• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Mikro faşizm

32 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Selman Şahin

Selamün aleyküm Rabbim hayırlar versin size çok güzel anlatmışsınız yüreğinize sağlık,Halk olarak bildiklerimizi yapmamız gerek yoksa kendi kendimize konuşarak yorum ve fikir üretmek olmaz.
 • 1 Yıl Önce

Bu trollerin yetişmesine

Katkı sağladığın için pişmanlık var gibi. Ne yaparsan elinle o gelir seninle.
 • 1 Yıl Önce

R2D2

Yazmışsın yine, hacı abi bitanesin yolun açık ola
 • 1 Yıl Önce

Muhittin

Sistemi kuranlar sistemi resetliyor! Direnişin ve uyanmanın önündeki en büyük engel, devletler.
 • 1 Yıl Önce

Meryem

Vatandaş ekonomiyi çok iyi biliyor.Bu ülke ekonomisi kötü yönetilmekten çok beş para etmez hain vatandaşlardan oluşmasından bu durumda.Azıcık doydular 3000 tlsi olan bile dışarıda karı kız arıyor.Çok geldi size bu refah aslında
 • 1 Yıl Önce

Hüseyin

Haram helal biliyoruzda birde vatan hainliği nedir ne değildir bilsek.
 • 1 Yıl Önce

Davinci

Bu ülkeyi kuranların size lego oyunu mu bıraktıklarını zannetmiştiniz. 
 • 1 Yıl Önce

hasan

Bu ülke kurulduğu günden bugüne sürekli kendi halkı tarafından yıkılmaya çalışan ihanete uğrayan bir ülke.Başka bir ülke yoktur içinde yaşayanların kendi yaşadığı gemiyi kemiren bombalayan kurşunlayan.Ne bekliyordunuz dolar 13 lira az bile bu insanlara 50 dolar bile az bu devlet çok bile çok.
 • 1 Yıl Önce

Kâmil Arslan

Diline sağlık ALLAH RAZI olsun nice sağlıklı günler dilerim sellamlar saygılar sevgiler ve
 • 1 Yıl Önce

bill gatesi unuttun.
 • 1 Yıl Önce

mithat

ALLAH razı olsun sevgili hocam
 • 1 Yıl Önce

meryem

Bu insanları ülkemize aldınız yazık değil mi.9 milyon mülteci için tarım alanı açıldı mı. 
 • 1 Yıl Önce

kul

abi boşver ....sen söylenecek herseyi söyledin. uyarılarıni yaptın.
 • 1 Yıl Önce

Okur

Memleketinde fıstık yetiştir, kafan ağrımaz hiç olmazsa. Fıstığın sağlığa yararları ve faziletleri hakkında kitap da yazarsın.
 • 1 Yıl Önce

Osman Levent Seral

"Mevhum" mu ? "Mefhum" mu ?
 • 1 Yıl Önce

salih

Üstadım,bizler sizin yazılarınızla büyüdük.Allah sizden razı olsun.Lakin her beşer gibi sizin de bazı hatalarınız olmuştur.Akp eleştirilerinizin büyük çoğunluğu doğrudur ve haktır.Ancak bazen amacını aşmış.hakarete ulaşmıştır. Akpnin papatyaları yazınız buna misaldir.Size yakışmayan kelime kullandınız.Niyetiniz farklı olabilir ama yanlış anlaşılmaya çok münasip bir yazıydı.Burada büyüklük gösterip en azından yanlış anlamalara meydan verdiğinizden kamuoyuna,akpli kadınlara özür borcunuz var.Üstadım,bir de covid gibi,robot insan gibi şeyleri fazla abartmayın.Aynı şeyleri yüzlerce kere yazmayın.Yıkıcı değil yapıcı olun.Tek doğru benimki demeyin.Kişiler değil dava önemlidir.Akpnin gittiği yol da yol değil lakin sizler yol gösterici olun.Nasihatçi olun.Müjdeleyin,nefret ettirmeyin.Kolaylaştırın nefret ettirmeyin. Kardeşlik hukukuna dikkat edin. Selam ve dua ile
 • 1 Yıl Önce

Kara Murat

Sayın dilipak siz doğruları yazmays, yanlışları eleştirmeye devsm ediniz ki bizlerde adil şahitler olarak davanın büyüklüğü ve sokaklarımızın yeniden gül kokmadı için çaba gösterelşm.. Davayı 3-4 maaş alıp marka giyen, marka lüks arabalara binen, çocuklarını marka özel okullarda okutanlar kirletiyor.. Peygamberin evi bile bunların hayatındaki debdebeyi hiçbir zaman görmedi. Gerçek fani dünya zenginliği onların Hakikat yurdu olan ahirette başlarının belası olacak.. Filistinli şiir okuyan kızın dediği gibi "utanmak hepimize" bu davayı bu hale getirdiğimiz için ..
 • 1 Yıl Önce

