• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Yazboz tahtası gibi…

17 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Ömer

Milli eğitim kanayan yaradan öte kangren olmuş , ne yapılsa olmuyor . Milli bayramlar CHP nin propaganda aracı olmuş okullarda . Ecdadı kötüle padişaha hakaret et Osmanlı’yı yok say , bayram kutla . Yeni milli eğitim bakanı iyiniyetli ama ne yapabilir ? Ümidim zayıf . Köklü reform şart . Teknik liseler artmalı üniversiteye yığılma önlenmeli . Okullarda mili ve dini müfredat konmalı , CHP artıkları ayıklanmalı .
 • 1 Yıl Önce

Muhterem

Okur yazar oranının yüzde onun altında, kızların okuma şansının ise çok az olduğu bir dönemi övmeniz saçma olmuş.
 • 1 Yıl Önce

Muhtar

Osmanlı, ‘’Dinde zorlama yoktur’’ düsturuyla vatandaşı yaptığı ve düşmanlarla anlaşarak Osmanlıyı yıkan yahudisi, ermenisi, yunanı ve bazı ağası, paşası olan hainlerin ARTIKLARI bu gün de Türk ve Müslüman düşmanlıklarını açıkça göstermekteler.
 • 1 Yıl Önce

Muhtar

Okur, okuman gerçekten var mı? Molla Kasım'ı okumamışa benziyorsun. NEYDİ; yazdığımın içindekilerden acıtan neydi?

okur

yasemin sen ne zaman muhtar oldun

NEYDİ

mihtar OZAMAN MİLLETİN ÇOLUĞUNUN ÇOCUĞUNU ZORLA ELİLİNDEN ALMASI DEVŞİRİLMESİ NEYDİ

Şeref

Usta,yirmi yıldır bu ülkeyi mevcut hüķümet yönetmiyormu.?..
 • 1 Yıl Önce

Sade eğitimdemi?

Başlığı güzel atmışsınız ve örneğide eğitimden vermişsiniz.Örnekleri çoğaltabiliriz güncel olduğu için ekonomiyi deneme sınama yöntemiyle yazboza çevirdiler faiz40larda 45lere doğru gidecek diyorlar.Anayasanın maddeleri kendi değiştirdikleri maddeleri tekrar,tekrar aynı ihale kanunlarını değiştirdikleri gibideğiştiriyorlar.50+1'e yeltendiler baktılar milletin tepkisi ağır olacak şimdilik sindiler.Geçenlerde kendiside bir dönem bu yazbozun içinde olup sorumluluk alan bir zatı muhterem bu deneme yanılma yöntemi,yazbozdan dan yakınıyor.
 • 1 Yıl Önce

Yildiz. Teskilati

Siyonizmin. Kuruluslari. Bm. Nato imf. Dunya. Bankasi. Unescodan acilen. Cikalim. Kokleri. Disarda. Zararli. Kuruluslar. Lions. Rotary. Kulupleri. Mason. Localari. Acilen. Icisleri. Bakanligi. Tatafindan. Kapatilmali
 • 1 Yıl Önce

