Bakan Soylu korkunç gerçeği açıkladı! PYD/PKK'ya silah veren ABD, içerde sapkın LGBT'lilere milyonlarca dolar aktarıyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ABD'nin Ankara'da sapkın LGBT derneklerine 22 milyon dolar yardım ettiğini ifade ederek, “Neyle karşı karşıya kaldığımızı ve hangi cereyanla karşı karşıya kaldığımızı anlayın. Aslında temel hedefin inancı, kimliği ve bu coğrafyadaki varlığı olduğunu ifade etmem için bundan sonra kelimelerle ifade etmeme gerek var mı acaba?” açıklamasında bulundu.

03 Eylül 2019 Salı 19:49
Bakan Soylu korkunç gerçeği açıkladı! PYD/PKK'ya silah veren ABD, içerde sapkın LGBT'lilere milyonlarca dolar aktarıyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Afyonkarahisar’da Hak- İş Konfederasyonu’na bağlı Özçelik-İş Sendikasının düzenlediği toplantıya katıldı. Bir termal otelde gerçekleştirilen toplantıda Soylu'nun yanı sıra TBMM eski Başkanı ve Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Mehmet Ali Şahin, Vali Mustafa Tutulmaz, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Hak- İş Genel Başkan Yardımcısı ve Özçelik-İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Sezen ve çok sayıda sendika temsilcisi ve üyeleri katıldı.

Otel girişinde sendika üyeleri tarafından ‘Türkiye seninle gurur duyuyor’ karşılanan Soylu kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenleri de kırmadı. Saygı duruşu ve istiklal Marşının okunmasıyla başlayan toplantıda Hak- İş Genel Başkan Yardımcısı ve Özçelik-İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci bir konuşma yaptı.

'Bu ülkenin evladı olarak içimi acıtıyor"

Herkesin hassasiyetlerinin olduğunu ifade ederek, makamların gelip geçici olduğunu söyleyen Soylu şu ifadeleri kullandı:

"Ama bu topraklarda niçin var olduğumuzu 2200 yıldır bir çadır devletinin emanetçisi olmadığımızı bile bilecek kadar Allah'ımıza şükürler olsun bu ülkeye de bu millete de sadakat ile bağlıyız. Bunu şuarada çok net söylüyorum. Benim içimi acıtıyor. Bu ülkenin evladı olarak içimi acıtıyor. Diyarbakır'daki çalıştırdığı insanların kimlik kartındaki ay yıldızlı bayrağı söküp atanlara orada şehit annelerini kapının önüne koyup terör müzahirlerini gelip devletin bunu çalıştıramazsınız dediği halde inadına belediyeye alanlara inancımızın ve geleneğimizin bize bıraktığı isimleri terörist isimleri ile değiştirenlere İstanbul'dan kalkıp gidip Atatürk portresi verip onlara Atatürk üzerinden temizlemeye çalışanlara Allah'tan şahittir, millette şahittir ve hakkımızda helal değildir. Bu kadar net. Yazıklar olsun. Bunu çok net bir şekilde ifade etmek istiyorum."

'94 tane belediyede görevden alma oldu'

40 yıldır Türkiye’nin PKK terörü ile uğraştığına dikkat çeken Soylu, bu mücadele kapsamında 94 belediyeden görevden almaların olduğunu belirtti.

Soylu, bunlardan 33'ünün ilk derece mahkemelerinin sona erdiğini söyledi ve "Aldıkları ceza ise 237 yıl 237 aydır" dedi.

'Terör örgütüne müzahir partinin kazandığı belediye 2019'da 59'a düştü'

Doğru bir politika izlediklerini belirten Soylu şöyle devam etti:

“Diyarbakır'a gidiyorsun ve terör sebebi ile görevden aldığımız belediye başkanları ile kucaklaşıyorsun da evladı PKK tarafından kaçırıldıktan sonra daha götürülmek istenen ve ortaya koyduğu onurlu mücadele ile bir terör örgütünü pes ettiren acılı ananın hatırını niye sormuyorsun. Doğru bir politika izliyoruz. Buna herkesin emin olmasını isterim. 2009 yılında terör örgütüne müzahir partinin kazandığı belediye sayısı 98'dir. 2014 yılında 103'tür. 2019 yılında ise 59'a düştü. Doğru bir politika izliyoruz. Ham bir politika izliyoruz. Bugün yine teröre müzahir olan partinin kapısında anneler babalar oturmuşlar evlatlarımızı dağa götürdünüz diye onlara kafa tutuyorlar. Aha burada söylüyorum; Bu terör örgütünü Doğu ve Güneydoğu'daki kadınlarımız ve analarımız bitirecek ve tarumar edecek. Yıllarca kadın istismarı yapanlar ve terör örgütünü güçlendirmeye çalışanlara tarih çok güzel bir cevap vermektedir. Artık insanların burasına kadar gelmiştir. Orada atılan adımlar milletimizin demokrasi işleyişinde de çok önemli bir süreci beraberinde taşımaktadır.”

