AK Parti'de seçim sonrası on isimle yola devam edilmeme kararı alındı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti teşkilat yönetimi ile bir araya gelerek 31 Mart seçimi sonrası 81 ilde alınan sonuçları masaya yatırdı. 10’un üzerinde il başkanı ve bazı ilçe başkanlarıyla yola devam edilmeme kararı alındı.

19 Nisan 2019 Cuma 07:31
AK Parti'de seçim sonrası on isimle yola devam edilmeme kararı alındı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim sürecinde başarısız olan, adaylarla ters düşen ve özellikle parti içi çekişmelere neden teşkilat yönetimleri ile ilgili süreci başlattı. İzmir’de il başkanının istifası ile başlayan süreç, dün seçimi MHP’nin kazandığı Çankırı ve Karaman’la devam etti. Ankara ve İstanbul il yönetimleri ile ilgili kararın da bizzat Erdoğan tarafından verileceği belirtildi.

Değişim kayıpla sınırlı kalmayacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan, önceki gün AK Parti Teşkilat Başkanlığı yönetimi ile bir araya gelerek seçim sürecinde teşkilatların çalışma performanslarına ilişkin raporu görüştü. Teşkilat başkanlığının 81 ile ilişkin hazırladığı raporun iki buçuk saat süreyle değerlendirildiği toplantıda seçim sürecinde, performansı düşük olan, adayla ters düşen, parti içinde dedikodu üreten, parti içi çekişmelere neden olan ve toplumun tepkisini alan teşkilat yöneticileri tek tek tespit edildi. Onun üzerinde il başkanı ve bazı ilçe başkanlarıyla yola devam edilmeme kararı alındı. Bu kapsamda İzmir’in ardından, seçimi MHP’nin kazandığı Çankırı ve Karaman il başkanları da istifa etti. AK Parti kaynakları, görevden almaların sadece seçimlerin kaybedildiği yerlerle ilgili sınırlı kalmayacağını dile getirdi.

Adaylarla ilgili yanıldığımız yerler oldu

Teşkilat başkanlığının hazırladığı raporda yer alan bazı il başkanlarının görevden alınmasına ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın karşı çıktığı öğrenildi. Erdoğan seçim sürecinde yaşanan aksaklıklarla ilgili tüm sorumluluğun ve suçun teşkilatlara atılmasının doğru olmadığını, adaylarla ilgili problemlerin de yaşandığını belirterek “Bazı yerlerde adaylarla ilgili sıkıntılarımız oldu maalesef. Yanıldıklarımız oldu” dedi.

İstanbul’da kararı Erdoğan verecek

Öte yandan, Ankara ve İstanbul’un yanı sıra bazı büyük illerin yönetimleri konusundaki kararın ise bizzat Erdoğan tarafından verileceği belirtiliyor. Erdoğan’ın bu İstanbul dışındaki yerler için acele etmeyeceği ve kapsamlı değerlendirmelerden sonra karar vereceği ifade ediliyor.

Seçimin kazananı ak parti’dir

Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplantıda seçim sonuçlarını değerlendirirken bir kez daha ‘Moral bozmayın’ uyarısında bulundu. Erdoğan “Teşkilatlarımız kötümser olmasın, moralini bozmasın. Seçimin kazanını biziz. Kaybettiğimiz yerleri de çok küçük farklarla kaybettik. Elbette, bunun nedenini tartışacağız, değerlendireceğiz ve gereğini yapacağız. Ama artık önümüze bakıp, 2023 hedeflerimize kilitleneceğiz” dedi.

(Türkiye Gazetesi)

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 19 Nisan 2019 Cuma 07:31

YORUM YAZ

 • serhatserhat29 gün önce
  ya insanları chp ye mecbur ettiniz.... bu millet size canını verdi daha ne versin.... poşet fantazizi kurdunuz salakça saçma birşey vatandaşı marketçilerle dövüştürdünüz.... poşete para veren size birdaha oy verirmi.......2 milyon eyt li ye sizin oyunuz bizelazım deyil dediniz. ya bu adamlar zaten akp nin seçmeniydi...... allahtan korkun hangi bakan iş adamı poşet almışki... hep fakir fıkara asgari ücretliler akp nin seçmeniydi bu adamlar ..... mahvettiniz seçmen gitti eyt liler oy verseydi şimdi tüm büyük şehirler akp de idi.....
 • siyamisiyami29 gün önce
  kazandık demekle ,kaybettiklerimiz geri gelseydi
 • Abdullah DÜLGERAbdullah DÜLGER29 gün önce
  Basından beri sevdiğim ve takip ettiğim bir yayın organıdır...
 • Abdullah DÜLGERAbdullah DÜLGER29 gün önce
  Akıl gazetesini çıktığı günden beri takip ederim. Zira habercilikte güvenilir olarak yeterligazete...
 • KIZILELMAKIZILELMA29 gün önce
  REİS kendi bölgemde ırz düşmanına oy verdirdiler şuanda ak parti sıfır nerden buluyorsunuz bu namussuzları gerçekten roportörlerin ve danışmanların boş millet derdini cimere yazıyor hop yetkili merkeze aktarılıyor reisin hiç haberi yok böyle danışmanmı olur milletin işi gücü yok cimere yazımı yazsın önce kendi içinizde güzel bir temizlik yapın.
 • ahmet yükselahmet yüksel29 gün önce
  akp nin altını oyan İmar barışı ile milletin yüzünü Toplu konutlarda 100 de yüz katılım şartını kaldırmayıp POŞET fantezisiyle milleti gıcık eden çevre BAKMAYANIDIR: Toplu konutlar kooperatif binalarında oturan tapusuz binlerce mağdur daire sahibi sanki kanunun içine sokulmuş kazık gibi !00 de 100 katılım şartı nedeniyle mağdur edilmiştir. Cimer e bakanlığa yapılan binlerce müracaat maalesef poşete takıldı.
 • bizim teşkilatlar ha gayretbizim teşkilatlar ha gayret29 gün önce
  eskişehir, kütahya, bursa ve bilecik bölgeleri ,, ittifak ruhuna ters olan mhp liler bölgesidir..mhp tabanının yapısı, anadolunun her bölgesinde farklı karakterdedir..Bahsettiğim kozmopolit bölgelerde, mhp liler genel olarak, ak parti düşmanıdır.İlgi nedenle, mhp liler, kendi adayları olmayan yerlerde, genel merkezi dinlemiyerek (demek etik olacak), chp ye oy verdiler.Ayrıca, kritik 3 partili dengeler arzeden bu bölgelerde seçimi kazanmak, ancak gizli veya açık ittifaklarla olabiliyor, hep böyle oldu.. Kısaca bu bölgelerde, cumhur ittifakının tek aday çıkarmadığı belediyeler, göz göre göre elden çıktı.bu bölgedeki teşkilatlara,, ilgi hesapları yapabilecek adamlar gerek.Ve tabi onların değerlendirmelerinin, genel merkezlerde iyi yorumlanması gerek.Bunlar masa başında olacak işler değil.Halk içinde yaşayan akıllılar gerek.En az reis kadar koşturacak.Gecesi gündüzü olmayacak.Yoksa zafer de yok.Buralar kurtuş savaşında da çatırdayan yerler.Hiç bir şey değişmedi, hala çatırdıyor.Peki ak teşkilatlara ve üyelere ne olmuş.Ne olacak, Maaşı krediyi makamı ganimeti kapan, almış başını gitmiş.Demek ki, yanlış insanlara yanlış yatırım olmuş.Bu davanın siyasetçileri, teşkilatçıları, kurslar, seminerler, ciddi gayretler ile sıkı eğitilmeli.Sınavdan geçirilmeli.merkez gereken şok elektriği teşkilatlarına veremezse, işler yatar.Buraların adamları, kostümlü konu mankenleri gibi.Apartman yöneticisigibi.