• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

“Yapay Zeka”da Cumhuriyet ve Gazze!

95 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Bir Dost

Meclisi ve Cumhuriyeti Hacibayram'da bir cuma namazi sonrası dualarla, tekbirlerle, salavatlarla, yasin-i şeriflerle açıp ilan eden Müslümanoglu Müslüman bir Osmanlı Turk subayı olan Atatürk'ü; Atatürk simsarı kriptolarin, haçlı kılıç artıklarının, Atatürk simsarlarinin, dinsiz yobazlarin, laikçi sizofreniklerin, Kandil devrimcisi mezhepci solcularin ve Gezi provokasyonlarinda PKK, DHKP-C, HINCAK TAŞNAK'li yoldaslariyla "Mustafa Keser'in askerleriyiz.." diyerek slogan atip komiklikler yapan şakacı Kamalistlerin ellerinden kurtarmak gerek...Bu hastalıklı zihniyet kendi kirli zihniyetlerini, Islam ve Müslüman dusmanliklarinin, yobazliklarini Mustafa Kemal'in arkasına saklanarak gereceklestiremezler, aklayamazlar...Bu sizofrenik güruh; Mustafa Kemal mezarından çıkıp gelse onu bile zamanla "gerici, yobaz, Atatürk düşmanı ve Islamcı terörist " ilan ederlerdi...
 • 1 Yıl Önce

sevil saygan

yahudi asıllı olduğu içindir
 • 1 Yıl Önce

F.S.

Bu Özgür Üveyel Hamas terör dedi. Oraya gelip o toprakları işgal eden ve masumları öldüren İsrail nedir? İşgale karşı duran terör ise kuvay i milliye de mi terör idi o vakit? Halkını toprağını koruyan terör ise kimdir ki bu israil işgal ettiği yerdeki masumları öldürüp kendine aydınlık diyor. Peki Türkiye neden sadece kınıyor? Mazlumun yanında olmak sadece bu mudur? Evvelden Sisi ile de küsüp kınayıp şimdi masaya oturuldugu gibi bir zaman gelecek bu işgal edenlerle de mi oturulacak? Dünya nereye gidiyor ? Nefes almak ne zor ne iğrenç bir zamana denk geldik. Bir bebek babasına sarılı şehit olmustu. Vaziyeti görünce ruhumun çekildiğini hissettim. Nefesim kesildi.
 • 1 Yıl Önce

Kıssadan hisse

Osmanlının savaşa girmesi için bir grup gösteri yapmaktadır. Sadrazam: şunları askere yazın der. Meydan bir anda boşalır.
 • 1 Yıl Önce

İbrahim Atalay

Türkiye'deki muhalefet ülke aleyhine ne varsa hepsini baş tacı eden muhalefettir. Hangi klinik bunları tedavi edebilir? Okuma yazmayı yeni öğrenmiş birisi bunlardan daha iyi düşünür ve karar verir. Halk adına karar veren meclis yanlış yapar mı? Yapar. Süresiz nafaka ve diğer mali yükümlülükler vererek evli kadınlara oros. yolunu açar. Aileleri yıkar. FUHUŞU şaha kaldırır. 35 senedir ülkeyi ZİNA cehennemi yapar. Sonuç: 5 dakikasını bu konuya verip de düzeltme yapacak YAPAY ZEKADAN mahrumdur. Yazık bu ülkeye.
 • 1 Yıl Önce

Hakkı

Ali bey, ülkemizde bizden görünüpte bizden olmayan, siyonist yahudi bebek katili israile gönüllü mayın eşekliği yapan soysuzlar var.
 • 1 Yıl Önce

Mustafa

Dere nehir yataklarını derinleştin genişletin derinleştirin genişletin . Bütün belediyeler yatmayın iş makinalarını yatırmayın doğru nehir ve dere yataklarına derinleştirin genişletin . Yağmur sularını ne kadar karada tutarsak su taşkını olmaz ve karada suyumuz kalır
 • 1 Yıl Önce

Cem abiniz

Gazetemiz AKİT bugün ACUN ILICALININ dillere destan sevetini haber yapmış.Böylesi önemli olayların yaşandığı bu günlerde çok anlamlı olmuş.TEBRİKLER.Bu millet dinden imandan neden ve nasıl soğutulur.DOĞRU BİLDİĞİNİZ BOL ACUN ILICALI GÜNLER DİLERİM.
 • 1 Yıl Önce

Göneydoğu

Eline dile sağlık ali kardeş varolasın .
 • 1 Yıl Önce

Cumhuriyet ilelebet..

