• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Türkiye’nin gelecek cumhurbaşkanları!

28 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Şadi

Hocam yanlış adamlar seçmiş sin Cumhurbaşkanı olacak kişi ya Ermeni ya rum veya mason olması gerekir Hakan fidan kürt ama ülkesini seven bir Kürt Selçuk Bayraktar da REİS in damadı
 • 1 Yıl Önce

Mustafa

Hafızları bilimden teknolojiden sanatkarlıktan uzak yetiştirmeyelim Hafız Prof İsmail Hakkı Aydın Hafız doçent Salih selman Mezarlıkta kuran okuyan vasıfsız nesil yetiştirmeyin . Kuran opera eseri değildir seslendirilmek için inmedi hayata hükmetsin diye indi . Ebced cifir remil ,büyü muska için kurana bakan bakara Suresi 102 de büyü yapan kafirdir yazıyor. Kuran alimi hadid suresi 25. Demirdeki kuvveti anlar.
 • 1 Yıl Önce

A yolcu

Hocam siz hata yapmışsınız fetö cülerin ayranı kabarır Cumhurbaşkanı olacak kişinin ya SSK batırması veya İstanbul u yönetememesi gerekir Selçuk Bayraktar Hakan Fidan olmaz çünkü Bunlar yönetir batırmazlar
 • 1 Yıl Önce

Umut Var

Binali Yıldırım da geleceğin Cumhurbaşkanı olabilir neden olmasın.
 • 1 Yıl Önce

Litrelik

Ben Bilal diyorum… kesin olmalı ki kabire girmiş ülkenin üstünü betonlasın … !!
 • 1 Yıl Önce

Ahmet Uzun

Sayın Yazar,maalesef yanılıyorsunuz. Türkiye’nin Reis’dwn sonra ki başkanı ben olacağım biiznillah. Araya kaynak yapmayalım lütfen. ????
 • 1 Yıl Önce

acı gerçek bu

Yazıda C.B. için adı geçen 2 adayında da liderlik özellikleri ve karizması yok. Liderlik; sonradan değil, doğuştan gelen bir özelliktir. Kaldı ki, bu iki isimde de hitabet yeteneği yok. Şu anda politika sahnesindeki yüzlerce kişi içinde, Erdoğan'ın yerini doldurabilecek kimse yok. Ne Ak Parti içinde, ne de muhalif partilerde. Türkiye'deki en büyük sorun; kişilerin kendisinden sonra, görevini gönül ferahlığı ile devredebilecek kişileri bulup yetiştirememesidir. Özellikle siyaset sahnesinde.
 • 1 Yıl Önce

kani

görduk hitabeti prompter bozulunca

Sn Yazar Aklıma geldi

Hiç düşünüyormusunuz bir insanın aklının siyasete 14 yaşında ermeye başladığını varsaysak bile 35 yaşına yani neredeyse ömrünün yarısına gelmiş birisi daha hayatında başka hiçbir iktidar/lider görmedi.. Günümüz ve dünya şartlarında değerlendirildğinde bu millet/memleket açısından neye işaret eder _ normal ve sağlıklı bir durum mu ?
 • 1 Yıl Önce

Bilge Kağan

Kim olsun !Türk halkını refaha erdirecek, eğitimi,ekonomiyi,tarımı çağdaş seviyelere çekecek, Türk lirasını 1TL = 1 dolar yapacak, vergileri kullanırken her kuruşunun hesabını verecek, ticari sır/ devlet sırrını kalkan etmeyecek, israfı itibar görmeyecek, elde avuçta olanı satmayacak, anayasa ve kanunlara bağlı kalacak,sözünde duracak biri ....
 • 1 Yıl Önce

HASAN CAN.

TAYYIP BEYDEN SONRA KIM GELECEK? YAVUZ SULTAN SELIM GELECEK INSAALLAH.......
 • 1 Yıl Önce

Sahi

Almanya İngiltere İtalya gibi ülkelerde liderin hiç önemi yok ..NEDEN..çünkü kuramsal bir yapı var.ha hans ha cons kim gelirse gelsin farketmiyor.asil bu önemli.
 • 1 Yıl Önce

Dogru tesbit Sahici.

Kemalizmin bu memlekete en büyük kötülüklerden birisi de; Osmanlidan kalan bütün kurumlarin imha edilmesidir.Basardilar.

Şevki

İdris bey çok güzel yazılar yazıyorsunuz kaleminiz kuvvetli akp 15 yıl ülkeyi güzel yönetti sizde 15 yıl tahmin etmişsiniz fakat artık çizgisinden koptu akp yi iktidar eden fakir emekli kesimi perişan etti emekliler arasında ayrım yaptı siz ezilen fakirin çevresinde olup biteni görseydiniz yeniden refah partisi ve oğul Erbakan ın bu ezilen fakir ve emeklinin yeni umudu olduğunu anlarsınız tüm emekliler artık akp nin yalan siyasetinden haksızlığından bıktı yerel seçimde YRP güçlü adaylarla seçimi kazanacaktır daha sonra yeni cumhurbaşkanı Erbakan olacaktır yeter ki emekliyi fakiri mazlumları kollasın
 • 1 Yıl Önce

Ahmet

Türkiye özüne kavuştu şu an Türkiye’yi agil heyet yönetiyor yani devlet geleneği bunun içinde Kılıçdaroğlu da var. Hasan Cengiz’de var.
 • 1 Yıl Önce

Göktuğ

Hasan Cengiz Kılıçtaroğlunun danışmanıymış, o zaman bu durumda kardeş kılıçdaroğlu da mı bizden tiyatro mu oynuyor.

