• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Anıtkabir bir türbe midir?

49 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Ağrılı Yusuf

Süleymançılar hep CHP'ye oy veriyor. Onlara sormak lazım
 • 1 Yıl Önce

Milletin kıçında don yokken

Ekmeği karneyle verirken.. Hazineyi 750 bin m2 yere gömdüler.. 1938-53 arası tam 15 sene boyunca.. yazıktır günahtır.. hesabı sorulmalıdır.
 • 1 Yıl Önce

Ankaranın sülietini bozan

Anıtkabirdir.. vesselam.
 • 1 Yıl Önce

Mohaç

Ankaranın siluetini bozar mı bilmem de ,siz vatansız din yamyamlarının memleketin tamamının siluetini bozduğu kesin

Çankaya kimin ki!?

O chp'ye bağışlamış onlar da devlete satmış-devretmiş.. bilmem ne.. kimin malını kime bağışlıyorlar, satıyorlar.. tam bi yalan ve talan düzenidir kemalizm-chp!
 • 1 Yıl Önce

Hakan

Türbe olmayan pek çok yerde cami var.
 • 1 Yıl Önce

Urfa

Eline diline sağlık var olasın hocam.
 • 1 Yıl Önce

Ömer

Halk açlıktan kırılırken Anıtkabir’e muazzam para harcanmış . Görünüşü bizim geleneğimize uygun kubbe şeklinde değil . Eski Yunan tapınaklarına benziyor . Yakınında bir cami yapılırsa niye silüeti bozulsun ? Kendi silüetleri bozuluyor .
 • 1 Yıl Önce

Chpkk iflah olmaz..

Herşey değişir ama chp değişmez.. iflah olmaz seçim kazanamaz.. bu değişmez:)
 • 1 Yıl Önce

Metin

Her nefis ölümü tadacaktır. Yıkılmaz denilen Osmanlı bile tattı.
 • 1 Yıl Önce

Akitin bugunkü manşeti özetliyor..

DİNDAR NESİL KUDURTUYOR...dindar insanlar gerçekleri görünce,panikliyorlar....hemen putlarını savunmaya geçiyorlar...bütün şehir feda olsun diyenide yakında çıkar...ŞİRK içinde yüzdüklerinin farkında değilller.
 • 1 Yıl Önce

atatürkün ordusu

KUZEY AFRİKA ORTADOGU AFGANISTAN ARAKAN YEMEN SURİYE GIBİ ISLAM ÜLKELERİNİN HALİNİ GÖRUNCE ATATÜRKÜN KIYMETINI FAHA COK ANLIYORUZ.BAGNAZLIK YOBAZLIK CEHALET BU TOPRAKLARIN EN BUYUK DÜŞMANI. OSMANLI BİLE MATBAAYI 250 SENE ANADOLUYA SOKMAYAN HERTÜRLÜ BILIME KAPALI YENILIGE DUSMAN SÖZDE TARİKAT CEMAAT HOCALARI YÜZÜNDEN BATTI OYSAKİ YENI KURULAN CUMHURİYETTE BUNA MÜSADE YOKTU
 • 1 Yıl Önce

İsmail Taşkıran

Osman Gazi fatih sultan Mehmet mezarları neyse Atatürk mezarıda o yapılardandır.Anıtkabir meselesini açmanız bir kişisel nefret göstergesidir.
 • 1 Yıl Önce

Senin

Gözlerin iyi görmüyor herhalde!

Orhan İnan

Bütün bu olanlara Atatürk yaşasaydı illa karşı çıkar ve CHP lileri bir güzel fırçalardı. Bütün bu adına yapılanları ters yüz ederek, ismi üzerinden suistimal edici davranışlarda bulunanlara fırsat vermezdi,ihtimal..
 • 1 Yıl Önce

Perihan bulmuş

Bizi ortadogu bataklıgı ve ortacağ karanlığından cekip almış kurtarmış ,batmış bitmiş bir osmanlıdan yeni bir güclü ulus devlet kurmuş ömrü cephelerde savaşlarda gecmiş omrünü 600 yıl ezilmiş hor görülmus fakir yoksul türk halkının ve kadınının özgürlüğü onuru gururu icin yaşamış atatürk ve silah arkadaşlarından allah razı olsun 750 dönüm yemyesil orman gibi bu alan onun icin azdır bile
 • 1 Yıl Önce

Diyarbakır

Hiç dikat etinizmi Anıtkabire giden bir fatiha okuyan gördünüzmü anıtkabir tapınağa benziyor.

5816 kalkınca anlarız..