İlk defa bi şey olmuş ama ne olmuş ! onuda bilmiyor.Çelenk koy, foto çektir, kasıl sağa sola selam ver gez...olacak iş değil..Hele burada birileri var, mevcut 3 adet engelli ile her ay foto çekinip, belediye gazetesine faaliyet yaptık diye sırıtırlar..15 yıl bunu yapmaya bıkmadılar desem, inanmazsınız ama, böyle oldu.Garabet cehalet acziyet felaket...Fetö kasten ihanet etti, bunlar da cehaletten ihanet...İşte öz mü öz eleştiri budur..Nerde sevdalılar nerdeeeeee...Ya rabbi şu millete ümmete, şu mübarek beraat gecesi, şu mübarek vakitler hatırına, af et, merhamet et, hidayet et, azim gayret ver ve ikram et.amin...
 • Sürünen EmekliSürünen Emekli1 ay önce
  BİRAK PARTİLİOLARAKBEN OYUMU 25KURUŞVERDİĞİMÇÖPPOŞETİNEATTIM.SİNEKKÜÇÜKTÜRAMAMİDEBULANDIRIR ...
 • HACI HACI 1 ay önce
  Maalesef adaylarla ilgili yanlışları millet gördü ama seni kandırdılar REİS. Milletin gördüğünü ne danışmanların nede vekiller görmek istemediler. Belediyeyi kazandığımız halde bazı yerlerde oylar düştü. İnsanlara yukarıdan baktılar ve ciddiye almadılar. Söylenenleri kulak ardı ettiler
 • Ali ihsanAli ihsan1 ay önce
  En güzel örnek Eyüp sultan önceki iki dönem tepeden aday getirdiler ( İsmail kavuncu,remzi aydın) rezil ettiler şimdi doğru aday eyüplü deniz kökeni ( sevilen bir kişi) aday yaptılar kesin kaybedilecek yer kazanıldı iş bu kadar basit
 • KartalKartal1 ay önce
  Memnunuz böyle devam edin erken seçime kadar :)
 • misafirmisafir1 ay önce
  İnsan demirden değil kadrolar yaşlandı biraz gençleştirme yapmak gerekir liyakat liyakat liyakat ve becerkli mütevazı insanlar bulmak seçmek gerekli memlekette adam mı yok çok ama seçmeniz gerekli üç kağıtçı liyakatsiz tipleri seçmeyin bunlar her kademede var ne yazık ki ve katlanıyoruz
 • Hasan BostanHasan Bostan1 ay önce
  seçimi kaybeden adaylara sen y önetim kurulu üyeliklerini, yönetim kurulu başkanlıklarını ve kiterde üst görev, bürokraside en üst görev verirsen, daime kaybedeceğini de göz önünde bulundurmalısın.
 • bursabursa1 ay önce
  10 İLDEN FAZLA İL İLÇE BAŞKANLARININ YANI SIRA VATANDAŞ TARAFINDAN İSTENMEYE AZ OY FAKI İLE KAZANAN BELEDİYE BAŞKANLARIDA GÖREVDEN ALINMALI TEMAYÜLDE İSMİ YOK KAMAOYU ARAŞTIRMASINDA İSMİ YOK AMA FETÖ GİBİ AYAK OYUNLARIYLA GELDİLER....................................
 • Sami HoşköseoğluSami Hoşköseoğlu1 ay önce
  İhtimal , ilçelerde istenen aday yerine eş dost akraba aday yapıldı, ne raporlar ne anketler ne ilçe halkının istediği aday Sayın Başkan ERDOĞAN a iletilmedi, ya da özet halinde kendi istekleri doğrultusunda özetlendi , reis halk ın istekleri başım üzerinde diyecek , kazanacak aday ile yola çıkacağız diyecek ama her yer akraba eş dost , kazanması kesin adaylar şu veya bu sebepten aday yapılmayacak....işte sonuç
 • kalelikaleli1 ay önce
  kırşehire bakın cumhur orada neden bir adayla girmiyor ve kaybediyor.bu yanlışları neden yaptınız acaba.
 • RamazanRamazan1 ay önce
  Bolu...
 • kalelikaleli1 ay önce
