• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Fulbright’tan çektiğimiz yetmedi sıra İngilizlerde mi?

9 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Bozok

Gardaşım Tayyip'in gücü Kemalistlere yetmiyor ise Tayyip'in arkasında her zaman olan Müslüman Türk olarak bizler bu konuda da tekrar yürüyüş yapalım.
 • 1 Yıl Önce

ata

eğitimde osmanlı modeli bize yeter...
 • 1 Yıl Önce

ADİL

sabri kardeş evet biz müslümanlar yan gelip yatıyoruz bütün yükü bir kişinin sırtına yüklüyoruz bana göre müslümanlar samimiyetsi evet öyle bir gaileleri yok öyle bir dert ve ihtiyaçları yok yada(bu güne kadar azar azar yok edildi) onun için eğer biz müslümanlar (günahsız )kul yoktur fakat eğer LGBT liler kadar hakkımızı talep etme yüreğimiz yoksa demek ki biz yaşarken ölmüşüz
 • 1 Yıl Önce

Ali

En iyisi islam eğitim sistemi.Peygamber ilim Çinde de olsa alın demiş bu yüzden dünyanın en égitimli insanları müslümanlar.
 • 1 Yıl Önce

Konyalı

Bu antlaşmanın hala uygulanıyor olması bizler icin ibretlik bir durumdur. Adamlar basarili olmuşlar demektir. Vatanimin kalbi konya da bile karma eğitime öncelik verilir olmuş, Allah bizlere hidayet nasip etsin inşallah.
 • 1 Yıl Önce

Uğur

"Milletimizin (=İslam'ın) değerleri" ancak şu zaman yürürlüğe konur, ne zaman ki yasa bir devrim hâlinde bir anda Kur'an'a dayalı İslam yasası olursa. Yasanız bir anda Allah yasası olmadan "önce eğitimi düzelterek yavaş yavaş evrim/ilerleme kaydetmek" diye bir şey yoktur. "Yavaş yavaş ilerleme/evrim modeli" bütünüyle bir yalan ve safsatadır, gerçek bilimsel ve toplumsal olgulara aykırıdır, mevcut bozuk düzenin ufak tadilatla aynen sürdürülmesi için bir zihin uyuşturmadır. Bilimsel bir gerçek olarak DOĞADA DA TOPLUMDA DA dönüşümler o hayali yavaş yavaş evrim yoluyla değil, ani devrimler yoluyla gerçekleşir. Nitekim Resulullah da (s.a.v.) Medine'ye (ve sonra Arabistan'a) milletimizin/İslam'ın değerlerini yavaş yavaş getirmedi, önce eğitimi düzeltmeye kalkıp da yasayı değiştirmeyi sonraya bırakmadı. Medine'de biatını aldıktan sonra "TAK!" diye bir anda kendi yasa ve yargı ve eğitimini yürürlüğe koyuverdi; üstelik şuna rağmen ki hicretten hemen sonraki o sene Medinelilerin yüzde 80-90'ı henüz Müslüman bile olmamıştı, müşrik ve Yahudi'ydi. KEZA FEN/TABİAT BİLİMLERİNDE DE böyledir. Doğada yavaş yavaş sıkıcı evrim değil, Allah'ın emriyle ani dehşetengiz devrimler vardır. Hatta sanıldığının aksine kıtalar bile yavaş yavaş kaymazlar, fakat korkunç depremler hâlinde "GÜM!" diye bir anda en az metrelerce kayıverirler. AMA O ZAMAN bizler ne yapacağız? İki ayrı cevap var. O orta yaşlılarımız ki bir hata ve gaflet edip de yürürlükteki bu Zillet İttifakı kültürel rejimi altında sözde evlenmişlerdir ve hatta çocuk sahibi olmuşlardır ve ardından her nasılsa henüz aldatılıp sepetlenmemişlerdir, onlar çocuklarını ellerinden geldiğince eğitim kurumlarından koruyup kendileri Allah yolunda yetiştirmeye çalışacaklar. Geri kalanlarımız ise zaten ya benim gibi bekar kaldılar ya da aldatılıp sepetlendiler ve çocuklarını da eski karıları ve onların zengin efendileri/patronları ele geçirdi ve dolayısıyla onlar da artık çocuksuz kaldı. İşte böyle ya bekar ve çocuksuz olan ya da boşanmış ve çocukları ebediyyen ellerinden alınmış olanların hâliyle zaten eğitimden yana problemi yok.
 • 1 Yıl Önce

Uğur

Yasanın Allah yasası olmasından söz ederken tabii ki üstteki baskın yasadan söz ediyorum. Yoksa gayrimüslim mahalli toplulukların her biri kendi iç işlerini kendi yasalarına göre yapacaklardır, nasıl ki İslam tarihi boyunca da öyle idiyse.

İzmirli

Kız okulları ciddiyet ve şahsiyet demektir.Keyfiyet,nitelik,kalite demektir,var mı aksini iddia eden?
 • 1 Yıl Önce

OLMAZ

izmirli ODEDİĞİN KARMA OKULLARDA OLUR AYRIMCI HAREMLİK SELAMLIK OKULLARDA OLMAZ
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23