• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Siyonist İsrail, daha şiddetli bir savaşa hazırlanıyor

15 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Kul

Dünyada bizim gibi lafla mitingle kınayarak olduğu sürece israil mescidi aksayida yıkar.tek umut gazzedeki mücahitler.
 • 1 Yıl Önce

Mardinli hoca

Sayın memet bey dilinize yüreğinize sağlık.Siyonist terör örgütü başta Arap yöneticileri hayinler oldukları için ve ümmetin dağınıklığınik olduğu için barışa yanaşmaz.Kudurmus köpekler gibi filistini yok etmek istiyor.Kime güveniyor büyük şeytan İngiltere ve ve onun oglusu amarikaya güveniyor.Hamas başta olmak üzere ve bütün müminler Allah'a guveniyoruz Allah a iman ediyoruz Allah'ın kuvveti sonsuzdur Allahım ilk önce Arap yöneticileri kahr ve perişan eyle sonra Siyonist melun rejimi yok et Allahım Amin amin amin selâm ve dua ile
 • 1 Yıl Önce

Orhan İnan

Gönül sınırların açılmasını ve arzu edinin Filistine gidebilmesini istiyor. Müslümanlar serbest kalsa ve fert olarak İsrail zulmüne karşı göğsünü siper etse bile, halen yaşanan utançlar yaşanmaz. Yanan imanlı yürekleri serbest bıraksınlar. Yahudi zulmüne karşı verilecek tek cevap
 • 1 Yıl Önce

Metin

Gazze biz ,biz gazzeyiz.gazzeyi üzen bizi üzer.gazzeye yapılan bize yapılmıştır. Gazzeli kardeşlerimize ülkemizde misafir etmek dahil her türlü desteği sağlamak bizim için bir şereftir ve aynı zamanda görevimizdir.
 • 1 Yıl Önce

Muzaffer

Hazırlansın, bizim reisimiz yüce büyük şanlı Türk devleti hakanı recep tayyip Erdoğan hazretleride daha yüksek sesle kınamalara, bağırmalara ama bunun yanında da itsraille ticari, siyasi, askeri ilişkilerimizin devamının aynen sağlanmasına hazırlanıyor. Ne var yani dimi????
 • 1 Yıl Önce

Muzaffer

Kime kin göstereyim Orhancım hamasa mı, ya git işine koskoca Türkiye yi 85 milyonu esir almış reisiniz. 30bin hamaslı diz çöktürdü itsrail pisliklerine, reisin konuşup senin gibilerin gazını çıkaracağına bir tane bişey yapsın de ki manavgattan giden itstrail deyyuslarının suyunu kesti, limanlarımızdan bu pisliklere giden demirceliği petrolü meyva sebxeyi mercimek bulguru kesti, küreciğe kurduğu kalkanları kapattı, bilalcim cola distribitörlüğünü bıraktı... Ne yaptı ne sizi yüksek tınılı ninnilerle uyutmaktan başka. Uyumuyoruz uyutmayacağız. Şikayetçiyiz, Allah a da şikayet ediyoruz. Ebu Ubeyde gecen tevbe süresi 24.ayeti okuyun dedi seni anlatıyor git oku ne olduğunu gör. Gerçi tevbe 31 de uyuyor size. Adiy bin hatem hzleri ile peygamberimizin diyaloğunuda oku ama, yoksa basmaz sizin kafalar. Gönüllü narkoz çekiciler sizi.

Orhan

Erdoğan'a laf yetiştireceğine katillere iki kelam et. Erdoğan kini bütün benliğinizi sarmış. Keşke vicdanlı insan gibi düşünenlerden olabilseniz.

Yildiz. Teskilati

Kafirler. Istemesede. Allah. Nurunu. Tamamliyacaktir kahrolsun. Siyonizm. Ve. Onu. Desdekleyenler
 • 1 Yıl Önce

YAVUZ

Haklisin ummetten hamas cihadcisi kardesim muzo da ben diyorum bos bos slogan atacagimiza nurun tamamlanacagina dair son yuzyilda soyle yuzlerce olay, delil veya ornek verelim su mustafa keser'in askeri kilic artigi etekli kiravatli kandil devrimcilerine de kudursunlar iyice.

Bir Dost

Filistin halkı coluk cocuk Gazze'de kırılırken, 7 Ekim’de sivillere baskin emrini vererek binlerce masum insaıin olumune sebep olan Hamas lideri Haniyye, ABD Ortadogu'daki en buyuk askeri ussunu bulundurdugu icin haberi olmadan kuş’un bile ucamayacagı Katar'da ne is yapar, bilen bir alim varsa bizi aydınlatabilir mi acaba?
 • 1 Yıl Önce

Muzaffer

Kesin sızmasın çeviriylemi yazıyon yoksa, lan itsrail pislikleri 75 yıldır her sene beş on bin çocuğu kadını katlederken de mi emri haniye veriyordu. Lan oğlum bizim koskoca cihanşumul devletimizi yıktınız bunun da dünyada ki tüm pisliklerinizin de cezasını çekmeyeceğinizi mi sanıyorsunuz? Bakalım size merhamet edecek ihanetin zirvesini yaşattığınız bi osmanlı daha bulabilecek misiniz? 3 tane iman abidesi hamaslı ananızı ağlattı. O terörist çocuk katili pis devletinizi de sapık dininizide yıkacaklar inşllh.Esfeli safilin yaratıklar sizi. Cennet ehli görmek isteyenler Hamaslı gazzeli müslüman kardeşlerimize baksınlar. Mute sensin, hayber sensin, fatih sensin, yavuz, alparslan, murat sensin El Kassam.

Bir Dost

Guzel diyorsun ummetten hamas cihadcisi Muhtar kardesim de madem oyle bu ABD ufacik topragi olan Katar'da Hamasimizin komutani Haniyye ile gul gibi neden gecinip giiyor, buna aklim ermedi benim.

Muhtar

Aşağıdaki ZAAF'ı iyi oku.

Muhtar

Nasıl dostsun sen yaw? Böyle saçmalık yapacağını hiç ummazdım.

zaaf

filistin meselesi israil meselesi değil. onu buraya getirip KIŞKIRTAN DESTEKLEYEN batının oyunu. ortadoğu projesi, israilin değil abd nin projesi. oradaki mücahitler iki milyon korkak pısırık alçak yahudi ile değil başta ABD OLMAK ÜZERE tüm dünya ile savaşıyor. ONUN İÇİN BİZ YAHUDİ MALLARI KADAR ABD VE AVRUPA MALLARINA BOYKOT ETMELİYİZ. ALLAH YARDIMCILARI OLSUN DÜŞMANLARINI KAHRU PERİŞAN EYLESİN.
 • 1 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23