  sayın cumhurbaşkanım sayın bahçeli önce şu suriyeli ıraklı iranlı bilmeme ne sorununu halledin.bu çok önemli.ikin bcisi şu baraj sorunu olan yüzde beş alamayan partilerin ortadan kaldırılması ve çöpe atılması içi yasa çıkarın.bu da çok önemlidir.ivedilikle halledilmesi gerekir.adam karsta aday olmuş ne kendine ne de kendine yakın olan adaya faydası dokunmuş.örnekler çok.istanbul örneği ortada o otlakçılar ortadan kaldırılsın ki vatandaş tercihini güzel yapsın kime verirse oyunu versin.zaten başkanlık öyle gerektirmiyor mu.
 • BAL-KES-10BAL-KES-101 ay önce
  TEŞKİLAT BIKKIN YORGUN VE DOYGUN...TEŞKİLATLARDA METAL YORGUNLUĞU VAR..2002 DEN BERİ KIRGINLIKLAR TOPARLANAMADI BİRİKE BİRİKE NETİCEYE TESİR EDECEK HALE GELDİ, YENİ TEŞKİLATLAR TECRÜBEYE İTİBAR ETMEDİ AKSİNE ONLARI ÇALIŞMALARA DAVET BİLE ETMEDİ ( ÖRNEK ERDEK ) AKSİNE BAĞIRSAKLARIMIZI TEMİZLEDİK DİYEN TEŞKİLAT SEÇİM KAZANABİLİR Mİ , MERKEZ SAĞ SEÇMEN HER SEÇİM SONRASI MADDİ MANEVİ KAZANILIMLARI BÖLÜŞEN MİLLİ GÖRÜŞÇÜLERDEN BIKTI,..ATAKIMI HEP MİLLİ GÖRÜŞÇÜ TABAN MERKEZ SAĞ KOŞTUR ALLAH KOŞTUR , ARTIK BU BİTTİ.....REİS E CAN FEDA AMA GERİSİ HİKAYE....KÖPEK LEŞİN BAŞINDAN NE ZAMAN AYRILIR !?TABİ Kİ DOYUNCA , MİLLİ GÖRÜŞÇÜ TAYFA DOYDU..!! ANLADINIZ MI , REHAVET ÇÖKTÜ ŞİMDİ GÖLGEDE UYKU VAKTİ !!
 • nebi yıdıznebi yıdız1 ay önce
  Şevki Yılmaz hocanın bu günkü yazısı her şeyi anlatıyor. Reis ve tüm çevresindeki yardımcıları bu yazıyı okusun ve uygulasın bu yeterli olacaktır.
 • mahmutmahmut1 ay önce
  anlaşılan BOLU'da sen değil, SEÇMEN yanılmış ha! Orada seçilemeyen, kasaba avukatını, daha önceki yenilgilerinden sonra sırasıyla sanayi ve teknoloji, ekonomi, ticaret bakan yardımcılıklarına getirmiştin Reis. Kifayetsiz muhterisin şimdiki yenilgisinden sonra kendisini Tarım Bakan Yardımcısı yapmışsın. Kim bu adamlar? Sıfır özelliğe sahip olmasına rağmen daha önce cep telefonunun başına getirdiğin iş bilmez bir Bakan! kasaba avukatı liyakatsiz bir Bakan Yardımcısı! Tarım Bakanlığı bunlarla mı başarısızlığına kaldığı yerden devam edecek? Bunlarla mı et yiyememeye, peynir yiyememeye, patates soğanı bile alamıyoruz diye konu etmeye devam edeceğiz? Allahtan korkun, Millete karşı sevginden de mi büyük bu zat-ı muhteremlerin o kadroları işgal etmesi için ricacı olanlara karşı sevgin Reis? Kim bu Hasan Doğan reis? Kim bu Necmettin Erkan? Kim bu Bekir Pakdemirli? Kim bu Fatih Metin? Kim bunların her şeye rağmen, Devlete, Millete rağmen kırılamayan ricacıları! 17-25 Aralık öncesi de çok çırpınmıştı benim gibileri. Salak gibi BİMER'den AKİM'den bile neler neler yazmıştım. Şu an bu konuları, kripto isimleri CİMER'den yazan benim gibi safların yaptığı gibi. Bu yazılanların direkt o satılık kripto tarafından okunup silindiğini bilmeden. Sesimizi duy artık reis. Duy.
 • nebi yıdıznebi yıdız1 ay önce
  Hep faturalar altlara kesiliyor. Hiç yukardakilerin suçu yokmudur ya.Kendileri süt den çıkmış aç kaşıkmı. Neden bu güne kadar moğultayın veya dedenin adamları temizlenmedi de itirazlar hiç incelenmeden reddettiler.
 • TİTUSTİTUS1 ay önce
  ÖZHASEKİ Yİ DE GÖNDERİN,O DA KAYSERİ Yİ YÜZDE 70 LERDE ALDI YÜZDE ELLİLERDE TESLİM ETTİ,ARTI ANKARA DA GOL YEDİ ASLINDA O VE EKİBİNİ TÜM GÖNDERİN