" ATATÜRK, milletçe en büyük eserim dediğiniz,. Türkiye Cumhuriyetinin 100 'ncü yıl dönğmüne ulaşmanın GURURUNU ve SEVİNCİNİ yaşıyoruz.. Tarihimizin bu önemli dönüm noktasında Zatıalinizi, silah arkadaşlarınızı, gözlerini kırpmadan şahadete koşan aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha RAHMETLE YAD ediyoruz.. 21 yıllık iktidarımız döneminde emanetinize hakkıyla sahip çıkmaya çalıştık.. " Recep Tayyip Erdoğan.. Reisi cumhur,
 • 1 Yıl Önce

Kıbrıs gazisi Kerim çavuş

Biz yurt diye anadoluyu,yol diye cumhuriyeti,onur diye bağımsızlığı,dini önder diye muhammed mustafayı,milli önder diye mustatafa kemali seçtik..
 • 1 Yıl Önce

Beberuhi

Adamsın 

Nefer

Bekir Coskun 13 yil once bugun CUMHURIYETI NEDEN YIKAMAZSINIZ diye YAZMISTI.
 • 1 Yıl Önce

Bir Dost

Neslimiz daim olsun...//....Imanimiz kâim olsun...//..Devletimiz ebed müddet olsun...
 • 1 Yıl Önce

Hakan Temür

Gladyonun Türkiyedeki siayasi aktörü Meral İsraile ne söyleye bilir hiç.Söylese değeri ne ki çapı da çapsız ve payanda partiside ortada.Yerel seçiminden sonra parti çöplüğüne kendiside evine döner
 • 1 Yıl Önce

Yapayzekanın yorumu

Masadan kalktıktan sonra tekrar oturunca bilinen kalitesi iyice ayyuka çıkmış oldu yapayzekaya gerek yok milletimizin feraset zekası notunu veriyor ve verir.Şu yapay zekaya surunve gelecek yazılarınızda yer verin yapay zekaya sorulacak soru şu:İrrasyonel politikalar dan rasyonel politikalar geçtikten sonra ben ekonomistim diyen zati muhteremin ruh halini açıklayan yapay zeka yorumu ile ilgili yazınızı bekliyoruz.Ayrıca faiz 500 baz puan daha artı 30 dan35 E çıktı haberiniz vardır.
 • 1 Yıl Önce

Recep Dengiz

MUSTAFA KEMAL SAĞ OLSA, YUNANLI GENARALLERİN KAPATAMADIĞI MECLİSİMİ KAPATANLARIN, ORDU GÖREVE ORDU GÖREVE DİYE SLOGAN ATIP MECLİSİN KAPATILMASINI İSTEYENLERİN ASKERİMİ POLİSİMİ ŞEHİT EDİP VATANIMI BÖLMEK İSTEYENLERLE İŞBİRLİĞİ YAPANLARIN, YÜZÜNE TÜKÜRMEZ TÜKÜRÜĞÜME YAZIK OLUR DİYE DÜŞÜNÜRDÜ.....
 • 1 Yıl Önce

Nefer

Meclisi ve Cumhuriyeti Hacibayram'da bir cuma namazi sonrası dualarla, tekbirlerle, salavatlarla, yasin-i şeriflerle açıp ilan eden Müslümanoglu Müslüman bir Osmanlı Turk subayı olan Atatürk'ü ; Atatürk simsarı kriptolarin, haçlı kılıç artıklarının, Atatürk simsarlarinin, dinsiz yobazlarin, laikçi sizofreniklerin, Kandil devrimcisi mezhepci solcularin elinden kurtarmak gerek...PKK'nin kravatli ve etekli şehir kadrosu HDP'li siyasiler her ne kadar "Mustafa Kemal'in itleri" diyerek bütün Atatürkçülere küfretmiş olsalar da "Selo'ya özgürlük isterük" diyerek her gün havalara hopladigimuz Selo"Daha Apo' nun heykelini dikecegiz" demiş olsa da CHP olarak dinci ve gerici partiler yerine daha önce büyükşehirlerde yaptığınız gibi ilerici, laik, çağdaş, seküler, aydınlanmacı yoldaşlarımız ve dostlarımız olan HDP ile gönül birlikteliğimizi ve siyasi birlikteliğimizi resmilestirneliyiz..

Bir Dost

Agzina saglik, klavyene kuvvet Ümmetten kardesim Recep Dengiz. MUSTAFA KEMAL SAĞ OLSA en basta CHPkk'nin mal muduru KeMAL'in yuzune TÜKÜRÜRDÜ. O degil mi zaten, PKK'nin destegini almak icin Imrali'daki katilin ayagina yalvarmak icin elci gonderen; Isvec'te masaya oturan, iddia eden serefsizdir diyip resimler ortaya cikinca ben gondermedim, devlet gonderdi diyen.

