THY-66-TL-Mart-2018

Müslüman alimler itibarsızlaştırıldı, meydan sapkın ilahiyatçılara kaldı

İslam alimlerini itibarsızlaştırma operasyonu yapan laikçi uçkur medyası meydanı Odatv'nin sapkın ilahiyatçısına bıraktı. Provokatif paylaşım ve söylemleriyla halkı kin ve düşmanlığa tahrik eden Cemil Kılıç'a karşı savcıların harekete geçmek için neyi beklediği merak ediliyor.

13 Mart 2018 Salı 21:12
Müslüman alimler itibarsızlaştırıldı, meydan sapkın ilahiyatçılara kaldı

YENİAKİT.COM.TR - Operasyon sitesi Odatv'nin ilahiyatçı kalemşörü Cemil Kılıç, İslam'a saldırmaya devam ediyor. Müslüman alimlerin saf dışı bırakılmasıyla meydan bu sapkın ilahiyatçılara kaldı.  İslam düşmanı laikçi uçkur medyası her konuda Müslüman alimlere saldırırken, sapkın ilahiyatçılara sessiz kalması dikkat çekiyor. Müslüman alimler itibarsızlaştırılırken bu tip ilahiyatçılar ise göklere çıkarılıyor. 

MEYDAN SAPKIN İLAHİYATÇILARA KALDI

Kendisini Kemalist İlahiyatçı olarak tanımlayan Cemil Kılıç'ın hezeyanları bitmek bilmiyor. Karanlık Odatv'nin operasyonel ilahiyatçısıl olan Cemil Kılıç, Allah'ın emri başörtüsünü reddetmesi, 'kötülüklerin anası' içkinin haram olmadığını söylemesi, İslam hukuku olan Şeriatı karalaması ve İmam Hatip okullarında okuyan öğrencileri hedef göstermesine kimseden ses çıkmıyor. İslam düşmanı laikçi medyanın itibarsızlaştırmasıyla meydan sapkın ilahiyatçılara kaldı.

Bu nasıl ilahiyatçı? "12 yaşından önce din eğitimi verilemez"

BU PROVOKASYONLARA SAVCILAR NEDEN SESSİZ?

Halkın gönül rahatlığıyla gönderdiği Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin resmi okulları olan İmam Hatip okullarını hedef alan Cemil Kılıç, burada okuyan öğrencileri "terör örgütü üyeliği" olmakla suçlarken sosyal medya hesaplarından halkı kin, nefret ve düşmanlığa tahrik ediyor. Cemil Kılıç bu provokasyonlarıyla halkı birbirine düşürürken Ahmet Keser ve Nurettin Yıldız için jet hızında soruşturma açan savcıların ne zaman harekete geçeceği ise merak ediliyor. 

Odatv'nin kalemşöründen skandal! Ayetleri böyle çarpıttı

İŞTE CEMİL KILIÇ'IN O PROVOKASYON VE KİN KOKAN NEFRET PAYLAŞIMLARI

 

 

Odatv’nin muhabiri DHKP-C militanı çıktı

Akit ABD'ye vuruyor, ses Odatv'den çıkıyor!

Akit'e saldıran Odatv'ci Sami Menteş'in terör sicili

İşte Odatv’nin ‘kripto’ ajanı… Bu adama neden dokunulmuyor?

Odatv ‘torbacı’ mı olacak? Şimdi de uyuşturucuyu özendiriyorlar!

Odatv'den skandal şehit haberi!

Haber Tarihi: 13 Mart 2018 Salı 21:12

YORUM YAZ

  • Gurbetçi Gurbetçi 8 gün önce
    Günahına kılıf arayanların hocası normal. Allah'a şükür ki bize kendi irademize hakim olup nefsimizin peşinden koşup bu soytarıların söyledikleriyle kendimizi kandırma yanlışına düşürmedi. Öldükten sonra Allah'ü Teala bizzat kendi azabıyla nerde ne yazıyor nerde ne emir vermiş gösterir şaklabanlığını ordada yaparsın artık. En büyük gazap işte Allah'ın gönderdiklerini çarpıtıp küfre düşen ve Allah'ın Emirler'iyle alay eden bu münafıklar görecek. Binlerce yüzbinlerce insanı yanlış bilgilendirip dinini kaybettirdikleri için. Ben bizi yanlış bilgilendirmeye çalışıp dinimizden saptırmaya çalışan kim varsa Allah'a havale ettim en başta harf devrimi yapıp dinimi öğrenmeme okuduğumu anlayamama sebep olanları Allah'a havale ettim. Bu soytarılarda bu harf devrimleri yapan insanları bir gecede cahil bırakıp dinini öğrenip okuduğu Kur-an'ı Kerim'i anlamasını

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018