• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Bir aşk hikayesi!

49 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Ayhan

Sn Dilipak a teşekkür ediyorum. Hak ve halk yolunu bulan ve akit teki en değerli yazan olduğu için.
 • 2 Ay Önce

Doğruya Doğru

Hocam Metaverslere, çiplere filan gerek yok gençlik hızla agnostik septik deist ateist oluyor buna kafa patlatalım Said Nursi Risaleleri gibi günümüz dili ile eserler sosyal medyada yayınlar yapılmalı Allahın varlığı konularına ağırlık verilmeli yoksa kimse beni anlamıyor diye tepinip durursunuz
 • 2 Ay Önce

M Alkaç

Bižde Siyaset, Dün dündür, bugün bugündür... İslam'da parti purti yoktur, demişti rahmetli Necip Fazıl.. Selâm ve Dua ile İnşallah...
 • 2 Ay Önce

YA RABBİ

ABD Dışişleri; -Türkiye’ye F-16 satışıyla ilgili Kongre’ye mektup gönderdi. -F-16 satışının ABD ve NATO’nun çıkarlarına ve olanına uygun olacağı belirtildi.  
 • 2 Ay Önce

YA RABBİ

HAYAL DÜNYASINDA YAŞIYORMUŞUM...BUNU SÖYLEYENLER SANKİ BAŞKA BİR ALEMDE YAŞIYOR... 
 • 2 Ay Önce

YA RABBİ

İSRAİLOĞULLARI HABİBİN GELMEDEN ÖNCE YOLUNU GÖZLERMİŞ.. 
 • 2 Ay Önce

okur

Dilipak'a "yazılarını açıkça yaz da bilelim" benzeri sözler söyleyenlere diyorum ki; tazminat davası açıldığında òdenmesine karar verilen/verilecek olursa o paraları siz öder misiniz!?.
 • 2 Ay Önce

JALE ÖZSOY

SAVAŞTAKİ UKRAYNADA BILE ENFLASYON %10 SURİYEDE %5 RUSYADA %11 TURKİYEDE %61 .FIKRA BUKADAR
 • 2 Ay Önce

Nuran şunları bi gözden geçiriver

Bu ülkede milyonlarca suriyeli var hiçbiri aşılı değil genellikle maske takmazlar ve entübe olan suriyeli gördünmü? Afrika da aşı girmemiş bölgelerde covid yok olsada grip nezle ayarında. Adam sonuna kadar doğru söylüyor sen bi yüzleş gerçeklerle aklını başına alırsın belki....
 • 2 Ay Önce

Gülbin Aydın/ Lüleburgaz

Sn.Dilipak Hocam! Ne güzel dile getirdiniz yine her zamanki gibi. Ama; TENÖR & TERMİNATÖR & EDİTÖR üçgeninin yorumları sürekli kod adı altında hizmet veriyor sizin makalelere..
 • 2 Ay Önce

salibeyazshit

ustadım, hani k. hava limanında bir sorundan bahsetmiştim de, "pire için yorgan yakılmaz" demiştiniz. ama olmuyor.pireli yorganda uynmuyor. onun için en iyi herhalde yak gitsindir.
 • 2 Ay Önce

Virüsseverler

Nüfûzunu kullanarak hayali bir virus tasarla ve ikna reçetesi olarak: amme'ye günde üç öğün 40 kere tekrarla bir de bakarsın ki Sonuç harika!!
 • 2 Ay Önce

Lemi

ne demek istiyorsunuz 
 • 2 Ay Önce

okur

İnsan, göremediği bir yaratıcıya ancak yarattığı eserlerden ötürü hayran kalır. Allah'ı sevmek, verdiği görevleri yerine getirerek olur.
 • 2 Ay Önce

okur

Günümüz gerçeği olan pahalılığın varlığından bahsetmek parti politikasına aykırıymış!.
 • 2 Ay Önce

YA RABBİ

ukrayna.ya ve batıya daha anlayışlı davranacağım ama onlar da MÜCADELE 22.yi unutmasınlar.. 
 • 2 Ay Önce

Giriş

Yazıya on numara giriş yapıyorsun. Ahanda ... kalemi bu kez kıracak ve memleketin durumunu ve içler acısı halini anlatacak derken,köşeden dönüyorsun. 
 • 2 Ay Önce

Yaptırım böyle olur...