Az kaldı.. belki yanlış ezberlerdir bunlar.. nerden biliyon:)

Veli

Yorumundan cahillik akıyor, Osmanlı nın kadına verdiği değeri anlaman için gerçek tarihi okuman gerekir, kadına bugün verilen değer ortada; aile denen bir kavram kalmamış nerdeyse, nikahsız birliktelikler, kadınların sokaklarda vücutlarını sergilemesi vb gibi daha say say bitmez, cumhuriyet kadını böyle mi olmalı sizce?

Demir

Chp zihniyeti işte hiçbir zaman değişmez ve değişmesi teklif dahi edilemez. Hakikaten de gün geçmiyor ki hayret edici yeni bir yazınızla uyanmayalım. Chp bu ne yapsa yeridir mi diyelim? Saçmalıklarının bini bir para mı diyelim bilemedim. Sizin gibi cesur yazarlar sayesinde öğreniyoruz. Kaleminize bereket hocam.
 • 1 Yıl Önce

Esas büyük mesele şudur?

Ankarada-Anadolunun göbeğinde.. roma-yunan mimarisinin-tapınağının NE işi var!? Buna acilen bi cevap uydurup yumurtlasın kemalistler.. yakıcı soru budur.. buna cevap bulmadan bunu çözmeden millete-devlete rahat yok.. vesselam.
 • 1 Yıl Önce

Ayda

Kendileriyle birebir çelişen başka parti var mı? Şu gülünçlüye bakar mısınız? Atatürk’ün vasiyetini bile reddetmiş bir İnönü. “Süleymaniye size ne söyler?”demişti Mehmet Kaplan hocanız; bu çok önemli zira bizimle konuşur eserler ve şehirler bize çok şey söyler, dillerini çözebilsek.. Anıtkabir adıyla müsemma, duruşuyla haykırıyor adeta. Fakat bu sesi duyabilen kaç kişi işte orası muamma.. Şaşırtmaya devam eden kaleminize sağlık
 • 1 Yıl Önce

Anıtkabir neyi simgeler..???

Selcuklu-Osmanlıyı simgelemez.. Müslüman-Türkü simgelemez.. Anadoluyu-Bu Ülkeyi-Bu Milleti simgelemez.. orası kesin:) Dile gelse de konuşsa..

Serdar

Siz tarihe sebep sonuç ilişkilerini katarak ve zamanın ruhunu anlamaya çalışırak bakmıyorsunuz. O yüzden her yıl Atanın ziyaretine giden sayısının artmış olmasını anlayamazsınız,bu da size dert olur.Olsun!
 • 1 Yıl Önce

ABD

kazanamaz diyen ABD EMPERYALİSLERİNİN YEŞİL KUŞAĞIN ÜRÜNLERİ

Serdar

Ben CHP’li değilim (parti tutmam)ama gene de sorunuza cevap vermek isterim.CHP devletin yönetiminde siyasi kanadın olması amacıyla kurulmuş bir partidir.Yani bürokrasiden beslendi uzun yıllar.(örnek başında ki kişi eski bürokrat) Bürokrasiyle kurumları yönetebilenler, bürokrasiyle insan yönetemeyeceklerini anlayamadılar ana sorun bu.Ayrıca CHP yönetme amacından ziyade denge partisidir.Bu da birilerine hoş görünmemek uğruna yapmaları gereken şeylerin olmasına sebep olur.(Her zaman doğru yaptıklarını söylemiyorum tabii) bide diğer taraftan müteddeyin bazı insanlara bi şeyleri daha iyi anlatmayı başaramadılar ve onları da daha iyi anlamayı başaramadılar.Hatta bazen hiç anlamadılar.Bu da kırılmalara yol açtı pek tabi.Ama diğer açıdan mütedeyyin bir kesmin de bi öz eleştiri vermesi yada başka açılardan da bakabilmesi sorunların çözümlerini hızlandırır geldiğimiz yıllarda.Sonuçta bu parti önemli bir parti.Halkını daha iyi anlamayı başardığında belki seçimi kazanabilir , kazanamasa bile halkına daha iyi hizmet edilmesine vesile olmuş olur.

Orhan

Mesele kemalistler ile olmayanların kavgası değil. Mesele, CHP nin tutarsız davranışları..İstediğiniz kadar ziyaret edebilirsiniz. Sizi tutan yok.

Chp niçin seçim kazamanaz?!

Kemalizm-chp niçin kurulduğu günden beri HİÇ seçim kazanamamıştır.. HİÇ düşündünüz mü:)

Tebrikler başarılar..