Bir okuyucu

Ülkemizi düşman çevrelemiş, ateş çemberindeyiz. Hükümet elinden geleni yapıyor. Şimdi gelecek cumhurbaşkanını tartışma zamanı mı? Ülkemize ve hukumete destek vermek yerine, muhalefeti desteklemek için mi böyle boş konular ortaya atıyorsunuz? Insanları tartışmaya açıyorsunuz. Tamamen hedef saptırmaya yönelik saçma ve memleketim adina tehlikeli bir yazı. FETO'nun ekmeğini yiyenlerin taktiği hep budur.. Yazık.. Ülkemiz mücadele icinde, sizler muhalefete çanak tutacak konular ortaya atarak, teröristlerle işbirliği yapanları kamufle ediyorsunuz.. Yazık ki ne yazık.. Rabbim, ülkemi refaha ve selamete çıkarsın. Amin.
 • 1 Yıl Önce

Veli

Göktug asil sen bos beles konisma, iyice sacmalamissin. 1000 yil, 100 yil öncesindeki sistemler artik eskide kaldi. Ama sen "yok eski sistem iyidir" diyorsan, o zaman git 50 yillik arabaya bin, git cep telefonunu cöpe at.

Göktuğ

Okuyucu boş beleş konuşma Osmanlı zamanında veliaht belirlenirdi. Yarın Allah göstermesin Reise veya Bahçeliye bir şey olduğunu düşün al sana kaos, ikincisi gelecekte liderlik beklentisiyle birilerine yatırım yapanlarda önlenir böylece kesinlikle yerine geçecek ilan edilmese bile hissettirilmeli yoksa Hz Osman döneminden sonrası gibi oluruz

Göktuğ

İdris bey 2014 yılından bu yana her seçimdeki Ak Parti ve MHP mitinglerine gitmiş biri olarak Selçuk Bayraktar'ın ve Hakan Fidan'ın mitinglerde bir coşku yaratabileceğini düşünemiyorum. Şuan bu şahıslar devlet yönetiminde sınanmadı ekonomik sıkıntılar ve hatalar bunların hitabet performasıyla birleşirse bence fiyasko olur. Mevcut pozisyonlarındaki başarılarını liderliktede segileyeceklerinden kuşkuluyum. Ama S.Fidan'a sol kesimden bile bir sempati var. Bu bir artı. Ancak Benim mitinglerde gördüğüm tablo Reisten sonraki liderin Süleymen Soylu olduğudur. Bence MHP+Ak Parti birlikteliğinin doğal lideridir. Bayraktarın kesinlikle başarısız olacağını düşünüyorum. Ama Soylu ile Fidan'ın Kürt seçmen açısından artıları ve eksileri olduğunu düşünüyorum. Kürtlerle devletin gönül bağını tekrar kurulması için Fidan'ın faydalı olacağını düşünüyorum. Ortadoğunun kaderi Türklerin Kürtlerin ve Arapların birlikte hareket etmesine bağlıdır.
 • 1 Yıl Önce

Vatandas

Göktug, 2014 yilinda Bahceli Erdogan icin "7 sülalesinden hesap soracagim" diyordu, Erdogan'a muhalefet ediyordu ve ikisi de birbirine hakaret ediyordu. Demek sen iki partinin de mitingine gittin. Hangi amacla gittin?

Harun

Bırakın şu güzel adamı işini yapsın. Onun işi gök yüzü
 • 1 Yıl Önce

Idrisi bitlisi ....

Osmanli muneccimleri rüya görür rüyası sonra gerçekleşir en sonunda buluşurlar...
 • 1 Yıl Önce

Özbaş

Önce bugünü kurtar,sonra geleceğe bak. Mahali seçimlerin sancısı şimdiden başladı,neden sancılı onu siz belirtin yazın. Demek oluyor ki size göre memleket uçuyor,adalet dünyanın örnek alacağı kadar düzgün . Öyle olunca şimdiden geleceğin cumhurbaşkanı nı siz belirlemişsiniz,seçmene gerek kalmamış.
 • 1 Yıl Önce

ÖZCAN ŞAHİN

GÜNAYDIN EVİRMİŞ CEVİRMİŞ CUMHURBAŞKALIĞI MAKAMININ ŞİMDİKİ CUMHURBAŞKANIYLA DEVAMININ GEREKTİĞİNİ YAZMIŞSINIŞ BUNUN İÇİN ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ GEREKTİĞİNDEN İLK GÜNDEN YENİ ANAYASA YAPALIM YAYGARASI YAPILIYOR NEYMİŞ SİVİL ANAYASAYMIŞ MASAL BU Dİ Mİ EFENDİM
 • 1 Yıl Önce

Chpkk olmasında:)

Chpkk olmasında gerisi kolay.. bulunur bi vatan evladı..
 • 1 Yıl Önce

Okur

Levhi mahfuzda kayıtlı olanın dışında bir şey gerçekleşmezmış. Gerçek şu ki dünya hayatında gülenler genelde zalimler, kafirler (envaiçesit) , münafıklar, fasıklar ve yalancılar oluyorlar, seyrek de olsa Müslümanlar da nasiplerini alıyorlar.
 • 1 Yıl Önce

AKIL

okur AKILSIZLIKLARINDANDIR
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23