Avrupa Rusya'ya savaşın başından beri enerji için 35 milyar euro ödemiş.
 • 2 Ay Önce

fatih

ESSELAMU ALEYKUM.. evet dünya hayatı ne üzerine kuruludur.. şimdi size bir olay yazacağım.. mühendis bir abimiz anlatmıştı, çalıştığı kamu kurumunda, bodrum katta bir mescid varmış.. birkaç kişi düzenli namazlarını kılarlarmış.. sonra sözüm ona muhafazakar, dine yakın bir parti iktidara gelmiş, bu kurum da o partinin , bakanına bağlanmış.. zaman geçmiş mescide rağbet artmış, dolup taşmaya başlamış mescid.. bir olup müdüre çıkmışlar, müdürümüz mescidimiz bize yetmiyor demişler, müdür de mescidi üst katta büyük bir salona taşıtmış.. aradan zaman geçmiş, bu parti iktidardan gitmiş, öyle olunca mescide artık eskisi kadar rağbet olmamış ve yeni müdür mescidi tekrar eski bodrumdaki yerine taşıtmış.. abi dediki, o sürekli namaz kılan az kişi hiç değişmedi, ben ikisinde de namaz kılmadım, ben kılacaksam kılarım .. ne kadar ibretlik bir olaya değil mi... bu dünya özellikle günümüzde, sadece ve sadece dünyalık çıkarlar üzerine yaşanıyor maalesef... ha diyeceksiniz, sen namaz kılar mısın, oruç tutar mısın.. ben kendimi inandırdığım, değişik sebeplerden dolayı bunları yapmıyorum ... ama bunu da açıkça söylüyorum çevreme , gizlediğim bir şey yok... bir aralar komşularım beni çok namaza çağırırlardı, ben de arada giderdim, bir komşuma sordum, ben şimdi bu namazları Allah rızası için mi kılıyorum, komşuların rızası için mi kılıyorum .. o da dediki, şimdilik öyle başla da , inşaallah ilerde, Allah rızası için de olur .. 
 • 2 Ay Önce

Nuran Devres

Sn Dilipak, Her şeyin doğrusunu siz biliyorsunuz. İnandıklarınız ( covid olayında olduğu gibi) yanlış da olsa sonuna kadar nasıl da inatla savunuyorsunuz. Bu kadar nefsinizin esiri olmayın. "Acaba yanlış düşünüyor, yanlış biliyor olabilir miyim?" Diye arada bir kendinizi sorguya çekin. Ucundan, kıyısından da olsa, tevazu çeşmesinden bir geçirin nefsinizi. Inanin hafiflersiniz.
 • 2 Ay Önce

Molla kasım

Tasavvuf geleneğinde Allah cc aşkı peygamber aşkından bahsedilir  
 • 2 Ay Önce

ADiL

SACMA SAPAN BIR YAZI
 • 2 Ay Önce

Saadet

Helal olsun. Türkiye de bütün media kilitlenmiş Zelensky ye.. ınanılır gibi değil. 
 • 2 Ay Önce

Baytarr

Pandemi yalan ve tiyatro ise ise ölen tanıdıklarım da uluslar arası çetenin figüranları oluyor o zaman. Yakında sakladıkları mezarlarından çıkıp gelirler. Rahmetlik Fazıl amca 85 yaşındaydı. Maşallah yaşına göre çok iyi rol kesmiş biz onu 1 senedir öldü sanıyorduk. Demek 1 senedir uluslar arası çetenin elanı olarak mezarda saklanıyor.
 • 2 Ay Önce

Fırat Çakıroğlu

Eski Tarım ve Orman Bakanı, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba, “Etin fiyatı süte bağlıdır..... Siz sütün fiyatına gerekli değeri vermediğiniz zaman ülkede et 250 liraya çıkacaktır ” dedi. “Süt üreticilerine gerekli kazancı sağlamadığınız müddetçe etin fiyatı artar” uyarısı yapan Fakıbaba, “Süt üreten adam zarar etmeyecek. Sütü 5 liraya mı üretiyor… 7 lira vereceksin. Siz günlük düşündüğünüz zaman enflasyon zaten yükselir” diye konuştu. Fakıbaba, şu tespitlerde bulundu: “Anaları kestirmeyeceksin” “Analar kesime gittiği zaman böyle oluyor. Süt, tereyağ, peynir fiyatları artıyor. Ondan sonra da kesilecek hayvan kalmıyor. ANALARI KESTİRMEMEMİZ GEREKİYOR, dedi ..... öğleden sonra günaydın sayın bakan ..... bunlar özel mi yetişiyor....bunları çok mu arıyorlar yoksa hepsi mi böyle ?.... hemşerisi Allah'ın afatı nebati bakan kayıplarda ..... geçen bir çıktı ufaktan , üç dört ay geçmeden fer mer kalmamış gözlerinde ....
 • 2 Ay Önce

Halit

Bu güne kadar burnunu her konuya soktun, bi ilahi aşk meselesi kalmıştı onada burnunu soktun. Her konuda bi görüşün bi eleştirin var, her konuda sen doğrusun, sen uzmansın. Senin fikirlerine uymayan kim olursa olsun hemen sistemin ve şeytanın kölesi, ibişi ilan ediyorsun. Sakın sen nefsinin ve şeytanının kölesi kuklası ve ibişi olmayasın. Şeyhulislamlık makamınada göz dikerek, Allaha ve Resulüne aşık olunmaz demişsin. Hangi ayette ve hangi hadiste böyle bi şey yazıyor sayın çok bilmiş. Allahu teala kurandaki bi çok ayette Allahı ve Resulunü sevin demiyormu. Bu sevgi kiminde az olur kiminde orta derece, kiminde ise aşk derecesinde olur, burdaki fazla sevginin neyi sana battı. Siyasetçileri, işadamlarını, hocaları ve bunların peşinden gidenleri eleştir eleştir ama arada bir şu peşinden gittiğin şu kibirden şahlanmış ve ibişi olduğun nefsinide biraz eleştir.
 • 2 Ay Önce

Kubilay

BİR ŞEYLER OLUYOR !.... Önceki gün gündeme düştü: -MHP, ‘ahlaki yozlaşmanın önlenmesi ve temiz siyaset için’ hazırladığı siyasi etik yasa tasarısını Meclis’e sunmaya hazırlanıyor...... Benzer bir girişimi 2015 yılında yapan Ahmet Davutoğlu hem Başbakanlık koltuğundan olmuş hem de AKP ile yollarını ayırmıştı..... hile , desise , entrika .... bugün mü aklına geldi vardır bir numarası.... politika kûl halinde dinlisi dinsizi çirkef ! tamam da kendi partisinden başlaması uygun olur ....
 • 2 Ay Önce

aşk değil iiletiişim

biraz gerçekçi olmak lazım. mesela sizin yazılarınızın içinde bir bilgi var diye her gün istemesem de yazılarınızda yeni bir şey aramak için okuduğumu farkettim. ne alaka derseniz bu topluluklarda eser miktarda da olsa menfaatimiz var. iyi bir dış politika dikkatlice bu menfaatleri almayı korumayı gerektirir. bize izleten çizgi filmlerle geçmişte bir hayranlığımız vardı bunlara. ama şimdi herkes kimin ne olduğunu biliyor. özetle ne ben size aşık olduğumdan sizi okuyorum ne de dış politika aşk acısı çekerek bunlarla uğraşıyor vs...
 • 2 Ay Önce

Ademi

Şeytan … yalan söyledi diyorsunuz Ya merak ettim şeytan bu yalanı ne zaman ve nerede, nasıl söyledi? Şeytanı şeytandan dinlediniz mi hiç? Şeytanı anlatan Rab ve Rabbiler ve onlar Şeytana düşmanlar. Vur ama dinle demişler, ortaya çıksa da Şeytanı (lanet üzerine olsun yine de) dinlesek… Sonra da adil insanlar olarak hüküm versek.
 • 2 Ay Önce

Mustafa Çağrıcı

. Kur’an’da, “Allah’ı unutan, bu sebeple Allah’ın da onlara kendilerini unutturduğu kimseler gibi olmayın” buyrulur (Haşr 58/19). Sözde “gelişmiş dünya”nın bireyleri ve toplumları çoğunlukla “Allah’ı unutmuş” görünüyorlar..... Çağımızda –Müslüman dünya başta olmak üzere- inançlı bilinen insanların çoğu bile Allah yokmuş gibi yaşadıkları için bizzat kendilerini, kendi nihai iyilik ve kurtuluşlarını da “unutmuş” durumdalar....  Bu yıl, türlü nedenlerle korkunç bir zam furyasının yaşandığı herkesin malumudur..... Allah’ın ibadet ve ahlâk ayı olarak bize hediye ettiği bu kutsal zamanı bir kimsenin kendi kazanma hırsına alet etmesi dinî bakımdan affedilmez bir günahtır.... Ayrıca milyonlar, evlerine en mütevazı iftarlığı bile götürmekte ZORLANIRKEN, 5 yıldızlı lüks restoranlarda ve otellerde astronomik fiyatlarla sözde “iftarlar” vermek ya koyu bir CAHİLLİK ya da " Allah’ın KİTABINDA , Peygamber’in SÜNNETİNDE asla YERİ OLMAYAN bir DİN TÜCCARLIĞIDIR." .... ( her ikisi de hocam emin olabilirsiniz) .... İslam medeniyettir , bu taifeye üç beden büyük gelir , geldi de içinde kaybolup gittiler .... bastıkları yeri kuruttular .... bu dinciler bizim müslümanlara benzemiyor..... kasaba milliyetçiliği ve bedevî müslümanlığı ikisi bir arada böyle oluyor .... bir kitapları var .... kitaplarının sayfaları yeşil USA doları .... 1000 yaşında yaz kış yeşil Anadolu'nun fisebilullah şahitleri , bekçileri o canım zeytin ağaçlarına da göz diktiler... .... sırf yeşil USA dolarları için .....bir zamanlar fetöyle , sonra fetösüz ! ? , ya da fetölü fetösüz parsel parsel sattılar, şehirlere ihanet ettiler ..... bu kadarı dünyada da belki bir ilk .... kısmen Mustafa Çağrıcı dan alıntıdır..
 • 2 Ay Önce

DİRENÇ

Hocam daha önce de yazdım, işin sırrı küre dünyada gizli..Bu şeytanlar diyorlar ki; Dünya uzayda milyarlarca gök cisminden biridir, dolayısıyla toz mesabesindedir, insan da tesadüfen ortaya çıkmıştır..Korkmayın haykırın dünya düzdür, göğün tabanıdır, Allah burayı özel olarak yaratmıştır, başka yerde de hayat yoktur, mars'a gittik, aya fittik hepsi külliyen yalandır bu şeytani oyunun en önemli argümanlarıdır..
 • 2 Ay Önce

