Alperen Ocakları: Fatih Sultan Mehmet İstanbul'u ahlaksızlar ürüsün diye fethetmedi

‘Onur Yürüyüşü’ adı altında düzenlenen eylemlere tepki gösteren Alperen Ocakları Gaziantep İl Başkanı Tuncay Uzdilli, "Fatih Sultan Mehmet İstanbul'u ahlaksızlar ürüsün diye fethetmedi. Alperenler olarak Müslüman topraklarında fantezi hayal edenlere müsaade etmeyeceğiz" dedi.

02 Temmuz 2019 Salı 16:22
Alperen Ocakları: Fatih Sultan Mehmet İstanbul'u ahlaksızlar ürüsün diye fethetmedi

Alperen Ocakları Gaziantep İl Başkanı Tuncay Uzdilli, LGBTİ'nin İstanbul’da 'Onur Yürüyüşü' adı altında düzenlenen eylemlere tepki gösterdi.

"Müslümanların sinir uçlarına dokunan bu tür ahlaksızlıkların normalmiş gibi gösterilmesine izin vermeyeceğiz" diyen Uzdilli, "Kutsallarımıza saldıracak kadar ahlaksız bir topluluk olan LGBTİ’lilere duyarsız kalan herkes bu yapıyı desteklemiş olur" dedi.

Uzdilli, şu ifadeleri kullandı:

"Bugün bu açıklamayı son günlerde artan LGBT olaylarına karşı yapıyoruz. Avrupa birliği uyum yasasına istinaden hazırlanan 6284 sayılı yasanın aile içi ve kadına karşı şiddetin önlenmesi ve kamuoyunda İstanbul sözleşmesi olarak da bilinen Avrupa konseyi sözleşmesinin Türkiye’de çok yuvalar yıktı. Sözde ismi Onur Yürüyüşü olan ama aslı ahlaksızlık olan ve Müslümanların sinir uçlarına dokunan bu tür ahlaksızlıkların normalmiş gibi gösterilmesine izin vermeyeceğiz. Kutsallarımıza saldıracak kadar ahlaksız bir topluluk olan LGBT’lilere duyarsız kalan herkes bu yapıyı desteklemiş olur. Milli ve manevi değerlerimize sahip çıkma adına ne yapmamız gerekiyorsa her zaman hazırız. Ben Müslümanım diyen herkes buna müsaade etmemelidir. Hukuki yollarla mücadelesini sürdürmelidir. bir koyun kesilip bir mahalleye asıldığında kimse karışmadığı takdirde kokusu tüm mahalleyi rahatsız eder. bizim kimsenin yaşam tarzıyla ilgili bir sıkıntımız yoktur, ama bu ahlaksızlıkları kimlerin desteklediğini, bunlara kimlerin müsaade ettiğini çok iyi biliyoruz. Sultan Alparslan Anadolu’ya ahlaksızlar yürüsün diye girmedi. Fatih Sultan Mehmet İstanbul'u ahlaksızlar ürüsün diye fethetmedi. Toprağın altındaki milyonlarca Türk evladı ahlaksızların hürriyeti için şehit olmadı. Alperenler olarak Müslüman topraklarında fantezi hayal edenlere müsaade etmeyeceğiz."

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 02 Temmuz 2019 Salı 16:22

YORUM YAZ

 • Ayna Gözüne!Ayna Gözüne!1 ay önce
  Tabiiki bademlemeciler için fethetti İstanbul'u! O konuda gıkını çıkarma!
 • mysterymystery1 ay önce
  destek vermeyenlerin allah belasını versin çocuklarınızda öyle olsun
 • ........1 ay önce
  homosever zilletcilerin gercek yüzü su yüzüne cikti
 • güncegünce1 ay önce
  Alperenler, osmanlı gençleri, ve sağcı solcuların mert yiğitleri şimdi renklerle bozulma zamanı hiç değil.lezzo, ibno,dönmeleri, cinsibozukları,kardeşler kim desteklerse desteklesin. Ha onlar gibi olanlar desteklesin, sizler oyuna gelmeyin. Miliyetçi ve solcu gençleri geçmıste 79 80lerde, öncesi kaosa çektiler insanları biçtiler adalet olsun diye hatta bir sağcı bir solcu astılar..Elimizde iki taraftan mert yiğitler kalsın bu memleketin emniyeti var ALLAHa şükür.BuArada YUSUF KAPLAN hocamda harika benzetmiş.
 • AhmetAhmet1 ay önce
  Suriyeliler , fetöculer , yobazlar için mi kurtardı Fatih Sultan Mehmet ?
 • Kocayusuf Kocayusuf 1 ay önce
  Sayın Tuncay Uzdilli'yi, Alperen Ocakları'nı, milli ve manevi değerlere sahip çıkan tüm kurumları, tebrik, takdir ve saygıyla anıyoruz... Ömürleri uzun, Allah (c.c.) yar ve yardımcıları olsun...
 • NurNur1 ay önce
  Bunlara destek veren kahrolsun inşaallah bu üşkenin ibne ve lezbiyen sapıklarla işi yok yol vermeyecezdefolun yaratık pislikler iğrençmide bulantısı yaşantınızı görmek zorunda değilz
 • Ali RüzgarAli Rüzgar1 ay önce
  Len hakketten Akitte de çopk ibne yorumcu varmış. LGBT kartınızı boynunuza asıp öyle gezim. İbneler siziii. Bu arada Fetöcülerle ibneleri kıyaslamış Çakma Ali. Len Fetönün bilakis kendi ibne. Cüleri kim bilir nedir. Senin gibi.
 • musamusa1 ay önce
  hadi len oradan, sizin gibi maço, eskiyalarin olsun diye de almadi, yürrrüüüü, ense trasini görelim
 • AliAli1 ay önce
  Evet , fetöculer için fethetti. Hangisi daha tehlikeli fetö mü ? Lgbt mi ? Dağılın çakma milliyetçiler
 • Murat gözükaraMurat gözükara1 ay önce
  Takdire şayan gardaşlarım... Destek verenleri lanetliyelim...
 • 1 ay önce

Günün Özeti

Günün Karikatürü

18 Ağustos 2019