Kel Ali'nin Torunu

SANA NE LAN MUSTAFA KEMAL'DEN? GITSEN GITSEN ancak DOZERE binip GIDECEGIN ANITKABIR'E BUGUNE KADAR HIC GITTINMI de EMPATI YAPIP YORUM YAZMA GZ'LILIGI YAPIYORSUN?Atam ona buna ne yapardi ben bilmem, ama emin oldugum tek sey sen ve benzerin sadece Turkiye degil AKP icinde bile AZINLIK olan % 10-12'lik yerli hamaslari dogru dedeme SEVKEDERDI!

akesar

Münafıklar,kafirler,gayri müslimler İsrail'e destek veriyorlar.Bir de milletine ihanet edenler. Bunlar sadece milleti kandırmak,oylarını çalmak için Milliyetçi numaralarına yatıyorlar.O karinin dedesi de Osmanlı'ya ihanet etmişti zaten.Katranı kırk yıl kaynatsan olmaz şeker,aslını sevdiğim aslına çeker.
 • 1 Yıl Önce

Vatandaş

İsraile laf etmedi beberruhi netenyahuya söyledi katil diye. 

Beberuhi

Kimsenin İsrail'i tuttuğu falan yok haddini bil, Kur'an masum insanları öldüren tüm insanlığı öldürmüş olur diyor, Meral hanımda buna atıfta bulunmuş üstelik İsrail'e katil demiştir neyine itiraz ediyorsun 

Emparyalizm

Emperyalizm hiç bir ülkede demokrasiyi istemez.Emperyalizm tek adamlı yönetimleri destekler.Böylece tek adamı yönetmek ve elinde tutmak daha kolaydır.Günümüzde olduğu gibi
 • 1 Yıl Önce

Canturk

Hicbir sey yapamayanlar Filistin mitingi yapi...
 • 1 Yıl Önce

Miting yaparlar

El altindan madalya alirlar, gemi taşımacilığı anlaşmaları yaparlar. .

Biz buna'ya

En azindan sizler gibi terör devleti Israil'in Siyonist Yahudi tribünlerine oynamıyorlar..

Hakan Yemür

En azından miting yaptı meral ve Kk ne yaptı batının …. olmak dışın da

Biz buna

Tribünlere oynamak diyoruz. En iyi yaptikları şey.

ersan

 genede CUMHURİYET bayramin kutlu olsun
 • 1 Yıl Önce

HÜSEYİN

SAYIN, ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU BEY! ÇOK HAKLISINIZ! DEDİĞİM GİBİ, BİZİM DÜŞMANIMIZ İÇERDEDİR. AYNI NASIL, FAİZİ YÜKSELT DEDİLER O ZAMAN HER ŞEY DÜZELİR DEDİLER. HİÇ BİR ŞEY DÜZELMEDİ. ŞİMDİ FAİZİ HALKIN ÜZERİNE YIKTINIZ DİYE FERYAT EDİYORLAR. BUNLAR,İSRAİL'İ SAVUNUR'LAR. YARIN SAVAŞIN SEBEBİ ERDOĞAN DERLER. DEDİĞİNİZ GİBİ DÜNKÜ MİTİNG'DE BİLE BİR ARAYA GELEMEYEN'DEN NE BEKLİYORUZ'Kİ: SAYGILAR, KOLAY GELSİN.
 • 1 Yıl Önce

Karamolla

Fransa ne yapmaya çalışıyor .ABD ne peşinde İran'da ne gibi bir işgüzarlik var bu tür soruları ve nedenlerini bir analiz yapmanızı beklerdik okuyucuya sunmanız için ..ama sizin aslında bunların ne yaptığı önemli değil bir konu yaratıp muhalif birine söyleyeceğiniz iki kelime herşeyden önemli sizde .o yüzden mitinge gelmeyen bazı siyasilere Filistin üzerinden gönderme yapmayiniz
 • 1 Yıl Önce

Sayin yazar

Sen mitinge biz cumhuriyet bayrami kutlamasina gittik.
 • 1 Yıl Önce

Siyaset Akademisyeni

Numara yapma...Cumhuriyet Bayramına gitmişmiş...Milli Bayramlarla sizin ne işiniz olur...Siz gitseniz gitseniz Tel Aviv'e Israil Ordusuna gönüllü yazılmaya gidersiniz ..

Bilal Zeki Verimli. Antalya.

Yorumlarınız , fikirleriniz ANADOLU İNSANININ ‘ ki ile aynı doğrultuda sizlerin yazısını okurken, akit tv. de izlerken sizlere ne kadar duacı olduğumu söylemek isterim. Yalanlarla dünya ve ülkeleri idare edemeyecekler artık UYANAN MİLLETİMİZİ kimse durduramayacaktır.
 • 1 Yıl Önce

Bi de böyle düşünsen

Abi be Vallahi üzmek için söylemiyorum.. Millet uyandı derken.. Ne yapacağız dünyaya kafa mı tutacağız, savaşın ülkeleri ne hale getirdiğinden ders almayalım mı... Saddamın modern ordusu muhafızları, askeri birlikleri binlerce tankları, uçakları kimselerde yoktu, iki uçağını havalandırması, 4 tankını hareket ettiremedi, koskoca ırak ne hale geldi, kaos mu seviyorsunuz.. Huzurla yaşamak varken, dünyayala mı didişelim.. Bize bulaşmaya kalkanın haddini bildiririz de Evelallah..

