• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Siyonistlerin Deyr Yasin katliamı

23 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

ülkeci

O katilleri öylesine acıklı bir şekilde yavaş yavaş gebertmeliydik.
 • 1 Yıl Önce

Talha

peki hocam tüm bunlar bilindiği halde neden filistinli kardeşlerimiz silahlanmadı neden biz Ukrayna'ya siha satarken Müslüman kardeşlerimize neden vermedik.....?
 • 1 Yıl Önce

Talha

peki hocam tüm bunlar bilindiği halde neden filistinli kardeşlerimiz silahlanmadı neden biz Ukrayna'ya siha satarken Müslüman kardeşlerimize neden vermedik.....?
 • 1 Yıl Önce

EMEKLİ

OSMANLI İMPARATORLUGUNU KORUYAMADIK.ORTADA ÜMMET YOK ,ZALİMLER AT OYNATIYOR.ŞUURLU ÜMMET OLDUGUMUZDA BU MANZARA OLMAYACAK.
 • 1 Yıl Önce

Mustafa

İsrail’in sapıklıklarını gizlediniz talmut ve mişnayı bu millete anlatmadınız . İsrail’in ahlakı talmut ve mişna okuyun görün Yahudiliği nasıl da sapıklığa çevirmişler yok böyle sapıklık sapkınlık
 • 1 Yıl Önce

Talebe.

Hocam yazilarinizi zevkle okuyorum.Allah saglikli ömür versin.Hergün bütün Akit yazarlarini ve yorumlari da okuyorum. Yorumlarin bana gösterdi ki: Kemalizm amacina ulasdi,hedefine vardi. Rahmetli Misiroglu mezarindan kalksa durumu görse sizce kimi tebrik ederdi?
 • 1 Yıl Önce

Oğuz Han

Hamas son eylemiyle İsrail'in önünümü açtı?
 • 1 Yıl Önce

Onemli olan ZALIMIN, SIYONISYIN, KAFIRIN ne yaptigindanbdaga cok BIZ NE YAPIYORUZ, NE YAPMALIYIZ

........
 • 1 Yıl Önce

Meltem Narlı

1948 Deyr Yasin katliamı öncesi, 1947’de BM’in Filistin’i taksim planında dikkatimi çeken bir nokta var. Sovyetlerin BM’deki temsilcisi Andrei Gromyko ülkesinin Taksim Planı’na ilişkin görüşlerini şu şekilde açıkladı: “Filistin sorununun, Yahudilere ve Araplara eşit haklara sahip tek bir Arap-Yahudi Devleti kurulması yolu ile çözümü, bu karmaşık sorunun çözümü için daha ihtiyatlı yöntemlerden ve olasılıklardan biri olarak düşünülebilir. Filistin’in geleceği sorununun böylesine bir çözümü, Filistin’deki Arap ve Yahudi nüfusların barış içinde birlikte yaşaması ve işbirliği için, iki tarafın da iyiliği, hem Filistin nüfusunun tamamının avantajı için, hem de Yakın Doğu’nun barış ve güvenliği için olur.” Yakın Doğu ile kasıt ne? Güneybatı Asya bölgesi (özellikle Akdeniz, Karadeniz, Hazar Denizi, Kızıldeniz) ve Basra Körfezi'nin çevrelediği alanı kapsayan bölge olarak kabul edilmektedir. Günümüzde bu bölge Filistin, Lübnan, Suriye, Türkiye, Ürdün, Irak ve batı İran ülkelerini kapsamaktadır. Yani güdülen bu iğrenç politikalar, yalnızca Filistin ile sınırlı değil, Türkiye ve komşularını da kapsıyor. ABD boşuna Akdeniz’e savaş gemisini koymadı. Ve dahi İngiltere de boşuna gemilerini göndermiyor. Plan daha büyük. Oyun daha büyük. İsrail demokratik bir devlet olmadığı için, diplomasisi olmadığı ve bir terör devleti olduğu için onunla anladığı dilden konuşmak gerekiyor vesselam.
 • 1 Yıl Önce

