• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Kıbrıs deyip geçmeyin

33 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Toplu attıkça yürekler

Hepimiz bugünden başlayarak, doğru yoldan şaşmamak için daha dikkatli olsak ve her akşam namazında, Tebbet suresi okuyarak, dünyayı idare etme heveslisi şeytanilerin zillete düşmesi ve zulmün bitmesi için niyet etsek, Allah'ın izni ile şerlerinden zulümlerinden kurtuluruz diye bir nasihat işitmiştim. Bunu yapmak için bir işaret fişeğine ihtiyaç yok. Haydi bugün başla. Hani karınca bile su taşımıştı ya, ..
 • 1 Yıl Önce

Ömer Faruk demir

Sisli bir hava...... Paris iklim anlaşması yapıldı,,,,, Afrikada boy gösterip Galip devletlere posta koyduk...... Sermaye kendini herkesten akıllı, teknolojik ve paranın sahibi görünürken. ABD bazen bıdon ile dirsek teması yaparken bazen de Trump ile kafa atıyor. 
 • 1 Yıl Önce

Salihce

Allah Allah nidalari ile aldik ama!!KIBRIS deyin ce kumar, Zina ... bilumum günah merkezlerini görür olduk! Kibris milletinin % 83 ü Rum pasaportludur!!
 • 1 Yıl Önce

Mete

hayatımız survivor... adrenalin , atraksiyon , heyecan ve macera , korku tüneli , 5 lik ayçiçeği alan hacıağa gibi giriyor eve ...
 • 1 Yıl Önce

Ferhat

Bizdemi yoksa kitapda adi geçen rabin ve papazlara tapan ve onlarin tabi olduklari şeylere tabi olan müşriklerden olduk? .
 • 1 Yıl Önce

Sinan

FETULCİA yeni FUAT AVNİ'yi sahaya sürdü .... 
 • 1 Yıl Önce

Deniz

Siyonizmin gizli üssü FİNLANDİYA'YA DİKKAT ....özellikle kaşar AHTİSSAARİ 'ye... 
 • 1 Yıl Önce

TUVA

Lefkoşa sınır uç karakolları gezerken isimlere kafam takıldi cuma,cemil bu noktada şehit düşen vatan evlatlarının isimleri verilmiş .Düşman kacarken bizimkiler durmuş adanın tamamını alabilirlerdi ama Londra bu kadarını müsade etmiş. Eğer Akdeniz'de söz sahibi olmak istiyorsak derhal adadaki askeri varlığımı zi üç katına çıkarmalıyız en gelişmiş fuzelerimizi adaya yerleştirmeliyiz .Yavru vatan giderse Ana vatanda gider .....
 • 1 Yıl Önce

Ferhat

Birileri bu milleti ve Türkiye yi teslim im almak istiyor yoksa zaten teslim almış ve nitekim kendi düzenini kurmuş ve toplumu uçuruma doğru sürüklüyor demek istediniz. Zira iktidar ve muhalefet sadece bir senaryodan ibaret. Bunu göremezler çünkü batila taparcasina itaat ediyorlar ve onlarin gözleri var fakat kalp gözleri kapali. Bu yüzdende yeryüzünde batilin maskarasi olarsk zelil ve rüsfa oluyorlar. Her türlü musübete maruz kalldiklari halde ders almiyorlar ve hala musübetin kaynaği olan batil ve hilekar düzene sariliyorlar. Halbuki tevbe ederek Allah ve resulüne itaat etseler ve Tevhid nizamina sarilsalar onlarin daha iyi bir son olurdu ve zillete değil izzete laik olurlardi. Işte ademoğlu laik olduğu gibi yönetilmekte.
 • 1 Yıl Önce

Azbilen

Allah, ım uyandır şu gafiller sürüsünü! Hıç bir şey yapamıyoruz. Sadece acımız artıyor. Rabbim sen yardım etmesen kim bize yardım eder. Bizi bize bırakma. Yardım et Allah ım.
 • 1 Yıl Önce

dilipak

transhumanizm kıbrısta başlayacak. starlink, eurocup, libertadores, derken hayvan hakları yasası ile vijdansız bill gates herkese chip takacak. media birşey diyemez. ayrıca faizin düşürüldüğünde döviz kuruna operasyon yapılıp doların artması herkesi aşıya zorlamak için.
 • 1 Yıl Önce

