• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Nadide bir nesil yetiştirilmeden…!

16 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Korkut

Amin.Allah razi olsun hocam.
 • 1 Yıl Önce

Hikmet Yılmaz

Bu millet sıkıntılı günlerde islâm ülkelerine değil, gavur Almanya'ya kaçanları biliyor.. Sahte saygılıyı saygın zannediyoruz!.. Her sakallıyı imanlı,her Atatürk'çüyü laik, her milliyetçiyim diyenlere hiç inanmadım. Muhsin Yazıcıoğlu ve onlarcası hariç. Allah onlara rahmet etsin. AMİN..
 • 1 Yıl Önce

Muhammet

Hocam hangi eğitim sistemi bu nesli yetiştirecek bilemedim.
 • 1 Yıl Önce

Okur

Hocam faizin yüzde kırk olduğu bir ülkede ahlaktan edepten milli ve manevi şuurdan bahsedilemez.Türk halkı öldü ...
 • 1 Yıl Önce

Yildiz. Teskilati

Siyonizmin. Kuruluslari. Bm. Nato. Imf. Dunya. Bankasi. Unescodan. Cikmaliyiz. Kokleri disarda. Olan. Zararli. Yapilar. Lions. Rotary. Kulupleri. Mason. Localari. Acilen. Icisleri. Bakanligi. Tarafinligi. Tarafindan kapatilmali
 • 1 Yıl Önce

Okur

Her Müslüman olduğunu iddia edene! Yasaların İslami ve Kur'ani değil. Devletini mâli yapısı deccali kapitalizm, Enflasyonla paran pul, faize kul olmuşsun. Ne İslami devlet maliyesi geliştirir ne de anlarsın. Bilimden bihabersin. İslami tıbbın da yok. Her şeyinle çağın gerisindesin. Gerçek dini öğrenip anlamadığından yetiştirdiğin Müslüman söylemli yandaşlara tağutilik telkin etmişsin. Tağutun kucağında oturup ondan beslenirsin. Tağut ve önderlerinin heva ve saltanatları için cihaddan dem vurursun. Hak cihad için bir adım atabilecek bir nefer dahi olamaz ve bulamazsın. Cihad önce ülkendeki tağuta karşı olmalı. Çünkü herkesi kuşattı, kanını emiyor, kendine kul ediyor. Tağut sana yalnız yatıp kalkma, hac, umre, oruç, şehadet, büyük ve küçük abdest bozma, zarta ve soluma izni vermiş. Kanını emme, sömürme, talan etme, yasa koyma, zevkine itaat ettirme, kendine boyun eğdirme ve taptırma onun hakkı. Bir sözle de olsa beslendiğin ve nemalandığın tağuta karşı çıkarak dalını kesmeye niyet edebilecek misin? Bu bile senin için cihad sayılır. Hak cihadı ne sen ne de ülkendeki en önde gözüken biri daha yapabilir hatta cihada niyet bile edemez, cihad diye heva, heves, hurafe ve işine yarayan tağutu telkin eder. Son 20 yıldır tağuti zevk ve saltanatın için gösterdiğin yiğitliğin milyarda birini bir ayetin hâkimiyeti için göstermemişsin, bid'at ve hurafelerini din olarak lansetmişsin, deniz gibi olan hurafelerine birkaç ibadet gibi İslam'dan damlalar ekleyip sulandırp boyamakla meşgulsün. Cihada gidip Rasul'ün yanında bile olsan tepedeki okçularda olduğu gibi kafandaki tağuti inançla zihnin ya cariye baldırında ya da ganimet aşkıyla yanar tutuşur, savaşta Allah'ın yardımı olarak da yalnız vücuduna ya ok ya da kılıç darbeleri alır ne şehit ne de gazi olabilirsin. Cihad şartları da değişti. Bollukta ve rahatlıkta etkili silah geliştirmeye niyetli unvanlı beslemelerin yok, onlara bol bol imkan verip yalnız tağuti saltanatına meddahlık yaptırırsın. Kafirlerin kendi küfür ve bilimlere sadakatları kadar sende İslam'a ve ilme sadakat ve meyil yok. Onlar gayretleri sonucu başarıya ulaşıp izzetli ve şerefli oldular, sen ise tağut mezbelesinde debelenip rezil, rüsva ve zelil oldun. Sürekli büyük bir ordusuyla yanında hazır bulunan, İslami gibi algılanıp zannedilen vesveselerle seni okşayan Karin/Qarin'den hibarsin. Kalbin asırlar önce tağut sevgisiyle dolmaya başladı. Bu yüzden Allah ve Rasul senden yüz çevirdi. Küresel hastalık, doğal afet, deprem, fakirlik, hastalık, işsizlik esnasında açıkça belli oldu ki 4 milyar elin hava kalksa da ne Allah ne de Rasul sana rağbet edip yardım ulaştırıyor. Tih çölünde 40 yıl goril gibi dolaşıp hapsolunan Hz. Musa'nın kavmi gibi duruma düştün artık ne gökte ne de yerde bir dostun ve yardımcın var.
 • 1 Yıl Önce