Zeki

Öncelikle kestane balının diyarından selamlar......günlerdir herkesin dilinde bu selamlama...“Gündüz kuşaklarının başa güreşen programlarından Esra Erol’un programında bir hanımefendi, “Kocamın kredi kartlarını bile ben ödedim ama o Şengül’le kaçtı” iddiasıyla ekrana çıkmış, Stüdyoda esip savuruyor.....Eşi ise canlı yayına Zonguldak’tan bağlanmış.*Hanımefendi, kendisini bırakıp Şengül’le kaçan kocasına saydırıyor da saydırıyor.“Tüh! Utanmaz! Hangi yüzle çıktın karşıma, Bakalım hangi yalanları anlatacaksın, buyur anlat” diyor....Ve Zonguldak’tan programa bağlanan “Şengül’le kaçan eş”, dudaklarına kondurduğu kayıtsız bir gülümsemeyle olaya şöyle giriyor , “Öncelikle kestane balının diyarı Zonguldak Gökçebey Pazarlıoğlu köyünden tüm dünyaya selamlar.”....
 • 1 Yıl Önce

Ebu Zer

Kudüs. ... Anadolu Ajansı .... İsrail Basın Ofisinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Doğu Kudüs'ün Eski Şehir bölgesinde bulunan ve Yahudilerin de en kutsal mekânı sayılan Harem-i Şerif'in güneybatı duvarında (Ağlama Duvarı) HANUKA Bayramı’nın beşinci mumunun yakılması töreni düzenlendi. .... Ayine eski İsrail Sefarad Başhahamı Shlomo Moshe Amar, Ağlama Duvarı ve Kutsal Yerler Hahamı Shmuel Rabinowitz, İsrail Sağlık Bakanı Yuli Edelstein'in yanı sıra BAE’li ve BAHREYN ' lilerden oluşan grup ile çok sayıda İsrailli yetkili katıldı.... Yerel basına yansıyan görüntülerde, Ağlama Duvarı bölgesine giren BAE’li ve Bahreynli heyetin alanda bulunan İsraillilerce SEVGİ GÖSTERİLERİYLE KARŞILANDIĞI GÖRÜLDÜ..... sizin de sizin familyanızın da ta .... .
 • 1 Yıl Önce

Erhan

1 ve 99 mu ? Sen ve adalet,vicdan öyle mi !. Sen ak partinin 99 iyi ve dogru yaptigi seylerin tek 1 ni bile yazmaya gönlün,niyetin ,dilin ,kalemin elverdi mi? Ama bunun yerine 1,2 hatasini 9999 gibi gostermeye calistin . Ve de peki ya diğerlerinin 99 hatasını, yanlışına 1 kere degindin mi? Akit te kendin de ayrılırsin ama burada kalinca muhafazakar kesim uzerinde daha etkili olacagin hesapladigin icin kaliyorsun. Bereket Erdoğan karşıtları dışında artik fazla karşılığın ve etkin yok.( Peki Seni niye takip ediyor ve yaziyorum biliyor musun ? eğer hala seni taniyamayan,nasil oldugunu anlamayan varsa , sırf seni deşifre etmeye çalışmak icin)
 • 1 Yıl Önce

AŞI AŞI AŞI

Abdurrahman bey. GEÇEN CUMA BİR İLÇE MÜFTÜSÜ AŞI OLMAYANLAR VEBAL ALIYOR DİYOR. BU DOĞRU MU GÜNAHAMI GİRİYORUZ? PEKİİİ CAMİ DE AĞZI LEŞ GİBİ SİGARA KOKANLARA! MÜFTÜ LER NEDEN HİÇBİR ŞEY SÖYLEMİYOR. ONLAR VEBAL OLMUYOR MU
 • 1 Yıl Önce

MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIR

SİZ DOĞRU YOLDASINIZ İNŞAALLAH
 • 1 Yıl Önce

Mahir

Bir günahkâr insanım ben, YOK YÜZÜM PEYGAMBERE , İSTEMEM bir türlü GİTMEK, böyle HUZURU mahşere. ....Tesadüf eylerim derken, belki bir gün rehbere, düşmüşem elsiz ayaksız, bak aslan-ı haybere.... Sermedi bir iştialin şule fanisiyim , Türk’e ait ülkenin feryadı ruhanisiyim. ... Çok şükür bütün gayretime rağmen fısıltıyla konuşup haykırdığını zannedenler kadar cesur; YÜZLERİNE MASKE TAKIP emek, fikir, ad ve haysiyet hırsızlığı yapanlar KADAR MEDENİ !? BİR İNSAN OLAMADIM.... İyi bak kabına, olmasın delik, boşuna taşırsın, gider gündelik. Anında olmalı, ettiğin iyilik, ÂLEM DUYSUN DİYE İNAYET ETME..... Be soysuz! Namaza durduğun yönü bilirsin de, kıble diye, secde edip alnını koyduğun toprağı neden söylemezsin VATAN diye? Bî-namaz deyip beni Hak’dan uzak gören, sığmaz senin hayaline mihrab’ü mübrem ( elzem , vazgeçilmez ) , sen sadece BEŞ VAKİTTE ARARSIN Allah’ını, BEN HER ZAMAN ONUNLA EMİN OL BERABERİM..... Türkü yine o türkü, sazlarda tel değişti, YUMRUK yine o YUMRUK, BİR VARSA EL DEĞİŞTİ!....( garp cephesinde değişen bir şey yok , yağmalanan ülke aynı ülke , tek farkı şimdikiler bidayette besmele çekiyorlar ) Mutluluğu çorba yapıp, elimize çatal verdiler , bizi ÇIKMAZ SOKAĞA bırakıp, yolun AÇIK OLSUN dediler..... demişti rahmetli NEYZEN TEVFİK.... yine Nazım Hikmet ise 70 yıl kadar önce " memlekette adalet aramak , genelevde bakire aramaya benzer demişti ....." Ali Şeriâti ise ; Kur’an kurslarında Kur’an’ın ne dediğini değil de Arapça harflerin nasıl okunduğunu öğretmeye devam ettiğimiz sürece kimse gelişmiş, erdemli, ahlaklı bir toplum beklemesin....yine " sizin orucunuz yemek vakitlerini değiştirmekten ibarettir" demişti ... yine " Namazda gökteki Allah’a, işleriniz de ise yeryüzündeki putlara tabi oluyorsunuz , demişti " Ali Şeriati..... hak yolcularının , bu yolda bedel ödeyenlerin mekanları cennet olsun.....
 • 1 Yıl Önce

Dedem Korkut

Kendince dini bütün geçinen bir tanıdığı Neyzen Tevfik' e sorar: -Beni tanırsın...Cennetin anahtarı sende olsa beni oraya almaz mıydın?.... Neyzen, karşısındakini baştan ayağa söyle bir süzdükten sonra gülümser: -Bende cennetin değil de cehennemin anahtarı olsaydı, senin için daha hayırlı olurdu ,belki seni oradan çıkarırdım! ... .
 • 1 Yıl Önce

Hak bildiğin yolda yalnız yürü

Kimseye yaranamazsın azizim. Yaranmak içinde bir çaban olmamalı zaten. Dün kendisiyle birlikte yol yürüdüğün, desdek verdiğin, omuzuna aldığın kişilerin yanlışını görüp iyi niyetle uyardıgında, akrep gibi sokuveriyorlar. Bu da yetmiyor var güçleriyle üzerine saldırıyorlar. Yine yetmiyor trol ordularını saldırtıyor. Allah’ın belası, müfsit, müfteri ve bozguncu trol topluluğunun canı cehenneme. Allah belalarını versin. Hak bildiğin doğru yolda, yalnız da olsa yürümeye devam. Mezarlıklar kendilerini vazgeçilmez sananlarla dolu. En büyük Allah cc.
 • 1 Yıl Önce

2022’ ye hazır mısınız?

hocam engineerink’de okurkan matrix konusundan sonra determinantları anlattılardı bize. film de öyle mi devam edecek, şimdi determinant mı girecek vizyona? onda da çip olacak mı?
 • 1 Yıl Önce

İbrahim Erdoğan

Yahu, her sabah Akit Gazetesini Açıp da Abdurrahman Dilipak'ın makalesini bulup niye okuyorsun diyen dost ve arkadaşlara cevap olarak diyorum ki: "Abdurrahman Dilipak'ın bu günkü yazısını bulup okuyun!"
 • 1 Yıl Önce

