• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Akit, sapkınların korkulu rüyası

Yeniakit Publisher
2020-04-19 14:40:00 -
Akit, sapkınların korkulu rüyası

Müslüman Türk milletinin baş belası LGBTİ’li eşcinsel sapkınlara karşı mücadele veren tek medya kuruluşunun Akit olduğu tescillendi. Toplumu sapkınlığa karşı uyaran haberlerin yüzde 13’ünde Akit’in imzası var.

KAOS GL isimli sapkınlar yuvasının hazırladığı 2019 Yılı Medya İzleme Raporu’nda, LGBTİ ahlaksızlığına karşı en tavizsiz mücadelenin Akit gazetesi tarafından yürütüldüğü itiraf edildi. Bir yılda ulusal medyada çıkan 1452 haberde sadece Akit’in kaleme aldığı 194 haberin ülkemizi sapkınlık tehlikesine karşı uyardığına yer verildi.

Türk milletinin aile yapısını zedelemek ve içtimai ahlakımızı yerle bir etmek isteyen LGBTİ’li homolara karşı en etkin ve tavizsiz mücadele Akit tarafından yürütülüyor. Yerli ve milli medyanın gür sesi Akit; Soros beslemesi eşcinsel virüslerin ülkemize yönelik kirli planlarını durmaksızın deşifre ediyor. KAOS GL isimli sapkın derneğin 2019 Yılı Medya İzleme Raporu’ndaki veriler, eşcinsel ahlaksızların Akit’in tek başına verdiği mücadele karşısında nasıl çaresiz kaldığını istatistiksel olarak ispatlıyor.

Ahlâksızlığa “dur” dedik

Raporda sosyolojik olarak hiçbir karşılıkları olmadığı halde cinsel sapmalarını toplumumuza dayatmak isteyen ahlaksızlarla ilgili ulusal medyada 1452 metnin yayımlandığına dikkat çekildi. Akit’e geniş yer verilen raporda, tüm ulusal medyada çıkan haberlerin yüzde 13’ünün Akit’te yayınlandığı ifade edildi. Gazetemizde çıkan 194 haberin tamamında, eşcinsel tehlikeye dikkat çektiğimiz ve devletimizin yetkililerini sapkınların provokasyonlarına karşı uyardığımız bizzat raporu hazırlayan LGBTİ’liler tarafından kabul edildi. Aziz milletimizin geleceğini düşünerek yayınladığımız haberleri bağlamından koparmak isteyen KAOS GL, ‘hedef gösterme’ ve ‘nefret dili’ gibi manipülasyona açık kavramlar üzerinden mücadelemizi yıpratmak istedi.

Akit’i hedef gösterdiler

Raporda gazetemizle ilgili şu skandal ifadeler yer aldı:

“Yeni Akit gazetesinde 2019 yılında yayınlanan 194 haber, söyleşi ya da köşe yazısının 1 tanesinde LGBTİ+’ların sadece ismi geçti. LGBTİ+’ların metnin konusu olmadığı sadece isim olarak yer aldığı 1 tanesi çıktığında bir yıl boyunca Yeni Akit gazetesi LGBTİ+’ların yer aldığı, tamamında ayrımcı dil ya da nefret söylemi yer alan 193 içeriğe imza attı.”
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Bölücü gazetelere övgü

Sapkınların medya izleme raporunda Evrensel ve Birgün gibi bölücü gazetelerden ise övgüyle söz edildi. Terör örgütlerinin yayın bülteni haline gelmiş gazetelerin göklere çıkartıldığı raporda, şöyle denildi: “Birgün gazetesinde 2019 yılında yayınlanan 104 haber, söyleşi ya da köşe yazısının 1 tanesinde LGBTİ+’ların sadece ismi geçti. LGBTİ+’ların metnin konusu olmadığı sadece isim olarak yer aldığı 1 tanesi çıktığında bir yıl boyunca Birgün gazetesi LGBTİ+’ların yer aldığı, tamamını hak haberciliği kapsamında değerlendirdiğimiz 103 haber, söyleşi ya da köşe yazısı yayınladı.” Evrensel’in ise 70 sözde hak odaklı habercilik gerçekleştirdiği iddia edildi.
Yeni Akit Gazetesi

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Hasan

Sayenizde uyarildik, tesekkurler akit

serdar

bence akit dışında birşey okunmamalı ve izlenmemeli
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23