• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Gün, hem Cumhuriyetimize hem de Filistin’e sahip çıkmak günüdür

13 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Hepsi için aynı olsun....

Doğu Türkistanda var,,,ve yine tüm gönül dava vicdan görev sorumluluk coğrafyamız,,,ayırt etmek YOK.....ayrım yapanlar olmamalı...
 • 1 Yıl Önce

alperen

100. yılını kutladığınız cumhuriyet laik,demokratik Yasama,yürütme ve yargı sistemi Allah'a isyan üzerine kurulmuş,milli ve manevi değerleri tahrip eden cumhuriyettir.KUTLAMIYORUZ.
 • 1 Yıl Önce

bir gün biz de özgür olacağız

geri kalan yılları sayılı inşallah, bir 5-10 yıl daha sürmeyecek

bir cumhuriyetin öyküsü:

15 yıl tek otorite (ölene dek), tek adam, muhalefet yok, parti yok, meclis kanunla ordu ise silahla onu koruyor, babadan kalan tek şey yok ama onun mal mülk maaş ve servetinde sınır yok, kanun o, hukuk o, adalet o, sıkıyorsa konuş/ şartlar onu gerektiriyordu be, ne yapacan!

Okur

Müslüman ülkeler olarak İsrail'in gücünden ve batı ülkelerinden korkuyoruz.
 • 1 Yıl Önce

yılışıklık hat safhada

arap birliğinin bir toplantısını görmüştüm; bizim bülent ersoy’a zeki müren’e cumhurbaşkanı olmaları için milletvekilleri tarafından oy yağdırılan 1980 ihtilal öncesi gır gır şamata tbmm oturumuna benziyordu; zevkten adeta hepsi kafa bulmuşlardı; yazık, çok yazık..

öyle olsun

cumhuriyet ve laiklik bayramın kutlu olsun 
 • 1 Yıl Önce

devrim

ülkemize devletimize sahip çıkıp düşmana teslim etmemek zaten dini görevdir. din düşmanlarına kalsa ve bu inanç olmasa çokdan ülke elden gitmişti. ancak cumhuriyet ne demek kimler bu ülkeyi kurtardı bunun açıklanması önemli. çünkü bu güne kadar yanlış anlatıldı. ülkeyi müslümanlar başı örtülü çarşaflılar sakallı şalvarlılar kurtardığı asıl sahipleri onlar olduğu halde. (M.kemal de dini hilafeti ve saltanatı koruma sözü ile yola çıkıp etraf toplamıştı. EŞİ VE ANNESİ ÇARŞAFLIYDI. benden sonra HİLAFET ve ŞERİATI TEKRAR İLAN EDİN vasiyetini bırakmıştı ) ancak günümüzde sözde kendini cumhuriyetin taraftarı ve savunucusu gibi gösteren çoğunluğu birinci dünya harbinden sonra düşmanlarla işbirliği yapıp ülkede her türlü katliamı yapan düşman işbirlikçilerinden oluşan, din vatan cumhuriyet vatan namus düşmanı hainler türedi. yalan, iftira vatan din namus düşmanlığına dayanan bir İZİMCİLİK ihdas edip zaman zaman darbelerle ülke yönetimini de ele alıp, böle böle bir avuç kalan ülke toprağını tamamen yok etmek istiyorlar.
 • 1 Yıl Önce

Zeynep

.Mustafa Kemalin askerleriyiz
 • 1 Yıl Önce

devam

cehennemin dibine kadar yolun var ..

can

Türk olan Uygurlar icin niye asla bir miting düzenlenmiyor ve Akit olarak asla konu etmiyorsunuz? Çin soykirim yapinca hic orali olmuyorsunuz? onlar müslüman degil mi?
 • 1 Yıl Önce

Hepsinin anahtarı ayrı..

Filistinle ne bağlantısı var,,,hepsi ayrı ayrı olaylar..abd ye israile dediğimizi çine niye demiyoruz..

hepsi tek yeri bekliyor

haklısın, ancak şu an dünyada ne kadar zulüm gören müslüman varsa hepsinin kilidi Filistin müslümanlarındadır; o açılacak hepsi kurtulacak inşallah! Uygurlar var, Arakan müslümanları var, daha kimler kimler; hepsi Filistin’in kurtuluşunu bekliyorlar!
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23