'Temel hedef inanç ve kimlik'

Amerika’nın sapkın LGBT derneklerini yardım ettiğini ifade eden Soylu konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Dünya'nın en önemli devletlerinden bir tanesi yani Amerika, bir taraftan PYD'ye yardım ediyordu. Ama size yardım yaptığı bir yer daha söyleyeyim mi? LGBT'ye yardım yapıyor. Ankara'daki bir LGBT derneğine Amerika Birleşik Devletleri 22 milyon dolar yardım yapıyor. Beni burada konuşmamıza gerek var mı? Neyle karşı karşıya kaldığımızı ve hangi cereyanla karşı karşıya kaldığımızı. Aslında temel hedefin inancı, kimliği ve bu coğrafyadaki varlığı olduğunu ifade etmem için bundan sonra kelimelerle ifade etmeme gerek var mı acaba?

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 03 Eylül 2019 Salı 19:49

YORUM YAZ

 • Zübeyir DurduZübeyir Durdu12 gün önce
  ADAMIN DİBİSİN BAKAN SOYLU! SOYADIN GİBİ SOYLU BİR EVLADISIN BU CENNET VATANIN!! Lgbti sapkınları da en az pkk kadar tehlikeli. Bu homoları Amerikalılar “Türk milletinin maneviyatını felç edebilirseniz istediğiniz gibi ahlaksızlık yapabilirsiniz” diye kandırıyorlar. Rahat fiili livata vaadiyle kanan bu sapıklar da haçlıların siyonistlerin köpeği olup memlekette beşinci kol faaliyeti sürdürüyor. 22 milyon dolar alan dernek derhal kapatılmalı mit ve terörle mücadele bu sapkınları casusluk faaliyetinden dolayı ivedilikle tutuklamamalı ve idam cezası tekrar getirilerek derhal hepsinin itlaf edilmesi sağlanmalı. Dernekleşme ile casusluk ajanlık peşinde koşmayan ama fiili livata diye kırıtan ve başkalarına tebelleş olan diğer müptezel ve yılışık l.bunyalar ise derhal toplumdan tecrit edilmeli. Bunlara kuvvetli hormonal ve psikiyatrik terapi uygulanmalı. İyileşmeyenlerin topaç olduğunu ve sakınılması gereken bir mahlûk olduğunu belirten bir işareti her daim taşıması zarureti getirilmeli. Pembe bir yuvarlak olabilir mesela! Kokart gibi her daim yakasında taşısın. Bunu gören çoluk çocuk kaçacak zaman bulur hiç olmazsa.
 • EkremEkrem12 gün önce
  Idam mutlaka getirilmeli ve vatanina karsi gelen kim varsa vatan hainliginden idam edilmeli nasil zamaninda istiklal mahkemrleriyle kelleler almislar ayni sistem yapilmali. Saglam bir temizlikten sonrada egitim basta olmak uzere her konuda daha sert ve uyanik bir devlet yapisiyla din,dil,gelenek,gorenek aile yapilari korunarak gelisen bir ulke olmaliyiz.
 • şenay doğanşenay doğan12 gün önce
  konu ile alakalı benim anlattıklarından daha alakalı hiç birşey yok bilen bilir bilmeyene anlatmaya da benim gücüm yetmez allaha emanet olun
 • ihsanihsan13 gün önce
  SOYLU MADEM ÖYLE SENDE LGBT LİLERİ, ISRAİL LUTTA GÖNDEDR.
 • ihsanihsan13 gün önce
  TÜRKİYENİN EN BÜYÜK DÜŞMANI ABBD ISRAİLDİR UNUTMAYIN TEDBİRLİ OLALIM.
 • LütfiLütfi13 gün önce
  Amerika,YPG"ye silah veriyormuş.Bunu açığa çıkaran ve bizlerin öğrenmesini sağlayan önemli Türk büyüklerimizden sayın soylu"ya minnettarız.Kendisi olmasa bizler bu olayı hiç öğrenemeyektik.
 • Cengiz 14 uzelCengiz 14 uzel13 gün önce
  içişlerine sen bakansın görevini yap diyenlere hayret ediyorum.adam durum tesbitini yapmış yasal yollardan önlemini alıyor.bu yollarla mücadele edecek sivil toplum örgütlerine cesaret ve destek veriyor.pkk ypg gibi lgbtlileride mi içeri alsın.topluma diyor ki bana destek çık senin önünü açıyorum