 • mlymmlym1 ay önce
  Cemil seni kimler yemiş öyle Murdar başkanın Tiyatrosu elinde Patladı.Madem yemek ten bahsettin FETÖ HDPKK nasıl bir MÖNÜ sunacak sizin murdar başkan Sen cambaza bakma gerçeklere bakk tabi AT gözlüğünü çıkarabilirsen.
 • AhmetAhmet1 ay önce
  Binali beye köstek olan pelikan ekibi, il yönetimi mutlaka hakettiği cezayı almalıdır. Bu süreçte yaptıkları yaygara ile AK partinin itibar kaybetmesine neden olan bazı basın kuruluşları ile ilişki düzeyi gözden geçirilmelidir.
 • hasanhasan1 ay önce
  mehmet çok yırtındın ilk kadro boşluğunda seni alacakmış
 • MEHMET MEHMET 1 ay önce
  Helal Reis devam...üst kademelerdekileri genel seçimden önce inşaallah...fetöcülere de acıma davaya ihanet edenlerede ve yangelip yatanlarada acıma...şutla Reis ..aile bakanınıda inşaallah...çok çabuk rüzgara kapılıyor..elini masaya vur zalimlere acıma Reis ...Dik dur eğilme yeter...bu millet bu ümmet seninle...Ayasofyayı aç Reis...Sıkıntını dikkendirdin eyvallah, lakin Fatih Konstantini alırken bunlar şuna buna zarar verir diye vazgeçmemiş...Korkma! DünyadaEn gür sâda İslamın olacak...İdamı gelmeli , bu kadar rahat hareket etmelerinin sebebi bu, suçluların,darbecilerin,teröristlerin, vatan hainlerinin,pezevenklerin,anarşistlerin,katillerin vs hepsi bu yüzden rahatlar...polisin yetkilerini arttırılmalı, suçluları koruyan tüm yasalar değiştirilmeli, avukat adalet için var, suçluları suçsuz çıkarmak,yada daha az ceza alması veya beraat için değil. Yeni bir anayasa ve öncelikle ceza yasası sil baştan.
 • ekinciekinci1 ay önce
  Sayın başkanım RABİNE kül olmayanın ülkesine faydası olmaz yanına 10 tane emin adaletli şeffaf beytülmali hak bilen kişileri yetkilendir bütün görev verdiğiniz makam sahipleri araştırsın kütü niyetli olanları pasifleştir. Çünkü kütü yöneticiler kütü kadrosunu kurur. Yoksa sen bütün yönetenleri değiştirmende bir anlamı olmaz. Çünkü adaletin olmadığı bir yerde huzurun olması mümkün değil, kurumlarda atanan çoğu yöneticiler denetilmiyor denetlemeye gelenler kendi kurumuna bağlı eş dost tanıdık hatır gönül formaliteye uyduruyorlar kimse müfettişten korkamıyor kimin eli kimin cebinde beli değil ciddi bir otoriter yok. Müfettişe soruyorum,bu ülkede dürüst adam yokumu bu kurumların başına getirilmiyor evet yoktur diyor ben dona kaldım çünkü o müfettişin üstü kim yetki kimin eline geçiyorsa kendi rantları için bu ülkeyi satıyorlar. Bu halkta denize düşmüş yılana sarılmış onlar için mademki bu ülke talan ediliyor benim içinde kin ve nefret doluyor.Her önüme gelen chp. hdp. ip gibi hiçte tasvip etiğim partilere yöneliyor. Sen dürüst olmayan bir vicdansız yöneticiye trilyonlara istihkaklara imza atıyorsa bunun altında ne geçtiğini iyi tahmin edersiniz. Bu ülkenin malı kimsenin babasının malı değil kimsenin de çiftliği de değil. Bu devleti seven bu kurumlara namuslu dürüst adaletli vicdanlı imanlı insanları getirin bu ülkede bu vatan için şehit olan var, gazi olan var, yetim olan var, bir zerresi dahi değerlidir ne olur. Saygılar. DÜRÜSTLÜK PAHALI BİR MÜLKTÜR, UCUZ İNSANLARDA BULUNMAZ...
 • EmreEmre1 ay önce
