• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Göz göre göre!

61 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Ekrem ÖZ

Sizi anlamıyorum doğrusu. Gemi rotasını şaşırmış buzdağına çarpıyor.. içinde sefil yolcular durumdan bi haber kafasına atılan çayla oyunu satıyor.. uyanıklar binmişler yatlarına bize bakıyor... Siz hala bu münafık ordusundan medet (hayır) mi umuyorsunuz Hocam. Hakkınızda hayırlar yad etmek istiyorum ama bazı şeyleri de doğrular gibisiniz. Bir kaç isim var sizin milletin gazını almaya çalıştığınıza yönelik söylemleri olan. İnanmak istemiyorum ama bu sözleriniz beni gerçekten umutsuzlandırıyor. Tıpkı İsraili telin mitinglerinin milletin gazını almaktan öteye hiç bir şeye yaramadığı gibi.. Chp'nin ne zihniyette olduğunu ben ve benim gibi çok insan iyi biliyor. Denize düşen yılana sarılır deyip te Chp'ye sarılmak kadar aldanmışlık olamaz herhalde. Ama ne var ki Chp'yi Akp ağzıyla tanımak ta büyük bir gaflet. Siz şu dilinizin altındaki baklayı çıkarın bi. Bu böyle olmaz. Akp'nin toplumda yaptığı tahribatı şayet bi sol parti yapsaydı bu millet din elden gidiyor diyerek büyük bir tavır alır, dolayısıyla bu kadar şuursuz olmazdı. Böyle değil mi durum, ben mi yanlışım? Lütfen Allah rızası için durum kotarmaya çalışmayın. Sizin samimiyetinize can-ı gönülden inanmak istiyoruz. Selam ve dua ile...
 • 1 Yıl Önce

Suphi Kurnaz

Kibarca uyarıda bulunmuş, sâyın Dilipak
 • 1 Yıl Önce

ahmet beycan pirahmetoğlu

görüşlerinizin doğruluğuna katıldığımı belirtirim.
 • 1 Yıl Önce

NURAN DEVRES

Balaban imzasıyla yayınladığı karikatürlerini çok beğendiğim Yalçın Turgut vefat etmiş. Allah rahmet eylesin. Mekânı cennet olsun.
 • 1 Yıl Önce

Mehmet Çelebi

Bir bilmecem var çocuklar haydi çöz çöz nedir cevabi
 • 1 Yıl Önce

Y Akit okuru

Hocam, aradığımız Ömer demişiniz de af buyurun anlayamadım. Hz Ömer bir defa geldi, bsşka da geleceğini zannetmiyorum. Bu halimizi görse gelmek de istemez artık. Çünkü "müzebzebine beyne zalik" durumuna düştük diye düşünüyorum. Cenab-ı Allah sırat-ı müstakimden ayırmasın.
 • 1 Yıl Önce

Hamdullah Özsoy

Yani?
 • 1 Yıl Önce

Ali rıza

Sayın Dilipak öyle kapalı konuşmayla olmaz , ben dediydim demeyle olmaz , açık ve net yazdığınız son paragrafın dediğini yapın , yanlışları sayın karşısınada sizin doğruları tek tek yazın ki bizde bilelim , yanlış nedir doğru nedir 
 • 1 Yıl Önce

Serdar Uslu

Şimdi bi sorunun cevabını verelim hem kendi içselin olmadığı bi sistemin başındasın ve bunu Müslüman ların lehine çevirmek için uğraşıyorsun aynı zamanda ülkenin ve İslam aleminin her derdinin, hinterlandının peşinde koşturuyorsun demokrasi denilen tutanın elinde kaldığı bir sistemi değiştirme- başkanlık sistemi- işinide yapmak zorundasın..ne bekliyorsun ??  
 • 1 Yıl Önce

ylz

Devlet denilen yapı ekonomiden elini çekmez ise ithalatın önü açılmaz ise piyasada rekabet edebilme sağlanmaz ise üretim artmaz ise enflasyon dúşer mi?
 • 1 Yıl Önce