 • Şenay DoğanŞenay Doğan13 gün önce
  İyimisin kardeş sen ne yazdığını anlıyorsan bizede tekrar mealini özetle konu ile alakasız şeyler yazıp durma yok illa yazacağım diyorsan otur evinde bir kalem ve defter al ona yaz
 • samisami13 gün önce
  Hem suçlular hemde pişkin pişkin yakınıyorlar,yahu lgbt yasasını kim çıkardı siz değil mi,
 • BerfuBerfu13 gün önce
  Sayın bakanım istanbul sözleşmesi iptal edilmelidir, lütfen bu konuya el atın,şerefsiz amerika, tanrıyı kıyamete zorlayan paganist şerefsiz rockefeller ve rothschild şeytanlarının özel mülküdür,allah belâlarını versin bu şeytanların. Amin
 • egeege13 gün önce
  AK PARTİ uyuyor; 1960 2002 yılına kadar tüm Türkiyehalkı Avrupaya Arap ülkelerine çalışmaya gitmek için çırpınıyordu. açlık fakirlik sefillik diz boyuydu. bu günkü süriyelilerin, Öbekistanlıların, Afganistanliların göçmen durumundaydı Türkiyeliler. bu gün Dünyanın hemen her ülkesinden Türkiyeye çalışmaya gelen gelme isteyen var.artık Türkiyeden yurt dışınagitmek isteyen fazla yok.bu bun bunun adına kalkınmış Türkiye denir. ama ne yazıkki şer güçleri provaktörler ajanlar bu durumu tam tersine gösterip halkımızın moralini bozuyor ayrımcılık bölücülük tohumları ekiyor insanlarımıza. AK PARTİ BUNLARI HALKA İYİ ANLATMALI.
 • CanCan13 gün önce
  İstabul sözleşmesini ben mi imzaladım..!!! 6284 numaralı kanunu kim imzaladı, kim yasalaştırdı. Ne yazık ki şuan ki hükümet.. En büyük tehdit Ailenin bitmesidir. Bu yasalar aileyi ne hale getirdi farkındamısınız acaba,
 • uyan tcuyan tc13 gün önce
  bu yorumumu yaklaşık 5 senedir yazıyorum. zaten orta doğudaki olayların baş çıbanı ısrael vede yahudistan abd yi yöneten yahudilerdir. gerek daeş -pkk -pyd-dhkpc - fatöş vesaire terör örgütleri bunların besleyip tc nin vede orta doğunun başına bela ettikleri piçleridir. kahrolsun içimizdeki vatan haini pislik yahudiler ısrael vede sömürge piçi abd. tc içindeki hıristiyan bilhassa yahudileri çok sıkı denetleyin. chpkk parti değil tc nin içine yahudiler tarafından yerleştirilmiş yahudilerin truva atıdır.chpkk hıristiyanların kurduğu bilhassa yönetiminde yahudilerin türk isimleri altında yönettikleri partidir. atatürkçülük maskeleridir.(gerçi atatürk'de sebetay selanik yahudisidir) .chpkk bilhassa bu yahudilerin vede hıristiyanlar destekledikleri partidir. Bu gün yada 50 sene önce iş bankası atatürk hisseleri chpkk da olmasaydı bu gün yada 50 sene önce chpkk diye bir parti olmayacaktı. iş bankası ve bankanın ortaklıkları 450 küsur büyük fabrikalar chpkk nın en büyük arpalığıdır. Atatürk'e dışarıdan yahudilerden gelen emir üzerine , hazineye ait olması gerekirken atatürk hisselerini yönetmesi için chpkk ya devredilmiştir.Atatürk' yahudi olmasaydı zaten yahudilertc nin kurulmasınıda engellerlerdi.(osmanlıyı yıkaniçimizdeki ve dışımızdaki vatan haini yahudilerdir.)
 • Ke-mal Ke-mal 13 gün önce
  Madem öyle,sizde cesur ve islamı gercek anlamında anlatan hocaların önünü acın !Iceri atmayın!
 • iskenderiskender13 gün önce
  Sayin bakan Soylu realite'yi açikladı !!! Bende kıyametin bir âlâmetini kurandan açiklayayim : malum sure 18/96 yecuc ve mecuc'lar,bu yerde bozgunculuk yapıyor ey Zülkarneyn onlarla aramıza bir set yapman için sana bir bedel ödeyelim,mi ! ,,,,, ayet devam ediyor.dünyada bozgunculuğu yapanlar onbinlerce senedir insanlığı hem saptırıyor hemde peygamberleri katlediyorlar,bundadırki ALLAH onları rahmetinden çikarttı LANETLEDİ.Yakında başları kopartılacak ! bun biliyor ve çarpıtıyorkar "ruslar,iranlılar ve Türkler yecuc ve mecuc'imiş kuzeyden inip Allahın seçkin kavmi , Lanetlileri yokedecekmişlermiş.fareleri korku sardı.Deccale takviye milyarlık silâh ve para.
 • hasanhasan13 gün önce
  Sanki icisleri bakani biziz, bize neden sikayet ediyorsun? Yap geregini...
 • şenay doğanşenay doğan13 gün önce
  mikiforov bir de varlığınızı ne acıktıırsanız onunla rızıklanırsınız dedim varlığın dünyaya acıkıyorsa rızkın dünya olur ahirete acıkırsa rızkın ahiret olur allah ve rasulüne acıkırsa rızkın allah ve rasulüdür dedim allaha emanet ol
 • HasanHasan13 gün önce
  Sen nerenin İçişleri bakanisin bunları açıkla diye seni bakan yapmadılar engelle diye bakan yaptılar vatandaş gibi şikayet ediyorsunuz ancak koskoca bakansın ya bakma icraat yap
 • şenay doğanşenay doğan13 gün önce
  mikiforov dünya ehlinin işi birbirini boğazlamaktır ahiret ehlinin işi ellele ahirete yürümektir derdi allah ve rasulü olana dünya ve ahiret hizmetçidir zafer onlarındır dedim hicr 72ye gelince allah habibinin ömrünü yüceltme işini eşcinselliği zelil kılma ameliyesi ile birleştirdi çok ilginç ve hikmet yüklü dedim ben habibullah yaşıyor hiç ölmedi sadece gözlerden gizlendi diyorum rabbimin ömrüne yemin edişi bunun için olabilir diyorum sanırım bir papazın sözü göğe kaldırılan (isa as)mı şerefli yerin dibine sokulan(habibullah Muhammed Mustafa refiki alaya yükselince mübarek bedeni toprağa verildi ya)mı şimdi anlamışsındır sanırım allaha emanet ol
 • totototo13 gün önce
  gerçek islami ogrenmek istiyorsaniz arkidisler hazreti internete (sav) gig tv yazin gizlenen islami ogrenin. mesela sahih hadis diyorki muslumanlar turklerle savasmadikca kiyamet kopmayacakmis. yani turkler islama gore lanetlenmis bir milletdir. burada turk bayragi koymakla turk olunmuyor. yani hem turk hem musluman olunmuyor. safinizi seçin artik buna gore, korkmatin, cesaretli olun gerçek bir turk gibi. herkese hayirli gunler.
 • NecmettinNecmettin13 gün önce
  Peki biz bu durumda ne yapiyoruz adamlar acik ve net bu ulkeyi bitirmek ve usaklarinin yardimiyla bizim etrafimiza set cekmeye calisiyor biz neden elimiz kolumuz bagli oturuyoruz gerekirse savasalim topyekun paramparca edelim butun abd israil usaklari ile
 • Kızgın Kızgın 13 gün önce
  Onlar lgbt yine desteklerken sizde aileyi yıkmak için elinizden geleni yapıyorsunuzabd getirmedi istanbul sözleşmesini yada cinsiyet eşitliğini siz alçaklar getirdi. .6284
 • ömerömer13 gün önce
  allah sızınle beraber sayın bakanım hıç tasalanmıyoruz .allah senı ve senın gıbı yığıtlerı çoğaltsın
 • SüleymanSüleyman13 gün önce
  Abd dışarda pyd ye içerde lgpd ye milyonlarca dolar yardım yaptığın biliyorsunuzda. Hangi kafayla hangi akılla abd ile müşterek harekat merkezi kuruyoruz