Günaydın, günaydın bay Dilipak

"Ama Türkiye’yi birileri teslim almak istiyor sanki. O birileri “Hayır” diyen bir Türkiye istemiyor." Onun için mi yedi/yirmidört hükümete vuruyorsun!
 • 1 Yıl Önce

Akit

Ah odisgucler ah bizi uyuşturucuya faize rüşvete fuhuşa alistirdilar simdidide önümüze gecemiyorlar .Nedemeli acaba kendi yaptiklarimiz kötülükler yüzünden Allah işimizi sarp dağlara sarması n!!!!
 • 1 Yıl Önce

Hikmet Yılmaz

Covid'e ara verip siyasete yelken açtı zat-ı muhterem !.. Rüzgar adamakıllı etmeden bu sapla samanı ayırt edemeyiyeceğiz maalesef.
 • 1 Yıl Önce

4567

Kemalizm tasviye edildi....yerine diğer tüm izm lerle (kapitalizm,liberalizm,faşizm,makyevelizm v.s v.s v.s )müttefiklik yapılıp REALİZM getirildi...yeni izm miniz hayırlı uğurlu kademli kıdemli olsun...SANADA HAYIRLI OLSUN YAZAR BEY...SENİNDE PAYIN YOK DEĞİL HANİ..KUSURA BAKMA... biz sana çaktık,sende senin mahalleye çarp.....bilardo oynayalım biraz..
 • 1 Yıl Önce

4567

İZMLERİ YOK EDİYORUUUUZZZ ...kemalizmi hallettik...?! HANİ DEVAMI..? YOK...?!! DAHA BİR SÜRÜ İZM VAR....?! Ne oldu.? Buraya kadarmıydı...?! Siyonizm,kapitalizm,liberalizm,faizm v.s v.s (komunizm zaten intihar etti) Yeni din REALİZM...
 • 1 Yıl Önce

Karahancer

Merak etmeyin gözümüze at gözlüğü de taktılar cep telefonlarından okuyoruz gazetemizi telefonun oku dediğini okuyorum gör dediğini görüyoruz daha si kaldımı. Arkadaşla sohbet ederken Arkadaşın telefonu dışarıdan gelen 3 şahıs gibi mevzuya daldı daha geriye ne kaldı
 • 1 Yıl Önce

sürgün dünya

bizim siyasiler olsun aydınlar denilen tabaka olsun uzun süredir gelenek oluşturmaktan çok mevzuat oluşturmaya odaklanıyorlar mesela şu anda başkanlık olsun fakat partili olmasın tartışması pek saglıklı görünmüyor şu anki iktidar da yarınlara evlatlara nasıl bir gelenek bırakalımdan çok madem tıkandık yeni mevzuatı neresinden takviye edelim derdinde muhalefetin sistem tartışması ise hem bayramda turistik rezervasyon yaptırıp hem de aah nerede o eski bayramlar deme durumuna benziyor gelenek derken bayramlarda çıkarılan bayram gazetesi geldi aklıma toplumdaki büyük geleneklerden birisi o zaman yıkıldı bir diğer büyük gelenekte anayasa kitapçığı başbakana atıldığı zaman yıkılmıştı ecevit'in siyasetini beğenmeyen biri olarak o zaman içimden haketti demiştim fakat merhum ecevitin bu bir devlet krizi çığlığımı yıllar sonra duyabildim basın toplantısında bu tek cümleyi söyleyip arkasını dönüp gitmesine artık kızmıyorum çünkü eğriye eğri doğruya doğru bir davranışmış sessiz geçiştireceğim piyasalar bozulmasın dese ne olacaktı yani vesayet karşısında en saf çığlığı atmış bir başbakan olmayacaktı parlenter sistem tarihinde severiz sevmeyiz ayrı konu fakat tarih yazmak herkese nasip olmaz O da öyle bir tarih yazmıştı bence bedelini ağır ödettiler o da ayrı konu
 • 1 Yıl Önce

Mehmet 71

Abdurrahman bey lutfen bugi yazilariniza dahada vurucu bi sekilde devam diniz.selam ve dua...
 • 1 Yıl Önce

