• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İsrail gerçekten gafil avlandı! Basını yazdı: Gazze'ye dair düşünce çöktü...

7 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Mehmet E. Almanya

Bacim Almanyada Bankalar sistem cöküyor batıyor, Ekonomi inanın kötüye gidiyor, iflaslar çoğalıyor. Bankalarda birikimler artık yapmıyor Müslümanlar, ferah olun bizler zalim devleti desteklemiyoruz.Bati Hain di herzaman.
 • 1 Yıl Önce

Okur

Bugün Filistin'de yaşananlar 1937-38'de Dersim'de yaşananlar ile aynıdır. "Seyit Rıza isyan etti" bahanesi ile Dersim havadan ve karadan bombalandı, kadınlar, çocuklar, yaşlılar, hamile kadınlar ayrımı yapılmaksızın on binlerce insan süngü ve bombalar ile katledildi. Dersimlilerin kaçacak, gidecek yerleri yoktu her taraftan abluka altına alınmıştı. Bugün Filistin'de olanlar dün Dersim'de yaşanmıştı.
 • 1 Yıl Önce

Okura cevap.Ressam.

Cemevine girdiginiz de ne görürsünüz? Hz.Alinin resmini. 12 Imamin resimlerini. Haci Bektasinin Velinin resmini? Baska kimin resmi var orda? Bu ne haldir? Aleviler kime oy verirler?

Yaver

Ülkemizde siyaset çok fazla sn yazar o yüzden sağlıklı analizler olamıyor .örneğin Rusya bugün bir vahşete imza atsa kuzey Suriye'de sanırım fazla dile gelmez iktidar ile arası iyi diyerek .bunu sn köşe yazarlarinda görüyoruz
 • 1 Yıl Önce

TÜRK,SELÇÜKLU,VE OSMANLI TORUNLARIYIZ

FİLİSTİN İLLAKİ BİR GÜN BAĞIMSIZ BİR DEVLET OLACAK BAŞKENTİ KUDÜS OLACAM EĞER BİRAZ İMANİ VARSA İNANIR,ÇÜNKÜ DÜNYANIN VE DEVLETLERİN EN ÖNEMLİSİ , KÜRESELCİ ÇETE PARA BABALARI EMELLERİNE KAVUŞMUŞ, BİR DAHA ÜLKELERDEN ,,İSRAİLDEN FİLİSTİNDEN UĞRAŞMIYACAKLAR ÇÜNKÜ DÜNYAYI 150 SENEDE PARAMPARÇA ETMİŞLER,, İSLAM BİRLİĞİ YOK HEPSİ BİR TELDEN ÇALIYOR ,, ARAP DEVLETİ VE HÜKÜMETLERİ YOK ARAP MİLLETİ YOK ZATEN,, TÜRK DÜNYASI YOK YERİNDE SAYIYIYOR,,, BİR ARAYA GELMELERİ ÇOK ZOR,BİZ TÜRKİYE HAVADA MUALLAK,,, İÇİMİZDE OLAN VE KUYRUĞU HALA RUHU BATIYA BAĞLI OLAN*** % 40 TARAFSIZ BANA NR ,, SALLA BAŞINI AL MAAŞI % 95 BU MİLLET DÜZELMESİ ÇOK ZOR**** BÜTÜN BUNLARI *** KÜRESELCİ ÇETE PARA BABALARI YANİ ROTHCHAİLD BİLİYOR ,,,,, ATOM BOMBASINA GEREK YOK ,, ARTIK DEVRİM GÜNLERİ BİTİ,,,**** ŞİMDİ KENDİLERİNE GÖRE ÇOK BASİT YÖNTEM***((((( SOYYAL MEDYA,,TV GAZETELER DERGİLER,,İNTERNET,,, TV DE MUBAH KANALLAR FOX GİBİ BU KANALI EV HANİMLARİ KİLİTLEMİŞ HER EVDE VAR,,, NETFİLEX FİLİMLERİ DİREK KÜRESELCİ ÇETELERE BAĞLI,,, GENÇLERİN ELİMDE FELEFONLAR DÜŞMEZ DÜNDE 15 SAATINI FELEFONA AYIRIR,,,**** ANNE BABA YOK ZATEN HER EVDE BİR ÇOCUK BAKICI VAR ODA HER BEBEK ÇOCUKLARADA BİR TELEFON,,, AKŞAM OLUR YEMEKLER PİŞMEMİŞ ÇÜNKÜ ANNE ÇOK MEŞGÜL,,,, ALOOOOO ***TERND YOL,,PORSYON YEMEK GÖNDERSENE,,,, OH ANNE BAYILDIM BU YEMEYE EVDE KAHVALTI VE AKŞAM YEMEKLERİ YOK ÇÜNKÜ ÇOCUKLAR DIŞARDA YEMEK YEMEYE BAŞLAMIŞLAR ,,,, İŞTE DÜNYA BU ARTIK ,,,, FİLİSTİNİ DÜŞÜNEN KİM ,,, ÇÜNKÜ BEYİNLER BOŞ,,, TEŞEKKÜRLER ,,,MİLLİ OLMAYAN BİR MİLLİ EĞİTİM ,,ÇÜCUKLAR ,, BIRAK FİLİZTİNİ ,,,,,, KUDÜS NEREDE DER SANA,,,, VAY HALİMİZE,,, İŞTE ARTIK DÜNYAMIZ BU****** BAŞARININ SIRRI KÜRESELCİ ÇETELER,,,YAHUDİ ROTHCAİLD AİLERİ VE ROKKFELER VE SOROSLAR,,,,BAŞARDİLER,,,SELAM VE DUA İLE,,,
 • 1 Yıl Önce

MUSTAFA

Hain Sisi'nin istihbarat örgütü de Mossadı uyarmış demek.
 • 1 Yıl Önce

Neşe

İsrail ; Suriye Lübnan Gazze demeden bombalıyor....
 • 1 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23