Dedem Korkut

Ukrayna ve zelensky için gözyaşı döküp , ağıtlar yakarken.... Dünya Rusya- Ukrayna Savaşı’na kilitlenmiş haldeyken ABD, Suriye’ye mühimmat yağdırıyor. Geçtiğimiz haftalarda Irak kuzeyinden Suriye’ye TIR’lar dolusu mühimmat götüren ABD, birkaç gün önce 50 TIR mühimmat daha getirdi. ABD, bu mühimmatları Suriye’nin kuzeydoğusundaki terör örgütü PKK/PYD noktalarına transfer etti.... Libya, Irak, Suriye , Ürdün, Afganistan , Gürcistan, Uygur , Rabia Kadir, Fetullah, Arap baharı , turuncu devrimler, BOP , GOP , BAE, Suud, Katar vs vs vs ... geldik İSRAİLİN SİYASİ VE TEKNİK LİDERLİĞİNDE BÜYÜK İSRAİL yani ABRAHAM PLANINA ..... planın birinci ayağı dört ülkeden toprak alıp BİRLEŞİK KÜRDİSTAN DEVLETİ.... hedefteki dört ülke : Irak, Suriye , İran ve finalde Türkiye Cumhuriyeti....marsık condolezza rice ne demişti : 22 ülkenin sınırları değişecek demişti .... yılana ağu veren İngiliz casusu fa...şe kraliçenin ev ahalisinden gül Abdül Colin Povel'a iki sayfa 9 maddelik taahhüt vermişti... mekânı cennet olsun Erbakan ne demişti: bir gün Suriye derlerse bilinki asıl hedef TÜRKİYE CUMHURİYETİDİR , demişti... HERZOG VE ZELENSKY'E DİKKAT.... ABRAHAM PLANI DÜNYANIN EN KANLI VE AHLAKSIZ SİYONİST PLANIDIR .... zelensky Herzogun papağanı ...onun işi tiyatro ..... verilen rolü oynar sadece .... çığırtkanlık onun işi ..... . dünyada İsrail'den sonra Cumhurbaşkanı ve başbakanı her ikisi de yahudi olan ikinci ülke Ukrayna'dır ...! .
 • 2 Ay Önce

Aşk ve kin

Hocam yazınızın başlığını görünce etem sancakın hikayesini yazacaksınız zannettim.
 • 2 Ay Önce

okur

her iki taraf ve taraftarlarını bilerek, mazlum edilen halkın yanında durmak değil midir? "kötülüğü elinle... dilinle... buğuz ederek önlemek"
 • 2 Ay Önce

ne alaka

yaşlı piri faniler şöyle derlermiş kızını babası evlendirir oğlunu anası evlendirir. Efendimiz sav. buyurmus siz nasilsaniz öyle yoneticileriniz olur. Rabbimiz ne buyurdu ? Onlar yani müminler islerini istisare ile yaparlar. istisareden imtina eden belaya muptela olur.
 • 2 Ay Önce

Okur

Aşk hikayesi denince ben de Etem sancak aşkı sandım, baktım yok. O aşk netameli herhalde..
 • 2 Ay Önce

Bu aşkın hikayesi

Hani seviyorum,,,,,,hem sever, hem döver, hem........ !? çaresizliğimi diyelim manyaklık ruh hastalığımı diyelim.....işte böyle birşey...bu aşk hikayesi dediğin hoca.....AKLIMIZI OYNATTIRACAK BİZE,TOPLUMUN BU AŞK HİKAYELERİ.....aklım tuş, beynim nakavt oldu vallahi..tam müge anlı programı hikayeleri gibi be.....
 • 2 Ay Önce

devrim

evet hocam katiline aşık olmuşlar. chp nin hakaret ettiği yok etmeye çalıştığı yerine putperestliği getirmek istediği din adına çıkıpta chp ile koalisyon kurmak, onun yanında yer almak ancak Medine münafıklarında olan bir haslet.
 • 2 Ay Önce

The HU

Yolsuzluk hukuksuzluk rantçılık adaletsizlik yapanın,,,,,,,masasına yumruğu vur sandalyeyi kafasına geçir.. bu sözden böyle anladım ben....inşallah doğru anlamışımdır,,,,
 • 2 Ay Önce

Tuva

Boşuna dememişler İstikbal göklerdedir .Bir telefon sinyaliyle bulup Dudayevi şehit eden Moskof zelensxi iblisine niye birşey yapamıyor
 • 2 Ay Önce

Hüseyin saruhan

Selamün aleyküm sayıgideger abim yazılarını gunbe gün takip ediyorum fakat bugünkü yazınızda Allah'a ve resulune aşık olunmaz demeniz biraz canı acitir bu sözü biraz daha acarmisiniz burda ne demek istediniz tam manasıyla selam ve dua ile .
 • 2 Ay Önce

++++

Aşklar güzel tatlı kelimelerle başlar...ümitle heyecanla gelişir...ve mutlaka nefretle perişanlıkla sonlanır...akılsızlıkla başlar akılsızca tükenir akılsızca biter.....aşk hikayesimi be bu işler...AŞKMIŞ.....HEH OLUR.....KİM KİME AŞIK OLUR BE "KARŞILIĞI OLANI" KAFASININ ARKA PLANINDA OLMAZSA...al şimdi aşkın faturaları gelmeye başladı...öderken sızlanmıyorsun bile..gıkın çıkmıyor....kabahatinide biliyorsun bal gibi....içinden sızlanıp sızlanıp dışada vuramıyorsun erkekliğe b..k sürmemek için...ve için kor gibi dışın buz gibi ve sessiz.......hem ateş hem zemheri....4 mevsimi yaşa aynı anda...kendi kendinede yetemiyorsun artık...vur patlasın çal oynasın..darbuka dümbelek paparazi,bir kaç gazel bir kaç ilahi biraz vaaz ve 90 a çaktı goolll... senin 90 nın delik deşik olmuş bir tane gol attım diye havalara hopluyorsun..bir şeref sayısı ile şerefi kurtarıyoruz...bu hallere düşüren futbolcusu direktörü çantacısı amigosuna aşkında nasıl bir aşksa süründükçe daha çok sarılıyor gol yedikçe daha çok aşık oluyorsun...bir top için ortalığı yıkıyorsunda alem yıkılsa sana ne gam..topununda bopununda popununda.....herşey bitti,,,senin heyecanın aşkın bi bitmedi gitti be...
 • 2 Ay Önce

####

Ah şu para hırsı,itibar-saygınlık saplantısı..şimdi her yenen nanenin faturası koca bir kaya gibi dönmüş üstümüze geliyor,,,,uçurumdan yuvarlanıyoruz zannediyorduk ama başka türlüsü oldu,,,üstümüze koca bir kaya yuvarlanarak geliyor ezdi ezecek mesafede..HERKES YANDIM ALLAH DİYOR..haketildimi evet..suçlu kim,,,muhteremlerin yine kendi dışındaki herkes..kaya geliyor kaçın diyorsun,,üstüne üstüne gidiyor..KAYAYI KAFA ATARAK DURDURMAYA KARARLIYIZ..zaten bu kafa artık ancak o işe yarar..
 • 2 Ay Önce

Girneden

KIBRIS'TA %300 ELEKTRİK ZAMMI GERİ ALINDI... Osman Yorucu: “Ben 65 yaşındayım, 12 yaşından beri bu işi yapıyorum. Mobilya üretim atölyem var. Memleket çığırından çıktı, bunun toparlanması için dört madde var. Maaşların düzenlenmesi gerekiyor, her eve aynı paranın girmesi gerekiyor, yani eşitlik lazım. Müşavir ordusunun maaşlarının da asgari ücrete çekilmesi lazım. Kaçak işçilerin toplanması lazım, buna denetim getirmeleri gerekiyor. Bunlardan gelecek olan parayla yepyeni hastaneler, okullar yapılmalı. Hükümet bunları yaparsa elektrik faturalarını da aşağı çekebilir.
 • 2 Ay Önce

Mahir

Ukrayna'nın Fetullah'ı Zelensky ve neo ku klux klan faşist sapık AZOV TABURU .... Rus esirler hadım edilsin talimatı ve IŞİD .... Ukraina 24 kanalına konuşan Ukrayna askeri sağlık hizmeti başkanı Gennadiy Druzenko, ele geçirdikleri yaralı askerleri hadım etme talimatı yayınladığını söyledi..... Druzenko, Rusların "insan değil, hamamböcekleri oldukları için tüm yaralıların hadım edilmesi için katı emirler verdiğini" dile getirdi. Druzenko şu ifadeleri kullandı: "Bilirsiniz benim ne kadar büyük bir hümanist olduğumu. Eskiden şunu söylerdim, 'yaralanmış bir düşman artık bir düşman değil, hastadır'. Ama [Ruslar] insan değil, hamamböcekleri oldukları için tüm yaralıların hadım edilmesi için katı emirler verdim. Bizim doktorlarımız hastaları kurtarmak için çabalar ancak Ruslar burada ölecek." Druzenko'nun televizyona verdiği demeç. Druzenko, ABD hükümetiyle yakın bağıyla da biliniyor. Kendisi USAID ve Wilson Center'da çalışmıştı...
 • 2 Ay Önce