Deniz

“Kolektif nefs”in kibiri, BİREY’sel kibirden daha tehlikelidir.... Bu KİBİR (ek olarak örnek dün , ümeyye karı'nın uşakları bugün fetö ve diğerleri ) sınır tanımaz, İLAH’lık ve RAB’lik iddiasına kadar gider..... Onun için özel ve tüzel NEFS kibrinden Allah hepimizi muhafaza buyursun..... (yine ek olarak vazgeçemedikleri şey sırf kibir değil kolay haksız menfaat temin etmek , yani Allahsız müslümanlık ) Selâm ve dua ile..... Abdurrahman Dilipak...
 • 1 Yıl Önce

mikrofaşizmden mikroçipe

dün dördüncü aşımızı da olduk çok şükür, ben çiplisinden olmak istedim; ama olmuyormuş, beşincisinde omuzla dirsek arasına özel hat döşenmesi gerekiyormuş, ancak altıncısında çip bu kanala yerleştirile biliyormuş meğer, ‘neyse o zaman’ dedik biz de..
 • 1 Yıl Önce

Selâmün aleyküm, Sabâhı Şerifleriniz Hayr olsun.

Küreselemperyallerin maşası fetö terör örgütü yenidünyadüzeni pilanları doğrultusunda; islamın beş temel esâsı olan *can,akıl, iman,namus,mal* güvenliğini, aksi yönde *can(dünya nüfusunu kontrol altına almak), akıl(beyin hafızanın kontrol altına alınması, iman(budizm öğretileri dâhil semâvi kitapları harmanlayıp yeni din uyarlamak), namus(hemde hoş görüyle lgbt+türevleri=fuhşiayat+çeşitlerini yaygınlaştırmak)+mal(dünyada kalan nüfusu mülkiyetsizleştirip+ne kadar itaat o kadar puanla temel hak ve hürriyetlerin yok edilmesi)"* sûretiyle ifsad pilanlarını iyilik islah adı altında hayata geçirmenin peşindeler ve hiç vazgeçmiyirlar tüm insanlığa hıyânett pilanlarından! Ve bu ifsad pilanlarını hayata geçirebilmek için tüm dünyada devlet kurumları başta olmak üzere dini tariki siyasi dernek vakıf stk vb sızmadıkları kurum ve bukalemun gibi renklerine (inançlarına) bürünmedikleri, kendilerini onlardanmış gibi göstermedikleri yer yok! Bu renklendirilmiş bukalemun kripto ifsadçıların girdikleri yerlerde islamın beş temel esâsını ifsad edip tüm insanlığı mahfedip köleleştirecek kütesellerin ifsad pilanlarını Islah sûretine bürüyerek yapma peşinde oldukları hâin pilanlarını farkeden ilim irfan sâhibi her insanın tüm insanları uyarmak görevidir! Ve bu uyarılardan elbette razıy olanlar kadar, elbette ifsad pilanları deşifre olanlar rahatsız olacaktır! Tabi bu yapılan uyarılardan kimlerin razıy olup, kimlerin gocunup rahatsız olduklarınada dikkat eder ârif olan millet. Rabbim bizleri sıradî müstegıym üzere istikamette sâbit kıl. Âmiyn.
 • 1 Yıl Önce

AHMED

Kaleminize sağlık Hocam. Körü körüne, hatası dahi olsa bir partiye iyi yaptın denmesi mantik dışı. Elbette yapıcı, yol gösterici eleştiriler olmalı. Hükümet, Maliye konusunda Amerikan danışmanlık şirketinden hizmet alacakti. Bir T. V proğramında eleştirdiniz. Ve bu anlaşma iptal efildi. İstanbul sözleşmesi iptal edildi. Eski kocasından aldığı süresiz nafakayı sevgilisiyle yiyen kadınlar var. Bu konuda erkeklerin feryadını hükümet duymuyor. Evden uzaklaştirma cezası aileyi yıkma kanunudur. Evet oy verdik ama, Turk ahlak,gelelenek görenek ve dinimizce uygun olmayankanunlar yapılsın diye değil.
 • 1 Yıl Önce

Sayın dilipak efendi hayırlı sabahlar

Her akşam ayrı hüzün kan aglar iki gözüm iki avucuk içinde yüzüm bizler toplum olarak acılara gark olmuş fertlleriz bazan başkasının derdiyle dertleniriz kederleniriz, bizim gibi düşünmeyeni eleştiiririz çünkü aynı bedende deyiliz. bir türülerimiz var senin sevdan geldi geçti ya bendeki ne olacak ya gel bana yoksa sonum olacak. Diyor ama kkarşılıksız sevgiyse acılar içinde bogulacak makale için teşekürler.
 • 1 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23