Durdurun bu rezilliği

Uluslararası Af Örgütü tarafından düzenlenen “Homofobi, Transfobi ve Bifobiye Karşı #FobiniUçur!” etkinlikleri kapsamında geçtiğimiz gün Ankara Ahlatlıbel Parkı ve İzmir Kordon Sahil Yolunda bir araya gelen sapkınlar, önümüzdeki hafta pazar günü ise İstanbul’da buluşmayı planlıyor.

19 Mayıs 2019 Pazar 09:25
Durdurun bu rezilliği

Toplumu ayakta tutan aile yapısını yerle bir etmek amacıyla sık sık gündeme getirilen eşcinsellik sapkınlığının son icraatı ramazan ortasında Ankara ve İzmir’de bir araya gelerek sözde eşcinsel karşıtlığına karşı etkinlik düzenlemek oldu.

Ramazan ortasında sapkınlık propagandası

Daha önce de birçok yürüyüş organize eden Uluslararası Af Örgütü tarafından düzenlenen “Homofobi, Transfobi ve Bifobiye Karşı #FobiniUçur!” etkinlikleri kapsamında geçtiğimiz gün Ankara Ahlatlıbel Parkı ve İzmir Kordon Sahil Yolunda bir araya gelen sapkınlar, önümüzdeki hafta pazar günü ise İstanbul’da buluşacak.

Toplumun temelini sarsıyor

Düzenledikleri etkinlikte uçurtma uçurarak sözde eşcinsellik karşıtlığına dikkat çektiklerini dile getiren sapkınların, toplumun temelini sarsacak düzeyde değerleri yerle bir etmesine ise kimse ses çıkarmıyor. Her fırsatta ‘özgürlük’ propagandası yapılan Batı’da bile eşcinsellere yönelik kısıtlamalar getirilirken Türk-İslam toplumunun değerleri ile bağdaşmayan ve o değerleri yok etmeyi amaçlayan sapkınların faaliyetleri düzenli olarak devam ediyor.

Haftaya da İstanbul’da bir araya gelecekler

11 ayın sultanı ramazan ayının ortasında her türlü dini değeri ayaklar altında alarak toplumun geleceğini tehlikeye atanların, Ankara’da etkinlik yeri olarak CHP’li Çankaya Belediyesinin işletmesinde olan Ahlatlıbel Parkı’nı seçmesi ise dikkatlerden kaçmadı. Ankara ile aynı gün İzmir Sahil Yolunda düzenlenen etkinliğin önümüzde hafta pazar günü İstanbul Moda Sahilinde düzenlenmesinin planlandığı öğrenildi.

Ayrıca, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına vekaleten bakan Vali Ali Yerlikaya’nın bu rezil etkinliğe müsaade etmemesi bekleniyor.

Yeni Akit Gazetesi

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 19 Mayıs 2019 Pazar 09:25

YORUM YAZ

 • Rıfkı AşantürkRıfkı Aşantürk1 ay önce
  lgbt sapıklığı bir halk sağlığı problemidir. bu hayasız kepazeler psiko-zührevi hastalıklarıyla aziz milletimize karşı bir tehdit oluşturmaktadırlar. bunlar ayrıca milli güvenlik problemidirler. istediniz her türlü pisliği yaşayabileceksiniz diye bunları kandıran dış mihrakların maşasıdırlar. toplumsal ahlak konusuna hiç girmiyorum. bunlara karşı tavizsiz sert ve radikal önlemler alınmalı. kimyasal hadım, hormon ve elektroşok tedavisi uygulanmalı.
 • Yavaş yavaş bitmemek içinYavaş yavaş bitmemek için1 ay önce
  Halk birleşip linç etmesi lazım.
 • hgghgg1 ay önce
  Hicbir sey yapamazsiniz istanbul sozlesmesinden kaynaklanan haklari var secim bitsin bizde de escinsel evlilik kanunu cikacak bu anlasmada bu tur evliliklerde legal olacak insanlari kandirmayin boyle bir anlasma yaparken dindar iktidarin akli nerdeydi
 • salihsalih1 ay önce
  Reis e iki laf et polis kapıda ama bunlar mübarek ramazan da gösteri yapıyor tık YOK Müslüman memlekete!!!
 • Yusuf canYusuf can1 ay önce
  Duzenlen yerler bakın hep CHP e bu toplar vede lezbiyenler bu partiye çok yakışıyor dogrusu
 • SüleymanSüleyman1 ay önce
  Tayyibe tepki gösteren tutuklamıyorsa türk milletinin milli ve manevî değerlerine saldıran bu kepaze guruplara neden müdahale edilmiyor nerede islami kimseyle paylaşmayan müsvedde parçaları
 • SerdarSerdar1 ay önce
  Size söyleyecek söz bulamıyorum buradan bile CHP Lİ belediye sınırlarındaki park dermişsiniz.Bu derneklerin yasal olarak açılmasına izin veren AK PARTİ zaten
 • ......1 ay önce
  su pedofillere meydani bos birakmayin. israil ve rusyada bu kadar serbest degil bunlar.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

25 Haziran 2019