• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

MEB azgın azınlığa boyun eğdi! "Topukluyu yasakladı" diyerek linç edilen okul müdürü görevden alındı!

Ankara'nın Sincan ilçesindeki Akşemsettin İlkokulu müdürü, koridorda gürültü olduğu gerekçesiyle topuklu ayakkabı giymeme talimatı azgın azınlığı çıldırttı. Milli Eğitim Bakanlığı ise azgın azınlığa boyun eğerek okul müdürünü görevden aldı.

Yeniakit Publisher
2019-11-07 21:42:00 -
MEB azgın azınlığa boyun eğdi! "Topukluyu yasakladı" diyerek linç edilen okul müdürü görevden alındı!

 yeniakit.com.tr 

Ankara'nın Sincan ilçesinde bulunan Akşemsettin İlkokulu'nun müdürü koridorda sessiz yürünmesi talimatını verdi. Bu talimatın ardından talimatı çarpıtan azgın azınlık, medya üzerinden müdürü "topuklu ayakkabı giyilmesini yasakladı" ifadeleriyle linç etti.

'Koridorda sessiz yürüyün' talimatı

Koridorlarda sessiz yürünmesini talep eden okul müdürü, "Okul içerisinde koridorda yürürken sınıflardan ve alt-üst katlardan duyulacak, dersin ahengini ve çalışanların dikkatini dağıtacak şekilde ses çıkarmadan yürünebilmesi hususunda gereğini önemle rica ederim." talimatı verdi.

Laikçi yobaz medya çarpıttı

Azgın azınlığın temsilcisi olan malum medya, müdürün "sessiz yürüyün" talimatını çarpıtarak "topuklu ayakkabı giyilmesini yasakladı" diyerek linç etti. 

MEB azgın azınlığa boyun eğdi

Milli Eğitim Bakanlığı ise laikçi yobaz azınlığın baskısına boyun eğerek müdürü görevden aldı.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

tuncay

sırf bundan dolayı görevden alınmışda vay halimize. şaka gibi
 • Yanıtla

Siyasî kavun

Ak parti şeriatı getirdi de bizim mi haberimiz yok. Imam hatip açıldı diye ulkede islam mi egemen oldu. Çıkın bakın sokaklar,gidin meyhanelere ve diskolara,universitelere hatta liselere,hapishanelere,plajlara gidin..baana hangi günah hangi haram azalmış söyleyin. Çocuklarımız haramlar icinde maddi sıkıntılar yuzunden evlenemiyor ya da 40li yaslara dogru evleniyor. Varsa aksini iddia eden buyursun ispatlasin. 
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı