• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İğneyi kendimize batırmak

19 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

kusura bakman

şekerime bakıyorum herseferinde iğne batırmak kendime sıkıntı veriyor, çuvaldız hiç batırmam
 • 1 Yıl Önce

Bozok

Yaşar abiciğim. Aynen ben de senin değindiğin gibi durumu yaşıyorum vallahi hergün manen kahroluyor kendimi gavuristanda hissediyorum. Eğer yüce Allah'ım günah saymasaydı intiharı; bu manevi işkenceyi yaşamamak için intihar ederdim. Reisimizin yıllarca ve son seçimde de arkasında olduk, olacağız. Reisimizin İslam inancına güveniyoruz ama sizin dediğiniz gibi müslüman Türk milletini kahreden duruma da onun yönetiminde düşüyoruz. Reisin en büyük gücü imanlı milletimdir. Böyle giderse Allah korusun yakında Türkiye'de müslüman diye kimse kalmayacak. İstanbul tekrar Konstantiniye olacak. Her açılışı "Ya Allah bismillah"diye açan Erdoğan yakında Ateist nesile bırakacak bu memleketi. Neticede Türkiye de silinecek böyle giderse.
 • 1 Yıl Önce

Osman

"ümmet" diye bir olgu yok, hiçbir zaman da olmadı. Yani sadece müslüman olduğu için çıkarları ortak, tasada ve kıvançta bir olan insan topluluğu yok. Sınıf, milliyet, ülke, mezhep vb. ayrılıklar hep daha baskın oldu. İslam ülkeleri arasında savaş, çekişme, düşmanlık hiç bitmedi.
 • 1 Yıl Önce

Ömer

Hükümet sözcüsü çıkmış velveleyi koparıyor ne olmuş , bir tv kanalı mı ne Atatürk filmini yayınlamamış aman aman milli mesele oldu . Yahu sizin başka işiniz gücünüz yok mu ? Yayınlasa ne olacak yayınlamasa ne olacak . Hele şu Erciyes rezaleti tepemizi attırıyor . Bu nedir kardeşim biz bunlar için mi oy verdik Erciyes’te voleybol olsa ne olmasa ne olacak ( israf korkunç ) hani tasarruf ? Nereye gidiyoruz ? Hocam haklısın , tren raydan çıktı Allah sonumuzu hayretsin .
 • 1 Yıl Önce

kilim icabı

olurmu olur dar gelirli ağustosta domatesi sayarak alırken kum kamyonlarından erciyese doğru konvoy porocesi porocelendirenler müftüyüde açılışa çağırırmı çağırır eger öyle bişey olursa müftü beyden ricamdır konuşma yaparken ey camaat bu porocenin dışı mı daha yakıcı dışı mı bilene benden bi çokönemli çokomel desin bu iç dış meselesi ne alaka denilirse hani hocamız sakal salvar dış sünnet dedi ya işte ekranın icadının insanlık hafızasındaki hepimizin hafızasındaki bomba tesiri bu ayrımla biraz daha dışa vurmuş oldu mesela iç yada öz derken bir bakmışız özetcilik çıkar ortaya hız duygusunun öbür versiyonu yani az önce şaka dedim biri müftü beye olayın dış yüzüne bakma hocam duayı içten yap içyüzünde vatan aşkı var derse çokomelli mi çokomelsizmi desin
 • 1 Yıl Önce

Emekli Kul

Hay ALLAH sizden sizin gibilerden gani gani razı olsun Yaşar hocam.Ne kadar da güncel ve güzel konulara,kanayan yaralara parmak basmışın.Korkarım bazı çıkar çevrelerince pek yakında bilmem neci diye damgalanırsınız.Ama yazınız ALLAH rızası için olduğu besbelli,o tür çıkarcı haram zedelere ALLAH fırsat vermez inşallah.Bu yazınızı özellikle ben mümin bir Müslümanım,ALLAH rızası benim için her şeyden önce gelir diyen vicdan merhamet akıl sahibi,ALLAH dan korkan herkesin okuması lazım olduğu kanaatindeyim. ALLAH razı olsun lütfen bu tür konularda yazılarınızın devamını bekliyoruz.
 • 1 Yıl Önce