Oğuz

bilinen 20.000 yıllık Türk kimliği kimlere kaldı... Antalya’nın Aksu ilçesine bağlı Pınarlı Mahallesi’nde yaşayan 13 yaşındaki Suriyeli Celal Seyit, 2017 yılının Ağustos ayında kayıplara karıştı. Seyit’in kaybolması ile ilgili ATV ekranlarında yayınlanan “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programına katılan abla Nur Seyit, kardeşini son gören kişi olan eski sevgilisi Bülent Tuna’dan şüphelendiğini söyledi. SON BÖLÜMDE "VATANDAŞLIK" AÇIKLAMASI Celal Seyit olayının işlendiği Müge Anlı'nın bugünkü programında ise vatandaşlık tartışması dikkat çekti. Suriye'den gelen kadınlarla evlenen Bülent Tuna'ın evlendiği kadınları vatandaşlık konusunda kandırdığı iddia edildi. Esma ayrıca eşi Bülent Tuna’nın kendisine şiddet ve işkence uyguladığını belirtti. Bülent Tuna, gelen tepkiler üzerine kendisini “Her evde olur böyle şeyler” diyerek savundu. İşte o anlar: Bülent Tuna ile evlenen Suriyeli Esma, Türk vatandaşlığı alma hakkının olduğunu belirterek Müge Anlı'dan yardım istedi. Suriyeli Esma, Bülent Tuna ile Türk vatandaşlığı almak için evlendiğini belirterek "Vatandaşlık istiyorum. Hakkım artık. Türk vatandaşlığı benim hakkım. Bülent'le vatandaşlık için evliliğe devam ediyorum. Vatandaşlık aldıktan sonra boşanacağım" dedi..... bu millet bütün bu ve bunlara benzer abuk subuk manyaklara ve manyaklıklara müstehâk heralde ki oluyor .... daha neler neler ....başta geri kabul anlaşmasını imzalayan Dawidinoglu olmak üzere , ortalığı bu hale getiren bütün mesullerini Allah bildiği gibi yapsın ..... yapar zaten !... ŞEREFSİZLER ...
 • 2 Ay Önce

hebelek gübelek!

bolu kartalkaya kayak merkezinde her nasılsa kaybolmayı başaran abd'li baba oğulun kayboldukları tarih 1991 değil ocak 1995'miş ve kaybolmaları 10 gün sürmüş!
 • 2 Ay Önce

Mihâl

Dünya sakinlerine yazıklar olsun..... şu cahil insanlık dışı hırsızlara ! bakın .... süslü görünüşlerine bakıp zâhid zannedersiniz , ama içinde , hânesinde Allâh yoktur ....( Mevlana ...)
 • 2 Ay Önce

Mehmet Şerif

Değerli hocam açıkçası bugünkü yazınızı pek çözemedim. Bazen gökyüzüne bakarım gözlerime bütün göğü kaplayan uçsuz bucaksız karanlık bir yanda da yıldızlar ve ay takılır. Kim bilir kimlerin doğuşunu çocukluğunu yaşlılığını görmüş o sessiz tanıklar. İnsan olaylara ve kişilere bir de bu şahitlerle beraber bakınca bir tuhaf oluyor. Düşünsenize her gün tepemizde beliren güneş iki milyar yaşında, zaman mevzusu bir anda anlamını kaybediyor. Zelensky i anlamaktan ziyade Pavlus'a odaklanıyorum nasıl dili vardı da tanrı üçtür demeye.
 • 2 Ay Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23