• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Her müspet kemalizme çıkarılır, kemalizm nereye çıkar? 

81 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Halil

Kardeşim 4 kitaba da inanmayan adamı zorunuzla inanmış mı yapacaksınız. Ve de camilerde dua ettireceksiniz. Bu iş koruma kanunu kaldırılıp tarihçiler tarafından gün yüzüne çıkarılmadıkca düzelmez. Türkiye’nin en ücra yerlerinden 10 kasımda ilk okul mektep çocuklarını metazori Ankara’ya taşımak ve rekor kırmak ?!.Bu nedir ya.
 • 1 Yıl Önce

Ali

MAHO'YA... Bizim ağzımıza bu kelime yakışmazdı ama muhatap yakıştırıyor maalesef. Kimin kimin düzdüğü M. Kemal'in partisinin çok partili sisteme ve gizli oy açık tasnife geçtikten sonra 1 defa olsun iktidara gelememesinden belli değil mi? Millet o partiyi de kurucusunu da sevmedi kardeşim, bunu kabul edin artık. Bundan sonra da iktidara geleceği yok zaten. Sizi çıldırtan da bu gerçek değil mi? Gul, mûtû bi gayzikum!
 • 1 Yıl Önce

Ahmet

ZONGULDAKSPORLU ARKADAŞ, ümmet ve millet birbirinin alternatifi değildir. Birinden olunca öbürü iptal olmaz. Dil, kültür ve gelenek birliği içinde olduğun topluluğa millet, din birliği içinde olduğuna ise ümmet denir. "Ben ümmet değilim" demek "Ben Müslüman değilim" demektir. Ha, zaten kastınız oysa diyecek bir şey yok; din tercih meselesidir. Ama hem “Ümmet değilim” deyip hem “En iyi Müslüman benim” tafrası satmayın. “el kaide isid taliban el nusra hasdi sabi gibi radikal gruplar bile birbirlerinin müslumanlığıni beğenmiyor” da “ben milletim” diyenler birbirinin milletliğini pek mi beğeniyor? MHP, Türk milliyetçiliğinin en eski siyasi teşekkülü. İYİ Parti MHP’nin millet anlayışını beğenmediği için ayrılıp yeni bir parti olmadı mı? Ümit Özdağ, milletvekili olduğu İYİ Parti’nin millet anlayışını beğenmediği için ayrılıp Zafer Partisi’ni kurmadı mı? Sinan Ogan’ın millet-milliyetçilik anlayışı bunların hepsinden farklı değil mi? Bir de kemalistlerin millet anlayışı var ki evlere şenlik… Yukarıdakilerin hiçbirisine benzemez. Ekserisi Türk milletinden değildir ama İslam düşmanlıklarını Türklük maskesi altında saklamak için “millet” kelimesini telaffuz ederler. Şu anda birbirine en yakın millet anlayışını yine de Ak Parti ile MHP’de görüyoruz. Milletin dini değerlerini de reddetmeyen bir millet anlayışı. Olması gereken de bu. Ümmet de din birliği içinde olduğumuz insanlar… Ayrıca Kur’an’da millet kelimesi de zaman zaman ümmet anlamında kullanılır. Yani bizde millet ve ümmet birbirine kaynaşmış kavramlardır. Bunları öğrenmeden yorum döşenmeyin buralarda.
 • 1 Yıl Önce

Orhan İnan

Ne kadar önemli bir konuyu işlemişsiniz. Büyük bir endişe ile takip ettiğimiz gelişmeler kabul edilecek gibi değildir. İstikbalimiz ipotek altına alınmaya çalışılmaktadır. Sonu hüsran olan bir manevi kopuşun arefesinde olduğumuz açıktır. Sadece Müslüman halkı baskilamak için kullanılan argümanlar suistimal değil midir?.
 • 1 Yıl Önce

Sedat X

Hocam, umarım bu yazdıklarınızı, birileri, yüz yüze yönetecilere hatırlatıp uyarıyordur. Aksi taktirde, gidişat hiçte iyi görünmüyor.
 • 1 Yıl Önce

Süleyman Sırrı Dinçer

Kaleminize yüreğinize sağlık Sevgili yaşar Değirmenci Hocam. Buyurduğunuz gibi Bir Milletin , topluluğun başına gelen en büyük felaket bu durumun farkına varamamasıdır.Yusuf Kaplan Hocamız da bu sık sık gündeme getiriyor. Hepinizden Allah CC RAZI OLSUN.
 • 1 Yıl Önce

Osman

YAŞAR BEY, ÜZÜLMEYİNİZ. Yaşar Bey, bu kemalistlerin Yeniakit gibi bir gazetedeki bir yazıya bu derece organizeli bir şekilde hücumuna bakıp da moralinizi bozmayınız. İ* ürür kervan yürür. Çok güzel bir yazı yazmışsınız. Evet, kemalistler bütün olumlu şeyleri Atatürk’e bağlarlar, ama kemalizm netice olarak putperestliğe çıkar. Bakınız 25 Kasım 1938’de (demek ki Atatürk’ün ölümünden 15 gün sonra) Orhan Eğilmez isimli bir şair tarafından yazılmış ve Tan Gazetesi’nde yayınlanmış KEMALİZM başlıklı şiirde ne diyor: “Yeni bir din doğuyor açınız kalbinizi./ Sokacak doğuyorken bu din cennete sizi./ İki bin yıl yaşıyan tanrı memnun bahtına./ Allahların Allahı çıkıyorken tahtına..(…) Ona ulaşamayan İsa, Muhammet değil/ Onu saramayacak seyyareler münfeil/ Düşün ruha sunarken en mukaddes bir dini,/ Bir Allah terkediyor toprağa cesedini/ (…) Bu öyle bir dindir ki kalplerimize dolan/ Nebisi Türklük olan Allahı Ata olan.” (Bazı mısraları atladım) “Allah’ı Ata” yani Atatürk olan bir din… Bu putperestlikten başka nedir? Kemalistler, önce kemalizmi düpedüz dinsizlik veya İslam’dan başka yeni bir din olarak zorla millete kabul ettirmek istediler. Ama Türk milleti İslam’dan vazgeçmedi ve kemalistlerin dayattığı dini kabul etmedi. Ne kadar uğraştılarsa olmadı. Sonra şeytanın sağdan yaklaşması gibi dindar, evliya, seyyid, tarikat halkalarında yetişmiş, gerçek İslam’ı savunan bir Atatürk soktular sürüme. İlla millete Atatürk’ü dayayacaklar. Dinsizini kabul etmezsen evliyası… Eskiden de milliyetçi ve kısmen inançlı kişilerden bu iddiaları duyardık ama son yıllarda evliya Atatürk bütün atmosferi sardı. Kulaklarımız bununla doldu, derimizin gözeneklerine bile kemalizm püskürtülüyor artık. Okullarda CHP’nin 6 okuna taptırılıyor çocuklar. Türk toplumu bir cinnet haline sokuluyor. 10 Kasımlar bütün milletin mecburi bir cinnet haline sokuluşudur. Dünyada böyle şey yok. Müslüman bir toplumda böyle bir toplu puta tapınma töreni olur mu ya? Burada Kemalist yorumcuların yorumlarına bakıyorum da gülüyorum. Kemalizm zombisi yetiştirmek üzere kurgulanan ilkokul sosyal bilgiler kitabı, ortaokul, lise ve üniversite inkılap tarihi ezberlerinden öte gitmeyen cahilce ve hamasi yorumlar… Bu yorumları görünce seviniyorum da. Çünkü çapları bu kadar. Demek ki kemalizmin sonu geliyor. Bir ideolojinin savunması bunlara kaldıysa şükürler olsun. Dediğim gibi bunlardan dolayı moralinizi bozmayınız, Allah yolunda yürümeye devam. Elbette Allah’ın da bir planı var ve Kabe’deki putlar nasıl ortadan kalktıysa dünyadaki bütün putların da kalkacağı bir gün gelecektir. Ne mutlu Allah’tan başkasına tapmayan vahdet ehline.
 • 1 Yıl Önce

MAHO

Umetten mucahid Osman'in yorumuna katiliyorum. Allahin izniyle Silivri'ye kadar karanlikta islik calmaya devam edecegiz, cunku asagida bir Kemalist yazmis, Mustafa Kemal'in 100 yil once duzdugu kervan urenleri duzerek yuruyor.

Adımdan sana ne...

Hep bu CHP var ya bu CHP 21 senedir devleti yönetiyor devlete muktedir olamadı. Beyazları devlet kademelerinden atamadı. Onun için İsrail le bütün ilişkileri kesemedi. Onun için Gazze bu halde...
 • 1 Yıl Önce

Diyap Ağa

siz cumhuriyet düşmanları için dua edersiniz biz Diyap Aga nın ruhuna. aramızdaki fark bu.
 • 1 Yıl Önce

Zonguldaksporlu

Biz ümmet degil milletiz vatandaşız yurttaşız.el kaide isid taliban el nusra hasdi sabi gibi radikal gruplar bile birbirlerinin müslumanlığıni begenmiyor arap ulkeleri israili protesto bile edemiyor biz bunlarla zaten ümmet olamayız türk milleti oldugumuz icin kurtariyoruz türklük bilinci ile kadını cocugu yaslusi genci ulkemizi canla başla koruyoruz
 • 1 Yıl Önce

ümmet değil_sen

kısa konuş aga, kefereyim mi demek istiyorsun yani?

Molla kasım

Ümmet demek dine kitaba hz Muhammed as bağlı kimse demektir sizin ümmeti kamal olduğunuzu biz ümmeti Muhammed den farklı çok iyi biliyoruz

Orhan

İslam ile ilgili olan her kavramı reddettiğini söyle de fazla yorulma.

1917’den 2023’e

piyangocu nimet camii(?) olayını okudunuz mu? ilginç değil mi!
 • 1 Yıl Önce

İzmit 41

Biz bugün Irak Suriye Afganistan Libya Yemen Filistin gibi işgal edilip emperyalizm tarafından işgal olmadıysak bunu ulus devlet olma ve millet bilinci kavramına sahip çıkışımızdan dolayıdır bu bilinci verende Atatürktür vatan millet kavramı olmayan Ortadoğu ülkeleri ilk fırsatta ümmetiz millet değiliz der ülkesinden kaçar biz Türk milleti asla ve asla bu hataya düşmeyiz çoluk çocuk kadın yaşlı ağlamayız sızlanmayız vatanımızı ölümüne bekler çarpışırız ölümü göze alır şehitlik için yarışırız
 • 1 Yıl Önce

Orhan

Batı uşaklığı reddedilmeli. Hangi Müslüman ülke hür ve bağımsız?.Önce elini kolunu bagla, sonra hareket edemiyorsun gibi lüzumsuz laf et. Ayıp yahu.

2002’de yola çok farklı çıkılmıştı

Kazım Karabekir: “Milli Mücadeleyi kazandık, ama tek partiyle hürriyetimizi kaybettik” diyor. Bu millet bir gün inşallah hürriyetine de kavuşacaktır, uzak da değil, ama gönül isterdi ki bu kazanım Erdoğan eliyle olaydı, ama olmadı daha da fazla gömüldük!
 • 1 Yıl Önce

Neye gomuldunuz?

Adam oldunuz adaaaam da anlamak icin zeka-egitim-kultur gerekir.

