• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

'Gribal enfeksiyonlu hastaları gördükçe mutlu oluyorum'

 Yeniakit.com.tr 

Hava değişiminin hissedilir derecede artış gösterdiği sonbaharın başlaması ile gribal enfeksiyon yaşayan hasta sayısında ciddi bir artış oldu. Enfeksiyon kapan hastalar, öksürük, hapşırık gibi belirtiler gösterirken, "koronavirüse yakalandığı" endişesini yaşıyorlar. Ortaya çıkan varyantlarla birlikte koronavirüs belirtilerinin değişmesi de gribal enfeksiyonlara yakalanlar için bir korku sebebi oluyor.

'Gribal enfeksiyonları olan hastaları gördükçe mutlu oluyorum'

Prof. Dr. Ahmet Rasim Küçükusta, son günlerde artış gösteren gribal enfeksiyonları değerlendirdi. Küçükusta ezber bozan açıklamalarda bulundu.

Prof. Küçükusta, şunları söyledi:

"Geçen seneye göre çok daha fazla solunum yolları viral enfeksiyonu olan hastalar görüyorum. Burnu akan, hapşıran, boğazı ağrıyan, biraz öksürüğü olan insanları gördükçe de mutlu oluyorum."

"Nezleyi, sinüzütü, farenjiti, bronşiti, çok özlemiştik. Şükür kavuşturana diyorum. Vücutta bir virüs bir hastalık yaptığı zaman buraya ikinci bir virüsün gelip hastalık yapması kolay kolay mümkün olmuyor. Bunun ne kadar önemli olduğunu inanıyorum ki hepiniz anladınız."

1 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

vatandaş

doğal bağışıklıktan bahsediyor abimiz yahudinin insan genini bozucu toksik ve necis sıvılarından değil, geni değişitirilmiş domatesin bile tadı yok da daha ne diye akıllanmıyorsunuz
 • 3 Ay Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23