Sailor_77

Bu katilleri bu coğrafyaya getiren ve her koşulda destekleyen asıl Küreselci şeytan US denen oluşumdur.Yeryüzündeki bu şeytan şu yaptıklarının devamı gelecektir tüm ülkeler ona teslim olduğu müddetçe zulüm hiç bir zaman bitmeyecek komşudaki yangına gözünü kapayanlarin gözlerini oyacaklardır.
 • 1 Yıl Önce

Gercek emperyalizm, gercek soykirim SIYASI SAPKIN SIYONIZM, tevrati bile amaclari ugruna degistirmis "DEVLET KUR-BOLGEYI USGAL ET-DUNYAYA;EGEMEN.OL-DIGER MILLETLERI IMHA ET" ANDASINA COK SIKI BAGLI OLARAK 150 YILDIR DEVAM EDIYOR....Siyonuzm=YAHUDI DEAŞ

.........
 • 1 Yıl Önce

HANDAN

Deyr Yasin katliamını görmedik sadece okuyup haberdar olduk fakat benzerini şu günlerde görüyoruz, izliyoruz.. Masum kanıyla beslenen bu barbarlığın hiçbir izahı olamaz. Lanetli Yahudi canlı olan her şeyi öldürüyor. Kadın, çocuk, kedi demeden... Albert Einstein, Lübnanlı Müslüman Mustafa Tahhan ve Prof. Fahir Armaoğlu’nun yazdıklarından da anlaşılıyor ki siyonizm aynı siyonizm hiç değişmedi ve değişmeyecek. Ne demişti koca Sultan Abdülhamid Han :" Osmanlı eğer Filistin'den çekilirse orada kan kıyamete kadar durmayacaktır." Eğer zalim ısrarla zulmüne devam ediyorsa, bil ki sonu yakındır ;Eğer mazlum da ısrarla direniyorsa bil ki zafer yakındır.. Allahın izniyle inşallah. Kaleminize bereket hocam.
 • 1 Yıl Önce

Evrim

Bu günün katliamlarını dünde yaptı .Yazınız hafızalarımızı geriye bakarak bu gün olacakları gayet net anlatmış bir avuç müslümanı haritadan silmek
 • 1 Yıl Önce

Güney Doğulu

ACİLER ÜLKEMİZDEKİ YERLİ SIYONIST BOZUNTULARİ TESPIT EDİP PASİVİZE EDİLMELİDİR. Siyonist emperyalist işgalci çocuk katili İsrail, ABD, Birleşik Krallık İngiltere, Fransa, Almanya, Kanada,İtalya, Japonya, Yunanistan ve diğer AB ülkeleri sömürü düzenlerine devam etmek için birleşti. Diğer emperyalistler, Rusya, Çin, Hindistan ise pusuda bekliyor. Onlarda katliam yapmak için sıradadır. İslam halkları, müslümanlar, Afrikalılar ne yapıyor??????.... HİÇÇÇÇ..... Siyonistler yeni paylaşımlar yapmak için önlerine geleni öldürüyorlar. KÖR MÜ BÜTÜN DÜNYA UYANIN BEEEE..... BU KÖRLER cellatlarını ve sıralarını bekliyorlar.... Bu itirazsızlıkları onları zalimler tarafından yok olmaya götürüyor. Allah'ın gazabı da sessiz duranlara mutlaka olacaktır..... Neden sessiz bu Müslümanlarının başlarındaki idareciler????? Çünkü idareciler, yöneticiler köşebaşları siyonistler tarafında tutulmuş ve kodlanmıştır. Buna kendi ülkemiz de dahildir. Cumhurbaşkanımız 24 saat mücadele veriyor. Çevresindeki idarecilerin kaçı onun gibi çalışıyor. Veya Bakanların altında görev yapanlar ne yapıyorlar??? Memur gibi mi yoksa vatanlarını milletleri bayrakları ve devleri için mi çalışıyorlar???? Konuşma, yazma çaktı geçti icraat görmeliyiz. Halen ne yiyeceğiz içeceğiz tartışmasından. Kuzeyden güneye, güneyden kuzeye, batıdan doğuya, doğudan batıya sürüm sürüm sürdürülen gözler önünde katliam yapılan Filistin Halkına yapılanlar bizlere ders olarak yetmez mi... Acilen ülkemizdeki bütün mason cemiyetleri ve türevleri üyeleriyle tespit edilip yasaklanmalı, devlette görevli olanların hepsinin işine son verilmelidir. İçişleri Bakanlığımız ve üst yetkililerimiz bu görevi acilen yapmazlarsa ne içimizdeki FETÖLER biter ne de ekonomi düzelir, ne de vatanımızda huzur içinde yaşayabiliriz
 • 1 Yıl Önce