Cumhuriyet kadını

TÜRKİYE LAIK BİR ULLEDİR ULUS DEVLETTİR MİLLET KAVRAMI GECERLIDİR ARAP ULKELERİ İLE BİR DEGİLDİR BİZ TÜRK KADINLARI SAVASIRIZ VATANIMIZ ICİN ÖLURÜZ CEPHEYE SİLAH TAŞIRIZ VATANIMIZA DÜŞMAN SOKMAYIZ YIGITLER CENGAVERLER YETISTİRİRİZ AGLAMAYIZ ARAP KADINLARI GIBI EVE KAPANIP SAVASTAN UZAK DURMAYIZ YOKSA EMPERYALİSTLER GELİR BIZIDE YUTAR
 • 1 Yıl Önce

Molla kasım

Bahsettiğin laik ülkede devlet eliyle f.hişelik vesikası verilip kadınlara tecavüz ettirilir erkekler tarafından tuzağa düşürülen kızlar bir daha o bataklıktan çıkamaz hakkını arayan babalara da şey edilmiş şeyin davası olmaz amca deyip gülünür ve bunlar filimlere konu edilir Allah cc belanızı verip tacınızı tahtınızı saltanatınızı putlarınızı yerlere devirsin

Garip

Seni zaten yutmuş. Arap kadınları şehadete koşar iken sen ancak boş nutuk atarsın. Filistinli şehit olan kadınların sayısı ne kadar, hiç merak ettin mi?.

Nefer

Suriyeli Arap Kardesimize yazdiklari biz Turkiye'deki % 82'3luk kahir cogunluk Kemalistler olarak hosumuza gitmese de mertligi ve durustlugu icin tesekkur ediyoruz. Darisi Suriyeli bir kardesimizin tek bir yorumuyla toplu olacak taca cikan icimizdeki % 11.3 luk kripto araplara diycem ama belleri o kadar kivrak, kalcalari o kadar oynak ki zerre kadar umut yok. Yillardir alismislar, gucu gorunce onunde secde edip garibani bulunca tepesine cokmeye.

Suriyeli Arap

MUZAFFER, HİZİPSAVAR, YILMAZ, Bir dost, Recep Dengiz, Uğur, nurettın, Asım,ın nesli, Molla kasım, muş ovası rumuzlarıyla yorum yazan ümmetten cihadcılara şükran. Biz savaştan gaçtık turkiyeye gelduk, yan gelip yatıyoruz. Allah razı olsun Reisimiz herbiseyimizi veriyor, hic eksigimiz yohtur. Yarın türkiyede savas olsa bu defa avrupaya gaçarız. Siz türkler kadın çoluk çocuk cephede savasıyorsunuz, bizde erkekler calışmaz, kadınlar hiç savasmaz ama çocuk çok yaparız,bu nedenle zaten petrol ve dogal gazı olmayan araplar sefalet icinde. Allah Türkiye'de çok azınlık ta olsalar bizi destekleyen % 11.3 luk yerli hamaslardan razı olsun, amin.

Okur

Adolf Hitler ikinci dünya savaşında kazansaydı, bizi kominist sscb'den kurtaran Hıristiyanlık ve İslam dünyasının en büyük lideri olarak kalacak ve kimsenin Yahudilerden, soykırımdan bahsettigini duymazdık. Atatürk kazandığı için büyüktür, kazanmasaydı kimsenin Türklerden bahsettiğini duymazdık.
 • 1 Yıl Önce

okumaz

okur falan olmadığın için yazamamışsın da, ne diyon? ne o büyük olan?

Okur dum.

Sizi okurdum. Bir yerlerde yazar ile buluşabiliriz derdim.Anladım ki ,bu mümkün değil. Bir toplumun temelinde elbette manevi değerler ve dini değerler olacak. Ancak senin anladığın veya anlattığın olursa bu ülkeye huzur gelecek mi.Asla. Buna inanmıyorum. Bir çok komünist tanıdım. Onların da bir ideolojisi vardı. Ona inandı, komünist gibi yaşadı ve öldü. Buna saygı duyarım. Ancak cümleye İskilip liyi ve Saidi kahraman olarak gösteren biriyle huzuru mahşere kadar anlaşamam. Kendine iyi bak. Dostça kal.
 • 1 Yıl Önce

Nefer

Bu son metropol arastirmasinda % 11.3 cikan kahir azinlik yerli hamaslarin anlamadigi nokta iste bu inancli kardesim. Kendilerinin gercek musluman olduklarini ve tum muslumanlari temsil ettiklerini zannediyorlar, ama ozunde baris ve hosgoru dini olan Islam'a tum dunyayi dusman edenler de iste aynen bunlar ve bu hastalikli kafalari gavurlardan once siz inanclilarin halletmesi gerekir. Yoksa kurunun yaninda maalesef sizler ve benim inancli ailem gibi yaslar da yaniyor.