 • AYHANAYHAN13 gün önce
  Sayın bakanabd lgbt lilere finansal destek sağlıyorsa sizde İstanbul sõzleşmesi ve6284le kanuni destek sağlıyorsunuz farkında mısınız acaba? ve bunlarıda düzeltmek sizin elinizde kimi kime şikayet ediyorsunuz Bu derneklerbir an öncekapatılmaz ise ve İstanbul sözleşmesi iptal edilmez ise6284 yerine daha adil ve toplumumuza dinimize daha uygun yasalar getirilmez ise bu fitne kazanı daha çokkaynar
 • MikiforovMikiforov13 gün önce
  Şenay kardeş anlatığın şeyleri belki biz anlamıyoruz ne diyim Allah yardımcın olsun
 • Dadaş Dadaş 13 gün önce
  Yorum yapanlara hayret ediyorum NATO’nun dünya bankasının imefenin Birleşmiş Milletleri UNESCO ve birçok yapıları kuran Amerika 60 -70 yıl bunlara uşaklık yapanlarİncirlik üstünü ve daha birçok üst kurdurmuşpeşkeş.Çekmiş savunma sanayii kurmamış bütün savaş sistemi Amerika’ya göre dizayin edilmiş şimdi laf söylüyorlar
 • meltemmeltem13 gün önce
  bazı yorum yazan kişiler madem düşmanımız düşman ilan edelim abd yi o zaman yazmış, abdnin kendisiyle yüzyüze gelirsin de içimizdeki ülkemizdeki abd uşaklarını ne yapacağız sırtımızdan bıçaklarlar bizi az arkamızı dönsek hainliklerini saklamazlar Yolun açık olsun Soylu adam Rabbim yar ve yardımcın olsun, bir başka yorumcu da lgbt terör örgütü mü demiş evet terör örgütü bir toplumun soyunu kurutuyor bir proje dünya nüfusunu azaltma projesi böylelikle düşman sana kurşun atmadan çok rahat işgal eder bir ülkeyi
 • şenay doğanşenay doğan13 gün önce
  allah rezzaktır mukittir mutlaka rızıklandırır mutlaka ayakta tutar besler insanı var eden ayakta tutan rızkı dünya ise allah onu dünya ile rızıklandırır ama dünya çok küçük fani ve dünya ile rızıklanan çoktur doymak da bilmezler çok sayıda aç kücücük bir dünyada doymaya kalkarsa elbette ki birbirlerini boğazlayacaklar insanın rızkı hayatı varlık sebebi ahiretse allah rızkını ahiretten verir o da doymaz ama ahiret her hayale yetecek kadar geniştir ve başkalarını boğazlayana kapalıdır o yüzden ahiret ehli dünya ehlinin aksine kardeştir rızkı varlık sebebi abı hayatı allah ve rasulü olan onların şanı şerefi zaferi olanı da allah yüce zatıyla ve habibi ile rızıklandırır dünyada ve ahirette kazanacak olanlar onlardır hicir 72ye bakın hikmetinden sual olunmayan rabbim habibinin ömrüne eşcinsellerin rezilliğini anlattığı bir ayette yemin buyuruyor işin içine hiristiyan dünya da girince göğe kaldırılan mı şerefli yerin dibine sokulan mı sorusu da gelmiyor değil insanın aklına allaha emanet olun
 • OkanOkan13 gün önce
  Müttefik stratejik ortak cart curt o zaman bu lafları bırakın abd yi düşman ilan edin millet de rahatlasin illa adamlar gelsin ülke yi isgalmi etsin ondan sonrami düşman diycez
 • EymanEyman13 gün önce
  B.k böcekleri lağımı temizlerken içeriye kireç atılır ve son çırpınışları beyhude. Chp ve HDP'ye kireç atılmıştır, o yüzden son romantik el tutuşları ölümün tecellisidir inşallah.
 • Deli İboDeli İbo13 gün önce
  ABD'nin yaptığı puştluk gırtlağa dayandı ama onlarla mücadele etmek kolay, çünkü hedef belli. Esas zor olan bizim içimizdeki Amerikan ve İsrail köpekleri, bunlar ABD ve İsrail'den daha tehlikeli. Allah önünü, yolunu, bahtını açsın , gücün kuvvetin daim olsun SOYLU kardeşim.
