• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN

CHP'li belediyeden büyük skandal! İhtiyaç sahipleri için toplanan kıyafetleri çöpe attılar

Battal İlgezdi idaresindeki CHP'li Ataşehir Belediyesi'nin soğuk kış ayında ihtiyaç sahipleri için toplanan kıyafetleri çöpe attığı ortaya çıktı.

Son günlerde taciz ve tecavüz skandallarıyla çalkalanan CHP'li belediyelerde yaşanan son olay büyük infiale yol açtı. CHP'li Battal İlgezdi idaresindeki Ataşehir Belediyesi'nde yaşanan skandal büyük tepki topladı.

CHP'li belediyenin ihtiyaç sahipleri için gönderilen elbiseleri çöpe attığı ortaya çıktı. Olay İnönü Mahallesinde Ataşehir Belediyesi'ne ait Sosyal Hizmet Merkezi'nin önünde kaydedildi.

Görüntülerde CHP'li Ataşehir Belediyesi'ne bağlı ekiplerin hayırsever vatandaşların ihtiyaç sahipleri için gönderdiği kazak, pantolon, mont ve ayakkabı gibi giyim malzemelerini çöp kamyonuna doldurduğu görüldü.

O anları telefon kamerasıyla kayda alan vatandaş duruma isyan ederek "İnsanlardan 'yardım edeceğiz' diyerek topladıkları elbiseleri çöpe atıyorlar. Kim yapıyor bunu CHP'li Ataşehir Belediyesi" ifadelerini kullandı.

CHP'li belediyeye ait sözde "Sosyal Hizmet Merkezi"nde hergün binlerce kıyafetin toplandığını söyleyen vatandaş, belediye ekiplerinin iyi olan kıyafetleri kendilerine ayırdığını kalanları ise çöp kamyonuna doldurduğunu ifade etti.

"Soğuk kış ayında bu kadar yardıma muhtaç insanımız varken CHP'li Ataşehir Belediyesi bunları yapıyor" diyen vatandaş, "Yazık gerçekten çok yazık. Hakikaten inanılır gibi değil" diyerek tepkisini dile getirdi.

CHP'li belediyenin skandal görüntüleri sosyal medyada da büyük tepkiyle karşılandı.

1 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

abdrhman

gördüğüm kadarı ile yepyeni giysileri çöpe attı chpkk lı belediye. yazıklar olsun aldığınız maaşlar haram olsun
 • 3 Ay Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23