Erhan

Demek "yol köprü işadamlarını zengin etmek için yapılıyor " öyle mi ?. El insaf. Peki senin bu anlayışının tüm ak parti karşıtlarınından farkı ne? Efedim," iktidar şunları yapamıyor " yav bir şeyleri düzeltmeye kalksa hemen "özgürlük,diktatörlük , irtica, arap,afganistan ...yaygaraları koparılıyor. Klavye başında hamaset yapmak,sırtında yumurta küfesi olmaması kolay
 • 1 Yıl Önce

Muhammet

Erhan kardeşim bir şeyleri düzeltemiyorsanız/ yapamıyorsanız küfeyi bırakın o zaman doğruya doğru demek her müslümanın görevi. Hayat tek yöndür, varış yeri cennet yada cehennem ona göre konuşup çalışalım. Bahane üretenlerle ilgili dilimizde birçok atasözü mevcut.

Keçeci

Muhterem sizleri tebrik ediyorum hakikatları dile getirmeniz hasebiyle. Akit in yazarları içinde bazen uyarı yazılarını az da olsa görüyoruz. Genel yayın yönetmenini kızdırmak,darıltmak da olsa. Keşke o da manşetlerin dilinde canlı olarak bazen yönetim,akp hakkında eleştiri getirebilse.Söylenecek zaten söylenmiş tekrar tebrik ederim.
 • 1 Yıl Önce

Asır

Batı ile doğu arasına sıkışmış bir ülke. Yarım yamalak bir din yaşayan bir toplum. Önüne gelen herkesin fetva verdiği bir ümmet. Ropörtaj da fatihayı okuyamayan hocalar. Bir inanç şeklini din diye yutturmaya çalışan bir idare. Islam derken nasıl bir şey istediğini bilmeyen bir basın kurumu. Netekim islam diye adı geçen devletler perişan halde. Örnek alınacak halleri yok. Afganistan ve pakistana bakıyorsun oğlancılık, arabistanda ise fuhuş ve islam harici her halt. Ülkeme bakıyorum. Binlerce TARİKAT. Hiçbirinin ne islamla nede insaniyet ile alakası yok. Başlarındaki şeyhler saltanat için de alttaki müridler ise uzatılan ipi öpmekle meşgul. Salak sulak şeyler. Zor babam zor. Önce gerçek islam nedir bunu ortaya koymak lazım. Farzet ki koyduk . Bu ülkede bundan geçinen milyonlar ne olacak. Senin istediğin Islamı kimse istemez bu ülkede hoca..
 • 1 Yıl Önce

İnceldiği yerden kopar

2b den zenginler,,hazine arazisinden zenginler,,,evi kardeşi üstüne satış yapıp çok ucuz kredi ile ev alıp satanlar,,,yada hibe faizsiz kredilerle araba yenileyenler yazlık alanlar..........verdiğiniz krediler yağmaya dönmüş,,,,para uyanıklara cinlere üçkağıtçılara gitmiş,,,hadi iyi niyetlisin millet kötü niyetli ise ben ne yapabilirim diyosun,,,onu bir geç..sorumlusun..!? Denetimi bi iyice sıkarsın,istismar edeni tepelersin,,cezayı ağır sağlamından kesersin.......bak bakalım niyetlere vicdanlara bırakmaklamı yoksa devletin gücü ilemi düzelir işler görürsün......vicdana niyete bırakılırmı,saldım çayıra diye devletmi olur...bak şimdi gerçekten ihtiyacı olanlara kredi veremiyorsun korkudan.....sen DEVLETSİN,,sen değil bu işlerdeki yamuklar senden KORKSUN....Ama sizin adamlardanda çok var diye yemiyor tabi...neyse artık herşey inceldiği yerden kopsun..
 • 1 Yıl Önce

