• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İŞKUR KPSS'li KPSS'siz memur alımı | İŞKUR güncel personel ilanları

İŞKUR KPSS'li KPSS'siz memur alımı İŞKUR güncel personel ilanları iş arayan vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İŞKUR kapsamında yayınlanan binlerce iş ilanı yoğun ilgi ile takip edilmekte. Özellikle KPSS'li ve KPSS'siz personel memur alımları yoğun ilgi görmekte. KPSS ve DPB 2020 Şubat ayı KPSS'li ve KPSS'siz personel memur alımı başvuru şartları vatandaşlar tarafından oldukça merak ediliyor. Devlet Personel Başkanlığı'nca alım yapılacak memur şartları yayınlandı. Peki, şartları neler? İşte ayrıntılar...

Yeniakit Publisher
2020-02-16 20:00:00 -
İŞKUR KPSS'li KPSS'siz memur alımı | İŞKUR güncel personel ilanları

İŞKUR KPSS'li KPSS'siz memur alımı

Şubat ayı kamu ve özele yayımlanan alım ilanları için adaylardan bazı genel ve özel nitelikler talep edilmektedir. Bu bağlamda adaylardan mezuniyet ve KPSS gibi özel nitelikler aranıyor. Ayrıca alımlar en az lise mezunu olan adayları kapsayacak ve bir çoğunun başvuruları başladı.

Çeşitli branşlarda görevlendirmek üzere personel alım ilanı İŞKUR'un resmi sitesinde düzenli zaman aralıklarında yayımlanıyor. Aşağıdaki linke tıklayıp "Meslek" kısmına iş aradığınız alanları (Örneğin; kasiyer, danışma, büro memuru, güvenlik ve bekçi) yazarak güncel ilanları görebilir, İŞKUR üye bilgilerinizi girerek ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

İŞKUR GÜVENLİK PERSONELİ ALIMLARI İÇİN TIKLAYIN

İŞKUR BEKÇİ ALIMLARI İÇİN TIKLAYIN

İŞKUR BÜRO MEMURU ALIMLARI İÇİN TIKLAYIN

İŞKUR işçi kaydı nasıl yapılır?

İş arıyor ancak ülke genelindeki milyonlarca işsiz gibi iş bulmakta zorlanıyorsanız, İŞKUR'a kaydolarak, mesleğinize ve eğitim durumunuza uygun işi kolayca bulabilirsiniz. İŞKUR kayıt işlemlerinizi İŞKUR bürolarına gitmeden yapmak istiyorsanız kurumun internet şubesini kullanabilirsiniz. Kayıt işlemleri için;

İŞKUR resmi web adresi "iskur.gov.tr" adresine giriş yapın.

Sitede bulunan üst menüde "İnternet Şubesi" seçeneğine tıklayın.

Açılan İŞKUR E-Şubesinde kayıt işleminize devam etmek için sol kısımda bulunan "İş Arayan" altındaki "Üye Ol" seçeneğine tıklayın.
İŞKUR iş arayan üyelik sayfasına girdiğinizde karşınızda çıkan "Üyelik Sözleşmesi" detaylarını dikkatlice okuyun ve daha sonra onay veriyorsanız altta bulunan "Onaylıyorum" seçeneğine tıklayın. Eğer onay vermiyorsanız "Onaylamıyorum" seçeneğine tıklayabilirsiniz(Üyelik sözleşmesini onaylamazsanız, kayıt işlemine devam edemezsiniz).

İŞKUR kayıt formu sayfasına ulaştıktan sonra ise;

T.C. kimlik numarası,

Ad ve Soyad,

Baba Adı,

Doğum tarihi,

Şeklindeki kimlik bilgilerinizi girin.

Bu bilgileri girdikten sonra sayfanın sol altında bulunan resimdeki güvenlik kodu sayılarını "Güvenlik Kontrolü" karşısındaki beyaz kutucuğa doğru ve eksiksiz şekilde girin. Güvenlik kontrolünü yaptıktan sonra altta bulunan uyarıyı okuyarak, üzerindeki kutucuğu işaretleyin ve "İleri" butonuna tıklayın.

Açılan kayıt formu devam sayfasında adres bilgilerini (Ülke, İl/İlçe, Açık Adres ve Posta Kodu) girin.

İletişim bilgilerinizi girin(Ev Telefonu, Cep Telefonu ve E-Posta Adresi).

İŞKUR giriş işlemlerinizde kullanacağınız size özel şifrenizi seçin ve şifrenizi "Şifrenizi tekrar girin" kısmına yeniden girin.

Güvenli İŞKUR girişi için yine kendinize özel "Güvenlik Sorusu" ve "Yanıtı" oluşturun.

Sayfadaki tüm bilgileri eksiksiz olarak girdikten sonra en alttaki "Üyeliğimi Oluştur ve Devam Et" seçeneğine tıklayın.

Bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girerek, tüm işlemleri tamamladıktan sonra İŞKUR kayıt işlemini tamamlamış olursunuz. Artık Türkiye genelindeki güncel İŞKUR ilanları takibi yapabilir ve dilediğiniz işe profilinizi meslek ve eğitim bilgilerinizle doldurarak, başvuruda bulunabilirsiniz.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23