• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Terken Hatun ile ilgili gerçeği açıkladı! Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde flaş sözler

2021-01-22 15:58:33
Terken Hatun ile ilgili gerçeği açıkladı! Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde flaş sözler

Savaş sahneleri ile reytingleri alt üst eden Uyanış Büyük Selçuklu rekorlar kırmayı sürdürüyor.

#1
Foto - TRT’de yayınlanan ve rekorlar kıran Uyanış Büyük Selçuklu’da açıklamalar gelmeye devam ediyor.

TRT’de yayınlanan ve rekorlar kıran Uyanış Büyük Selçuklu’da açıklamalar gelmeye devam ediyor.

#2
Foto - En son dizinin kilit ismi Hasan Sabbah karakterini oynayan Gürkan Uygun, Alamut Kalesi ile ilgili ‘sanıyorum geçeceğiz muhakkak geçeceğiz ne zaman olacağını bilmiyorum aslında bir dahaki sezonun başı gibi olabilir o da ayrı bir dekor ve ortam isteyecek’ demişti.

En son dizinin kilit ismi Hasan Sabbah karakterini oynayan Gürkan Uygun, Alamut Kalesi ile ilgili ‘sanıyorum geçeceğiz muhakkak geçeceğiz ne zaman olacağını bilmiyorum aslında bir dahaki sezonun başı gibi olabilir o da ayrı bir dekor ve ortam isteyecek’ demişti.

#3
Foto - Gürkan Uygun’un ardından dizide Terken Hatun’u oynayan Hatice Şendil de açıklamalarda bulundu.

Gürkan Uygun’un ardından dizide Terken Hatun’u oynayan Hatice Şendil de açıklamalarda bulundu.

#4
Foto - Hatice Şendil, ‘Terken hem mazlum hem zalim değil bu sarayda hiç kimse masum değil! Terken de artık hayatta kalabilmek, bu sarayda olabilmek ve Melikşah'ın yanında olabilmek için elbette kendini kurtarmak zorunda’ dedi. Ayrıca Şendil, ‘Beni bu sete getiren; daha önce yaptığım şeyi yapmamalıyım ama hiç yapmadığım bir şeyin içinde de olabilirim. O şey nasıl bir şey? Bu sürecin içerisinde çalkalanırken Büyük Selçuklu ile tanıştım. Pandemi döneminde de tarihsel gerçekliği olan projeler çok ilgimi çekmişti. Terkan Hatun Amazon ruhunun dışında kendini zeka olarak ve siyaset olarak çok geliştirmiştir’ diye ekledi.

Hatice Şendil, ‘Terken hem mazlum hem zalim değil bu sarayda hiç kimse masum değil! Terken de artık hayatta kalabilmek, bu sarayda olabilmek ve Melikşah'ın yanında olabilmek için elbette kendini kurtarmak zorunda’ dedi. Ayrıca Şendil, ‘Beni bu sete getiren; daha önce yaptığım şeyi yapmamalıyım ama hiç yapmadığım bir şeyin içinde de olabilirim. O şey nasıl bir şey? Bu sürecin içerisinde çalkalanırken Büyük Selçuklu ile tanıştım. Pandemi döneminde de tarihsel gerçekliği olan projeler çok ilgimi çekmişti. Terkan Hatun Amazon ruhunun dışında kendini zeka olarak ve siyaset olarak çok geliştirmiştir’ diye ekledi.

#5
Foto - Senaryosu geniş olan ve tarihsel bilgileri en ince ayrıntısına kadar ele alan dizi de rejinin de özverili çalıştığı, kostüm ve dekor ekibinin de çalışmalara devam ettiği belirtildi.

Senaryosu geniş olan ve tarihsel bilgileri en ince ayrıntısına kadar ele alan dizi de rejinin de özverili çalıştığı, kostüm ve dekor ekibinin de çalışmalara devam ettiği belirtildi.

#6
Foto - Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde figüranların çalışması da dikkat çekerken, dizi çekimlerinin koronavirüs tedbirlerine uyarak aralıksız devam ettiği aktarıldı.

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde figüranların çalışması da dikkat çekerken, dizi çekimlerinin koronavirüs tedbirlerine uyarak aralıksız devam ettiği aktarıldı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23