• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Mehmet Metiner’den Mustafa Elitaş’a tepki: Asıl sen haddini aşıyorsun

Eski AK Parti Milletvekili Mehmet Metiner, eski Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş’ın bir yerel televizyon kanalında kendisiyle ilgili söylediği sözlerine tepki gösterdi. Metiner, “Asıl sen haddini aşıyorsun Elitaş efendi! Sen Pensilvanya metaforu üzerinden yaptığım analizi ya anlayacak kapasitede değilsin ya da başka kuyruk acın var senin!” sözleriyle tepki gösterdi.

2020-01-23 20:40:00 -
Mehmet Metiner’den Mustafa Elitaş’a tepki: Asıl sen haddini aşıyorsun

 Murathan Seyitoğlu  Yeniakit.com.tr 

Eski AK Parti Milletvekili Mehmet Metiner, eski Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş’a sert tepki gösterdi.

Elitaş, Metiner’i kızı üzerinden hedef aldı!

Kayseri’de bir yerel televizyonun canlı yayınına katılan eski Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, “Pensilvanya” tartışmalarına ilişkin Mehmet Metiner’i kızı üzerinden hedef aldı. Elitaş, “Kayseri’yi Pensilvanya gibi gösteren Mehmet Metiner haddini aşmıştır. İki tane bozuntu adam var onlardan bilgi alıyor. Her devirde fitne sokmaya çalışan ifrira eden adamlarla sen düşüp kalkamazsın. Kayseri’ye çamur atmak senin haddine değil.” dedi.

“Kiminle düşüp kalktığına asıl sen dikkat et!”

Mustafa Elitaş’ın kendisine yönelik sözlerine sosyal medya hesabından tepki gösteren eski AK Parti Milletvekili Mehmet Metiner, şunları söyledi:

“Asıl sen haddini aşıyorsun Elitaş efendi! Sen Pensilvanya metaforu üzerinden yaptığım analizi ya anlayacak kapasitede değilsin ya da başka kuyruk acın var senin! Kiminle düşüp kalktığına asıl sen dikkat et! Halktaki karşılığın belli! Her tarafından fitne fücur akıyor!”

Metiner, daha sonra şu tweetlerle mesaj gönderdi

Metiner’in günün ilerleyen saatlerinde attığı şu tweetler ise dikkat çekti:

“Sitemimdir: Biz PKK ve FETÖ ile amansız mücadele ederken… Reis’e ihanet edenlere karşı göğsümüzü siper ederken… Bu yüzden hepsinin düşmanlık duyduğu biri haline gelirken… Ne yazık ki içimizden birilerinin hançeri sırtımıza gömülüyor… Düşmanın güllelerinden yana pervamız yok… Lakin içimizdekilerin arkadan sapladığı hançer ölümden beter… Başkalarının hançerini sırtımıza saplayanlar içimizden olunca Hallac-ı Mansur’un lafı kifayetsiz kalıyor… Ya sabır…‘Diriliş Osman”ın yiğit savaşçısı Samsa, Dündar beyin hain oğluna şöyle seslenir: ‘Cümle düşmana diz çöktürdük de bizi içimizdeki hainler vurdu.’ ‘Düşmana tümden diz çöktürene kadar fitne ateşine odun taşımayacağız.’”

Ne olmuştu?

Önceki gün Kayseri’de bir yerel televizyonun canlı yayınına katılan Mustafa Elitaş, “Kayseri’yi Pensilvanya gibi gösteren Mehmet Metiner haddini aşmıştır. İki tane bozuntu adam var onlardan bilgi alıyor. Her devirde fitne sokmaya çalışan ifrira eden adamlarla sen düşüp kalkamazsın. Kayseri’ye çamur atmak senin haddine değil” ifadelerini kullanmıştı. Elitaş’ın bu sözlerine Metiner’den anında tepki geldi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Abdi

Böyle medya üzerinden ikili tartışmalar Akparti ye zarar veriyor. Bence ikiside ihraç edilmeli...
 • Yanıtla

Hacıali Kılınçel

Uğraşacak o kadar çok kimse varken bu yaptığınız yanlış kim başlattıysa o haksız Mehmet Metiner bey açık oturumlardaki performansınızı çok çok takdirediyorum Türkiye seninle gurur duyuyor
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı