İşte 40 yıldır mücadele verdiğimiz PKK'nın gerçek yüzü!

Marksist- Leninist ideolojiye sahip olduğu bilinen PKK’nın asıl hedefi İslam. Kanlı örgüt dinsiz bir ideolojiye sahip olmasına karşın halktan bu yönde bir karşılık bulamadığı için İslam’ın yerine Zerdüştlük dinini getirmeyi planlıyor.

26 Ocak 2018 Cuma 08:53
İşte 40 yıldır mücadele verdiğimiz PKK'nın gerçek yüzü!

Türkiye'yi İslam'ın tek savunucusu gören terör örgütü PKK tek amacının İslam'la, yani Türkiye'yle savaşmak olduğunu artık açık açık söylemeye başladı.

PKK'lı teröristlerin gerçek yüzü bir kez daha ortaya çıktı. PKK teröristleri Afrin başta olmak üzere işgal ettikleri Suriye topraklarında öyle bir yapı kurdu ki, bunun ne Suriye ile ne Araplarla, ne Kürtlerle, ne Müslümanlıkla uzaktan yakından ilgisi yok.

AFRİN’DE ŞEHİR MEYDANINA ZERDÜŞT HEYKELİ DİKTİLER

Afrin’i işgal eden PKK-PYD teröristleri 2014 yılında şehir meydanına Zerdüşt Heykeli dikti.

PKK terör örgütünün Zerdüştlük inancını bölge halkına zorla empoze ettiği biliniyor. Bu duruma Müslüman halk tepki gösterince, saldırıya uğradılar. Sadece Müslümanlar değil Afrin’deki Ezidiler bile Zerdüşt heykeline tepki gösterdiler. Ezidi Kürtlerden oluşan Suriye Ezidi Meclisi, 2016 yılında yaptığı açıklamada, “PYD Afrin’de kendi görüşlerini benimsetmek için Zerdüşt’ün heykelini dikti. Heykel, hiçbir şekilde Ezidileri temsil etmemektedir” ifadelerini kullanmıştı.

PKK-PYD TERÖR ÖRGÜTÜ, HAÇLI ORDUSU GİBİ

Terör örgütünün bünyesinde Kürt’ten çok Batılı militan var. Sadece İngilizlerin kurduğu tek bir militan birliği 100 teröristten oluşuyor. Amerikalı, İngiliz, Alman, Avustralyalı, Kanadalı, Fransız, Avusturyalı ve hatta Çinli ile Brezilyalı teröristler bile var.

Yabancı teröristler, ülkelerindeki işlerini, ailelerini bırakıp Suriye’de PYD saflarında savaşmayı, “DEAŞ terör örgütüyle mücadele için buraya geldik, gönüllüyüz” diye izah ediyor. Ancak gerçekler bambaşka. Çünkü PYD terör örgütünün bünyesinde neredeyse her Batılı milletten oluşan yabancı teröristlerin çoğu eski asker, lejyoner ve istihbarat ajanı.

KÜRTLER ÖSO’YA AMERİKALILAR PYD’YE

Suriye’de Kürtleri temsil ettiğini iddia eden PYD-PKK terör örgütü yalan söylüyor. Batı da bu yalanın propagandasını yapıyor. PKK-PYD Suriye’de hiçbir şekilde Kürtleri temsil etmiyor. Afrin’deki Zeytin Dalı harekatı bunun en net göstergesi. Harekata katılan ÖSO unsurları içerisinde yüzlerce Kürt savaşçı var. Son olarak önceki gün yeni bir Kürt savaşçı birliği ÖSO’ya katıldı. Suriyeli Kürtler, Türk askeriyle birlikte Afrin’in teröristlerden kurtarılması için PKK-PYD teröristleriyle mücadele ederken, PKK-PYD safları ise batılı istihbarat ajanları ve eski askerlerden oluşan militanlarla dolu.

PYD-PKK’NIN İSLAMİYETLE SAVAŞI

PKK-PYD terör örgütü Suriye’de işgal ettiği tüm bölgelerde halka kendi ideolojisini dayatıyor. Suriye halkının yüzde 90’dan fazlası dinine bağlı Müslümanlardan oluşuyor. Ancak PYD terör örgütü, işgal ettiği Afrin gibi, Ayn el Arap, Rakka, Tel abyad ve daha bir çok şehir ve kasabada Müslümanlara Cuma hutbesini bile yasaklıyor.

ZEYTİNDALI HAREKATINDA ÖLEN TERÖRİSTLER, CENAZE NAMAZI KILINMADAN GÖMÜLDÜ

PKK-PYD terör örgütüyle ilgili bir gerçek de dün bir kez daha ortaya çıktı. Zeytin Dalı Harekatında çok sayıda terörist öldürüldü. Teröristlerin cenazeleri Afrin meydanında törenle kaldırıldı. Ancak bu törende dikkat çekici bir durum vardı, cenaze namazı kılınmadı, terör propagandası yapılıp, cesetler omuzlarda taşındıktan sonra gömüldü.

(Haber7)

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 26 Ocak 2018 Cuma 08:53

YORUM YAZ

 • AkınAkın11 ay önce
  Yazık bütün deliller ortada iken bunların siyasi uzantısı . hala HDPyüzde 10 civarında oy alıyor. Acaba bunlarin hepsi cahilmi . Yoksa çoğu biliclimi. Artık sadece cehalet demek bence iyimserlik ten başka birşey değildir
 • Ömer halisÖmer halis11 ay önce
  Müslüman dindar kürd kardeşim artık gerçekleri görme vaktidir.terör örgütü pkk pyd ypg ile müslümanlığın hiç bir ilgisi bulunmamaktadır. görüyoruzki pkk pyd ypg saflarında avrupadan katılım var bu normal bir durum değil müslüman kürdler gerçeği görün artık
 • Ömer halisÖmer halis11 ay önce
  Müslüman dindar kürd kardeşim artık gerçekleri görme vaktidir.terör örgütü pkk pyd ypg ile müslümanlığın hiç bir ilgisi bulunmamaktadır. görüyoruzki pkk pyd ypg saflarında avrupadan katılım var bu normal bir durum değil müslüman kürdler gerçeği görün artık
 • Hepkahraman TürkmilletiHepkahraman Türkmilleti11 ay önce
  Mücahid Öso ve Tsk Afrine Şehrin Alanlarına girdimi bu heykeli yıkar.
 • Kadir bashoruzKadir bashoruz11 ay önce
  İslamda zorlama yoktur hur irade ile istedigi dini yasar bu pkk denen zibidi yasamak istiyorsa kendi yasasin zerdus diye bir dinmi var bu yeri yurdu belli olmayan eskiya kan icici mahluk seni destekliyenlerini zerdus dinine kabul ettir varsa oyle bir din sizin hakkiniz olum hem ulkemuze hem milletimize zulum yapyigin yeter seni destekleyenler kendi yasasin bize karismasin hatdinide asma yoksa bogazina gecirilir tasma benim kinim iki katina cikti senin ne dusundugun beni hic ilgillendirmiyor

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Ocak 2019