BUGÜN EN BÜYÜK BAYRAMIMIZ CUMHURIYET BAYRAMI...

KUTLU OLSUN!. ULU ÖNDER ATATÜRK' E ŞÜKRAN VE MINNETLERIMIZLE...
 • 1 Yıl Önce

Ali bey

Yaziyi sabirla okudum..
 • 1 Yıl Önce

nurettin

ilk defa şu nu kabul edelim cumhuriyet ülkemize 14 mayıs 1950 de dış baskı ile uygulandı daha evvel ki rejime kendisini kutsamak için koyduğu isimdir o rejimde ülkeyi kurtaran gariban halk güdülecek davar gibi görülüyordu öylede oldu devrimleri baskı ile zorla uygulattılar şimdiki zamanda da kuzey kore rejiminin adı kuzey kore demokratik cumhuriyet şimdi beyni yıkanandan bazıları savunacaklar ama dedelerimiz cahil di diye tamamen yalan ölüme götürürken alim yönetime katılmada cahil yutan yutar
 • 1 Yıl Önce

GİBİ

haltettin O ZORLA BASKIYLA DEVRİMLERİ UYGULAMAYANLARI HALİ PÜR MEALİ ORTADA YEMEN SUDAN SOMALİ BAMGALDEŞ BAHREYİN PAKİSTAN AFGANİSTAN GİBİ İİYİKİ YAPMIŞLAR ŞİMDİ G20 DEYİZ SENDE BUNUN NİMETİNİN SEFASINI SÜRÜYORSUN 

Akşenerin sözlerini çarpıtma Ali

Kim masum insanları, savunmasız insanları öldürüyorsa namerttir alçaktır. Bunun sizdeni bizdeni olmaz. Akşenerin sözlerinin altına imzamı atarım..
 • 1 Yıl Önce

Turgut

Sayın yazar neden yoktu siyasi partiler dünkü mitingde..
 • 1 Yıl Önce

YILMAZ

tayyibe hasedinden ölüyorlar o yüzden

Okul

Çünkü davet edilmediler.

Neden yoktu

Bunlar her zaman oldugu gibi Filistin olayini da siyasi hesapları içın kullandilar. Bir diger neden ise Cumhuriyete düşmanliklarini sergilediler.

Serdar

Hür olmanın ne demek olduğunu dünyanın yaşadığı şu günler de daha iyi anlamamız lazım.İşte bu yüzden Yaşasın Hürriyet,Yaşasın Cumhuriyet,Yaşasın Demokrasi, Yaşasın Laiklik.Saolasın büyük Türk, Gazi Mustafa Kemal AtaTürk!!! Cumhuriyet Bayramımız Kutlu olsun.
 • 1 Yıl Önce

Hakan Temür

Hür olduğunu sanan asalaklar hür dünya ortada Gazi yi tabulaştıran asalaklar bu gün şişenin dibinden bir daha bakın özgür dünyanıza çok yakın zaman da o şişe mideniz değil kıçınıza girecek habetimiz olsun .O gün geldiğin hava alanından gaziyi unutup kaçan ilk sizin gibi yavşaklar okucağından hiç şüphem yok

YILMAZ

şaire benzemeye can atan cahil den hallice bile olmayan sözler

...

tc'nin dini islam'dır kitabı kur'an peygamberi allah resulü muhammed(sav)dir ibaresini anayasaya sokmazsan adam değilsin!
 • 1 Yıl Önce

Hasan

Devlet bir kurumdur. Dini adalettir. Din insan içindir. Devletin dini olmaz. Kaldıki dinde zorlama yoktur. Bakara suresinde yazar

Beberuhi

Bunları anayasaya değil kalbine sokacaksın güzel kardeşim, inancın anayasası zorlaması mı olur, Türkiye'de yaşayan gayri müslim insanlar ne olacak peki bu durumda...

Muhtar

Ali Bey,(Konu dışı olması nedeniyle özür dilerim ama) Yürekten Vurucu haberlerinizi büyük resimler halinde veriyorsunuz fakat altına yorum yaptırmıyorsunuz. Mesela, Şii İlim adamı Tufeyli İran’a‘’ ABD size ‘’istediğiniz yerde harekât yapabilirsiniz. İstediğiniz yeri yakıp yıkabilirsiniz dedi. Siz ABD’nin hizmetçisiniz’’ diyor. BU BİR GERÇEK! ABD’nin zaten 1. Planı, Orta doğuyu birbirine düşürüp parçalatmak ve zahmetsizce buraların sınırlarını Siyonist kâfirlerine kaydırmak. İnsanlar ABD ve AB tarafından kafirlik nasıl yapılırmış görmeli, yorumlarını yapmalı.
 • 1 Yıl Önce

