• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Meğer Akit gazetesi ne imiş, ben ne imişim; haberimiz yok

47 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Güldiken Güldiken..

Sayın hcm sana mesencirdan yazanı boş ver kafana takma...onların gemisi kandırma seninki bandırma olduğu için seni çekemiyorlar...
 • 1 Yıl Önce

Mahmut

Filenin Sultanları size rağmen tarih yazıyor.
 • 1 Yıl Önce

Ferhat

İsminin sahibi peygamber ne derdi acaba sözüne. Aferin dermiydi.

Az bile demiş

Fazlası yok, eksiği var.
 • 1 Yıl Önce

Sadık Can

Yorumlara bakıyorum da ne kadar aç gözlülük var.Bende emekliyim. 60 yıllık geçmişi iyi hatırlıyorum. Allah a çok şükür.fazlasiyla yetiyor. Yanlız ben rızkı Allah tan bildiğim ve beklediğimden., siyasiler beni pek ilgilendirmiyor bu konuda. Diğer konularda da çok iyi durumdayız. Yorumcular şükür etmesini bilin.
 • 1 Yıl Önce

Bumin kağan ışık

Fe inne me'al usri yusra ....dervişe sormuşlar nereye gidiyorsun derviş bilmemki gidiyorum öyle işde çiçekleri ezmeden gönülleri incitmeden evvel den ezele gidiyorum işde..... peki nasılsın demişler ( mizanda ) belli olacak....
 • 1 Yıl Önce

Ismail ercikti

Idris beyEsselâmuñÂley küm. Bundan önceki ticaretbakani 3 büyük marketlere ceza yazmayibirak ricaetti
 • 1 Yıl Önce

Mustafa Çolak

30.Ağustos’ta Türk ordusunun düşmanı yenilgiye uğratması önemsiz bir konu mu sayın yazar? Zafer Bayramı sizi ilgilendirmiyor mu?
 • 1 Yıl Önce

İstifade

Halkın derdini ancak sizler gibi halkın içinde, halk gibi yaşayanlar dile getirir. İktidar yanlısı olsada torpil ile çoluğunu çocuğunu devlet makamlarına yerleştirmeyenler dile getirir. Çünkü bilir ki "Ekşi yemedim ki karnım ağrısın." der. Başkasının sırtından nemalanmayan, milletin derdini sıkıntısını birebir kendi yaşayan dile getirir. Yazı masasına oturduğunda aklının bir köşesinde ekonomik sıkıntı olan biri zanımca eğip bükmeden bu konuya dokunur. Haa, "Karnı tok sırtı pekse!" halk ekonominin kıskacında ezilip, büzülürken o; gazetelerin bu değerli köşelerinde başka konularda top çevirir. Doğru tektir, doğruyu dile getiren her zaman değerlidir. Bu konulara değinen daha nice yazarlar görme temennisiyle...
 • 1 Yıl Önce

Mehmet

Hani şu 'milyarları kırışıyorsunuz' diyen nesne yorum yazmamış. Öyle bir zamanda yaşıyoruz ki namaz kılanlar her türlü kınamayla karşı karşıya bırakılıyor. Allah ıslah etsin...
 • 1 Yıl Önce

Serdar

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu olsun.”Ne mutlu Türküm “ diyebilmemizi sağlayan bu cengaverlerin En başta Mustafa Kemal Paşam ve diğer paşalarımız ve bütün savaşan ,dövüşen askerlerimiz,karınca misali yanğını söndürmek için çabalayan Anadolu’nun yaşlısı,genci,çoluk çocuğunun ruhları şad olsun.Makus talihimizi yenen ve bizi modern dünyayaya taşıyanları isimli yada isimsiz kahramanlar olduğunu unutanlara da çağrım şudur ki:”Korma Sönmez bu şafaklar yüzen al sancak” ve “Ey Türk gençliği” dizelerini açıp açıp tekrar okumanızdır! Unutmayın bu Toprakları kimse bize hediye etmedi! Bizde kimseye her ne olursa olsun hediye etmeyiz!!!
 • 1 Yıl Önce

Bu kapatma cezası

Bütün market şubelerine olmalı... orası eksik kalmış
 • 1 Yıl Önce

Bir kuruş değil bir lira yansıtarak hıncını halktan çıkarıyor...iktidar bunun farkında değil

" A” halkasına şu kadar para cezası kesmekle bu terör önlenmez. Çünkü cezayı ülke genelindeki binlerce kalem malına bir kuruş yansıtsa market yine kârlı çıkar." bu işler böyle olmaz...o semire semire kımılldamaz olmuş marketleri yanlışını görünce anında kapatma cezası uygulasın hükümet...bak nasıl yola gelirler!
 • 1 Yıl Önce

Uğur

Yalnız kiraları belediyeler belirlerse zilletçi belediyeler ayda 50 bin liraya çıkarırlar! Aman sakın ha!
 • 1 Yıl Önce

Besim

Elindeki stokları dökenler çok fazla değil,zamların sebebi bunlar olamaz. Döviz,altın yükselince,akaryakıt a zam gelince bunlar fırsat bilinerek herşeye olduğundan fazla zam yapılıyor,istismar ediliyor. Aynı binada iki ay önce kira 2500 , iki ay sonra 5000 oluyor. Şahsınız için doğrudur ancak gazete,tv. sahipleri için aynı şeyi söylemek mümkün değil. Hiçbirgün ne gazetede ne de tv. de iktidarın eksikliği veya yanlışlığı konusunda bir kelime duymadık. Devamlı savınmanın,pohpohlamanın bir getirisi olsa gerek .
 • 1 Yıl Önce

Uğur

Hocam size sosyal medya üzerinden saldıran şahıs bir Zilletçi münafıktır ve dolayısıyla Münafıkun Suresine göre zaten düşmanın ta kendisidir. Aklınızla oynamasına izin vermeyin. Kendi kendisini cehennem ateşine sürükleyen değersiz bir çerçöptür. Fahiş kira artışı da hayatın ve ekonominin doğal akışına tamamen aykırı bir tuhaflık olup yine Zilletçi holdingler ve FETÖ'cülerce organize edilmiş bir ekonomik seçim manipülasyonu operasyonudur. Kullandıkları SAHTE-piyasa ve gayrimeşru kanuni zorbalık ve terör taktikleri ve medya propagandası yöntemleri çok barizdir. Ama kendi içimizdeki Zillet işbirlikçisi münafık zenginlerin ve yüksek kamu görevlilerinin içeriden baltalaması yüzünden yetkililerimiz bu çok bariz ve kolay işleri hâlledemiyor. O hâlde tek çare bütün faizci, rantçı, kazıkçı uluslararası zengin (mütref) sınıfa karşı yeni bir siyasi ve sosyal hareketle açıkça hem sosyal ve siyasi hem de İLERLEYEN safhada askerî harp açmaktır, nasıl ki Allah teala zaten Bakara Suresinin 279'uncu ayetinde kendisi ve elçisi adına bu savaşı zaten açmışsa.
 • 1 Yıl Önce

Nefer

Kuzen'e selam soyle, biraz da adamlik ogren ondan.

EMİNİM

uğur DONKİŞOT SEN BU KAFAYLA KESİN BAŞARIYA ULAŞIRSIN HAYALİNDE YARATIĞIN DÜŞMANA KARŞI OLAN SAVAŞINDA EMİNİM

Abdurrahman Tan

Sayın hocam görüşlerinizi destekliyorum özellikle önerdiğiniz Alman modeli kiralamayı ilk defa okudum benim de aklıma yattı inşallah hükümet tarafından dikkate alınarak uygulamaya konulur selam eder işlerinizde kolaylıklar diliyorum Allaha emanet olunuz.
 • 1 Yıl Önce

tikA

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun
 • 1 Yıl Önce

Sahi

Adam kibarmiş mesencerden yazmış size....
 • 1 Yıl Önce

Hikmet Yılmaz

hayati önem arz eden MİLLİ EĞİTİM Bakanlığı gibi hiç ama hiç milli olmamış eğitimdeki sıkıntılı konulara verin lütfen..
 • 1 Yıl Önce

YILMAZ

neyi??

Yaman

Mükemmel bir yazı. Bazen eleştirsek bile takdir etmek te vazifemiz. Bu yazıları gazetenin diğer yazarlarında da görmek isteriz. Hep iktidar güzellemesi ve muhalefet eleştirisi yazıları gördükçe biz de sizleri eleştirmek zorunda kalıyoruz. Ama bugünkü yazınıza gözü kapalı imzamızı atarız. Teşekkürler sayın yazar.
 • 1 Yıl Önce

Şeref

Bu bir sistem sorunudur üstad, öyle bir iki ceza ile halledilecek gibi bir durum değildir..
 • 1 Yıl Önce

müslüm

Çalışanlara zam veripte 9 milyon emeklinin maaşına tek kuruş zam yapmayan...
 • 1 Yıl Önce

Mazotcu

İdris hoca, sizin nasıl dürüst bir insan olduğunuzu bilen biliyor. Bilmeyen de bırakın kendi gibi bilsin. O yüzden, bu tür yazılara cevap vermeye, polemiğe girmeye, kendinizi ispatlamaya gerek yok bence. Yalnız sizden bir isteğim olacak. Giresun'un bir evladı olarak, Aksu seka kağıt fabrikasının satışını ve satış sonraki süreci ile şu anki durumunu ve Rize'de yapılan 7 katlı 29 metrelik çay bardağı binasının hikayesini araştırıp yazarmısınız?
 • 1 Yıl Önce

SUSAN

KEDİYE KEDİ HIRDIZA HIRDIZ DİYEMİYEN NASIL DÜRÜST İNSAN OLUYOR HAKSIZLIK KARŞISINDA SUSAN ŞEYTANDIR

Mertçe savaş saygıyla öl

Kükremişsin Giresunlu..Topal Osman gibi..arada bi gürleyin ebu zer olun,Ali olun,Ömer olun..kuvayı milliye olun...şimdi oldu işte...kimse size düşman değil,yeterki doğruyu söyleyin,halkın sesi,Türk Milletinin sözü olun...Aynı görüşte olmasakta hatta pontos valisimi olacaktın diye çok sertte eleştirsek, böyle konuştuğunuzda mert düşman gibi görüp saygı duyulursunuz...saygı herşeydir..
 • 1 Yıl Önce

çakma akademisyen yine ortalıkta geziyor...

Gökten indiği sanılan...kim söylemiş onuda yaz bir gün öğrenelim akademisyenliğini ! bakalım cesaretin var mı ?

ASLA

tarihci akedemisyen BİR ZAHMET BU GÜNE GEL BİZ DİGİTAL TEKNILOJİ YAPAY ZEKA DÖNEMİ KUANTUM ÇAĞINDA YAŞIYORUZ İLKEL ÇAĞDAN BUGÜNE ÖRNEK DERS ASLA OLMAZ OLSADA BİR İŞE YARAMAZ

Tarihci Akademisyen

Tarihci Akademisyen ve her seyin akademisyeni Mufata Kemalin Neferi olarak benim alttaki sozume bakmayin. Her zamanki gibi zirvaladim. Biz laikci mezhepciler boyle atip tutup saldiririz, çünküm bizde kafa yok.

Tarihci Akademisyen

Bunlarin cok azi o dedigin gibidir Kardes. Cok zayifken rakibi yenmeyi Siffin savasinda mizraklarin ucuna Kuran sayfasi taktirip Hz. Ali'ye karsi namertce kazanan Muaviye'den ogrendiler ve asla vaz gecmezler. Cunku boyle davranmasalar dunyada somut bir sey kazanacak kapasitleri yoktur.

Ahmet can

Hocam bugün 30 ağustos büyük Türk halkının büyük zaferi sizden bari iki satır bu konuyu yazsaydınız gazetemizde goremedik
 • 1 Yıl Önce

Zeynep

Kira öneriniz çok mantıklı
 • 1 Yıl Önce

MUZAFFER

ELİNE SAĞLIK, DEVLETİNİN MİLLETİN DÜŞMANLARI ÇOKTUR AYAK SURUYEN ÇOKTUR MÜSLÜMAN GORUMLU KAFİRLER ÇOKTUR MÜSLÜMAN GORUMLU MÜNAFIKLAR ÇOKTUR MÜSLÜMAN GORUMLU ŞEYTANIN OYUNCAKLARI PROJE ELEMANLARI ÜSTÜN IRK BEYAZ LAR KATİL LER YALANCI LAR TECAVÜZ CU ÇOKTUR, VATAN HAİNİ LERİ CİRİT ATIYOR GÖRMEZLER DUYMAZDAN GELİYORLAR YARGI YOK TUR c h p liler ÇOKTUR DEVLETİNİN İÇİNDE KİBİRLİ LER ÇOKTUR, VATAN HAİNİ İSLAM DÜŞMANLARI ÇOKTUR, AYNASI İŞTİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ..
 • 1 Yıl Önce

VAY

muzaffer TEK DOĞRU DÜRÜST SEN MİSİN ...

Muzaffer cevap

Ya Allah aşkına sırf yazmak için yorum yapma. Ne yazdığını oku ve ne anladığında yaz kurban olayım

Gül

İktidar neden ürkek davranıyor bu marketler konusunda aklım almıyor.? Şu an küçük bir ilcedeyim sokağın başında ve sonun da aynı market birinin yanin da da kanka market bir üst caddede gene kendi var.kanser gibi sarmışlar her yeri.bazen diyorum ; iyi ediyorlar ,hükümeti parmaklarında oynatıp oyları çekiyorlar diye. Yumruğunu indirmezsen böyle yaparlar işte! Tayyip Bey'in cesareti nerde ,nereye gitti ???
 • 1 Yıl Önce

BRAVO

gülemiyesin ONLAR OLMAZSA AÇ KALIRSIN KÜÇÜK KASABANDA ORAYA KADAR GİDAYI KİM GETİRECEK BU BEDELİ ÖNCEDEN KİM ÖDEYECEK BOZULMADAN STOKLAYACAĞI SOĞUK HAVA DEPOSU YAPTIRIP ORAYI SOĞUTUP ORADAN DA SAKLAYIP SANA SUNACAK HEPSİNİN SAHİBİDE MÜSİAT ÜYESİ İKTİDAR DESTEKCİSİ BİRAZ KIYMET BİL AKSI DURUMDA BU FİYATLARA Bİ GRAMINI BİLE ALAMAZSIN BU ÜRÜNLERİN HEPSİ ÇÜRÜR ÇÖPE DÖKÜLÜRDÜ ARKADA YAPTIKLARI SENİN GÖRMEDİĞİN SOĞUK DEPOLARDAN FŞRİĞOTİK ARABALARDAN HABERİN BİLE YOK BANA ZİNCİR MARKETLERİ DAHİ SAVUNDURDUN APTALLIĞINLA BRAVO

MİLLET

Ben 20 yıldır Akit gazetesi okuyorum benim bildiğim akit gazetecilik bir tv dışında başka bir iş yapmıyor ev kırasına gelince ev sahipleri emlakcılarla verirken benim evin değeri bu kadar diyormu yoksa emlakcıya evimi kıraya ver kaça verirsen ver bana şu kadarını ver gerisi sana diyormu muhatabım sensin beni kıraci ile muhatap etme emlakcıda beş bin liralık evi veriyor on bine ana doludan tayını çikmiş İstanbul'a memur kimseyi tanımıyorum emlakcıya gidiyor emlakcıda ha bu memurdur maaş tıkır tıkır devlet zamanda ödüyor bildiğine ev kuraya veriyor buna devlet biran çare bulması lazım
 • 1 Yıl Önce

Adem

Nihayet halkın ızdırabına bir ölçüde de olsa yer veren bir yazı yazıldı bu gazetede. Artan ve karşılanamaz hale gelen konut ve gıda fiyatları halkın belini bükmüş durumda.. En kötüsü birileri ha bire zenginleşirken oluyor bütün bunlar. Halk cehennemi bir avuç zengin cenneti yaşıyor. Kendi ayağınıza kurşun sıkıyorsunuz, ilerde başınızı taşlara vuracaksınız böyle giderse. Bakın, görün...
 • 1 Yıl Önce

YÜKLEMEYİN

KUR KORUMAL MEVDUATLA BU KESİME FAİZ DİYE AKTARILAN KAYNAKTIR BUNU BÜYÜK BULUŞ DİYE MİLLETE SATANDIR SORUMLU OLAN BAŞKASINA DA GÜNAH YÜKLEMEYİN

MUSTAFA

Aynı sitenin içinde beş ay önce ara katlardan biri altı bin liraya,üç ay öne dükkan üstü daire yedi bin liraya,biray önce ara kat dokuz bin liraya kiraya verildi.Yani problemi boşalan dairelerin yeniden kiralanırken fahiş rakamlar üzerinden kiraya verilmesi oluşturuyor.Mevcut kiracı-ev sahibi kavgası da bundan çıkıyor.Yani %25 artış yapılacak sözü havada kalıyor.
 • 1 Yıl Önce

Ahmet bey

Emekli öğretmenim gerçekten hükümet emeklilere seyyanen zam vermeli yoksa korkuyorum İstanbul seçimi gibi olur.
 • 1 Yıl Önce

BENDEN

ahmet Bİ ZAHMET KORKUYORSAN SEFALETİ AÇLIĞI HAKKEDİYORSUN DEMEKTİR BENDEN SÖYLEMESİ

Anlamalarını beklemeyin

Her konuda haklıdırlar, hemde üste çıkarlar..bakınız Ali beyin bugünkü yazısı
 • 1 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23