• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Filistinli kızın haykırışıyla: “Ârun aleyküm, ârun aleyküm, ârun aleyküm!”   

12 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Adam

Ümit bey haklı kardeşim siz hiç Filistinlilerin veya arapların Türk Müslüman kardeşleri zulüm altındayken hiç gösteri yaptıklarını gördünüz mü arakanda,karabağda kıbrısta yaşananlara karşı çıktığını hiç gördünüz mü afrin harekatında filistinin Türkiye yi kınadığını da yazabilirsiniz ya da 105 yıl önce ingilizlerle bir olan araplar tarafından trene sabotaj gerçekleştirilip içindeki Osmanlı askerlerini katleden olayı yazabilirmisiniz ne hikmettir ki özgürlük adına katledip bölgelerinden kovdukları Türk askerinden medet ummaya başladılar aslında Osmanlı askerlerinin gözlerini kör ederken gelecekteki çocuklarını ve torunlarını öldürdüklerini hesap edemediler araplar soydaşlarını bir şekilde kurtarmalı yoksa filistin diye bir yer kalmayacak Türk milleti de artık uyandı kusura bakmayın ama oraya gidip İsraile karşı gönüllü savaşacak olanlara da birey demeyiz gidebilirsiniz
 • 1 Yıl Önce

Orhan İnan

Rabbim bizleri affetsin, diyeceğim amma affetmeyecek biliyorum. Çünkü müminler gibi davranmiyoruz. Mumin gibi tavır koyamiyoruz. Kalbimizi işgal etmiş olan vehn duygusu ile dünya dışında baska bir nimet istemiyoruz. Yani cennet nimetlerini istemiyoruz. Hatta biz ne istediğimizi bile bilmiyoruz. Rabbim korusun ama, Filistinli kardeşlerimiz gibi biz de yahudi tekmesi ile mi uyanacağız?.Hadi artık Müslüman olduğumuzun farkına varalım ve zalimlere hesap sormak için ayağa kalkalım. Hak'kin yardımı sağanak sağanak üzerimize nasıl yağıyor, bunu görelim ,Mumin olmanın şeref ve hazzını yaşayalım.
 • 1 Yıl Önce

Leyl....

Ya i$de boyle birgun bir fakir cikar, bir mazlum cikar, bir garip cikar.. "Takke dü$er, Kippa görünür." .. :((((
 • 1 Yıl Önce

Kendini Guru zannediyor olmalı

Ümit Özdağ İslam'da kıblenin önemini bilir mi ki?...İbrahim peygamberi bilir mi ki?...isrâ Miraç ' ı bilir mi ki? ... Ümit Özdağ, Filistin davasının Müslümanların ve Türklerin değil Arapların davası olduğunu söylerken...“Filistin davası İslam davası değildir” diyebiliyor... Bu adamlar Kürt Türk Arap müslümanları arasında fitne tohumu ekmekle vazifeli ... belli ki görevi bu... sen kimsin ki müslümanların davasını müslümanlara rağmen belirlemeye kalkıyorsun?... İslam'ın şartını imanın şartını... namazın vakitlerini bilir misin?
 • 1 Yıl Önce

Yaman

Siz "elimizden bir şey gelmiyor derken diğer müslüman ülkeler de aynı şekilde söylüyor ve bu nedenle zulmü önlemek mümkün olmuyor.
 • 1 Yıl Önce

Okur

Allah Müslümanlara neden yardım etmiyor? Demek ki Allah, yardım edilecek hakiki Müslüman olmadığını biliyor. Kafirler birbirlerine yardım ediyorlar hatta Müslümanlar da kafirlere yardım ediyorlar. Müslümanlar hem dünyasını hem ahiretini kaybetmiş gözüküyorlar, bu hal böyle devam edecek gibi.
 • 1 Yıl Önce

Ali

Bakara 47.ayet bu sorunun beki cevabıdır,kimbilir....

Yaver

Ben de Ümit Özdağ partisindeyim.sn ozdagin anlatmak istediği ülke için faydalı olan çıkarlarımız .sn Cumhurbaşkanı bazen açıklamaları oluyor ki düşünün Filistin içinde birgün olumsuz bir açıklama yapsa inanın zerre kadar bir elestiriniz olamaz .ama sn ozdaga ahlaksız diyorsunuz
 • 1 Yıl Önce

Hikmet Yılmaz

Mazlumların yanında olmayan Suudi Arabistan'a Hac'a ve KDV'si olan Ümre'ye gitmeye değer mi ? Ve Mekke, Las Vegas oldu !. . Bizim Müslümanlar daha Müslüman olamadı.Müslüman cehenneminde değil,Hıristiyan cehennemine gidecekler...
 • 1 Yıl Önce

Derdiniz siyaset degilde gerçekten Filistin ise buyurunuz;

İsrailin guvenligi icin orta dogunun yeniden dizayn edilmesi projesi olan Bop'un başkaniyim diye kasalan, Her Amerika ziyaretinde yahudi lobilerine koşup onlarin destegini isteyen hatta devletin milyon dolarlarini bu lobilere aktaran, ikridarda oldugu yillarda kendi gemisine saldiri yapilip insanlari uluslararasi sularda katledildiginde bile israil ile ticaretine helal getirecek davranislardan kaçinan hatta dava surerken kendi madurlarini yari yolda birakip geri adım atan, hatta ve hatta son 23 yilda israil ile ticaret nerdeyse 10 a katlayan, israile uçak yakiti satan, israil hava yollarindan sonra israile en çok uçuş yapan ikinci hava yolu şerefine erişip ülkeyi israilli turistlerin encok tercih ettigi ulke haline sokan ez cumle sureti haktan gozukup arkadan israille iş tutanlarada iki kelam edinde samimiyetinize inanalım. Ölumünden nerdeyse 13 yil geçmesine ragmen Rahmetli Erbakan hocamızın yine bu konuda daha hakli çiktigini görüyoruz.
 • 1 Yıl Önce

Yaver

Mavi Marmara için demişti sn Erdoğan .bugün gene benzeri söz etsin gene ufacık eleştiri olamaz iktidara bunlardan .ancak Özdağ ve akşener için illet ahlaksuz derler

MUSTAFA

Ümit Özdağ denen soysuzun israili destekler mahiyetteki açıklaması aslında onun bir "mossad ajanı" olduğunun teyidi olmuş oluyor.
 • 1 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23