• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

“Fransız usulü aşkı” anlatanlar “Fransız usulü katliamı” neden anlatmaz?

24 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Hayreddin Ekmen

Fransa'nın bu vahşetleri örtbas edildiği gibi, ne gariptir ki azılı İslam düşmanı bu vahşilerin payitahtı bütün dünyaya aşk ve romantizm şehri diye pazarlanıyor.
 • 1 Yıl Önce

Okur

Türk insanınıda mankurtlaştırdılar adalete zulme hayat pahalılığına liyakate tepki göstermeyen bir mankurt topluluğu olduk kaynakmı istiyorsunuz açlık sınırında yaşayan milyonlar
 • 1 Yıl Önce

hocam milletimiz kendi tarihini bilmiyor ki ? fransızın yaptığını bilsin !

düşmanın yapamadığını ezan,namaz, ayasofya ? kim yaptı ? bunu sorgulayamayan sözde müslümanlara tarihi gerçekleri anlatmak çok zor..ahmak dolu memleket
 • 1 Yıl Önce

Osman Sefer Duran

Hocam, ders kitapları yazınız.
 • 1 Yıl Önce

Hasan

Selanikli Lawrence doğru düzgün tanıtılmadıkça bu ülke düzelmez dedi biri. Ben de kim bu Selanikli Lawrence dedim, adam alaycı bir şekilde güldü.
 • 1 Yıl Önce

Mehmet çakmak

Hocam yazınızı okudum elinize bilginize araştırmazına sağlık.... lakin hocam bahsettiğiniz şimdiki okul kitaplarında bunlar yok doğru fakat bu yalnış hükumetin değilmi ? Meral aksenerin elinde bir kitap vardı mecliste gösterdi içeriğinde ise yalnış hatırlıyor olabilirim İslama karşı yazılar varmış bunlar rahatça yazılıyor okutuluyor ama biz neden bahsettiğiniz gibi bunları yazamıyor ve okullarda okutamıyoruz ? Teşekkür ederim
 • 1 Yıl Önce

Süleyman Sırrı Dinçer

Kaleminize sağlık Sevgili Hocam.
 • 1 Yıl Önce

Aydanur

Bizler gavur Fransız’ın gavurluğunu unuttuğumuz için bize müstahak olan Ermeni soykırımı gibi gülünç iftiralarla başbaşa bırakıldık; hem de çok boyutlu sömürgenin tarihini kanla yazan vahşi Batı tarafından.. Bize reva görülen zulmü, şehitlerimizin mukaddes kanıyla yazdıkları muhteşem tarihimizi bilseydik kafiydi oysa. Bilemedik.. Mehmet Muzafferin “Bölük! İntikamımı al!” diye kanıyla yazıp bize tevdi ettiği emaneti unutup gittik.. İşte bundandır gençlerimizin, estetikten uzak, gözyaşıyla örülürü Eyfel Kulesi’ne bakıp aşkı bulmaları.. Herbir beldesi ayrı yara Barbar Batı.. Dostoyevski’ nin ve Heine’ nin tersine 28’inde Namık Kemal’in de kan ve gözyaşından mürekkep sokaklarda göremeyen, ama edilmiş gözüyle Londra için “dünyayı gezmeye ne hacet enmûzec-i cihan” demesi hatta Medeniyet’in Kâbesi deme cüretini dahi gösterebilmesi bu kaybedişin ifadesi değil miydi? Fransa uğruna savaşan Cezayirlilerin mükafat olarak kurşuna dizilmelerini, Hitler Holokost’unu neden unuttu nesiller? Cemil Meriç’in “Tarih kitaplarımız Haçlıların en büyük zaferidir.” sözünün tam anlamıyla vücut bulduğu yerdeyiz şimdi.. Derdimiz bellli deva da belli: Birgün Mustafa Armağan kitapları tarih derslerinde zorunlu olarak okutulursa işte o gün ancak kan verilir tarihin kurumuş damarlarına.. Acı acı yazan acıta acıta okutan kaleminize bereket…
 • 1 Yıl Önce

ata

bizdeki maşalar paşalar mıydı acaba? o dönemde parti başkanı, stk temsilcileri, artistler, şarkıcılar, youtuberlar, fenomenler, hokkabazlar, soytarılar... yoktu da....
 • 1 Yıl Önce

mizan

Allah siz ve sizin gibilere uzun ömürler versin. Dünyanın neresinde TC kadar yakın tarihi iyi bilinemeyen kaç ülke var bilmiyorum. Allah razı olsun, emeklerinizi zayi etmesin. İngiliz Kralı'nın da Milli Mücadele'nin ardından TC ziyareti de gösteriyor ki 1923 sonrası bazı etkili ve yetkililerin Avrupa sevdasının düşman algısında bir oynaklık olduğunu ortaya koyuyor.
 • 1 Yıl Önce

Şeyda köşker

Hafızalarımıza emanet ettiğiniz Fransız mezalimini, Toprakları Fransızlar tarafından işgal edilen Maraşlı bir vatandaş olarak aldım kabul ettim. Tarih hiç bir dönemde yalan yazmaya, yalanları yaymaya ve yalanları okutmaya utanmadı. İngiliz tarihi ile benzer bir tarihe sahipmişiz gibi yazılması tesadüf değildi elbette. Bilâkis sadece yazdılar. Tarihi yaşayanları ve bedel ödeyenleri itina ile tarihten silmeye çalıştılar. Silmeye çalıştılar diyorum çünkü bunu sizin gibi kıymetli tarihçiler günyüzüne çıkarıp Osmanlı tokatı misali yapıştırdığı için pek başarmış sayılmazlar. Gavur Fransız'a karşı mücadele uğruna şehit düşmüş bir milletin torunu olarak ne acı ki düşman kavramı kitaplarımızda yok. Kitaplarımızda olmasa da zihnimize emanet ettiğiniz bu şuur ile ezbere bilmeye gayret ediyoruz. Hemde mevcut eğitim anlayışı içinde bile mücadele ederek. Bu kıymetli yazı için çok teşekkür ederim. Fransız usulü aşkı anlatanlar ile Fransız usulü katliamı yapanların zihniyetini, vahşetlerinin üzerine örttükleri Fransız güpüründen görmedik.
 • 1 Yıl Önce

Tencere

Kitaba döküp ilkokulda okutmazsan, daha nice İngilizler yetişir bu topraklarda.

Ahmet Faruk

Fetöşlerle oturup kalktığın için pişmanmısın M. Armağan. Artık fetö ile ilgili gerçekleri de anlatmaya başla. Pişmansan eğer.
 • 1 Yıl Önce

Hayreddin Ekmen

İslam düşmanları, kamalistler hocamızın yazdığı tarihî hakikatlerin hiçbirini inkar edmeyince kuduruyor, bel altı vurup şahsına hücum ediyorlar. Nerede durduğunuza ve kime vurduğunuza dikkat edin. Sapla samanı karıştırmayın.

fevzi kükrer

Baj Ahmet faruk, Mustafa Armağan hayatının hiç bir devresinde fetöcü olmamıştır.Ona isnad edebileceğin tek suç, saman gastesinde yazı yazmasıdır. 17/25 surecinden sonra da zaten ayrılmıştır.

Cavit

Ne pişmanlığı feto gelse ayaklarına kapanır bunlar bunların hepsi takiyeci.

Tolga

Gündem Fransa olduğu için Fransa geçmişini hatırlamak çok isabetli elbette. Lakin hepimizin malumudur ki Batı terörizmi, dünya var oldu olalı zulmünü sürdürüyor. Tarihin hiçbir kısmında batı zulmünün olmadığı bir an bulunmuyor. Hollanda ve Portekizliler dünyayı ortadan bölüp paylaştığında, Portekiz’in deniz den ipek yolunu sömürmesi ve Hollanda’nın yeni dünyayı (Amerika’yı) keşfetmesi ile bu zulümler daha yakından tanımış oldu. Amerika’da katledilen 50 milyon Kızılderili ya da hemen arkasından Afrika’da sömürülen milyonlarca yerli nedense hiç hatırlanmaz. Hatta Avrupalıların yaptıkları zülüm denilince sadece 2. dünya savaşında Yahudilere yapılan soykırım konuşulur. Halbuki daha fazla sayıda Polonyalı öldürülmesi kimsenin umurunda değildir nedense! Bu bakımdan Batının zihinlerde bir sembole büründürülüp mıhlanması gereklidir diye düşünüyorum ki Türk milleti dost ve düşmanını daha kolay ayırt edebilsin. İşte bu yüzden Fransız mezalimi tam bir sembolü olabilir. Hakk’ın ve mazlumun yanında, zulme karşı duranların sembolü.
 • 1 Yıl Önce

yami yurtalan

enbüyük düşman tüm zamanların enbüyük kafiri kamal denen selanik dönmesidir üstadım tüm zamanların en büyük kafiridir kamal haşa ilahlık taslayan bu adam bu milletin ve islamın en büyük keferesidir sinema yönetmenlerinin başrol oyuncuları kalaylayıp cilalaması gibi bu adamda ısmarlama tarihçiler sayesinde kalaylanıp cillalanıp bir kurtarıcı olarak servis edilmiştir
 • 1 Yıl Önce

İsmail ZAZA

Avrupa yani tüm batı ülkelerinin vahşetini felsefi planda oğrenmek için merhum Ali şeriati nin kitaplarını okumak lazım.
 • 1 Yıl Önce

müslüm

Dünyada emperyalislere karşı ilk ulusal kurtuluş savaşı veren Atatürk ve arkadaşları içteki ihanetlere rağmen bunları yurttan kovdu ve bu devleti kurdu.Kurtuluş savaşında kimlerin bu emperyalist İngiliz,Fransızlarla işbirliği yaptığını gidin İngiliz ve Fransız kaynaklardan görün.Emperyalistlere karşı hep devrimciler karşı çıktı.Daha dün İsrail devletinin Cenin katliamına İsrail içinde solcular karşı çıktı,katliamı protesto etti..
 • 1 Yıl Önce

Tencere

Fransızın kayıtlarında atatürk kurtarıcı olarak geçiyor eminim. Zaten Fransızlara güvenimiz tam

müslüm

Dünyada emperyalislere karşı ilk ulusal kurtuluş savaşı veren Atatürk ve arkadaşları içteki ihanetlere rağmen bunları yurttan kovdu ve bu devleti kurdu.Kurtuluş savaşında kimlerin bu emperyalist İngiliz,Fransızlarla işbirliği yaptığını gidin İngiliz ve Fransız kaynaklardan görün.Emperyalistlere karşı hep devrimciler karşı çıktı.Daha dün İsrail devletinin Cenin katliamına İsrail içinde solcular karşı çıktı,katliamı protesto etti..
 • 1 Yıl Önce

Yunus AYDIN

Bunca hakikatı siz haykırmasanız kimden öğrenecektik bu acı gercekleri bilemiyorum.Memlekette dini mübini islam adına,hak ve hakikarı terennüm eden kaç kişi kaldı bilemiyorum.Allah kaleminize kuvvet versin.
 • 1 Yıl Önce

onlar engerek, onlar ciyandir, barbardir....tani onlari tani da büyü.....egitimin milli olani sart!

........
 • 1 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23