Hiç

Yazın hocam yazın da içimizdeki akılsızlar artık sürü mantığından kurtulup gerçekleri görebilecek kabiliyete kavuşsun.Tabi ki fanatik taraftarlik damarını aşıp gerçek müslüman tavrı takınabilecek seviyesine geldiklerinde. Bu olur mu, zor.Nasılsanız öyle yönetilirsiniz!?
 • 1 Yıl Önce

NURAN DEVRES

Durup dururken bu iklim anlaşması da nereden çıktı diyordum. Yıllardır girmeyi istemediğimiz, hiç ilgi duymadığımız, gündemimizde hiç olmayan bu Paris İklim Anlaşması da nereden çıktı diyordum. Economisti okuyunca anladım. Bu anlaşmayı imzalayan her ülkeye 3 milyon 100bin $ veriliyormuş. Önemli bir para değil belki ama içinde bulunduğumuz durumda demek ki bir şey ifade ediyor.
 • 1 Yıl Önce

Abdullah

SENİ HER ZAMAN OKUYORUM AMA NE SÖYLEDİĞİNİ HİÇ ANLAMIYORUM NEDEN HEP GİZEMLİSİN MADEM HAK YOLUNDA DOĞRUYU SÖYLÜYORSUN AÇIK AÇIK YAZZZZZDA BİZ DE ANLAYALIM,,,
 • 1 Yıl Önce

Okuyucu

Yeter artık ben dinimi ,kuranı ve başörtüsünü istemiyorum diyorsan ver chphdpppk ya, ben hastanede hizmet istemiyorum, çocuk dogdu hastanede rehin kalsın, aslında bunu konuyu K.K. Daha iyi bilir. 
 • 1 Yıl Önce

Şevki Kılıç a .Sağ seçmen.

Evet sayın kılıç,karşı taraf bizi salak görmesi umurumda degilde,maalesef akparti yetkilileri de bizi SALAK görmeye başladı.Isin acı tarafı bu. 
 • 1 Yıl Önce

Tuva

Güç insanı zehirlendiğinde panzehir fayda vermez ölüm kaçınılmaz. Yeniden birlik ,dirlik için duva edelim
 • 1 Yıl Önce

Ali

Abbas yolcu
 • 1 Yıl Önce

Sağ seçmen..

Hata yanlış liderce başlıyor 
 • 1 Yıl Önce

Ulaş

ANGOLA PARASI TÜRK LİRASI KARŞISINDA BÜYÜK DEĞER KAZANDI......  
 • 1 Yıl Önce

dilipaktan saçmalar.
 • 1 Yıl Önce

hep muğlak ifadeler üstadım hiçbir şey anlamıyoruz yazdıklarından
 • 1 Yıl Önce

Hayrettin

Daha başka nasıl anlatılır/uyarılır, yazılır,çarpıcı ifadelerin;uyaran dostun acı/yakıcı gerçekleri haykırması...Daha başka nasıl olur?
 • 1 Yıl Önce

Erol Aydın

Akparti iki dönem çalıştı. Sonrasında Sefa sürdü. Hz. Ömerden bahsederken yanında olduklarınıza lütfen bir bakın. 55 yaşındayım, hep MHP’ye oy verdim. Şimdi oy kullanmamayı düşünüyorum. Benim görüşümde ki arkadaşlarımın bazıları CHP’yi anlamaya çalışıyorlar. Yazık oluyor memleketimize...
 • 1 Yıl Önce

Şevki KILIÇ

Sayın Dilipak, Türkiyede adalet denince hep mahkemeler akla geliyor. Halbuki kanunu siyasiler yapar hakimler o kanunlara göre karar verirler. Ha varsa (ki çoğunda var) vicdanını da katarak adil kararlar verirler. Peki siyasiler öyle mi? Adı adalet ve kalkınma olan ve tereddütsüz her seçimde oy verdiğimiz parti kalkınmada 1 numara. Ya adalet. Emekli bir banka müdürü 12 bin TL emekli maaşı alıyor. Ben de emekli akademisyeninim. 4 925 TL alıyorum her ay süresiz nafaka ödüyorum 17 yıldır. Aylık 800 TL. Evliyim 2 çocuğum var. Okula gidiyorlar. Evim yok kira ödüyorum. 19 yıldır Ak Parti'ye oy veriyorum. Salak mısın neden veriyorsun diyorlar. Hayır salak değilim. Ülkemi seviyorum . İnancımı rahat yaşamak istiyorum. Zulmeden bıktım. Tekrar aynı zulmü yaşamak istemiyorum. Ama salak yerine de konmak istemiyorum. Okumuş, binlerce talebe yetiştirmiş biri olarak oy verdiğim bir partiyi de göğsümü gere gere savunmak istiyorum. Çok şey mi istiyorum sizce?
 • 1 Yıl Önce

Aziz Metin

Allah razı olsun Abdurrahman bey, halimize ve kal'imize tercüman olmuşsun. Ama gel gelelim akılları, kalpleri, gözleri ve kulakları işlev görmez olmuş, sadece kendi kurguladıkları yalan gerçeklere inanmışlar ve bu yalan gerçeklerinini tokatını geçen seçimde yemelerine rağmen, halen aynı ahmaklıkta ısrar ediyorlar maalesef. Ben ki (kendimi övmekten Allah'a sığınırım) Tayyip bey'in siayset yasağının kaldırılmasında etken olmuş biri, senelerce iktadarın devamı için çabalamış birisi olarak, son 4 seneden beridir nefret etmeğe başladım, bırakın destek vermemeyi. Ne uğruna mücadele edip türlü yürlü zorluklara vr tehlikelere göğüs gerdi isek, bugün tamamen zıddı bir durumla karşı karşıya gelmiş bulunmaktayız. İçeride, dışarıda, Din'de, ahlakta, ekonomide, siyasette, eğitimde, yargı ve adalette, kısacası her alanda iflas etmiş bir yönetimle karşı karşıyayız. Yahu ülke, Millet gidiyor diyoruz, bunlar halen ihale peşinde, yolsuzluk peşinde, yalan, dolan peşinde. Ne diyelim artık???
 • 1 Yıl Önce

ALLAH cc BÜYÜK'TÜR. ALLAH cc DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE ZEVAL vermesin, Düşmana fırsat vermesin Rabbim ALLAH cc.

chpkk hep ayak bağı ekonominin güçlenmesini istemez, hdpkk siyonist Yahudi avangelist Hıristiyanın uşağıdır, Kürt görünümlü Kürt katilidir destekçisi chpkk hdpkk ipkk devakk gelecekkk dır
 • 1 Yıl Önce

Mihâl

Cemil Çiçek 'tövbe' çağrısını yineledi: Yaptıklarımızdan pişman olduğumuzu samimiyetle itiraf edebilmeliyiz
 • 1 Yıl Önce

İ. Keskin

Ya Basir ismi şerifi hürmetine Allah sizi bu doğruluk kürsüsünden indirmesin, İnşallah.  
 • 1 Yıl Önce

Sade vatandaş..

Sayın Dilipak,maalesef HAKLISINIZ.Göz göre göre İstanbulu kaybettik,şimdide iktidarı kaybetmeye doğru hızla gidiyoruz. 
 • 1 Yıl Önce

Mertürk

Her şey ekonomi değil,ama çok şey ekonomi dır. Allah nefsi emmareyi bile açlık ile terbiye etmiştir. Üretime dayanmayan,Asfalt beton ekonomisi nin bizi getirdiği çıkmaz, her alanda aşırı dışa bağımlı olmak. Özellikle aramalı ve hammadde bakımından 70-80% aşırı dışa bağımlı hale getirildik. Bu oran 2000 li yılların başında 20-30% idi. Bir dolar bir TL olacak denilerek, ucuz dolar ile 2015 yılına kadar ithal malların ucuzluğu ile inşaat rantı üzerinden eş dost akraba zengin etmeye dayalı yanlış ekonomi politikalar ile ülke dışardan gelecek borç ve sıcak paraya mahkum hale getirildi.
 • 1 Yıl Önce

Geç kalmış işler neler? Allah rızası için bir kere de somut/müşahhas konuş. Nedir bu "geç kalmış işler"?
 • 1 Yıl Önce

Hasan

Her sey ekonomo degil.Kadem aile bakanligi adalet bakanligi 6284,beyan esastir laneti bu toplumu ve Aileyi darmadağın etti.Akp yide chp nin idam ipine goturuyor.Tayyip Erdogani etrafi chp nin ipine goturuyor.Ulke chp ziniyetine teslim olmak uzere.4 yada 5 milyon insan nafaka, 6284 darbesi ile aile zededir.namusu gidiyor cocugu gidiyor parasi gidiyor ve evi gidiyor.Bunlarin basina silah dayasan akp ye oy vermezler.Lutfen uyarin uyansinlar Ahlak din kultur genclik ve aile bitiyor.Gaflet sarhoslugundan uyansinlar.Allahin da bir adaletinin tokati var.İha siha kurtarmaz.KADEM ve aile bakanligina dikkat.Bunlar kadar sureti haktan gorunup tahrip tapan kimse yok.Her sey ekonomi iha siha degil.birakin bunlari bunlar olmasada olur.Namusuzluk zina kanun olabilir. İtira atmak yalanci şahitlik kanun olabilir mi.sonlarini kendileri hazirliyor
 • 1 Yıl Önce

arif korkmaz

Tek bir tarihçi görmedim tarihi bu ülke insanına doğru anlatan.Vatandaş nasıl ders alsın.Arapların selçuklunun yıkılmasıyla birlikte türklerden kültür emperyalizmiyle casuslarıyla kendilerine bizansa romaya rusa çine karşı nasıl canlı kalkan oluşturduklarını anlarlardı.türkler olmasaydı türkler bu oyunu anlayabilselerdi bugün arap yarımadasında tek ülke kalmazdı belki.Osmanlı değilde selçuklu imparatorluğu olsaydı sınırlar nasıl şekillenirdi.Türkler uydurma mezheplerle bölünmeseydi birbirleriyle bu taktikle savaştırılmasaydı ne olurdu.Türklerin karakter yapısınıda işe kattıkmı bu coğrafya binyıllık barışla övünüyor olacaktı belki.Biz arapların bu oyununu görmezsek daha çokkkk savaşlar olur.Bunlar tek bir adamla tarihe şekil verebiliyorlar insanları bölüp parçalayabiliyorlar.Fetö adnan ...örneklerinde olduğu gibi
 • 1 Yıl Önce

Dallı

DAĞLARA GİDİP KAMUHLE OLUP İLKEL YAŞAYALIM.STARLİNKLER VE AKILLILAR BİZİ BULAMASIN ÖYLEYSE.
 • 1 Yıl Önce

Deniz

Konya’da, “ HIZIR ALEYHİSSELÂM ’ın GÖZDELERİNDEN, onunla rahatça sohbet edenlerden bir zat” olarak nitelendirilen Ladikli Ahmed Ağa için Ladikli Ahmet Hüdai Kültür, Eğitim ve Girişim Vakfı kuruldu. ....Vakfın kurucuları arasında kamu görevlisi olan Konya Vakıflar Bölge Müdürü Nurullah Osmanlı’nın da yer alması dikkat çekti.... Hızır Hızır , ladikli Ahmet Ağa da ladikli Ahmet Ağa .... hem de gözdelerinden sen seyreyle bundan gayrı onların adına götürme işlerini ..... Hızır'ı da arkalarına almışlar .... ...
 • 1 Yıl Önce

Akit

Köşe yazılarınız da hep üstü kapalı anlatımlar yapıyorsunuz biraz daha açık yazarsanız daha iyi olur
 • 1 Yıl Önce

Hikmet

Doğru teşhise söylenecek söz yok. Belediye başkanları, il- İlçe başkanları ve özellikle iktidar tarafından atanmış, Müteyyin ve liyakat sahibi taraftarı çalışanları harcayan bürokratların iyi düşünmesi lazım diyorum. Dikkat edilmezse, Allah mahafaza yapılan bütün yatırım ve kazanımlar kaybedilir. Güzel ülkeme yazık olur.
 • 1 Yıl Önce

Ünsal

Vaktiyle adamın biri soğuk bir kış gününde bir kurbağa yakalamış.Bu kurbağayı içi soğuk su ile dolu bir kazanda atmış.Kurbağa bir yüzdükten sonra çevik bir şekilde her defasında kendisini dışarı atarmış Adam bu kez kademeli bir şekilde kazanın altını ateşlemiş.Kurbağa su ısınınca rehavete keyfe gelmiş birdaha da dışarı çıkmak için zıplamamış.Herkes bundan gerek ki ders ala
 • 1 Yıl Önce

Kasım Özdemir

Sayın Dilipak ne yazık ki dillerde hep Hz. Ömer Efendimiz, 1400 yıldır bir isim daha yok...
 • 1 Yıl Önce

Tahir

Sn hocam çok güzel anlatmışsınız, Anlamayanlara! kaleminize kuvvet yüreğinize merhamet, Allaha emanet olun.
 • 1 Yıl Önce

Kazim Ceylaner

Sevgili Abim Adımızın Ömer veya Muhammet Olması Ömer Olmaya yetmiyor Eylemlerimiz Ömer Olmaya Laikmı.? Selam ve dua ile
 • 1 Yıl Önce

modernizma

akaide dair inandıklarını da anlatsa nasıl sapır sapır döküldüğünü göreceksiniz.
 • 1 Yıl Önce

Mehmet K

Çok doğru tespitler ama adresi net verin. Üstü kapalı imalardan kimse payını almıyor, almak istemiyor, kendine ve mahallesine toz kondurmuyor. Benden söylemesi.
 • 1 Yıl Önce

Gender

5g,starlink ve gender kelimelerini ne zaman bir yerde denk gelse aklıma Dilipak geliyor artık.
 • 1 Yıl Önce

Gender

5g, starlink, gönder; bunların en olumsuz sonucu neler olacak? Chiplerle mi yasayacagiz, neler olacak
 • 1 Yıl Önce

Pelin

Ne aşısı yaptilarsa ulkeyi gulluk gulistanlik görüyor...ulkeyi teslim almis yoneten birileri var ya farkinda degil...ya bize rol yapiyor hangisi çözemedim....birde konusma yazmislar samimiyet samimiyet demez mi!
 • 1 Yıl Önce

Ahmet dagdeviren

Felevla kaneminel guruni min gablikum ulu begiyyetin yenhavne anıl cesedi fil erzi illagalilen mimmen enceyna minhum vettebaallezine zalemu ma utrifu fihi vekenu mucrimin
 • 1 Yıl Önce

Zafer

Her şey ekonomi de değil. Aile ne durumda, toplumsal ahlak ne durumda, gençlik nereye gidiyor...
 • 1 Yıl Önce

NİHAT OSMANOĞLU

Yani?
 • 1 Yıl Önce

Mahmut

Sizi dinlemezlezler..Istsnbul söz dendi insnmadilar son 4 yildir zamlar fakiri ezdi dendi insnmadilar halbuki söyleyene degil söylenene bak Arastir ama bunlar oyle degil.Erdohsni Gaza getiriyorlar dogrulari sakliyorlar..
 • 1 Yıl Önce

Şahika

Sayın hocam, Hakk'ı haykırmaya devam. Dualarım sizinle; Rabbim ilminizi ve ömrünüzü artırsın, ayaklarınıza taş gözlerinize yaş değdirmesin, her daim sırat-ı mustakîm üzere ayaklarınız sâbit kadem olsun.....
 • 1 Yıl Önce

Ali Veli

Sayin Dilipak Youtube’de International Press ile roportajinizi izledim. Yazilarinizda size “herbokolog” diye yazmistim. Soyleyisinizde, tamamen ayni fikirde olmasam da, haklilik payiniz var. Asi-transhumanism-humanoid-clonoid konularindaki saptamalariniz gayet mantikli. Hakkinizi helal edin. Ayni fikirde olmadigim sey, “sadece kisisel bagisikligi tek adres gostermeniz ve mRNA’yi amac disinda da kullanmaniz”. mRNA bir teknoloji, kanser de gen tedavisi. Ama asida da kullanilabilir. Kanserin mRNA sifresi viruse gore cok basit. Saglik dilerim.
 • 1 Yıl Önce

Onur ve cesaret

Allah razı olsun hocam, "Bu gidiş gidiş değil, kaçtığımızı sandığımız şeye doğru koşuyoruz." diyerek yine cesurca ve samimice uyarı mesajınızı vermişsiniz. Lakin anlayan olmaz ki. Yine ötekileştirileceksiniz, yine afaroz edileceksiniz. Ama bir gerçek varki o da: Allah'ın adaleti şaşmıyor, vakti zamanı gelince tecelli ediyor. İnsan beşeri kanunlardan sıyırabiliyor ama, yaptıklarından dolayı ilahi adaletten kaçamıyor. O yüzden, haram helal gözetmeden onursuzca yaşamak yerine, dürüst ve Allah'a hesabını verebileceği onurlu bir yaşam sürmeli ki insan, sonu da iyi olsun. Ne demişti Goethe: "Mal kaybeden bir şey kaybetmemiştir. Onurunu kaybeden çok şey kaybetmiştir. Cesaretini kaybeden her kaybetmiştir."
 • 1 Yıl Önce

İbrahim Erdoğan

Mirim! O dinlemeler ve itiraf niteliğindeki ifşaatlar da olmasa perdenin gerisindekilerden hiç haberimiz olmayacak. Sadece perde önündeki oyunu seyredip duracağız. Kafı dolaştırmanın hiç gereği yok. Biz gerçeği görmek istiyoruz artık. "Kuşa bak" örneğindeki "vatan, bayrak, ezan" söylemi alıcısı değiliz. Sadece gerçeği görmek istiyoruz. Sadede gelelim, lafı dolandırmaya hiç gerek yok!.
 • 1 Yıl Önce

Ali Sekman

Bu gazeteye giriyorsam Abdullah Dilipak icin giriyorum. En azindan yanlis gordugu seyleri soyleme cesaretine sahip.
 • 1 Yıl Önce

Muhammed İzzet

Bıçak kemiğe dayanmadan Allah için uyarmaya devam. Basra harab olduktan sonraki intenbih ve intibahfayda vermez.
 • 1 Yıl Önce

Bizden de söylemesi

Mezhebi bozukların uyarıları kendilerini bağlar
 • 1 Yıl Önce

Harun

Çoktandır böyle bir yazı yazmıyordunuz.Dost acı söyler çok doğru da söylenen dost bizden çok uzaklaştı.Etrafı yamyamlarla sarıldı dostun.Gerçekten çok üzülüyorum bu hale.
 • 1 Yıl Önce

Bozacının şahidi kim ola!?

Branşlarında uzman olanlardan örnek olarak ekonomistlerden bir kısmı ekonomi yönetim metodlarını uygular bunlar bozacıdır. Bir de bunlara fetvalarıyla destek vererek insanları inandırma gayreti içinde olan din konusunda uzmanlar vardır. Bunlar da şıracıdır!.
 • 1 Yıl Önce

Evet

Eyvallah....Bizler Hakka taraftar olalım. Gerisi onların meselesi. Nihayetinde herkesin gördüğünü ben göremiyorsam sıkıntıya düşecek olan benim demektir.
 • 1 Yıl Önce

Enflasyonun sebebi aşağıda tevbe 34 de.

"Ey iman edenler! (Uyanık bulunun) Ahbar ve Ruhbanın (Yahudi hahamları ve Hristiyan papazları gibi, dinini dünyalık kazanç kapısı yapan bilgin takımının) birçoğu; insanların malını, hakkı olmadan (din istismarı ve sahtekârlıkla) alıp yemekte (kendisine itimat ve itibar eden kimseleri zalim sistemlere uşak haline getirmekte) ve onları Allah yolundan çevirmektedirler. Altını ve gümüşü (parayı ve serveti) biriktirip de Allah yolunda harcamayanlar(a gelince), işte onlara acı bir azabı müjdele. (Ki bunlar dine hizmet perdesi altında servet ve şöhret edinmektedir.)"
 • 1 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23