• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Öyle bir hayat ki…

12 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

axbx

Amiin. Hocam, Annem, vefat etti, oğlan Kardeşim vefat etti, kanser hastası idi, HavaHarp Okulunu kazandığı halde, Namazımızı, lavabonın bulunduğu yerde kılamam dedi, İlahiyatı seçti. Dört evladı hayır yapmak için yarışır, bir kişi 36 doğumlu nüfusta 38 bir kadın buluyorlar, 70 doğumlumu?? Yaşı küçük, tarikat ehli dindar diyor aracı olan kişi, kadın türbanlı nikah yapılıyor, bırakıp gidiyor, evlilik birlikteliği olmadan babasının ağır hasta olduğunu söylüyerek, kadın daracık tayt giyiyor başörtüyü çıkarıyor. evden uzaklaştırıyor, hiç kaza yapmıyan Babama, araba çarpıyor, kadın ortaya çıkıyor, erkek arkadaşları annemin Babamın evinde, annem 5 bakıcı ile büyümüş hayır sahibi ailenin evladı Babası Hastane yaptırmış 45 lı yıllarda Annem evden çok nadir çıkan kişi, idi rahmetli evinde ahlaksız kadın erkek arkadaşları bu Sınav mı hocam? O eve adım atamaz ayakları kırılır o pislik kadın. Mahkeme var Şubatta Annem i Babam Oğlan kardeşim ne olacak, maaşını dahi erkenden alan faiz işlemesin diyen Rahmetli kardeşim????
 • 5 Ay Önce

Mustafa avcı

Teşekkürler yaşar abi Allah razı olsun mevlam Sağlık ve Afiyette daim eylesin. Faideli nasihatlerinizle inşaya ve irsada devam edesiniz. Nefesinize vekaleminize kuvvet versin mevlam.
 • 5 Ay Önce

M. Hamza Demircan

Allah cc dan duam bu kalemler eksilmesin.... Allah cc razı olsun..
 • 5 Ay Önce

fatih

esselamu aleykum.. yazınızı, karanlığa küfredeceğine bir ışık da sen yak, esası babın da değerlendiriyorum. en azından bir ışık yakmaya çalışmışsınız, Allah razı olsun.. yazdıklarınız elbette doğru.. islamın özünden uzaklaşan müslümanlar maalesef günümüzde içinde bulundukları toplumları bu hale getirdiler.. eskiden ana dolu velileri çevresinde birleşip onlardan islamın özünü öğrenen müslümanlar, hem de bu özü sadece öğrenmekle kalımıyorlardı, yaşıyorlardı da.. günümüzde müslümanları yönlendirebilecek bu özellikde insanlar çok az kaldılar maalesef.. müslümanların üzerine karabasan gibi çöken sözüm ona modern anlayışlar oldu ve hala varlar .. maddiyata aşırı yöneliş, her şeyi dünyada bilmek , islam taplumlarını çok bozdu.. Allah sizin gibi islamı toplumlara doğru şekilde anlatabilecek insanların sayısını artırır inşaallah.. saygılarımla ve sevgilerimle..
 • 5 Ay Önce

ADEM BEY BRAVO...

ADEM kardeşim on numara anlatmış durumu. O kadar kire ve pisliğe bulaşmışken insan, tövbe estağfurullah ile kurtulunmuyor. 
 • 5 Ay Önce

fatih

esselamu aleykum ... hocam bu devirde kimlerin çevresinde islam adına kenetlenmemizi bekliyorsunuz.. 
 • 5 Ay Önce

fatih

esselamu aleykum ... sizden bir ricam olacak ... yapılan yorumların yayınlandığına dair bir cevabı da email adresine gönderebilirseniz çok iyi olur.. yayınlanıp yayınlanmadığını görmek için geri dönüp bakmak çok zor oluyor... teşekkürler
 • 5 Ay Önce

Mehmet kurt

Yazılarınızdan çok istifade ediyorum. Ama çok uzun. Biraz daha kısa olsa. Selamünaleyküm.
 • 5 Ay Önce

Ahmet

Hoca bu güzel şeyleri yazmış ya, tabi kitlesiyle yakından uzaktan alakası yok, biri bu hocaya şimdi CeHaPe dese kimyası 180 derece bozulur, ki zaman zaman köşesine yansıtır, garabete dönüşür kin kusar(yazılarına bakın). Bu şizofreni bulgusudur. Herşey güzel gibi görünüyor ama CeHaPe denince bütün örüntü bozuluyor
 • 5 Ay Önce

Kemâl

Gönlünüze sağlık çok güzel bir yazı olmuş. Uzun süredir böyle sıcak ve böyle güzel yazı okumamıştım. Farkına varmamızı sağladınız ve yeniden haberdar kıldınız. Allah sizden razı olsun. Hz. Nebi’nin sav yüksek şefaatine mazhar olasınız inşallah. Cenab-ı Hakk özlem’le bahsettiğiniz o mübarek eli tutup, o mübarek sesle tanışmanızı sağlasın inşallah. İlave bir dua daha Allah sizi büyük bir haya ile durduğunuz “SANKİ”nin hissinden kurtarıp, hakiki huzurun müdavimi kılsın inşallah. Bir de temenni: Keşke ehil insanlar (lisan ve dijital imkan sahipleri) sizin bu yazınızı hem Anadolu insanına hem de tercüme ederek dünya müslümanlarının istifadesine sunsunlar. Tekraren Allah razı olsun diyorum.
 • 5 Ay Önce

König

Hocam bu ülkede hem inananlar hem inanmayanlar el birliği ile islamı katlettiler, bu işin sorumlusu o kadar çokki korkarım bu yüzden vaadedilen cennet boş kalacak.
 • 5 Ay Önce

Adem Kerimoğlu

Sayın hocam, güzel yazınızda “peki bize ne oldu?” diye sormuşsunuz ya; ben size cevap vereyim. Size şu oldu: Erdoğan ve ak parti ile iktidara geldiğinizi sandınız, onlar gemiciklerle malı götürürken siz davanız yüceliyor sandınız, ha babam alkışladınız, bilmeden gemiciklere haram mal taşımış gibi oldunuz. Haksızlığa adaletsizliğe sus pus oldunuz. Şimdi köfteyi çaktınız ki, iş nanay hem de ne nanay! Ama anlaşılan resti çekip o gemiden atlamaya da imanınız yetmiyor maalesef. Son sürat mahvoluşa kürek çekiyorsunuz. Allah affetsin, sonunuzu hayretsin inşallah.
 • 5 Ay Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23