O BİR ÇELİK

HOCA MUSTAFA KEMAL ATATÜRKDEN VE KEMALİST LAİK DÜŞÜNCEYE SAHİP OLANLAR NEDEN HOŞNUT DEĞİLSİNİZ..
 • 1 Yıl Önce

Necati

O BİR ÇELİK ,söylediklerine tamamen katılıyorum , ilave olarak biz kurtuluş savaşı verirken düşmanla işbiriliği halindeki hainler, yüz ellilikler in kalıntılarının da Atatürkü sevmemesi gayet doğal bir sonuç.NOKTA

ÖZCAN ŞAHİN

GÜNAYDIN BÜTÜN DERDİNİZ KEMALİZM DİYEREK MUSTAFA KEMAL ATATÜRKE DOKUNDURMAK BU ÜLKEYİ KURTARAN LAİK DEMOKRATİK CUMHURİYETİ KURAN ATATÜRKE NİYE BU KADAR DÜŞMANSINIZ ATATÜRK DİNİ DEĞİL TARİKATLARI YASAKLAMIŞTIR BİLDİĞİNİZ HALDE BAŞKA YORUMLAR YAPIYORSUNUZ BUGÜN BİR TARİKAT LİDERİNİN GELİŞİNİ FACEDE GÖSTERDİLER ARABA SON MODEL SİRENLER ÇALIYOR BİR SÜRÜ ADSM ÖNÜNDE ARKASINDA KOŞUYOR BUNLAR MİLYARLARLA OYNUYOR HİÇ SESİNİZ ÇIKMIYOR BÜTÜN MALINI MÜLKÜNÜ MİLLETE BAĞIŞLAYAN MUSTAFA KEMAL ATATÜRKTÜR EFENDİM BİLGİLERİNİZE
 • 1 Yıl Önce

Molla kasım

Tarikat yol demektir cemaat toplum demektir siz tarikat sizin cemaat neden serbest olacakta tabi dinsiz tarikat dinsiz cemaat neden dini tarikat ve dini cemaat olmayacakmış bu vatan sizinmiş gibi konuşuyorsun dürzi bu vatan bizim her türlü mücadeleyi vereceğiz elbet diktatör faşist yavuz hırsızlar güruhu siyonistler gibisiniz ne gibisi aynısısınız burda benim rumuzumu kullanan arkadaşa sesleniyorum ismimi kullanma

Düşündünük

9 Odali bir koskte yasadi, sabah kahve iciyor, cogunluk kuru pilab yiyordu, yani uc kurusluk seydi, ama herkesi kendiniz gibi hirdiz zannetmeniz elbette normal.

Hiç düşündünüz mü?

O kadar malı mülkü serveti.. bi maaşla nasıl kazandı?!

ÖZCAN ŞAHİN

Ogretmen musveddesi, cocugu olmayan herkesin mali kamuya mi kaliyor? Ac miras hukukunu oku cok urme buralarda.

E ogretmen

M. Kemal malvarligini bagislamadi biraz araştırın çocuğu olmadığı için devlet kamulaştırdi

Millet derken...?

Hangi milletten bahsediyorsun?. Bu konuyu biraz açsan iyi olur, muallakta bırkma!. Bizim önderimiz, hayatı boyunca bu ülke ve halkı için mücadele etmiş, Diyaneti ışlerini de kurmuş ulu önder Kemal ATATÜRK' tür.. Ne Nutlu Türküm diyene!
 • 1 Yıl Önce

Molla kasım

Sen türk falan değil kriptosun ya ermeni ya dönme yada bir başka soydansın bir gün gerçek yüzleriniz deşifre olacaktır elbet

memduh

bugüne kadar kendiniz çalıp kendiniz oynadınız.Sesiniz sivrisinek vızıltısından öte gitmedi.Bu aziz millet 15 temmuzda bir yobazlar tarikatına gereken cevabı verdi. gerekirse gene verecektir.Burası Çagdaş Türk yurdu . Aksini düşünenin aklına şaşarım
 • 1 Yıl Önce

Molla kasım

Süreti haktan görünmeye çalışan kripto millet artık neyin ne olduğunu anlamaya başlamıştır karanlıktaki yüzleriniz aydınlıkta anlaşılacaktır Şafak yakındır Allah cc ın izniyle

Cihangir

,dunya lideri musluman topluluk olacagiz.
 • 1 Yıl Önce

Hikmet Yılmaz

Filistin bayrağını açmanın yasak olduğu (müzik festivali serbest ) olan HAC farizesi için Suud'lara para kazandıran samimi Müslüman kardeşlerimizi uyarıcı tek satır yazınız neden yok ?.. Sinsi "faziletsiz fırıldaklar" Umre için tur düzenlemenin peşindeler.
 • 1 Yıl Önce

Hasan

Yunan uçakları tarafından Anadolu'ya atılarak dağıtılan Millî Mücadele karşıtı fetva veren İskilipli Atıf'ı, Cumhuriyete karşı ayaklanan Palu’lu Kürt Saidleri anmaya devam edin, edin ki Türkiye Cumhuriyeti'ni yıkmaya çalışanların ne sonla karşılaşacagını daha iyi idrak edesiniz .
 • 1 Yıl Önce

Molla kasım

Selanikliler attırmışlardır entrika içinde entrika şeytan oyunları Osmanlı’yı kaderi ilahi icabı mağlup eden ingilizlerin ankarada ikinci cumhuriyeti kuranlarla beraber kutlamalara katılmasını tevil sadedinde bükemedikleri bileği öpmeye geldiler demesi sakın bizim oğlanlar kazandı demek olmasın sizi şeytanlar sizi birde tarih okuyun ha sizin yazdığınız yalan tarihi yani şu ölmüş adamı koruma kanununu kaldıracak bir yiğit gelecek elbet lağam patlayacak elbet

Necati

katliamlar rumuz, tamam cahilsinde bu kadar belli etme be birader, yunan değil ingiliz ingiliz, belge ve vesika istersen de devlet arşivlerinde hepsi mevcut gir araştır,korkma serbest.NOKTA

katliamlar

İskilipli Atıf merhumu astılar, şapka için! İstikbalde bu rezilliği nasıl örteriz derlerken ‘yunanlılara yardım etti, onlardan para aldı onun için astık deriz’ dediler. yoksa gelecek nesiller bu iğrençliği asla affetmeyeceklerdi (not: yunan İskilipli Atıf efendinin hangi hesabına hangi parayı yatırdıydı, hesap numarası var mı? elden mi verdiydi yoksa, kaç liraydı?)

Yolcu

İnsanımızı düşünmeye, hâkikati aramaya sevk eden; Hakkın batıla galebe çalması için didinip duran yazar abimizi tebrik ediyorum. Güzel bir hulâsa olmuş. İnşaallah mustefit olanlar çok olur.
 • 1 Yıl Önce

Muhammet

Arguümanlar hedefe ulaşmak icin kullanılır. Kafirler çok guzel kullanıyor ya biz müslümanlar ne yapiyor.
 • 1 Yıl Önce

Tika

Atatürkçü gençlik geliyor..
 • 1 Yıl Önce

Yalellici ve yaAllaaahh'ci kripto arap. Sence su iki gruptan hangisi defolup gider bu ulkeden?

Turkiye'de daha 15 gun once Metropol arastirma yapti, Hamas'a destek % 11,3 cikti. Buna karsilik KONDA-TESEV Ortak arastirmasinda % 82.3 cikan ve Ataturk Devrimleri mutlaka anayasada kalmalidir diyen kadim Turk'un ozelliklerini muhafaza etmis kahir bir cogunluk vardir. Bu sonucu Taha Akyol kendi kose yazisinda yayinladi, gorunce dindar ve sagci biri olarak o da sasirmis. Inanmayanlar TESEV veya KONDA'nin Sitelerinden veya Taha Akyol'un Hurriyetteki kose yazilarindan sonuca ulasabilir.

Yorum

Alkolden ayılabilseler belki gelirler..

yaAllaaahh,

geldiği gibi gider

Egemen

Senin asla ulaşamıcağın yere çıkar 
 • 1 Yıl Önce

Kemalizm iyi bişe olsa..

Chp muhalefette sürümmez.. iktidar olurdu..:)
 • 1 Yıl Önce

Ayasofya da açıldı..

Sırada 5816 var.. kamalizm yargılanacak vesselam..
 • 1 Yıl Önce

Çağdaş

Erdoğanı koruyan kanun da var o da kalksın mı

fatsa

5816 kalkınca Zeki Müren'de bizi görecek mi? Nasıl bir kafa yaşıyorsunuz anlamak mümkün degil

Mustafa Kemal Atatürk Türklerin önderi

Esas merak ettiğim amaç. ne istiyorsunuz mesela? "Atatürk'ü sevmeyin. yaptıklarını görmeyin." gibi bir isteğiniz mi var? veya bunun size faydası ne olur?
 • 1 Yıl Önce

bizden değil

çok şükür benim de önderim değil

Chpkk seçmeninin önderi..

Çok şükür.. Benim değil..:)

Hubeydullah

"her milletin kaderini mücadelesi belirle, mücadelesini ise kahramanlar tayin eder. bir kişinin kahraman olacağını olaylar değil, tarih karar verir. eşsiz türk tarihi içerisinde bu milletin milli ve manevi huzurunda baş üstünde yer etmiş bir kişiye onun fotoğrafı aracılığıyla hakaret edilmesi ilgili kişiye zarar veremeyeceği gibi mensubu olduğu bu aziz milletin kendisine ve ilkelerine daha bir azimle sahip çıkmasına vesile olur. bu doğrultuda şüphelinin türk milletinin kurucusu mustafa kemal atatürk'e karşı yapmış olduğu eylemin onun eşsiz hatırasına hakaret mahiyetinde olduğu bu hususun dosyadaki görüntülerle sabit olduğu"
 • 1 Yıl Önce

Müslim

Mustafa Kemal hakkında idam kararı verenlere...  Dualarımız da iki Mustafa var, Hz. Muhammed Mustafa (sav) ve Mustafa Kemal Atatürk.
 • 1 Yıl Önce

?

hz. Muhammed (as) ile ebu cehil’i aynı anda sevmek; bu nasıl dehşet bir şeydir!

Akıl var mantık var..

Ezanı Muhammediyi yasaklayan, Ayasofya'yı kapatan biri sevilir mi?!

MAHO

Kemalizm esas ismi moiz kohen olan ama herkesin onu munis tekinalp diye bildiği yahudinin uydurduğu şirk dinidir.kemalizm kitabını yazmış,türkleri dinsizleştirmek için türkün yeni ametüsünü uydurmuş, İSLAMA arabın dini diyen siyonist kafirin ta kendisidir.
 • 1 Yıl Önce

Necati

Hain pop cornu dinleye dinleye sende beyin süngerleşmiş dostum,Shakespeare de şeyh pir değil mi evladım sana göre.Emin ol sendeki beyni kuşa taksan kuş ters uçmaya başlar.NOKTA

5816 kalkınca..

Herkes görüp anlayıp uyanacak.. inşallah az kaldı..

Şeref

Ümmet değil,ulusun.Teba değil yurtdaşız....
 • 1 Yıl Önce

…..siz

ben Ümmet-i Muhammed (as)’ım; ben ümmet değil ulusum diyen zaten müslüman değildir. ve Allah’ın (cc) tebasındanım

Elaziz

Cok sağolun harika tesbitler,kaleminize kuvvet
 • 1 Yıl Önce

sıfıra sıfır elde var sıfır oldu

çok güzel söylem ve faaliyetlerle 20 yılını geride bırakan iktidar nasıl oldu da şimdi şiddetle kemalizm’e yapıştı; bunu anlamak mümkün değil!
 • 1 Yıl Önce

Mustafa

o koltuklarda oturmak için kemalizm'e mesafeli olmamaları gerekir, bunu bildiklerinden en atatürkçü benim rolünü oynuyorlar.

Ömer

Ak parti de Atatürkçü oldu . Tarihden ibret almıyoruz . Defalarca söylüyoruz ya ra na maz sn . Ne yaparsan yap olmaz . Demokrat parti koruma kanunu çıkardı Menderes’i idamdan kurtardı mı ? İdam eden desdek olan kimler ? Kemalist CHP zihniyeti . Şimdi de Atatürk’ü CHP bırakmayalım yanlışlığı var . Allah aşkına bu ne iştir bu ne yani hakarete varmasın kelimeleri seçiyorum bulamıyorum . Artık yeter . Okullarda akşama kadar ecdada sövüyorlar , Osmanlı’yı yerin dibine batırıyorlar ve hala müfredat aynı .
 • 1 Yıl Önce

tuhaf

kenan rifai’ yi de mi rahmetle anacağız? başındaki o koskoca yahudi lengeri ile öyle mi?..
 • 1 Yıl Önce

Necati

Namazda başına geçirdiğin kipayı ne yapacaksın ?NOKTA

Molla Kasım

Kör ve sağır zihniyetin gücü kırılmadıkça bu toplum huzurda yok berekette yok. Son 20 yılda onca şey yapıldı ne oldu var mı huzur . İmam hatip ortaokulkarında pilot proje okullarında ingilizce saati arttı siyer dersi 1saate indi bunun için mi açtınız bu okulları yazık.
 • 1 Yıl Önce

Kahramanların ruhu şad olsun

Dua ederken, bu vatanın kurtuluşu ve var oluşu için canlarını ortaya koyan kahramanlara dua göndereceğiz. Bu vatan kahramanları için idam fermanı yazanlara, ingilize silah sıkmayın diye fetva verip İngiliz uçakları ile attıran hainlere ise beddua. Hainlerin canı cehenneme.
 • 1 Yıl Önce

Sinan

Ya birakin, ulkenin kurucusu ve arkadaslari ugrasmayi artik. Ataturk bu ulkede tahmin ettiginizden cok daha fazla sevilir. Marjinal azinlik disinda kimsenin Ataturk ile ilgili bir sorunu yoktur. Bunlarla ugrasacaginiza ulkemizi daha ileriye nasil gotururuz, ekonomide, sanayide, teknoloji de nasil oncu oluruz onlari irdelemek lazim. Yakin gecmisle kavga ederek, Ataturk'u ve kemalizmi silmeye calisarak ilerleme olmayacgi cok acik. Kisir ideolojik tartismalardan artik kurtulmak lazim.
 • 1 Yıl Önce

Peki seviliyosa..

Kurduğu parti Chpkk niçin hiç seçim kazanamaz?!

Ahmet

Sayın yazar Kemalizmden çok mu korkuyorsun.?Seninki paranoya halini aldı. Korkmana gerek yok.Inanmana ve ibadetini yapmaya devam et.Kimse sana karışamaz sende kimseye karışma.Kemalizm ise akıldır, mantıktır, bilimdir ve gerçektir.
 • 1 Yıl Önce

Kamalizm nedir?

5816 kalkınca herkes görcek.. az kaldı
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23