Seçim 2019 Sayfası

Gezi'den sonra kaçtı, para için koşa koşa geldi

Gezi kalkışmasının Erdoğan Hükümeti'ni deviremesinin ardından "Bu ülkede durulmaz" diyerek Chicago'ya yerleşen Sertab Erener, yaz hasılatını toplamak için Türkiye'ye geri dönerek 'Gezi Ruhunun' aslında ne olduğunu gözler önüne serdi..

25 Haziran 2014 Çarşamba 20:55
Gezi'den sonra kaçtı, para için koşa koşa geldi

YENİAKİT.COM.TR - Sertab Erener ve nikâhsız yaşadığı erkek arkadaşı Demir Demirkan, Erdoğan Hükümeti'ni devirme amaçlı ve Batı destekli Gezi kalkışmasının hüsranla sona ermesinin ardından ülkede yasakların olduğunu iddia ederek Chicago'ya yerleşme kararı almışlardı.

PARA İÇİN GERİ DÖNDÜLER

Erener ve Demirkan, yaklaşık bir yıl sonra sözde yasakların olduğu Türkiye'nin paralarını cebe indirmek için geri döndü.

Yaz konserlerinde boy gösterecek olan Sertab Erener, klibini masonik işaretlerle süslediği şarkısıyla 2003'te Eurovision birincisi seçilmişti.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 25 Haziran 2014 Çarşamba 20:55

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    21 Nisan 2019