Abdullah

Çalıştırdığınız öğretmenlere asgari ücretin bile altında para vererek mi? Bir tanıdığın iddiası bu.. Umarım doğru değildir...
 • 1 Yıl Önce

Var olsun Türk milleti.

Yıllardır ümmet ruhuna sahip bir nesil yetiştirmenin neticesini bugün Ortadoğu ülkelerinde, Pakistan, Afganistan gibi ülkelerde görüyoruz. Bu ümmetler, tekbirlerle birbirlerini boğazlıyorlar. Biz Türkler ise Rahmetli Atatürk'ün sayesinde 100 yıldır savaşmadan barış içerisinde yaşıyoruz. Bu nedenle akıldan, bilimden, fenden şaşmamak gerekiyormuş. Ümmet değil millet bilinciyle hareket etmemiz gerekiyormuş. Bunu gördük , tecrübe ettik ve halen yaşıyoruz.
 • 1 Yıl Önce

MUZAFFER

ELİNE SAĞLIK HOCAM ALLAH C.C RAZI OLSUN ÖMRÜNÜZ BEREKET VERSİN İNŞALLAH AMİN, MÜSLÜMAN KİME ÇALIŞIYOR BİR DÜŞÜNSE YETERLİ OLACAKTIR. MEZARDA MI UYANACAKSIN MÜSLÜMAN, KAFİRLER MÜNAFIKLAR BELİ DEĞİLDİR Mİ, 1445 YIL OLDU HALA MÜSLÜMAN ETRAFINDA KİMLER VAR KİMLER DİKKATE ALMIYOR..
 • 1 Yıl Önce

Sinan Yilmaz

Filistin de yasananlar bize sunu gostermistir.. Araplar gelmis gecmis en namussuz, en  milletdir.. din kardesi diye biz kendimizi yirtalim, zerre umurlarinde degil. Kanlari bozuk.
 • 1 Yıl Önce

Harun

Vallahi çok doğru

Susup utanmak yerime mım mım mım

Kahveci basalım,,cola şişeleri parçalayalım,,yetmedi yahudi destekleyenlerin marka arabalarını ateşe verelim,israilden gelen paraları meydanlarda yakalım,israil menşeli tohumlu domatesleri doğrayalım ,,,m,,,m,,,m....en iyisi bizden bi b..k olmaz deyip azcık yüz kalmışsa utanalım ve bari susalım....
 • 1 Yıl Önce

Nuh

Boykot ama sesiz sedasız.

Bırak bu işleri

Bırak bu işleri keşkeci;hem neoliberal yaşayıp hem o dediklerin olmaz...70 yıldır ne olduki ne olacak,,hayal kurmak iyidirde hayal görmek marifet değil..
 • 1 Yıl Önce

Ağrılı Yusuf

Şevki abi senin MEB olmanı çok isterim. 4. sınıfa kadar Allah'ın ismi geçmiyor. Allah da verimli kılmıyor
 • 1 Yıl Önce

Saim

Şevki abin MEB nı olursa...
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23