Eroğlu “bine bin” kattı

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun başlattığı 1000 günde 1000 gölet projesinden sonra “1071 gölet”i devreye almasını değerlendiren Çemak İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Hasan Çelik, “Bunun anlamı bine bin katmaktır” dedi.

18 Haziran 2017 Pazar 13:25
Eroğlu “bine bin” kattı

Mehmet Safa CANAT - Hasan CANAT / İSTANBUL2006 yılında Çemak İnşaat’ı kurarak İller Bankası bünyesinde birçok ilde ihale aldıklarını belirten Ali Hasan Çelik çalışmalarıyla ilgili bilgi verirken, “Kastamonu Tosya Akbük Göleti projesi de bu projelerle hayata geçirdiğimiz bir tesis. Göletler bölgenin tarımsal ve sosyal hayatına değer katar. Biz de Akbük inşaatını sürdürüyoruz” diye konuştu.

İhalelerin daha kısa zamanda hayata geçirilmesi gerektiğinin altını çizen Ali Hasan Çelik, “İhale prosedürleri yatırımları yavaşlatmamalı düşüncesindeyim” ifadelerini kullandı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Haziran 2017 Pazar 13:25

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    17 Ekim 2019