Nefer

Terör devleti Israil mensubu vahşi Yahudilerin; vahşi Hiristiyanlarin da desteği ve onayıyla Filistin'de "Islamcı teröristler" diyerek binlerce çocuk ve bebeği katletmelerini alkışlayıp, destekleyen , aklayan ve Israil Büyükelçiliğine destek ve teşekkür mesajları atan ruh hastası şizofrenikler, Yahudi artiklari ve dinsiz yobazlarla anladiklari dilde mucadele etnek gerek...
 • 1 Yıl Önce

unut unutabilirsen...

geçmişte yapılan İslam düşmanlığını bilmesek, sevinelim ama yapılanlar unutulacak gibi değil..müslümanlar zulme uğramış ! yunanın susturamadığı ezan susmuş , fransızın açamadığı örtü açılmış, ingilizin geçemediği çanakkale sarhoşlukta geçilmiş ! italyanların değiştiremediği alfabe islamı hatırlatıyor diye değiştirilmiş..dünyanın cesaret edemediği ayasofya kapatılmış...devletin dini islam kaldırılmış..müslüman ülke heykel putlarına teslim edilmiş.. .haydi unutun bunları,sevinin..
 • 1 Yıl Önce

Ahmed

Sömürge olmaya ne kadar da meraklısınuz.

Hakan hakan

Evet görüyoruz kazanılmış yerlerde neyi susturduklarını elin gavuru bizim gavurlardan daha merhametli daha demokrat .

YILMAZ

kazansalardi bu yapilanlarin fazlasini mi yapacaklardi yani!

Haydi unutun bunları sevinin..

"Keşke kazansalardı" görürdün ezanlarımı neleri neleri susturacaklardı...

G E R Ç E K L E R

Rabbim , Vatanı kurtarmak için gönderdiği askerlerin,sivillerin zulmüne sessiz kalmak zorunda kalan ve bu mileti birbirine düşman etmemek için hicret eden, namaz kılan bir neslin devamı olan , davasında abdestsiz adım atmayan, dünya müslümanlarının Halifesi Osmanlı sultanından(sultanlarından) razı olsun...Onlar yapabildiklerinin en iyisini yapmaya çalıştılar..ama hiç bir zaman Ayasofyada namaza , örtüye,ezana dokunmadılar..haccı yasaklamadılar..Allahın kanunlarını uygulamaya çalıştılar,,fransız gavurunun icat ettiği laikliği müslümanlara layık görmediler..
 • 1 Yıl Önce

İşte Gerçek

Sayın ALİ BEY, ''Cumhuriyeti o kadınlar değil bu kadınlar kurdu'' Resimindeki GERÇEK en az yıl sonuna kadar aynı yerinde kalmalı!
 • 1 Yıl Önce

GÖRDÜNMÜ

işte gerçek ŞEKER FABRİKALARI Kİ FABRİKA YAPAN FABRİKALARDI ÇİMENTO FABRİKALARINI SÜMERBANK ETİBANK ASKERİ PİL FEROKROM FABRİKASI EREĞLİ KARABÜK DEMİR ÇELİK ENTEGRE FABRİKALARINI KURDU HİÇ BİRİNİ GÖRDÜNMÜ BOŞ BOŞ KONUŞMA YÜKSEK FIRIN BİLİRMİDİN SEN HİÇ BİRİNİ GÖRDÜNMÜ (osmanlıdan kalan)

Seda

Ügjpşifkhr midir nedir sanki Türk erkekleri bilimde çok başarılılar da kadınlarda sorun var. Ordan burdan aldığımız parçaları birleştirince çığır açtık tabi

fhgvkhf

Bu kadınlarımız kadeh tokuşturur hale nasıl getirildi? Böyle hallere girince hangi ilericilikte var oldular, bilimsel mi oldular? Uçak mı yaptılar, Otomobil mi, Savaş gemisi mi, İha mı,Siha mı yaptılar yoksa yapanlara, yapmak isteyenlere engel mi oldular. Deniz yarılıp altından yollar mı geçirildi binlerce KM. oto yollar mı yaptılar? Millet bunlara 'sizin yatacak yeriniz yok' diyor.

yapay zekaya sorun ALİ BEY

ALİ BEY, yapay zekaya sorarmısınız ? japonlar daha ileri japoncaya geçelim mi ? yaw geri kalıyoruz bir türlü ilerleyemedik ...
 • 1 Yıl Önce

Süleyman Sırrı Dinçer

Kaleminize sağlık Kardeşim.
 • 1 Yıl Önce

Erhan Er

Bayan Meral'i neden öyle bir tutum sergilediği belli. Bence vatandaşı iyice tahrik edip, kendine hakaret edilmesini sağlayarak tazminatlarla yolunu bulmaya çalışıyor. İnanmayan ifade özgürlüğünden dem vuran Bayan Meral'in bugüne kadar kaç kişiye tazminat davası açtığına baksın.
 • 1 Yıl Önce

Ne mutlu Türküm....

Cumhuriyetin 100. Yılı kutlu olsun. Atatürk ve silah arkadaşlarının ruhları şad olsun. Yaşasın cumhuriyet, yaşasın özgürlük, yaşasın demokrasi. Yaşasın yüce Türk milleti ve devletleri.
 • 1 Yıl Önce

Can

Demokrasimiz ne durumda, her sey sandik özgürlügü ile sinirlanmis olmasi senin icin yeterli, AYM kararlari uygulanmamasi gücler ayriligi senin icin önemi yok.. Umarim nihayet vatandas odakli siyaseten de uygar modern bir devlete gelecek 50 yil icinde kavusuruz, 100 yil maalesef yetmedi.
 • 1 Yıl Önce

Sandiktan çikamazsa

O da kalmaz.

MUZAFFER

ELİNE SAĞLIK, KALEMİNE KUVVET Ali AĞABEY. ŞU MÜBAREK GÜNDE ÜMMETİ MUHAMMED'in (SAV) BİRLİĞİNE VESİLE OLMASINI YÜCE RABBIM'den (CC) DİLERİM AMİN. NE MUTLU BIZLERE KI HDP'LI VEKILE DEVLET PROTOKULUNDE GENELKURMAY BASKANI'NIN BILE ONUNDE YER VERIR VE BASKAN VEKILI OLARAK MECLISTE OTURUM YONETTIRIRKEN BIR YANDAN DA HDP=PKK DERIZ. ELHAMDULILLAH BIZ BUYUZ, BOYLEYIZ ISTE!
 • 1 Yıl Önce

Ömer

Artık bana bir leş miş milletlerden bahsetmeyin . Fonksiyonu olmayan leş olmuş hiçbir caydırıcılığı kalmamış , köy derneği kadar bile ( ona da kurban olsunlar ) değeri olmayan boş teneke . Üç beş eşkıya devletin oyuncağı olmuş , daha ne bekliyoruz ? Ab , NATO bunlarda farklı mı ? Siz biz bir savaş olsa NATO’nun Türkiye’yi koruyacağını mı zannediyoruz ? Asla . Onun için Türkiye güçlü olmalı , Türkiye sağlam durmalı . İslamın , ümmetin son kalesidir Türkiye .
 • 1 Yıl Önce

Laz Uşağı

Hani Nefer teroristti, hani Turkiye'ye girer girmez hakkindaki bir suru davadan tutuklanacakti?Demek ki senin tum yorumlarin da boyle iftira-kaval-maval-cuval-yalan-dolan- palavra. Niye boyle yapiyorsun Bir Dost arkadasim, nedenini cok merak ettim. Insan yalan ve iftira oldugunu bilerek nasil boyle ciddi ciddi yorum yazar ki? Benim mantigim gercekten almiyor.

Bir Dost

HAHAHAHAHA...Len provokatör, kripto @Nefer...Bazen diyorum; "Muhabbetine bakılırsa lan bu ortaokul-lise babası bir ergen olmasın sakın..!":)))

Bir Dost

HAHAHAHAHA...

Uğur

Laikçi Nefer şahsı, başka birine "araya giren üçüncü" filan dediğine göre sen galiba cidden sanıyorsun ki aramızda bir tür sapkın münasebet oluşmaya başlamış. Ben senin gibi sapkın değilim; herkes istediğini söyler. Burada insanlara bulaşmak dışında işler ve hobiler edin.

Ugurla konusurken araya giren comar

Bu ulkede yasadigina gore ikim konusurken ucuncuye ne dusugunu bilyorsundur. Demek ki sana verdigim mikrofonun ustune yatip kaybettin, yeni bir mikrofon istiyorsun. Bak Istanbuldayim ve Maltepe'de olacagim, buyur gel vereyim mikrofonu!

Nefer

Dun Istanbul havalimanindan elimi kolumu salllayarak giris yaptim, hem sen ve senin gibi en fazla % 10luk azili azgin azinlik yerli hamaslari boceklestiren 29 Ekim Kutlamalarina katilmak, hem de hakkinda 5816'yi ihlalden 3 yildir tutmakta oldugum onlarca yorumun hakkinda Caglayan'da suc duyurusunda bulunmak icin.

Uğur

Çoklu sapık aşka düşmüş laikçi şahıs, Amerikan ve İngiliz devletleri ve Yahudiler arasında iç çekişmeler var. Gannuşi'nin tutuklanmasından sonra ağıt yakan İsrailli ve Batılı gazeteciler oldu. Bunlar diğer Yahudilere ve Batılı devletlere sitem ederek mealen yazdılar ki " Gannuşi gibi böyle ılımlı liboş muhafazakârları desteklemeliyiz, diktatör Kays Said gibi kaba laikçileri değil." GÖRÜŞ OLARAK BANA YAKIN OLAN Afganlı müminler ise Amerikan devletini ve uluslararası burjuvaziyi eze eze yendiler, her ne kadar ki tam bir ataerkil Trakyalı olarak Afganlıları da biraz fazla ılımlı ve feminizme tavizkar bulsam da. Benim gibiler bomba gibi değil, bombardımanlar serisi gibi geliyoruz. Sen de daha çok ağlayacaksın. Muhahaha.