 • MikiforovMikiforov13 gün önce
  Güüünaydııııııınnnnnn sayın bakanım günaydın dilimizde tüy bitti 6284 ve istanbul sözlesmesini imzalayarak bunların ab ve abd den semirmesinin önünü acan bugunun gaziantep belediye baskanı fatma sahin dir italyadan devlet nişani takdim ettiler bunu da biliyormusun o şözleşmeyi kabul etti diye .... derhal yapılan hatalari telafi etmeniz ve altina imza atılan sözlesme ve anlasmaları feshetmelisiniz siz bunlari yaparsanız elinizi guclendirirsiniz ayrı ca feminst kadın dernekleri ve üyeleri sehirlerde pkk örgütlenmesi yapıyor şikayetçiyiz
 • alkanalkan13 gün önce
  siz parti olarak ibneler için kanun çıkarırken vicdanın nerdeydi.sen ab uyumyasaları adı altında lbgt ve benzerleri için güvence saglarsan abd ve d,ğer gavurlarda onları destekler sizlerde seyredersiniz.çok yazık
 • Emre BayındırEmre Bayındır13 gün önce
  Ve siz o ABD ile ortak operasyon yürütüyor, İncirlik başta olmak üzere bir çok üssünü açık tutuyor, İsrail'in kuklası olan ABD'nin Suriye'yi parçalamasına destek olacak şekilde Esad ile masaya oturmamakta ısrar ediyor, ABD'li firmalara (başta bankalar, sigara üreticileri vesaire olmak üzere) milyonlarca dolarlık ihaleler veriyor, her türlü ilişkiyi yürütmeye devam ediyorsunuz. Peki bizim bunu söylememize gerek var mı? LGBT'nin vereceği zarar birse, sizin bu adamlarla her alanda yaptığınız iş birlikleri yüzlerle ifade edilir. Hala daha din diyanet üzerinden milleti tarafınıza çekme dümenleriyle siyaset yapmaya devam ediyorsunuz. Dürüstlüğün cenaze namazını kıldırdınız bu ülkede.
 • EmrklEmrkl13 gün önce
  İ.nelermi baş kaldıracak provakasyon yapacak belkide yapabilirler onların g...rinden korkuları yok pek sanmam ama neyse
 • MisafirMisafir13 gün önce
  Onu git aile bakanina soyle
 • Metin Metin 13 gün önce
  Eee sayın Bakan, hala müttefik diye ABD ile müşterek çalışan kim? Galiba ABD bizden daha dürüst. O hala düşmanlarımızı binlece TIR dolusu silah ve mühimmatla desteklemeye devam ediyor. Galiba PKK/YPG/PYD nin güvenliğini daha da emin bir şekilde sağlamak için ABD ile ortak güvenlik bölgeyi muhalefet mi kurdu?Ben lsam sayın Bakan yerinde, bu açıklamayı yapmaktan utanırdım!!!
 • şenay doğan şenay doğan 13 gün önce
  onlar bizi düşürmeye çalışırken belli mi olur belki biz onları düşürürüz ben sadece allahın ordusu ile yürümeyi düşünüyordum ama allah azrail as eliyle bize birtakım insanlar bağışladı kim bunlar yaşları cinsiyetleri milliyetleri ne sayıları kaç bilmiyorum belki allah kerem eder bir mislini daha verir kim olduğunu bilmediğim bu kişilerin allahın ordusuna kabulünü umuyorum allaha emanet olun
 • FerhatFerhat13 gün önce
  Bu oulup bitenleri biliyorsun o zaman neden ab ninsapkin reformlarina onay veriyorsunuz kardeşim. Sen degilmisin Ab bayrağının yaninda reform gurubunun üyelerinden bir tanesi. Piskinligin böyleside vallah görülmemis. Adamlar irzimiza gecti sende ben bunlarin bizim irzimiza geçeceğini biliyordum diyorsun. Yazik size

Günün Özeti

Günün Karikatürü

17 Eylul 2019