Ekseriyetin 3 maymunu oynadığı son 1 asrımızda.. sizin gibi cesur-yürekli kalemlere çok ihtiyaç var. Tebrikler başarılar.. Allah razı olsun.
 • 1 Yıl Önce

Melih

Anıtkabiri ziyaret eden sayisi her yil artiyor..
 • 1 Yıl Önce

Öyle olsa Chp iktidar olurdu:)

Peki öyleyse niçin kurduğu parti Chp girdiği her seçimi kaybediyo!? Kemalizm kabusu bitmiştir uzatmaları oynuyo..

B.Anadolu

5816... ?!.... 5816 ...? ! Lütfen dikkat....
 • 1 Yıl Önce

Akın kimençe

Atatürk put mu
 • 1 Yıl Önce

Nerden baksan tutarsız..

Nerden baksan ahmakça.. kamalizm, beyni-ruhu felç eder ahmaklaştırır.. vesselam.
 • 1 Yıl Önce

750.000 m2 türbe mi olur..

Bildiğin tapınak..!
 • 1 Yıl Önce

Ferit

750000 m2 nin çoğu ormanlık ağaçlık alan

tapınak şövalyeleri birazdan gelir saldırmaya

bunu yazınca hazmedemezler..Fatihin türbesi böyle olsa yapmadıkları şımarıklık,pislik kalmazdı..

OKADAR

HAYIR BİZ TAPMIYORUZ TAPMINYORUZ LİDERİMİZİN EDEBİ İSTİRAHATGAHI OKADAR ULVİ BİR YANI YOK

Paşa

Türbe; alimlerin ve ünlü kişilerin mezarları için yapılmıştır. Mezarlara ev sahipliği yapan türbeler yapısı itibari ile gösterişli ve farklı olabilir. Günümüzde ise türbeler ziyaretçilere de açıktır. Ünlü kişilerin unutulmaması ve değer verilmesi için türbeler inşa edilmiştir.
 • 1 Yıl Önce

Ferit

Ortadoğuda arabistanda ve diğer İslam ülkelerinde yatır türbe falan yoktur müslümanlıktada yoktur sonradan uydurma birşeydir

Kamalizm yalanlar-çelişkiler yumağı..

750 dönüm mezar mı olur!? Mimarisinin Selcuklu-Osmanlı ile Müslüman-Türkle zerre alakası yok.. yunan-akropolisin kopyası.. türbeden çok tapınağa benziyo.. 5816 kalkıp, kamalizm devri kapandıktan sonra bi kısmı ibretlik müze esas olarak da Millet Bahçesi yapılmalı.
 • 1 Yıl Önce

ÇOK

SEN DAHA ÇOK BEKLERSİN ÖNÜNDE SAYGI DURUŞUNDA DURURSUN

Hakkı

Daha çok tapınağı andırıyor..

Cumhuriyet kadını

750 DÖNÜM ALANIN 700 DONUMÜ BOZKIRIN BETONUN ORTASINDA VAHA GİBİ AGAÇLIK YESİLLİK KORU.OSMANLI MİMARİSİ OLMASI ŞARTMI ? SANAMI SORULCAKTI ? SENİN DEDELERİN NİNELERINİN ATALARININ NAMUSUNU IRZINI İFFETİNİ DÜŞMANA KARSI KORUMUŞ YENİ BİR DEVLET GÜCLÜ BİR TÜRK ORDUSUNU KURMUS OLAN M.KEMALE SAYGI DUYACAKSIN.

Memduh

5816 kalkinca Zeki Müren de bizi girecek mi?Nasil bi kafa yaşıyorsunuz..

Mirzabeyoglu

Devletin malını devlete sat ondada devleti soy not. Kıldaroglunun degişmesine İngiltere karşı çıkıyo bu memleket bizim de bu parti kimin
 • 1 Yıl Önce

MUZAFFER

ELİNE SAĞLIK HOCAM, BİLGİLERİ GENÇLER İÇİN ÇOK GÜZELDİR, TEŞEKKÜR EDERİM HOCAM. 100 YIL NASIL HEBA EDİLMİŞTİR, c h p liler TÜRKİYE İÇİN MÜSLÜMAN İÇİN ÇOK TEHLİKELİ BİR PROJE ELEMANLARI ÜSTÜN IRK BEYAZ LAR MÜNAFIKLAR OLDUĞUNUN ISBATIDIR...
 • 1 Yıl Önce

ÇALIŞTILAR

AHMAKLIĞIN AKILSIZLIĞIN SAFSATANIN ARAB BEDEVİ MASALARI İÇİN ÇOK TEHLİKELİDİR ONUN İÇİN Mİ. YOKSUL KÖY ÇOCUKLARINI OKUTMAYA ÇALIŞTILAR

Recep

İnsanoğlu pek nankördür.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23