• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Sardonik zihniyet

11 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Fatih Emlik

Deprem ilahi uyarı biraz acı oldu nice canlar gitti eski garajın ordaki ebrarların hemen hepsi yıkıldı bunlara izin rusat veren kimse hesap sorulmalı müteahhitlere en ağır yaptırımlar ve mallarina el konmalı bakalım dağ ne doğuracak? Fare mi pire mi çünkü hesap soracak olan da birlikte malı götürdüler kazanların hepsinin dibi kara.
 • 1 Yıl Önce

samimi

Size ve sizin gibi depremde yakınlarını kaybetmiş bütün insanlarımıza Allah'tan güzel sabır...ölenlere Allah'tan rahmet... yaralılara acil şifalar diliyoruz... acılar paylaştıkça azalır... tüm Türkiye olarak bu depremde yaşanan acıları paylaşıyoruz... mersindeki arkadaşlarımız gurup kurdu...vatsap üzerinden öyle çalışıyorlar ki ...her farklı görüş... düşünce ve hayat felsefesini benimsemiş insanlar bütün ayrılıkları... gayrılıkları unuttu canhıraş bir şekilde...aceba bir depremzedeye yardımcı olabilir miyiz diye çalışıyorlar..bir değil binlercesine akla hayale gelmedik çözümler üretiyorlar...biz de Aksaray'da apartman görevlisi dairesine bir depremzede yerleştirme kararı aldık... Allah Devletimize daima güç ve kuvvet... Milletimize zorlukların üstesinden gelerek...birlik... dirlik... varlık yolunda şuurla ilerlemeyi nasib etsin ????
 • 1 Yıl Önce

Hüseyin

sen kimi sucluyorsun açıkca söylede bilelim 
 • 1 Yıl Önce

Yalanlar ve yalancılar..

Mesela neler yalandı? Haftaya bunları da yazarmısınız? Bizde bilelim yalanları.
 • 1 Yıl Önce

Yalancılar

"Afgan biri enkazdan ceset çıkartıp, bileziğini almak için kolunu kesiyor" diye yayın yapan ardından iddiasının asılsız olduğu anlaşılınca gözaltına alınan MasterChef yarışmasının şampiyonu Uğur Kardaş tutuklandı.

Okur

"Afgan biri enkazdan ceset çıkartıp, bileziğini almak için kolunu kesiyor" diye yayın yapan ardından iddiasının asılsız olduğu anlaşılınca gözaltına alınan MasterChef yarışmasının şampiyonu Uğur Kardaş tutuklandı.

Okur

Ümit Efendinin birkaç yalanı ,deprem olduğundan beri bölgedeki suriyelileri hedef gösteren en az 3 yalan haber paylaştı. bu haberler: fenerbahçe'nin yardım tırının mülteciler tarafından yağmalandığı haberi fenerbahçe yöneticisi tarafından yapılan açıklama ile yalanlandı. söz konusu açıklama gözünü açarak aklını kullanarak baktığında yalanın bini bir para amaç devletimiz birliğimiz ve bütünlüğümüzü dağıtmak.Başaraamayacaklar.

Samed

Hay eline diline kalbine sağlık Ali hocam.Sizede geçmiş olsun.Milletimizin başı sağ olsun devletimiz var olsun.
 • 1 Yıl Önce

Mustafa

Ali bey doktorum önce başınız sağ olsun Rabbim onlara rahmet etsin Bu yazınız harika olmuş duygulandım ağladım
 • 1 Yıl Önce

Okur

Kimin yalan kimin doğru olduğunu millet kendi yaşayarak bizzat giderek görüyor.
 • 1 Yıl Önce

ÖLDÜLER

okur 8 KERE İMAR AFFİNİ KİM ÇIKARDI PARA TOPLAMAK İÇİN BU TEKNİK EKSİĞİ OLAN BİNALARA AFFETİK DİYİP MİLLETİ DOLDURARAK ENKAZ ALTINDA BIRAKTINIZ DONARAK ÖLDÜRDÜNÜZ SEÇME SINAVINDA EKSİ PUAN ALMAYI BECERENİ HER YERE AÇTIĞINIZ BAKKAL DÜKKANI GİBİ AÇTIĞINIZ EĞİTİM KADROSU LABRATUVARI OLMAYAN ÜNİVERSİTELERE YERLEŞTRİP ELİNE DİPLOMA VERDİNİZ PEYNİR EKMEK DAĞITIR GİBİ DİPLOMA DAĞITINIZ KADER PLANINA İNANIYORUM DİYİP TEDBİR ALMADINIZ BAŞKA NE BEKLİYORDUNUZ BUNDAN BAŞKA
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23