Bye bye

Almanya'daki Münster Wilhelm Üniversitesi'nin İslam Teolojisi bölümünden davet alan Prof. Dr. Mustafa Öztürk, akademik çalışmalarına devam etmek için Almanya'ya gitti. Öztürk uçağa binerken, Instagram hesabından şu paylaşımı yaptı: "Artık gidelim… Yerli ve milli tımarhanede herkese ruh sağlığı dilerim.''
 • 1 Yıl Önce

Dedem Korkut

ABD derin devletinin beyin takımından musevi asıllı siyonist Henry Kissenger: "Kıyamet Savaşı olacak, Ortadoğu'daki dengeler tamamen değişecek.... 7 ülke işgal edilip , KÜRDİSTAN GÖRÜNÜMLÜ BÜYÜK İSRAİL DEVLETİ kurulacak.... Bu 7 ülkeden biri kesinlikle TÜRKİYE CUMHURİYETİ olacak" demişti. ......TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNİN anti amerikancı SUBAYLARINA OPERASYON NİYE YAPILDI ....FETUL CIA tarafından.... İhsan ve Mücahit Aslan ve de FETÖ'nün sagkolu damatları Mevlüt Hilmi Çınar işbirliğiyle.... Fetullah yılanı ne diyordu aynı menzile beraber yürüdükleri o saadet gunlerinde "ULUSALCI DALGAYI AŞACAĞIZ"diyordu..... Zekeriya Öz'ler , Nazlı Ilıcaklar , Ahmet Altanlar , kocası CIA casusu yasemin çongarlar ...taraf şeysin de....zekeriya özü pamuklara sarıp itina ediyorlardı..altına zırhlı mercedesler verip ...... sürekli aldatılmak özellikle devlet yönetiminde sıkıntı ... .
 • 1 Yıl Önce

ŞÜPHE İYİDİR

Dolar patlıyor..peşinden dış güçler bize saldırıyorrr bakın görüyorsunuz işte..Doların patlamasıda ne işse hep zengini daha zengin siyasetçileri daha kalıcı yapıyor....?! BU NASIL İŞ BE...HİÇ NORMAL DEĞİL...ŞÜPHELİ İŞLER...bilerekmi yapılıyor yoksa..fesübhanallah.
 • 1 Yıl Önce

####

TOPLUMUN bir tarafında PARA OLUK OLUK akıyor...bir tarafındanda İĞRENÇLİK..bir tarafından YERLİLİK MİLLİLİK DİNDARLIK edebiyatı,diğer tarafından LİBERALİZM uşaklığı hizmetkarlığı köpekliği...bir tarafından fakire garibe üç kuruşluk iyilik sadaka, bir tarafından azgın sömürücülük...LAN KİTAPSIZ ALLAHSIZ MÜNAFIKLAR ÇOCUKMU KANDIRIYORSUNUZ....PARAYI BULAN VİCDAN MİCDAN GÖSTERİLERİNDE,VAKIF CART CURT,SADAKA MADAKA...SAĞ SOL LİBOŞ DİNDAR...HEPİNİZ AYNI KÖKÜN AĞACISINIZ...DOLARIN PARANIN KÖPEKLERİ...Yayınla bunu yazar bey yayınla..sen korkuyorsan ben yazmadım okuyucunun biri yazmış dersin,adımı soyadımı adresimide yazarım....korkma açık açık konuş artık...hep can vereceğiz YÜCE YARATICIMIZA..artık iyice zıvanadan çıktık nasılsa...inceldiği yerden kopsun..korkan namert olsun..izzet ve şerefi olmasın..yayınla bunu.
 • 1 Yıl Önce

HASAN ALİ

Dedeleri Osmanlıyı sırtından vurmuştu torunları Türkiyeyi vurmaya gelmiş mossad casusu üniversiteli filistinliler.hEDEFLERİ TÜRK SAVUNMA SANAİİ İMİŞ.
 • 1 Yıl Önce

hasan ali

Türk polisi israile çalışan casus filistinlileri yakaladı.Kendi ülkelerini sattılar satılacak toprak kalmayınca bize gelmişler bizi satmaya başlamışlar.
 • 1 Yıl Önce

paranın cazibesi

Bir filistinli 10 metre çay ocağını kendisine teklif edilen 23000.0000 doları beş yıl önce kabul etmeyerek israile satmamıştı.Bazılarıda mossaddan maaş alıyor.Satılan ülke geri gelir mi
 • 1 Yıl Önce

Daeşli amerikalı gazetecileri unutmayalım

ONBİNLERCE CASUS VAR.Birde apartmanların arkasında belediyelerin kullandığı araçlarla sinek ilacını basıp çıkan o bembeyaz dev bulutları ESAT BOMBALIYORRR diye dünya basınına veren casuslar vardı.Bir türk bu çalışmayı cep telefonuna çekmişti.İnsanların hayatları üzerinden FİLM ÇEVİRİYORLAR.Bu tür haberleri AMERİKALI BİR GAZETECİ GRUBUN yaptığı anlaşılmıştı.Bir DAEŞLİ :))) baba oğlunu yaralı gösterip esatın bombalarıyla yaralandı bu amerikalı gazetecilerin çekimleri her yerde servis edilmişti.Sizi Allaha şikayet edicemmm diyordu üzerindeki tavuk kanıyla.
 • 1 Yıl Önce

davinci

:)))israil filistinleri bizim üniversitelerde okutup mossad adına savunma sanayiinde çalıştırmak için uğraşırken enselenmiş.Orayada gidip lastik yakma eylemleriyle dünyadan yardım toplamak için filmde çevirmiştir bu filistinli casus.Türk bayrağını sallarken gülmesi ayrı bir alem.
 • 1 Yıl Önce

++++

KIBRIS....MİLLİ DAVA....ONCA ÇİLE MÜCADELE....ŞEHİTLER,GAZİLER....EFSANE ADAMLAR....VE ŞİMDİ KİMLERİN ELİNDE...KİMLERİN PİSLİĞİNİ İĞRENÇLİĞİNİ TAŞIYOR...TÜRKİYEM SEN NE HALDESİN...KIBRIS DEYİP GEÇMEYİN....??!! SIRA TÜRKİYEDEMİ.....DÜŞMAN "DIŞ GÜÇLER",, "YERLİ MİLİ GÜÇLERİN" CERAHATLARINI İRİNLERİNİ PATLATIYOR......??!! SEN BÜYÜKSÜN YARABBİM...LA İLAHE İLLALLAH...
 • 1 Yıl Önce

arif korkmaz

emperyalizm mi.yiyenin hiç suçu yok.binmeyecektiniz o arabalara.zorlamı bindirdiler.her model değiştiğinde almayacaktınız apple.murat 124 neyinize yetmiyordu.Emperyalizm tamamda OLMAYANI YİYENLERE ne diyelim.
 • 1 Yıl Önce

4567

Memurun işçinin köylünün milletin pahalılık yokluktan yüzünün feri gitmiş hayatı kararmış,büyük fotoğrafa bak büyük fotoğrafa bak..HE KÜÇÜK FOTOĞRAFTAKİ AHLAKSIZLIK ARSIZLIK YOLSUZLUKLARI GEÇEMİYORUZKİ BÜYÜK FOTOĞRAFA BAKALIM.. HEM büyük fotoğrafı görünce ne olacak...?! KÜÇÜKTE OLANIN BÜYÜK ÖLÇEKLİSİ İŞTE.....?!!??yerli küçük hırsız yolsuz arsız sapık ahlaksız sömürücülerin büyük ölçeklisi.....?! FOTOĞRAF FOTOĞRAF DEDİĞİNİZ BU İŞTE...aman eldeki az kötüyü bırakmayalım sarılalım yoksa DAHA KÖTÜSÜ var KORKUTMALARI......FETVALAR BÖYLE VERİLİYOR..!? KÖTÜ KÖTÜDÜR KÜÇÜĞÜ BÜYÜĞÜ OLMAZ DİYECEĞİNE DEDİĞİNE BAK.......BUNADA DİN ALİMİ DİYORSUNUZ...BUNU BİLMEYE ALİM OLMAK GEREKMEZ....çocuk bile bilir bu realiteyi..KÜÇÜĞÜ YENEMEYEN (YENMEYEN)BÜYÜĞÜNE KARŞI DURMAYI VAAZ EDİYOR,PEH...TAM BİR ÜÇKAĞIT ALEMİ..ve inananları..DİNDEN İMANDAN VAAZ EDEN AMA KENDİNE REALİSTLERİN DÜNYASI..KİMSE YEMİYOR BUNLARI..GARGARA YAPIYOR....MECBUREN...REALİTELERİ GEREĞİ..?!?! HEPİNİZİN DİNİ REALİZM OLMUŞ...MENFAAT KAYBINDAN KORKTUĞUN KADAR ALLAH TAN KORKMUYORSAN DİNDEN İMANDAN KONUŞMAN BU İŞİN MAGAZİNİNİ YAPMAK GİBİ BİRŞEY OLUYOR..magazine devam....hemde YARATANI KATARAK...ÇARPILMAK VAR AMA BU İŞİN UFKUNDA....BUDA ESAS REALİTE....
 • 1 Yıl Önce

Mahir

Mustafa Kemal-Ali Kemal Savaşı ....... . M.Kemal , Milli Mücadele'de sadece işgalci emperyalizmle değil, yerli işbirlikçilerle de mücadele etti. İşte o yerli işbirlikçilerden biri de Ali Kemal'di. Ali Kemal, İttihat ve Terakki karşıtı ve İngiliz yanlısı Hürriyet ve İtilaf Partisi'ne mensup bir gazeteciydi. 1919'da kurulan Birinci Damat Ferit Hükümeti'nde Maarif (Eğitim) Bakanı ve İkinci Damat Ferit Hükümeti'nde Dahiliye (İçişleri) Bakanı oldu. İçişleri Bakanı Ali Kemal, 18 Haziran 1919'da illere bir genelge göndererek halkı “işgallere karşı sessiz kalmaya” çağırdı. Müdafaai Hukuk Cemiyetleri kurulmasını ve telgraflarının çekilmesini yasakladı. Milli kuvvetlerin bastırılıp dağıtılmasını istedi. İçişleri Bakanı Ali Kemal'in vilayetlere gönderdiği 23 Haziran 1919 tarihli gizli tamimde Atatürk'ün görevden alındığı ve emirlerinin dinlenmemesi isteniyor. Atatürk, 21/22 Haziran 1919 gecesi arkadaşlarıyla birlikte Amasya Genelgesi'ni yayımladı.İçişleri Bakanı Ali Kemal, 23 Haziran 1919'da valilere gönderdiği gizli emirde, Atatürk'ün görevden alındığını, bu nedenle emirlerinin dinlenmemesini istedi. Atatürk, 24 Haziran 1919'da Ali Kemal'i padişaha şikayet ederek zaman kazanmaya çalıştı. Ali Kemal, 26 Haziran 1919'da bir genelge yayımlayarak “Milli ordu kurmanın ve milli savunma hazırlamanın felaket olduğunu” bildirdi. Halkı, orduya karşı koymaya çağırdı. “Askerlerin emirlerini yerine getirmeyiniz” dedi. Baskılara dayanamayan Ali Kemal, 26 Haziran 1919'da İçişleri Bakanlığı'ndan istifa etti. Ali Fuat Paşa, 27 Haziran 1919 gecesi bir karşı genelge yayımlayarak Ali Kemal'in düşmanla iş birliği yaparak Türk Milleti'nin direniş gücünü kırmaya çalıştığını belirtti. Ali Kemal'e Kazım Karabekir Paşa da tepki gösterdi. Atatürk ise ordu müfettişliği görevinin sürdüğünü bildirdi. Ali Kemal, önce Sabah, sonra Peyam, sonra da Peyamı Sabah gazetelerinde Atatürk'e ve Milli Mücadele'ye adeta savaş açtı. ARTİN KEMAL Ali Kemal, 9 Kasım 1918'de Sabah'ta, “İngiliz milleti kainatın en azimli milletidir. Osmanlı için (…) dışarıda İngiliz dostluğu…”diye yazdı. 15 Kasım 1918'de Sabah'ta “İki vatanımız var; biri vatanımız, diğeri Fransa” diye yazdı. 18 Kasım 1918'de yine Sabah'ta “Kurtuluşumuzu İtilaf siyasetinde görüyoruz” diye yazdı. Ali Kemal, 20 Mayıs 1919'da Fransız Yüksek Komiserliği'ne giderek Fransızlar kabul ederse hükümetin “Fransız mandasını” kabul edeceğini bildirdi. Önceleri Fransız dostu olan Ali Kemal, İngiliz Yüksek Komiser Vekili Amiral Webb'in değişiyle “bir dönme hareketiyle İngiliz dostu oldu.” 10 Ağustos 1920'de Osmanlı, Sevr Antlaşması'nı imzaladı. 13 Ağustos 1920'de Ali Kemal, Peyamı Sabah'ta, Sevr'i savunarak “İtilaf devletlerinin teveccühünü kazanmalıyız” dedi. 3 Mayıs 1921'de Peyamı Sabah'ta “Daima Avrupa'ya bağlıyız” diye yazdı. 2 Ağustos 1921'de Peyamı Sabah'ta, “Bolşeviklik çukuruna yuvarlanan Ankara'nın arkasından ayrılmalıyız. Büyük devletlerle, özellikle İngiltere ile uzlaşmalıyız” diye yazdı. Ali Kemal, İngiliz istihbaratıyla birlikte hareket ediyordu. İngiliz Yüksek Komiserliği Ataşemiliteri Tuğgeneral Wyndham H. Deeds ve Baş Tercüman Andrew Ryan'la sürekli görüşüyordu. 1918'de İstanbul'da kurulan İngiliz Muhipleri Cemiyeti'nin ve Wilson Prensipleri Cemiyeti'nin yönetim kurulu üyesiydi. İngiliz Muhipler Cemiyeti'nin başındaki Sait Molla'nın Rahip Frew'e yazdığı gizli mektuplar, Ali Kemal'in İngilizlere çalıştığını gösterdi. Örneğin, 5 Kasım 1919 tarihli 12. mektupta molla, papaza aynen şöyle diyordu: “Ali Kemal Bey'in listeye alınması zaruridir. Bu kadar sırrımızı taşıyan bu zatı gücendirirsek planlarımız olduğu gibi düşmanlarımızın eline geçer. Bu zatı sıkça kollayınız.” Başka bir mektupta ise “Ali Kemal'le iş birliği halindeyiz” cümlesi vardı. Ali Kemal ve Sait Molla, gayrimüslimleri Kuvayı Milliye aleyhine kışkırtıyorlardı. Bu amaçla sürekli Rum ve Ermeni patrikleriyle görüşüyorlardı. Ali Kemal, bağımsız bir Kürt devleti kurmak isteyen Kürt Şerif Paşa'yla da birlikte hareket etti. Ali Kemal, ayrıca İngilizlere yaranmak için “Sözde Ermeni Kırımı”nı savundu. İttihatçıların bu nedenle tutuklanıp yargılanmalarını istedi. Koyu İngilizci Ali Kemal'e, Ermenilere yakınlığı nedeniyle “Artin Kemal” denildi. âdî Ali Kemaller ebediyen cehennemin dibine , Mustafa Kemâller ebediyen Türk milletinin bağrında , cennettedir Allah'ın izniyle ....
 • 1 Yıl Önce

Mihâl

‘AT İZİ İT İZİNE KARIŞTI’dedi ve bir gece yarısı beki de ermişlere , rufailere karıştı hayatımızdan çıktı gitti ...o gün bugün gören eden yok .... Bu 5 yıllık süre zarfında benimle zor ama kutsal yükü yüklenen tüm yakın mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Çokça hakkım geçmiştir haklarını helal etsinler. AT İZİNİNİN İT İZİNE KARIŞTIĞI, HAK ve BATILI AYIRT etmenin zorlaştığı böyle çetin bir zamanda bizlerin samimiyetine inanarak dua eden her bir vatandaşımızdan Rabbim razı olsun.... ‘EN KRİTİK DÖNEMLERDEN’ Türkiye tarihindeki belki de en kritik dönemlerden sayılacak olan bu 5 yıllık süre zarfında ülkeme ve ümmete hizmet etmeyi bana nasip eden Rabbime sonsuz hamdolsun. Gaybı, kalpleri ve hakiki niyetleri bilen mutlak güç sahibi Cenab-ı Allah bizleri Sırat-i Müstakim'den ayırmasın. ALLAH SONUMUZU HAYREYLESİN.... deyip gittiydi.... ne mübârek adammış , kalp gözü açık keşf û kreâmet sahibiymiş meğer ....bilemedik ....
 • 1 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23