cihadı emretmiş ilimle islam diüşmanı olanlarla dillerimizle mücadele edicegiz.peygamber sav zamanında münafık yokmuydu onlarda anlatıyordu efendımızde anlatıyordu ALLAH cc nurunu tamamlayacak bize düşen calişmak alimlerimiz müteessir olmasın ALLAH ilmi bütün ilimlerin üstündedir ona ihtiyacı olan cocuklarımız düşünüp dik dursunlar.
 • Alparslan AktasAlparslan Aktas9 ay önce
  Bir zamanlar yassr nuri diye bir meczup vardi ve ayni bunun gibi agzindan lagim kusuyordu ama ALLAH" u teala oyle bir vurdu ki, agzi yüzü egildi ve son hali ile cok tiksinti bir sekilde cehennem cujurunu doldurdu. bu ve bunun gibilerin cenazelerinin camilerden kaldirilmamasi gerekir ve imamlarin cenaze namazi kildirmamasi gerekir. Ya bu ve bunun gibi pust"larin lesleri en buyuk camilerden kaldiriliyor ve bu da bizim milletimizin agrina gidiyor. Bu zehirli yilana agzima geleni söylemek istiyorum ama yapamiyorum. ALLAH" bu ve bunun gibilerin ve musmumanlara maddi ve manevi zulm edenlerin cezalandirilmalarini geciktirme ya RAB"bim. ibreti alem icin domuz kiligina sok bu k. bozuklari.
 • kartalbeykartalbey9 ay önce
  Aynen katılıyorum tespitinize. Meydan bir anda tamamen bu ehli sünnet dışı adamların boy gösterdiği bir alan oldu. Peki kim sebep oldu buna?
 • cem tv ürünücem tv ürünü9 ay önce
  bu herif ve rıza zelyutuyduruk masalları öyle anlatıyolardı öyle anlatıyolardı ki sanki gerçek gibi hayrele izlerdim zaten ne zırvalıyor lar diye izliyodum, bu güruhun argümanlarını öğrenmek için
 • YÜKSEL kılıçYÜKSEL kılıç9 ay önce
  Allah nurunu tamamlayacak ve bu necis iblis ağızlar helak olacak bu onların son çırpınışları Allaha hava ediyorum Rabbim ne diyorsen ona bak
 • erernerern9 ay önce
  yaşar nurinin güncellenmiş hali,itina ile laikliğe ve laiklere uygun fetvaverilir
 • Ali HaydarAli Haydar9 ay önce
  Helal harammüslümanadır. Müslüman olmayan için helal da yok haram da...
 • nn9 ay önce
  KEPAZELİKSERBESTHIYANET SERBESTİHANETSERBEST TAKSİM FAHİŞE LERE SERBESTAHLAK DİN ÖĞRETİMİYASAK ÖNCE AZDİRİP SONRA ŞU HARAM ŞU HELALŞU MUBAH ŞU YANLAŞŞU EĞRİ ŞU DOĞRU CEM CİM MİM
 • isimsizisimsiz9 ay önce
  adam haklı..
 • abdoabdo9 ay önce
  sanat dünyasıda aynı. iyiler itibarsızlaştırıldı meydan kötülere kaldı. kötüler alemi almış gidiyor , iyiler kendini canım yormasın boşa . misali fakat devlet çeki düzen vermeli bu duruma yoksa sanatçılıkta biterse kültürümüz yabancıların eline geçecek bu gidişle. devletimiz iyi ve gerçek sanatçılarımızı desteklemeli , kötüleri ayıklamalı. bu sanatçılığıın şarlatanlığını yapan çok var piyasada. eline mikrofonu alan parmağına yüzük boynuna kolye takan çok dandik sanatçı bozuntuları var.
 • IkraIkra9 ay önce
  Allah-u Teâlâ bu gibi kimseleri Âyet-i kerime'sinde bize tanıtıyor ve şöyle buyuruyor:"Bunlar güya Allah'ı ve müminleri aldatmaya çalışırlar. Oysa onlar sadece kendilerini aldatırlar da bunun farkında değildirler." (Bakara: 9)-i hz.Ali -radiyallahu anh-den rivayet edilen bir Hadis-i şerif'lerinde buyururlar ki:"İnsanlar üzerine öyle bir zaman gelecektir ki İslâm'ın yalnız ismi, Kur'an'ın ise resmi kalacak. Mescidler dış görünüşleri ile mamur, fakat içleri hidayetten mahrum olacak.Onların âlimleri gökkubbe altındakilerin en şerlileridir. Fitne onlardan çıktı ve yine onlara dönecektir." (Beyhakî)Resulullah -sallallahu aleyhi ve sellem- Efendimiz bir Hadis-i şerif'lerinde bunların İslâm dinine ne kadar büyük tahribat yapacaklarını şöyle tarif buyuruyor:"Sizin için Deccal'den daha çok Deccal olmayanlardan korkarım.– Onlar kimlerdir?Saptırıcı imamlardır." (Ahmed bin Hanbel)
 • abdUllah uysalabdUllah uysal9 ay önce
  Milletin ihtiyaci olan gercek din alimler tarafindan anlatilmali. Gercek din ama Kur'an ve sünnet ışığında. Ne bu sapıklar ne de sünnet dışı sahte cemaatlar. Hak din. Hak din. Hak din....
 • HeyhatHeyhat9 ay önce
  Vah benim ülkemin gerçek alimlerine,harcandılar ...

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Aralık 2019