Okur

Tevhidi tedrisat kanunu 4. maddesi nedir. Onu da yazsaydınız.
 • 1 Yıl Önce

Okur

Başta halife varken, devletin dini de İslam iken çökmedi mi Osmanlı? Sevr Antlaşmasında ülkenin düşmanlar tarafından taksimini dini İslam olan devlet onaylamadı mı? 6 asırda okur - yazar oranı yüzde 3-5'i de geçmemiş. Cehalet, dalalet ve zillete gark olmuş bir milletti, adı İslami devlet. Adı İslam da olsa ne kendine ne Müslüman tebaya faydası dokunmuş. İğne ve çivi yapmışlığı yoktur.  İslam, bozulmuş Musevilik ve İsevilik seviyesine düşürülmüş asırlarca kral, haham ve papazların ülke ve halkını kendilerine din adına taptırdığı gibi padişah, vezirler, beyler ve hocalar da din adına milleti kedilerine boyun eğdirip saltanat sürüyorlardı. Hocalar eskiden okur-yazar olmayanlara dinden bir şeyler anlatabilirlerdi. Geçmişte İslami devlet olarak hem milleti cahil bırak ona da din diye çıkar ve menfaatlarını dayat. Bir asırdan fazladır bu ihtiyaç ortadan kalktı, herkes dini kendisi öğrenebilir. Bugün hiçbir Müslüman'ın din adamı, alim, ulema ve hocaya ihtiyacı yoktur. Asırlarca kendilerine faydası dokunmamış ve fakir milletin verilerinden beslenmiş bu kitlenin Müslümanlara da yararı dokunmamıştır/dokunmayacaktır. Beğenmediğin kafirlerin tekniklerine yapışmasaydın hala daha 3/5 taşla taharetleniyor olacaktın, bineğin eşek, katır veya at olacaktı, iğnen de yoktu, peştamal kuşanıyor olacaktın, kandil, gaz lambası kullanacaktın, kümes gibi yerlerde yaşayacak, sesini de duyuramıyacaktın. Kısacası hoca olarak faydalandığın bütün teknolojik nimetleri gayrimüslim ve kafirlere borçlusun. Bu gerçeğin kendisidir. Bilirsin ki İslam'da hakikat ve doğruyu inkar etmek kafirliktir.
 • 1 Yıl Önce

I:B

BASTAN SONA 

DURMA

ağır ol molla desinler BU DEDİKLERİNİ NİYE KATİL CANİ İSRAİLE ŞİMDİYE KADAR YAPMADIN HADİ YAP BAKALIM "Dİ BUYUR" CEM YILMAZIN DEDİĞİ GİBİ HADİ DURMA BAKALIM

O kadar değil

Molla öbür tarafa gitmiş görmüş gelmiş gibi konuşuyorsun....bak ALLAHIN adına hüküm verip cennete cehenneme gönderen senmişsin gibi konuşursan,,,o dediklerin sanada nasip olabilir....iyisimi biz inşallah cennete gidebiliriz,diğerleride böyle yapmasada cehenneme gitmese diye konuşsan iyi olur.....cehennemin şakası bilmişliği kesinliği o kadarda YOK..

Molla kasım

Okuur belliki sana akit gazetesini takip vazifesi verilmiş müslümanlara saldırma yıpratma eziyet etme vazifesi verilmiş  yüz yıl yaşasan ne olacak Allah cc ın huzuruna çıkarılacaksın peygamber senden şikayetci olacak cehennemde ateşten kazıklara oturtulacaksın gel fırsat elindeyken tövbe et çünkü hiç bir kimsenin cehenneme gitmesinden bize bir fayda yok ama gidenler gitti başınızda gitti şimdi kabirlerinde öküzler gibi böğrüşürler ama imtihan sırrıdır insanlara duyrulmaz ateşleri bol olsun

Molla kasım

Okur rumuzluya yaşını bilmiyorum ama tam bir yahudi uşağı veyahutta beslemesi ajan tasmalı münafık olduğun aşikar ya sen yada hocan İsrail islam akademisiyle bağın olduğu kripto müslüman olduğundan şüphe yok sonunuz yakındır artık bu topraklar bu kadar müptezeli taşımaz Allah cc ın meleklerin cinlerin insanların bütün mahlukatın laneti üzerinize olsun gün gelir kaçar gidersiniz israile eğer kalırsanız biz sizi teker teker buluruz zira müminin ferasetinden korkunuz elbiselerinizin altında sakladığınız kendi dininizin sembollerini bir bir koparırız bellerinizden boyunlarınızdan Deccal avaneleri Deccal Yahudilerin mehdisidir

Pazılmı sandın

Sadece eğitimmi yaz boz tahtası,,,her iş öyle..değişikliklere yetişmekten telef oldu vatandaş......yeni bişey yapıyoruz, yeni bişey yapıyoruz diye o kadar abartıldıki YENİ BİŞEYLER YAPIYORUZ söylemi,,herkes yeni bişey yapınca;"bişeyler yaptığını" birilerine gösterme populistliği ile herşey çorba oldu....zırt pırt yeni bişeymi yapılır,,,?ölçülür biçilir tartılır pilot denemesi yapılır sonra uygulanır....pazıl oynayan çocuk gibi; yaptım oldu bozdum yine oldu..
 • 1 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23