  Akp de degisim kacinilmaz hale geldi vede gec kalindi.tepeden atamalardan vazgecilmeli ilcelerde sehirlerde mahallelerde saygin guvenirli yardim sever kisileri teskilatlara kazandirilmali ve teskilatlardaki degisimi vatandas gormeli ve inanmali Not: Akp ideoloji ve kutuplasan parti olmaktan vazgecmeli Dava ve hak gozeten parti halinine gelmeli
 • YılmazYılmaz1 ay önce
  Yeni bir parti ile yola devam etmek lazım,yoksa partiye yuvalanmış bazı asalaklar,kan emiciler ve sadece menfaât gayesinde olanlar zor temizlenir.Yakından tanıdığım biri ve üstelik ihtiyaçları olmadığı halde, ailesinden olanlardan bazılarını belediyelere yerleştirdi.Bu ve benzerlerini gören millet tabii ki alternatif arar,yani bunlarla bu parti yürüyemez artık,yük almıyor yük oluyorlar,hem partiye hem millete.Sen hangi partilisin,hangi partiye oy veriyorsun tanıdığın var mı,değil,ahlaklı mı,dürüst mü ve ihtiyacı var mı kriter olmalı.
 • VatanseverVatansever1 ay önce
  Patriye kaybettirenler aranıyorsa; teşkilatlarda yuvalanan ve kendi çıkarlarını takip ederken, milleti partiden soğutanlar önce ayıklanmalı. Sonrada milletin ekonomik sıkıntıları giderilmelidir.
 • AliAli1 ay önce
  Seçimin kazananı akp olmadı neyazık.... bence bakanlar dada değişiklikler olmalı... Eyt yi engelleyen çalışma bakanı poşet çi bakan ve ekonomi bakanı.... ve enerji bakanı elektirik firmalarına ses çıkaramayan.... epdk yı soyan enerji firmalarına ses çıkaramayan....
 • hu hu huhu hu hu1 ay önce
  sorun il ilçe başkanlarında değil. sorun adaylarda.oyu il başkanına değil adaylara vermedik. bu adaylara oy verilmezdi.
 • AdemAdem1 ay önce
  Başarısız bulunan il başkanları, ilçe başkanları görevden alınıyor. Tamam da...başarısız olmuş başkan adaylarına neden yeni görevler veriliyor? Bugünkü resmi gazeteye bakılabilir!
 • SözleşmeliSözleşmeli1 ay önce
  Belediye başkanlığı yaptığı şehir halkı artık istemiyorsa, halkı nasıl ikna edeceksiniz bundan sonra? Partidekileri istediğin kadar değiştir, her değişiklik eksi oy, karşı tarafa +1 oy demektir. Çıkar yol değil bence.
 • hd hd 1 ay önce
  Yaşadığım 70 bin nüfusa sahib orta k. deniz ilçsinde. Akparti geride kalan 5 yıllık dönemi kazanmıştı ilk defa. Ve bu dönem aynı başkanın aday olmamasını , göstirilmemesini haykırmaktan sesim kısıldı. Maalesef eski başkan aday oldu. Ve Akparti burayıda kazanamadı.
 • bilalbilal1 ay önce
  Noooluuur Kars İl, İlçe ve varsa Köy başkanlarınızıda görevden alın, oradaki vatansever bir kısım vatandaşı terör partisinin kucağına bıraktılar, Kars ilinde yaşamak zorunda olan Müslüman Türk milletine sabırlar diliyorum, kafirle mücadele zor ... bu kadro Allah yardımcın olsun,
 • TURANTURAN1 ay önce
  Asıl gitmesi gerekenler hala duruyor.Ekonomi bakanı,tarım bakanı ,milli eğitim bakanı..
 • CemilCemil1 ay önce
  Çekirdek al Sevim ak partide kıyamet kopuyor ......ceeeeekkkkk oradan başkanına bir antrokit ...antrakat her neyse adına bile diyemiyorum ağalar ondan yermiş rabbim sana şükürler olsun beter olun beterrrrrrrr
 • Cumhur TurgutCumhur Turgut1 ay önce
  Bir iki senenin yeni Anavatan partisi (ANAP) hayırlı olsun.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Mayıs 2019