Aydanur

Deyr Yasin katliamı ile başlayıp şimdi dünyanın gözü önünde devam eden İsrail devlet aklı “D planı.” Çok mühim bir noktaya dikkatimizi çektiniz ki şayet bu bilinmezse İsrail asla anlaşılmaz. İsrail gücünü bu katliamlardan alıyor ne zaman bir seçime gitse önce büyük bir katliam yaparak güç gösterisinde bulunuyor. Barış isteyen savaşmak istemeyen Arap köyler onlar için hiç bir şey ifade etmiyor çünkü kendileri bir wampir gibi savaştan beslenen ve zorla savaşa çekip sonra da dün olduğu gibi “Hastaneyi Hamas bombaladı” gülünç yalanlarıyla yaptıkları suçu alay edercesine karşıya yüklüyor. Bu onların vazgeçmedikleri propaganda usulü. Ama hedef belirliyor ve hedeflerinden, D planlarından vazgeçmiyorlar. Onların karşısında her türlü işkenceye rağmen Kudüs’ten vazgeçmeyen bir avuç Müslüman var. Ne zaman ki söylediğiniz gibi Müslüman âlemi zuhur ederse o zaman bu plan yıkılır ancak. Kaleminize bereket..
 • 1 Yıl Önce

AHMED

Kaleminize sağlık Hocam. Müslüman devletlerde, halk ayaklanıyor, protestolar ediyor. Üzüntü ve sinirden kahroluyor ama devlet yetkilileri İsrail mallarını boykot tan dahi aciz. Filistinlileri topraklarını satmakla suçlayanlar fabrikalarını Yahudilere satmışlar. İşin en kötüsü bazı müslüman ülkelerin başına Amerika adamlarını yerleştirmiş.(Mısır) Korkarım ki bu gidişle İsrail, Gazzenin tamamını topraklarına katacak. İsrail'in korktuğu bir devlet, yada bir güç yok. Ben artık T.V seyredemiyorum.
 • 1 Yıl Önce

Uğur

Yalnız Deyr Yasin'deki ahali de işgalci zorba Yahudilerle işbirliği yapmaya razı olarak Allah'a karşı suç işlemişler. Allah ise onlardan intikamını kölelik etmeye razı idikleri Yahudi katillerin elinden almış. Einstein'dan yaptığınız alıntıda âşikârdır ki fanatik bir Yahudi ırkçısı ve gaddar bir Alman düşmanı olan Einstein da zaten duruma bu yüzden içerlemiş, yoksa o yerleşimdekiler Yahudi çetelerine direnen düzgün mümin olsalardı o da acımayacaktı. Bir not daha: Atom bombasının fikir babası olmakla kalmamış olan, bombanın teoriden uygulamaya geçirilip inşa edilmesi için çok lobi yapmış olan Einstein atom bombasıyla Almanları kitleler hâlinde yakarak katliamlar yapmak istiyordu. Sonra Allah onun hevesini kursağında bıraktı. Gerçi Almanlara II. Cihan Harbinin sonunda bilhassa Doğu Avrupada pek çok katliamlar yapıldı ve oralardaki sade Alman ahalisi batıya sürüldü, ama Allah atom bombasını onlara karşı kullandırtmadı. Atom bombası Almanlara değil de Japonlara karşı kullanılınca gaddar Einstein sözde merhamete gelip pişman olup atom bombası ve "modern teknoloji" aleyhinde uyuz uyuz laflar söyledi. Öyle görünüyor ki aslında nedameti atom bombasıyla insanları katliam ettirmekten dolayı değil, Almanlar yerine Japonları katliam ettirmekten dolayıydı. Dikkat edin ki Hitler daha yeni başa geçerken bile gaddar Einstein Almanlara karşı bu katliamların fantezilerini kuruyordu. O yüzden lütfen "yok efendim Nazilerin Aryan ırkı ve temizlik fikrinden etkilenmek" diyerek Yahudilerin gaddarlığının suçunu da Nazi Almanlara yıkmayın. Ortada doğru düzgün bir Nazi iktidarı yokken bile Yahudilerin büyük çoğunluğu böyleydi, onların en okumuş, en beyefendi, en dâhi adamı olan Einstein bile.
 • 1 Yıl Önce

uğur bey

ha yaşa kardeşim:aynştayn alaman ırkının yok edilmesini istiyordu

Tolga

Eski israil başbakanı Menahem Begin demistiki "bu (deyr yasin) katliami yapmasaydik, israil olmayacaktı" Bu katliyam haberi diger köylerde de duyuldu ve insanlar canlarını kurtarmak için köylerini boşalttılar. Böylece israil amacına daha kolay ulaştı. Demek ki terör israil in temelinde var. O yüzden bu adamlar diyalog yada laf dan anlamaz. Anladığı dilden konuşmak gerek.
 • 1 Yıl Önce

Somon

Yahudiler katliamcı bir millettir. Onlardan dost olmaz.
 • 1 Yıl Önce

MUZAFFER

ELİNE SAĞLIK HOCAM, ALLAH C.C RAZI OLSUN ,ÖMRÜNÜZE BEREKET VERSİN İNŞALLAH AMİN, MÜSLÜMAN ŞEHİT OLUR, KAFİRLER MÜNAFIKLAR LEŞ, 1445 YIL OLDU HALA MÜSLÜMAN ETRAFINDA KİMLER VAR KİMLER DİKKATE ALMIYOR, MEZARDA MI B İ R L İ K ,O L A C A K S I N I Z .
 • 1 Yıl Önce

gavur gavurluğunu yapacak

devlet olarak yahudi mallarına karşı bir önlem alamıyoruz ! müslüman ülke yahudi mallarıyla üretim tesisleri ile dolu...onları besleyen yine müslümanlar ! amerika ,avrupa güvenlik tehdidi diyor çin mallarına yasak getiriyor, bizimkiler aciz aciz bakıyor ! bürokrasimiz,bürokratlarımız katliama ortak oluyor haberleri yok..
 • 1 Yıl Önce

Kâri

Katil,siyonist ve nazi kılıklı barbar İsrail dün gece tüm dünyanın gözü önünde tarihe geçen bir katliam yaptı. Ve öğreniyoruz ki bunun temelleri yıllar öncesinde atılmış olup, acı örnekleri önümüzdedir. O zaman yaptıkları psikolojik baskı bugün de devam etmekte. İnsanları yurtlarından ederek topraklarını zulümle kanla işgal etmekteler. Son olarak,Hz. Ali'nin dediği gibi; Zalimin sonu yaklaştıkça zulmü artar ve daha da azgınlaşır. Sonları yaklaştı... Mevla bize o günleri görmeyi nasip eylesin . Hafızaları tazeleme niteliğinde,tarihe düşen harika bir yazı olmuş hocam var olun....
 • 1 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23