Şeref

" Bütün bunlar muhafazekar bu hükümet döneminde oluyor.." çok yazık....
 • 1 Yıl Önce

Abdullah

Harika bir yazı olmuş tamda ülkenin icinden geçtiği acınası durumun özeti kaleminize sağlık
 • 1 Yıl Önce

Hikmet Yılmaz

Dinayet Başkanlığı ve Dinayet Tv.kendine çeki düzen vermeli. Feto'nun popüler olduğu zaman konulara kulağını,gözüne kapatarak sinsice yol almalarına kayıtsız kaldılar. Cemaat ve Tarikatlara meydanı bırakmamalılar...
 • 1 Yıl Önce

Süleyman

sizin gibiler bir "ma'şeri vicdan" diye tutturmuş. Yok öyle bir şey, toplumun yarısı başka bir yaşam tarzına sahip, zorla mı değiştireceksiniz? Herkes istediği gibi yaşasın bırakın ya. Günahı onlara kimi ne? Hem ortada sizin yazınızda da belirttiğiniz o kadar çok günah var ki? Yetim hakkı yiyenler, halkı yoksullaştıran kendileri karun gibi zengin olanlar, rüşvet, kayırma, şatafat vs. vs. Her taraf ağzına kadar günah ve günahkarla dolu. Kimsenin ümmeti filan düşündüğü yok, gemisini kurtaran kaptan. Din, din diye diye dinin emrettiği ne varsa çiğneniyor. Namaz kılmak, hacca gitmek, hayırlı cumalar diye mesaj atmakla olmuyor bu işler. Çürümüş, kokuşmuş bir düzenin içinde yaşıyoruz, herkes para, pul, servet peşinde. Yoksul daha yoksul, zengin daha zengin oluyor. Ahlaksızlık, vicdansızlık, zalimlik Erciyes dağı ne ki, arşa kadar yükselmiş. Siz nelerden bahsediyorsunuz...
 • 1 Yıl Önce

Güzel izah etmişsiniz

Açık net sade anlaşılır ifade etmişsiniz.....ama yine yok yine yok,,iyi kötü dine saygısı inancı vardı milletin onuda dümdüz ettiniz sayın siyaseti din,dini siyaset yapan kesimimiz..artık faydasız.........dindar kapitalist olmak VE hem haram helal bakmadan dünyalığı yığıp dünya hayatını,,hemde hergün vaazlar verip verip ahireti "kurtarmak".........bu hareket tarzını vicdanlarınız kabul ediyorsa devammm....düşük ses tonları ilede hiç mırıldanmayın bari...gür bir sesle evet doğru devam ediyoruz,yada hayır yanlış bırakıyoruz deyin....bunu bile yapamıyorsunuz...bırakamazsınızda zaten,,köprüden önce son çıkışlar bitti,,bunu herkes biliyor..kimse geri dönemez artık,,eleştirenleri düşman bildiler.....alın şimdi düşman esas kimmiş TADIN...

Samet

Sayın yazar tüm bu olanların temel nedeni nedir biliyor musunuz? Paranın, servetin, gücün sultanlığı yani "paranın dini" de denebilecek bu düzen. Daha fazla para kazanma ve kar elde etme hırsından başkasını tanımayan bu düzende din, iman, ahlaki değerler hep erozyona uğrar, yenik düşer dünyevi olana. Değirmenlere karşı savaşıyorsunuz. Kapitalizm hükmünü sürdüğü müddetçe bunlar olacak. AKP neyin temsilsisi? Her şeyin alınıp satılır nesneler haline geldiği bu düzenin değil mi? Ve bu yüzden onun döneminde bozulma hız kazanmadı mı? Bütün bunlar ortadayken Erciyes dağının başında plaj voleybolu oynanacak diye vahlanıyorsunuz.
 • 1 Yıl Önce

Gazi

Geç kalınmış bir yazıdır. Geri dönüşü yoktur.
 • 1 Yıl Önce

Erzincanli

Süresiz nafakayı kaldırmamak,Erciyese 300 kamyon kum götürüp..
 • 1 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23