Haaa simdi anladiiim

Amerika ve İngiltere odul verdikleri adami darbeyle indirdiler yani:-)))))) Sana sartimi yazdim, zilletci ifadesini kullanmayacaksin, cunku degil akademisyene, insan oldugunu iddia eden birine bile yakismiyor, bir de palavra sallamayacak, yorum yazarken bilimsel gecerliligini kontrol edeceksin. Ha bir de kuzen sana ne yapti onu da yazivereceksin.Yoksa ebediyen pesindeyim!

Haydar

HAHAHAHAHA...Binbir sürat provokatör kripto @Nefer simdi de "Siyâset Akademisyeni" kılığı ile karşımızda:))) Bi de "arakladım" "kopyala yapıştır yaptim" demiyor da "arastirdim" diyor:))) Provokatör kripto @Nefer şunu hiç bir zaman o beyninizden çıkarmayın: Vahsi Hiristitan ve vahsi Yahudilerin agziyla "Türk devletini tehtit eden ve Turk devketine baş kalduranin; başı koparılır"

Uğur

Kendisine akademisyen diyen karacahil laikçi, kendilerine İhvan-ı Müslimin diyen farklı farklı gruplar ve şahıslar vardır. Gannuşi Davutoğlu ve Gül gibi liboş muhafazakâr olanlardandır. Amerika ve İngiltere devletlerinden ödüller aldı. Ayrıca cidden senin sapık âşık gibi takip ve tacizin kabak tadı vermeye başladı.

Siyaset Akademisyeni

Sana kac defa dedim Ugur, yari akademiyen sayilirsin, yazmadan once biraz arastir diye. Bak ben bu yorum icin bile degmeyecek olsani zda yarim saat harcadim, sen kac saniye arastiriyorsun bisey yazmadan once?Dunyada Ihvan'i Destekleyen ülkeler: Türkiye - Katar - Libya - Filistin - Sudan -Tunus. 1987 yılında İntifada olaylarından sonra Hamas (İslami Direniş Örgütü) Gazze'de Müslüman Kardeşler'in bir kanadı olarak kuruldu ve akabinde Filistin'deki en güçlü silahlı güçlerden biri hâline geldi. Hamas'ın 2007 seçimlerinde iktidara gelmesinden sonra, 1989'da Ömer Beşir'in Sudan'daki darbesinden beri ilk defa Müslüman Kardeşler iktidarı ele almıştı. Bu da guvenilir bir kaynaktan kopyalanan haber: Tunus Müslüman Kardeşler (İhvan) lideri Raşid el-Gannuşi, bugün, ulusal güvenliğe yönelik görülen davada Suse Asliye Hukuk Mahkemesi’nde hakim karşısına çıkıyor.

csn

Nato olmasaydi Putin düsürülen ucagi firsata cevirirdi ve sirf turizm ambargosunu koymazdi. bizimkilere nasil da salvarlarina ates düstü alelacele özür mektubu yetistirdiler. o da yetmedi iki pilot icin misliyle Idlip te öcünü aldi. tabii onu hemen unutturdunuz

Gerçek Uğur

Çok beklersin, ismimi kullanan laikçi. Tarih boyunca Allah ve elçileri galip geldi, yine öyle olacak. Bu arada BAE ve Suudiler hiçbir zaman senin tabirinle "ümmetçi" olmadı. Ayrıca Tunus'ta diktatör Kays'ın hapse attığı Gannuşi aslında bizden değildir, çünkü Zillet İttifakından Davutoğlu ve Gül gibi bir liboş muhafazakârdır. O hâlde acaba bizde de kimin sonu geliyor? Son olarak, romantik âşık gibi başkalarıyla uğraşıp rumuzlarını taklit etmeyi bırak. Bu karşılıksız çoklu kara sevdalar seni bir yere götürmez.

Bir Dost

Sirekli baskalarinin ismiyle yazip provokatörlük yapan kimlik ve kişilik yoksunu @Nefer adli kullanici şu an yurt dışında kacak konumdadır (buyuk ihtimalle hakkinda açilan terö örgütleri DHKP-C ve veya FETÖ davalarından hükümlü olabilir) Fakat bir şekilde boynuzlarında tutulup Turkiye'ye getirilecek ve Türk yargısına hesap verecektir...Hiristiyan ve Yahudilerin ağzıyla Türk devletini tehtit etmek ne demek anlayacak...Türk devleti unutmaz...Not eder...Bu sıralar aynı hucre evinde iki gece üst üste kalma @Nefer...Bak Suriye'de sizinkilerin başlarına neler geliyor...Eteklerinin altlarına saklandıkları ABD'li sahipleri bile onları kurtaramiyor... Seni de kurtaramayacaklar..

Uğur

BAE hatta Suudiler bile ummetcilikten vazgecti!Yayilmaci ve ummetci Ihvan'in kaleleri once Misir, sonra Tunus'da yikildi, simdi de Filistin'de yikiliyor, bil bakalim sira kimde?

Aynen

Uygur Musluman Türklerine kim sahip çıktı ise bizde ona sahip çıkmamız lazım.Ankarada koca koca dışişleri bakanlığına vs gerek yok 2+2

Timur

Göktürklerin ardından yaklaşık 1300 yıl sonra tarihte ikinci kez Türk adıyla kurulmuş bir devlet olan bağımsız Türkiye’yi tüm Dünya’ya ilan eden ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı, minnet ve özlemle anıyorum. Türkiye Cumhuriyeti'nin birinci yüzyılı kutlu olsun, ilelebet daim olsun.
 • 1 Yıl Önce

Türk

Maalesef Türk demekten korkar olduk.

İsmail ZAZA

Bundan sonra ABD, Avrupa devletlerinde yani batili ülkelerde demokrasi var insan hakları var hukuk var evrensel hukuka riayet ediliyor derse ya ahmaktır ya para alıyor o devletlerin kuruluşlarından zaten çoğu gazeteci satılmış kişiler aliyor,yada o ülkelerin birer ajanidir.
 • 1 Yıl Önce

Mühend¡s

Müslümanları savunmak güçlü iman gerektirir , zulme ortak olanlar bir gün millet olarak bedelini ödeyecektir..
 • 1 Yıl Önce

Zararı faydasından çok şeyler neticede zararlıdır..

"Dünya genelindeki çakal saltanatlıklara da iki söz edilmeli" ,,,demişsiniz,,,çok doğru demişsiniz...dünyanın büyük devletleri global saltanat kurmuşlar...saltanat yanlıştır,,,dinende tavsiye edilmemiş hatta yerilmiştir....Hz peygamber de o günkü saltanatı yıkmak için mücadele etmişti..küçüğü büyüğü meşrusu gayrı meşrusu olmuyor..insanlık için faydadan daha çok zararı oluyor. .
 • 1 Yıl Önce

MUZAFFER

ELİNE SAĞLIK, ALLAH C.C RAZI OLSUN HAZRETİ MUHAMMED MUSTAFA SAV KOMŞU EYLEYE VATANA MİLLETE DİNİ İSLAM İÇİN ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUM, MÜSLÜMAN ŞEHİT OLUR,EL FATİHA...
 • 1 Yıl Önce

Uğur

Söz ettiğiniz uluslararası saltanatla beraber Türkiye'nin kendi içinde de bir laikçi zenginler saltanatı var. Belirli bir holdingin başındaki şahıslar babadan oğula bir saltanat şeklinde, Türkiye'ye dayatılan mevcut laikçi Zilletçi kapitalist sömürgen rejimin gayriresmi gerçek sultan hanedanı olarak yaşıyorlar. Padişah düşmanı geçinen Zilletçi laikçi militan elebaşı kesimler boynuzlu erkek hayvan holding hanedanına, babadan oğula bir monarşi olarak en büyük yalakalıkla yaltaklanıp tapınıyorlar. En azından iki kuşaktır (ve artık üç oldu) her kuşakta onun başında olan şahsı padişahları olarak görüyorlar. Diğer zengin sömürgen kapitalist holdingci aileleri de keza kendilerinin yüce oligarşik asilzade beyleri olarak görüp onların ayaklarını yalıyorlar. Laikçi Zilletçi köle ruhlu militan elebaşılar o kadar ileri gidiyorlar ki bu monarşi ve asilzade sınıfı için kendi hür doğmuş kadınları ve kızlarını köleleştiriyorlar ve böylece onları onlar için cilveli işyeri cariyesi "çalışan kadın" yapıyorlar. Artık hele hele son 13 senedir iş burada da kalmıyor. Zilletçi militanlar özellikle Zillet oyvereni kitlelere ama aslında bütün topluma aynı köleliği aşılıyorlar ve böylece herkes mevcut laikçi Zilletçi rejimin egemen hanedanları için köleleşiyor ve ailelerini de köleleştiriyor. Biz bu toplumu ve özellikle bu toplumun kadınları ve kızlarını, laikçi Zilletçi saltanat hanedanlarına olan bu kölelikten nasıl özgürleştireceğiz?
 • 1 Yıl Önce

neye sevindiğini bilmeyen ahmak müslüman dolu memleket

Osmanlı düşmanlarının ortak noktası, namazsız ,oruçsuz zekatsız yaşayan münafıkların, islam düşmanlığıdır..Arap ve Osmanlı sözlerini duyunca hazımsızlık başlar, düşmanlık etmek için damarlarındaki asit kandan faydalanırlar ....
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23