Genelkurmay’dan Akit’e taziye

Genelkurmay Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Tuğgeneral Ertuğrul Gazi Özkürkçü, Medine’de geçirdiği kalp krizi sonrası Hakk’a yürüyen, gazetemizGenel Yayın Koordinatörü ve yazarı Hasan Karakaya’nın vefatı dolayısıyla taziyelerini iletti.

03 Ocak 2016 Pazar 06:55
Genelkurmay’dan Akit’e taziye

HABER MERKEZİ Genelkurmay Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Tuğgeneral Ertuğrul Gazi Özkürkçü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte katıldığı Arabistan gezisi sırasında, Peygamber Efendimizin meftun bulunduğu Medine’de geçirdiği kalp krizi sonrası Hakk’a yürüyen, gazetemiz  Genel Yayın Koordinatörü ve yazarı Hasan Karakaya’nın vefatı dolayısıyla taziyelerini iletti.

DİK DURUŞUNDAN ASLA TAVİZ VERMEMİŞTİR!

Usta kalem Hasan Karakaya’nın oğlu Fatih Karakaya ile görüşen Tuğgeneral Özkürkçü, Hasan Karakaya’nın Türkiye’nin en önde gelen gazetecilerden olduğunu belirterek, “Haksızlığa karşı en zor zamanda konuşmasını bilmiş ve dik duruşundan asla taviz vermemiştir” dedi. Vefatıyla birlikte Türk gazeteciliği açısından yeri doldurulamayacak bir boşluğun oluşacağını söyleyen Özkürkçü, başta ailesi olmak üzere, Akit camiasına, Türk Basınına ve okurlarına, Genelkurmay Başkanlığı adına başsağlığı dileklerini iletti.

Kaynak: Yeni Akit Gazetesi


Yeni Akit Gazetesi
Haber Tarihi: 03 Ocak 2016 Pazar 06:55

YORUM YAZ

 • ahmet ilhanahmet ilhan2 yıl önce
  Helal olsun..
 • kmlkml2 yıl önce
  Kahraman ordu o herifin dizgininden kurtuldu... bin kere maaşallah.. yaşasın islamın kahraman ordusu
 • İsa Basri Divleli İsa Basri Divleli 2 yıl önce
  İştemilletinGenelkurmay ibudur kendilerineyakışanıyapmışlarallah razı olsunve Hasan ağabeyi mizedebir kere daha allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
 • kaankaan2 yıl önce
  kuvvet komutanları istifa ettiğinden beri kurmay ne kadar genelse, o kadar genelkurmay.
 • HUSEYİN TAMERHUSEYİN TAMER2 yıl önce
  NEREDEN NEREYE... 2000 yılında "8." sınıftan sonraki yaz tatiliydi, Akit gazetesi 28 şubatçı deniz kuvvetleri komutanı güven erkaya öldükten sonra "hakkımızı helal etmiyoruz" diye manşet atınca kapatılma davası açılmış ve gazete kapatılıp vakit adıyla tekrar açılmıştı...
 • Adem öcalAdem öcal2 yıl önce
  ALLAH cc gani gani rahmet eylesin,tüm ailelerine , eşine ,çocuklarına tazilerimi sunarım .saygılarımla..
 • MAHMUT KAPLANMAHMUT KAPLAN2 yıl önce
  YERLİ VE MİLLİ OLMAK, VE BU TAVRI ORTA YERE AÇIKÇA KOYMAK.. RİYASIZ SAFİYANE SAMİMİYETLE VE UTANIP SIKILMADAN VE ÇEKİNMEDEN..

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü