• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Aliya İzzetbegoviç’e rahmet olsun

5 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Muhacir.

ALIYA BÜYÜK BIR ISLAM KAHRAMANIDIR. ALLAH ONU PEYGAMBERIMIZE KOMSU EYLESIN.BOSNADAN HEP VATAN SEVER CIKMISTIR.ALLAH ONLARDAN RAZI OLSUN.
 • 1 Yıl Önce

fetösavar

o kitap türkiyede yasaktı.. nasip oldu orijinalinden okumak... türkiye.nin nefis bir tarifi vardı, ilberlerin, şengörlerin tam tersine saçmaladığı meselenin bam dediği yeri gerçekçi analiz etmişti... allah rahmet eylesin...
 • 1 Yıl Önce

Güney Doğulu

ALLAH c.c. RAHMET ETSİN KAHRAMAN VE ŞEREFLİ ASKER İZZET KARDEŞİMİZE.... BİZLER DE ONUN GIBI CESARETLİ OLMALİYIZ. BU NEDENLE ACİLEN ŞEYTANIN İŞBİRLİKÇİLERİ ÜLKEMİZDEKİ YERLİ SIYONIST BOZUNTULARİ TESPIT EDİP PASİVİZE EDİLMELİDİR.... Siyonist emperyalist işgalci çocuk katili İsrail, ABD, Birleşik Krallık İngiltere, Fransa, Almanya, Kanada,İtalya, Japonya, Yunanistan ve diğer AB ülkeleri sömürü düzenlerine devam etmek için birleşti. Diğer emperyalistler, Rusya, Çin, Hindistan ise pusuda bekliyor. Onlarda katliam yapmak için sıradadır. İslam halkları, müslümanlar, Afrikalılar ne yapıyor??????.... HİÇÇÇÇ..... Siyonistler yeni paylaşımlar yapmak için önlerine geleni öldürüyorlar. KÖR MÜ BÜTÜN DÜNYA UYANIN BEEEE..... BU KÖRLER cellatlarını ve sıralarını bekliyorlar.... Bu itirazsızlıkları onları zalimler tarafından yok olmaya götürüyor. Allah'ın gazabı da sessiz duranlara mutlaka olacaktır..... Neden sessiz bu Müslümanlarının başlarındaki idareciler????? Çünkü idareciler, yöneticiler köşebaşları siyonistler tarafında tutulmuş ve kodlanmıştır. Buna kendi ülkemiz de dahildir. Cumhurbaşkanımız 24 saat mücadele veriyor. Çevresindeki idarecilerin kaçı onun gibi çalışıyor. Veya Bakanların altında görev yapanlar ne yapıyorlar??? Memur gibi mi yoksa vatanlarını milletleri bayrakları ve devleri için mi çalışıyorlar???? Konuşma, yazma çaktı geçti icraat görmeliyiz. Halen ne yiyeceğiz içeceğiz tartışmasından. Kuzeyden güneye, güneyden kuzeye, batıdan doğuya, doğudan batıya sürüm sürüm sürdürülen gözler önünde katliam yapılan Filistin Halkına yapılanlar bizlere ders olarak yetmez mi... Acilen ülkemizdeki bütün mason cemiyetleri ve türevleri üyeleriyle tespit edilip yasaklanmalı, devlette görevli olanların hepsinin işine son verilmelidir. İçişleri Bakanlığımız ve üst yetkililerimiz bu görevi acilen yapmazlarsa ne içimizdeki FETÖLER biter ne de ekonomi düzelir, ne de vatanımızda huzur içinde yaşayabiliriz. Siyonist bozuntusu masonların karşı yapılacak her eylemde mecliste kimlerin sesi çıkacak. İzleyin. Bunları meclisten atın ve yargılayın... VATANA IHANET SUCUÇUNDANN TABİKİ
 • 1 Yıl Önce

durum meydanda değil mi?

uyanıyoruz, çok büyük bir heyecanla Gazze’nin bombalanmasını, binlerce müslüman kardeşimizin şehadetlerin seyrediyoruz buradan, daha kolay oluyor! online kalbî destek!

maalesef

gidip görmek kısmet oldu oraları; insanlarının fransız’dan italyan’dan farkı yok; ne anladık? ona da mı razı olalım, e peki o zaman, ne yapalım..
 • 1 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23